politika

Lavrov dal USA týden na souhlas s podmínkami Ruska

Na jednání v Ženevě ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov konfrontoval amerického ministra zahraničí Anthonyho Blinkena s tím, že odmítnutí dohod o bezpečnostních zárukách by vedlo k vážným následkům. Uvedlo to v tiskové zprávě ruské ministerstvo zahraničí.

„Anthonymu Blinkenovi bylo jasně sděleno, že další ignorování legitimních obav Ruské federace souvisejících především s pokračujícím vojenským rozvojem Spojenými státy a jejich spojenců v NATO území Ukrajiny na pozadí rozsáhlého nasazení sil a prostředků aliance v blízkosti našich hranic, bude mít ty nejvážnější důsledky,“ uvedlo ministerstvo v prohlášení. 

Je třeba poznamenat, že tomu lze předejít dohodou o bezpečnostních zárukách.

Ministerstvo RF dodalo, že Washingtonu byl na předložení dohody dán týden. Od USA se požaduje, aby předložily písemnou odpověď na návrh bezpečnostních záruk, položku po položce.

https://bit.ly/3AolYnm

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
22. 1. 2022 09:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem skutečně zvědav jak pokrytečtí a proradní anglosasové zareagují a co bude potom říkat naše pátá kolona. Myslím, že do smíchu jim nebude.

Michal47
22. 1. 2022 10:17
Odpovědět  Pavel

Ta anglosaská sebranka bude bezmocně démonizovat Rusko, stejně nic jiného neumí a bude veškerou “vinu” za nulový výsledek těch tzv. “jednání” svalovat pokrytecky na Rusko?! Zloděj bude zase nepříčetně řvát chyťte zloděje?!? A v tichosti stáhnou ocas mezi nohy a svěrač se jim sevře na “tloušťku” ohoblovaného vlasu!!

Pavel
22. 1. 2022 14:46
Odpovědět  Michal47

Michale, jsem zvědav co budou potom dělat, až budou mít průjem a svěrač bude nefunkční. Nemocnice jsou přece přeplněné covídkem, tak potom co s tím.

Michal47
22. 1. 2022 15:58
Odpovědět  Pavel

Toť otázka přímo hamletovská?!???