nezařazené

Izrael mění nemocnice v masové hroby, zatímco Západ se zaměřuje na „antisemitismus“

Caitlin Johnstoneová a její schopnost vystihnout podstatu pokrytectví Západu. Tentokrát na příkladu masových hrobů, o nichž se mlčí, a antisemitismu, o němž se mluví neustále. Jako by Západ neměl jiné problémy – například upadající ekonomiku, prohrávanou válku, migrační krizi a desetitisíce mrtvých Palestinců, na jejichž genocidu pilně dodává zbraně.

„Masový hrob vytvořený izraelskou armádou byl odkryt v nemocnici v Gaze, kde, podle všeho, byli palestinští civilisté oběťmi strašlivého masakru.

‚Nojo, to je od Caitlin stará zpráva,‘ říkáte si možná. ‚Už víme o masakru a masových hrobech, které byly objeveny před několika týdny v nemocnici al-Shifa v Gaze.‘

Ne ne, to je jiný masový hrob z jiného masakru IDF v úplně jiné nemocnici v Gaze. Nyní zcela zničená nemocnice al-Shifa byla ve městě Gaza. Já mluvím o Násirově lékařském komplexu v Khan Younis, kde bylo údajně objeveno asi 210 těl v hromadném hrobě poté, co se izraelské síly stáhly z města začátkem tohoto měsíce. Dva různé masakry, dvě různé nemocnice, dva různé masové hroby plné palestinských civilistů.

IDF jen útočí na nemocnice, kosí civilisty a snaží se pohřbít důkazy o jejich zločinech, takže v přímém přenosu vidíme, jak se západní politicko-mediální třída velmi tvrdě zaměřuje na obviňování z antisemitismu na univerzitních kampusech.

https://twitter.com/babadookspinoza/status/1782034647829885061

‚Biden odsuzuje antisemitismus na univerzitních kampusech v průběhu protestů na Kolumbijské univerzitě,‘ zní nový titulek listu The Washington Post.

Jak pokračují protesty na univerzitě, někteří židovští studenti se cítí být terčem útoku,‘ naléhavě nás varují The New York Times.

‚Bílý dům odsuzuje hanebné antisemitské protesty, kdy agitátoři obsazují Kolumbijskou univerzitu,‘ křičí Fox News.

‚Columbia University čelí plné krizi, když rabín vyzývá židovské studenty, aby se vrátili domů,‘ říká CNN.

‚Columbia University: Bílý dům odsuzuje antisemitismus na univerzitních protestech,‘ uvádí BBC.

https://x.com/_ZachFoster/status/1782139270427300005

Mnohem méně pozornosti než skutečnost, že někteří sionističtí univerzitní studenti mají nepříjemné pocity, protože jiní studenti jim říkají, že Palestinci jsou lidské bytosti, získává fakt, že Izrael zavádí model masakrování civilistů a jejich pohřbívání v masových hrobech vedle nemocnic v Gaze, nebo skutečnost, že IDF vraždila děti v Rafáhu, nebo skutečnost, že Mezinárodní trestní soud údajně zvažuje obvinění Benjamina Netanjahua a dalších izraelských představitelů z válečných zločinů.

Tyto záležitosti jsou důležité, ale zdaleka ne tak důležité jako to, jak se někteří západní Židé cítí emocionálně rozrušení z propalestinských protestů. Proto se svět musí přestat točit kolem své osy, dokud nebude vyřešen tento extrémně závažný problém.

Veškeré západní rotace a deformace kolem izraelských masových zvěrstev v Gaze za posledních šest měsíců se točily kolem pocitů, nikoli lidských životů. Jak se západní židovští sionisté cítí ohledně propalestinských nálad. Co tajně cítí Joe Biden k Netanjahuovi. Jak Izraelci vnímají 7. říjen.

Kdekoli se naskytne příležitost zaměřit vyprávění na to, jaké pocity pociťuje politicky vhodné obyvatelstvo, západní tisk se do toho vrhne s bouřlivým nadšením. Kdekoli je příležitost zaměřit se na izraelská zvěrstva, západní tisk není nikde k nalezení.

Pokud patříte ke skupině lidí, která není podporována západním impériem, můžete vidět celou svou rodinu vyvražděnou přímo před vámi a západní politicko-mediální třída vás stále nebude považovat za oběť. Pokud patříte ke skupině, kterou impérium považuje za člověka, pak i pouhá urážka vašich citů bude považována za neodpustitelný zločin z nenávisti.“

Tolik Caitlin Johnsotneová na Substacku.

Mimochodem, vzpomínáte si na hysterická obvinění, že pracovníci organizace OSN pro pomoc palestinským uprchlíkům jsou členy teroristických organizací? Obvinění „Made in Israel“ a doznání vynucená pravděpodobně mučením? Tak Rakušané a Švýcaři právě zjišťují, že „žádné důkazy pro podporu terorismu z řad pracovníků UNRWA nejsou“ a pokud se nezjistí jinak, obnoví své příspěvky pro UNRWA. Kolik lidí muselo mezitím ale trpět hladem poté, co se západní státy jako poslušní mopslíci Izraele stáhli z pomoci hladovějícím Palestincům? Nemluvě o jejich pocitech, že, aby byl cynismus dokonalý. Kolik takových lží už bylo odkryto a kolik jich ještě bude následovat, aby hanba Západu byla dokonalá? A jak dlouho bude trvat, než se prokáže nevina a pomoc bude obnovena? Až do konečného řešení?

https://www.caitlinjohnst.one/p/israel-is-turning-hospitals-into?publication_id=82124&post_id=143854121&isFreemail=true&r=1rd7rc&triedRedirect=true&utm_source=substack&utm_medium=email

https://exxpress.at/keine-hinweise-auf-terror-unterstuetzung-oesterreich-prueft-jetzt-unrwa-berichte/

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Karel
23. 4. 2024 20:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ si mne ruce nad každým židy zavražděným Palestincem. Ze západu se stává odporná židonacistická žumpa, kerá svými skutky ohrožuje celý svět. Jestliže chceme všichni přežít, už to musí někdo zastavit.

Helena
24. 4. 2024 12:11
Odpovědět  Karel

Jak nabývají pravdivých obrysů slova známého Srba, který zažil bezcitné vraždění civilistů v Srbsku vojáky teroristického NATO, přišel o rodinu i majetek a musel utéci. NEJSME PRO NĚ NIC, NIC, ANI TEN ŠPINAVÝ, SMRADLAVÝ, PLESNIVÝ HADR NA PODLAHU. A je jim jedno jestli zabíjejí Palestince, nebo Čecha.

Pepa
24. 4. 2024 16:44
Odpovědět  Helena

Což mi připomíná… kde je bezletová zóna v Gaze a bombardování Izraele? Není třeba nic nového vymýšlet, stačí DOSLOVA okopírovat tu samou rezoluci OSN, akorát změnit Srbsko/Lýbie na Izrael…

Frank
23. 4. 2024 22:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta sionistická obřezaná pakáž asi potřebuje pořádně přes držky.

Velitel
23. 4. 2024 22:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Semita je ten kdo hovoří semitským jazykem a hlavním semitským jazykem na planetě je arabština, židi s hebrejštinou nejsou ani na druhém místě.

Slovák
24. 4. 2024 13:47
Odpovědět  Velitel

Všetky Indiánske jazyky Ameriky sú Semitské! A hlavne skupina Naguatl( z Naga= kobra), 13 kmeňov ” Mayov”- prevým menom Chanes( Čanes)= Hadí ľud, ale aj Kečua jazyk Inkov, veľmi blízky jazyk Quiché Mayom i Chortí skupine…Biblický Šem reprezentuje Indiánov Ameriky, z ktorích vzišli Kananejci= Hadí ľud( Kan= Had), a z nich Farizejsky Judahiti a Saduceji, a z nich ” moderní židia”- meno z Džiddy,odkiaľ Arabi vyhnali spústy židov!!!Nosatí Indiani čo vždy bojovali a obetovali aj deti su predkami nosatich židov čo obetujú aj deti v prvom rade, a potraty je ich naboženský rituál! Tak ako Indiáni,Hadí lud, tancuje hadí tanec na Slnku, tak aj židia tancujú Nagilu-naga, kobrý tanec…Kanánejci domigrovali do Východného Stredomoria po Apokalypse Ama-ruky- krajiny Opereného hada! Egypt,vtedy Tav-meri, zalozili ich bratranci, preživší Apokalypsu ” Aztlanu/ Atlantídy” a preto sa Kananejci vybrali hľadat útočisko k nim! A založili v Egyptskej Filištine svoje prvé usadlosti! Grecko-Minojský susedia ich nazvali Feníčanmi, co vstali z Apokalypsi ako ich bájny vták Fénix! A Kananejci su aj moderní Arabi, ktorý si dochovali a priniesli kockové chramy, hlavne tú Kocku do Mekky, Kábu z Kábah ci Kobe

Slovák
24. 4. 2024 13:58
Odpovědět  Slovák

a inych miest Yucatanu( cat= slnko v lone Nebeskej bohyni symbolicky Y)…Aj Cataluñya- moderne Catalánsko je to isté významovo! Slnko v lone Mliecnej drahy- Lune, ktora ju symbolizuje!!! V Biblii je Jozej Egypt a najmladsi brat je Benjamin z mena Benû Yamina= Yama je čierna diera kde je duchovná energia a kam putujú a prichadzaju ĺudské duše v antických uceniach a astronómiach! Jozef a Be jamin su jediny bratia z 12-ich, čo majú spolocneho otca i matku! Najstarší a najmladší! A ich príbeh so Strieborným Poharom= Symbol Grálu, ale aj yoni a maternice v nasej Nebeskej kraľovnej= centre galaxii kam putuju duše zosnulích symbolizuje Krcah/ Váza/ Misa/ Pohar, atď, v Mezoamerike to je Krčah s 9 hviezdami zvonku a 11 hviezdami vo vnútri, preto 911 je vždy spojené s Amerikou!!! Vid kompletný Kódex Mendoza v knihe Echoes of Ancient Astronomies,strana 168, od profesora E.C.Krupa! Tam je 7 a 9 súhvezdí zoradených na konci Anno Magnus cyklu pred smrťou a znovuzrodením sveta( rozumej cyklu a civilizacie)…V strednom stĺpci v strede je ten Krčah/ Misa s 9 a 11 hviezdami!!!!

Pepa
24. 4. 2024 00:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně jak řekl pan světová kapacita Noam Chomsky. “Worthy vs unworthy victims.”
Aneb když někoho zabije ten nepřítel na východě, tak je to genocida, vraždění, masakry, zločiny atd. ale když zabijí ten demokratický západ, tak prostě někdo někde tragicky umřel. To není žádná teorie, konspirace, dojmy nebo emoce, to jsou tvrdá fakta na základě reportů a titulků z médií na tom tzv. hodnotovém západě…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 4. 2024 06:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím jak “Rakušané a Švýcaři”, ale byla to Francesca Albanese, speciální raportérka o lidských právech OSN, co prohlásila, že není žádná evidence o spolupráci UNRWA s Hamasem, takže není proč, aby se podpora zastavila.

Monty
24. 4. 2024 11:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Smutná to doba ,když dáte najevo ,že vám není jedno ,že Izrael zabil 34 000 převážně civilistů,žen dětí a dostane se vám nadávek ,že jste proti židovský odpad lidstva …V,,demokratických ? ? USA se za protest proti tomuto zabíjení mlátilo a zatýkalo .

Slovák
24. 4. 2024 13:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Aspoň vidíte, ako židáci skorumpovali Západ! Boja sa ich a ohýbajú sa pred nimi, ” vyvolenymi” satanistami…Už tam nieje ani jeden statočný politik ktory by im oponoval!!! A toto zverstvo uz zastaví len apokalypsa sveta…Rusi sa im vyhýbajú, majú svoje skúse osti so židobolševickými vrahmi, a Čína, Ríša stredu, podozrivo mlčí, nemieša sa do ničoho…Sionizmus je hanbou celého ludstva!!!!