VIDEO: Drsná realita Donbasu očima ukrajinských vojáků, kteří se děsí místního obyvatelstva, které kreslí “Z” 

Drsná realita Donbasu očima ukrajinských vojáků, kteří se děsí místního obyvatelstva, které kreslí “Z” malby na všech místech a toužebně čekají na Ruskou armádu a příchod frontové linie! Deziluze ukrajinské armády z obyvatelstva Donbasu je ničivější zbraní než ruská artilérie a rakety dohromady! Česká ministryně obrany přesto nic nechápe a znovu rozeslala vojákům ostudný pamflet, který označuje Ruskou armádu za hrdlořezy! Česká armáda chce v době likvidační inflace a drahoty nakupovat zbraně za miliardy?

Zatímco v Německu probíhá vrcholný summit G7, na kterém se představitelé západních zemí domlouvají na tom, jestli dál podporovat válku na Ukrajině, anebo hledat mírové řešení, tak na samotném Donbasu se už ukazuje, že válka má pouze jednosměrný proces, který vede k vytlačení ukrajinské armády z Donbasu. Klíčové město Severodoněck o víkendu padlo a ukrajinská armáda se z něj pokusila neúspěšně stáhnout.

Část ukrajinských vojáků se převlékla do ženských a civilních šatů a pokusila se proniknout z obklíčení směrem na Slavjansk. To se nepovedlo a Ruská armáda je zajala. Ukrajinská armáda je v totálním rozkladu a vojáci na území Donbasu ztrácí motivaci na každém kroku, protože nikde nevidí podporu od obyvatelstva. To je pro mladé a odvedené ukrajinské vojáky ten největší šok, který spouští mohutnou deziluzi a bere chuť bojovat. Obyvatelstvo na Donbasu totiž toužebně čeká na Ruskou armádu a na příchod fronty.

Naprosto věrně a drsným způsobem to zachytilo krátké video dvou ukrajinských vojáků na předměstí Slavjansku, od kterého je ruský front vzdálen už jen pouhých 11 km a místní obyvatelstvo už nepokrytě maluje po zdech nápisy “Z” a ukrajinští vojáci vědí, že jakmile se Rusové ještě více přiblíží, obyvatelstvo se proti ukrajinským vojákům obrátí s plnou silou.

Nelze se proto divit, že voják ve videu kleje a nadává na místní obyvatelstvo, což je ve videu “vypípáno” a pouze to dokresluje tristní situaci celé operace na Donbasu. Místní obyvatelstvo Ukrajince nenávidí a nesnáší, přestože Ukrajina území považuje za své teritorium. Ta nenávist vypukla v roce 2014 kvůli Majdanu, kterým byla celá Ukrajina definitivně rozvrácena. Oblasti s ruským etnikem už nemohou být součástí Ukrajiny, je to naprosto vyloučené.

Deziluze kvůli dezinformacím z televize a médií

V této chvíli jsou Minské protokoly definitivně mrtvé a pohřbeny, protože nebyly kvůli bojkotu ze strany Kyjeva za celých 7 let naplňovány. Federalizace neprošla, garance práva na jazyk, kulturu a samosprávu také neprošly, naopak, Kyjev v předchozích letech na Ukrajině zakázal ruštinu ve školách, v úřadech a v obchodním styku a ve službách. Tečku potom doplnil zákon z počátku tohoto roku, který zakázal tisk knih a veřejného tisku v ruštině, pakliže vydání nebylo rovněž ve stejném nákladu v ukrajinštině.

V rusky mluvících regionech, kde by si nikdo ukrajinskou verzi nekoupil, by to vedlo k bankrotu vydavatele, protože tisknout náklady v ukrajinštině, které si nikdo nikdy nekoupí, by přivedlo ke krachu každého vydavatele. Zákon přitom platí jen pro ruštinu. Neplatí obráceně pro ukrajinštinu, že by vydavatelé vydávající ukrajinské tiskoviny museli ve stejných nákladech tisknout i ruské mutace. Tak to neplatí. Zákon je namířen výhradně jen proti ruštině.

Evakuace zraněného ukrajinského vojáka při ústupu z Lisičansku

Ukrajincům jsou vymývány hlavy stejně jako českým a slovenským občanům z médií mainstreamu. Když je ukrajinský mladík odveden na frontu, má v hlavě dezinformace o tom, že za prvé, ukrajinská armáda mohutně vítězí, a za druhé, že místní obyvatelstvo se bojí ruských hrdlořezů a čeká na záchranu a pomoc od ukrajinské armády. S takto vymytými hlavami potom přijdou vojáci na frontovou linii a tam je hodí po hlavě do drsné reality.

Celý den v zákopu spočívá v tom, že se leží v zákopu, zatímco ruská artilérie sype na frontovou linii doteku 50 000 dělostřeleckých granátů denně. Trvá to často 11 hodin. Rusové začnou ráno v 7:00 hodin a střílí do 12:00 hodin v kuse a bez přestávky. Ve 12 hodin střelba utichá, protože Rusové mají oběd. Palba poté pokračuje od 13. hodiny odpoledne a trvá do 18. hodiny.

Šokující den nových ukrajinských odvedenců do zákopů na frontové linii

Potom mají Rusové večeři a je přestávka zhruba do 23. hodiny. To začínají létat Kalibry, které padají na sklady munice v zákopech a na vytipovaná místa, která nasnímala přes den ruská bezpilotní letadla. Kalibrace trvá celou noc, zhruba do 5. hodiny ranní. Potom mají Rusové podle všeho snídani, dvě hodiny je klid. Potom v 7:00 hodin to začíná nanovo, dělostřelecká příprava ruské artilérie. Tento popis pracovního dne ukrajinského vojáka popsal pro ruskou televizi o víkendu jeden z ukrajinských vojáků, který strávil ležením v zákopu od svého odvodu na frontu přes 3 týdny. Pouze ležel v zákopu spolu s dalšími asi 20 ukrajinskými vojáky, kteří tam leželi o několik týdnů déle. K ničemu jinému se nedostali než k ležení.

Výstroj, kterou za sebou zanechal ukrajinský voják při obkličování Lisičansku Ruskou armádou

Absurdní situace spočívá hlavně v tom, že když je vyhlášen ústup a vojáci se přesunují o několik kilometrů na západ od fronty, tak prochází vesnicemi, kde nenávist místních obyvatel k ukrajinským vojákům je tak viditelná a hmatatelná, že ukrajinští vojáci mají pocit, že nebrání Donbas před agresorem, jak je jim vtloukáno do hlav, ale že oni sami jsou vlastně okupanty na území, které je plné Rusů a ruského etnika, které se tam narodilo, které tam žije, a které je tam doma.

Toto obyvatelstvo potom píše na zdi ruské nápisy se symboly “Z” a de facto jenom čekají na osvobození Ruskou armádou. Pro Ukrajince je to otřes poté, když celou dobu z médií slyšeli něco diametrálně odlišného. Mysleli si, že jdou na Donbas zachraňovat lidi před ruskou agresí, ale rázem se ocitnou tváří v tvář uvědomění, že právě oni jsou agresoři a místní obyvatelstvo je nenávidí. V takové situaci se vojákům motivace k boji za tyto obyvatele hledá opravdu, ale opravdu těžko.

Ruští hrdlořezové v oběžníku české ministryně

Naproti tomu, situace v Česku je jako sluníčková vycházka do Bohnic mezi pacienty a chovance, kteří jsou úplně mimo, ale to jim nebrání se tvářit, že všemu rozumí a bojují za správnou věc. Česká ministryně obrany Jana Černochová totiž ke Dni ozbrojených sil rozeslala vojákům oběžník, kde jim poděkovala za příkladný boj proti “ruským hrdlořezům” formou mezinárodní pomoci Ukrajině.

Ministryně obrany v oběžníku uvedla šokující číslo, že armáda ČR dodala Ukrajině munici a zbraně za 3 miliardy korun, a že v tom ministerstvo prý bude i nadále pokračovat. V důsledku ruské agrese je prý třeba do roku 2030 navýšit počet vojáků AČR na rovných 30 tisíc mužů a žen. V dokumentu je uvedeno, že zastaralou sovětskou techniku, které se AČR zbavila odvozem na Ukrajinu ke sešrotování (na ruské náklady), je potřeba nahradit (rozuměj nakoupit) moderními zbraněmi ze Západu.

Rozkaz ministryně obrany ke Dni ozbrojených sil

Vojáci a vojákyně, zaměstnanci a zaměstnankyně!

Dnes slavíme mimořádný den. Před 104 lety složili českoslovenští legionáři v Damey poprvé vojenskou přísahu Československu. Slíbili věrnost zemi, která ještě neexistovala. Ale právě na tomto slavnostním nástupu podpořil francouzský prezident Raymond Poincaré naše právo na vlastní stát. Spojenci tak veřejně uznali úspěchy československých legií ve Francii a v Rusku. A to se později naši legionáři proslavili ještě na italské frontě. My tuto významnou událost pro Čechy a Slováky slavíme jako Den ozbrojených sil.

Pro vás vojáky je letošní oslava o to důležitější, že v rámci ní převezme velení nový náčelník Generálního štábu Armády České republiky. A já vás tímto chci ujistit, že jsme do čela armády vybrali jednoho z nejlepších velitelů. Generál Karel Řehka velel naší elitní prostějovské jednotce, ve strukturách NATO působil jako zástupce velitele Mnohonárodní divize severovýchod a řídil Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost. Právě poslední zkušenost je klíčová pro další rozvoj armády, která musí držet krok s moderními technologiemi. Musíme se umět bránit i hybridním hrozbám.

Pana generála však čekají mnohem větší výzvy. Barbarská ruská invaze na východě Evropy způsobila na jedné straně nezměrné utrpení ukrajinského lidu, na druhou stranu prokázala soudržnost Severoatlantické aliance. Zároveň však odhalila zásadní nedostatky ve vybavení naší armády, kterou předchozí vlády zanedbávaly. Prioritou nového náčelníka tak bude urychleně nahradit zastaralou sovětskou techniku a vybavit vojáky nejmodernějšími zbraňovými systémy a doplnit výzbroj a výstroj.

S podobnými výzvami se musí vypořádat také nový náčelník Vojenské policie plukovník Otakar Foltýn. Erudovaný právník s bohatými zkušenostmi ze zahraničních operací. A proto jsem přesvědčena, že pod jeho velením budou také vojenští policisté připraveni reagovat na nové hrozby, které přináší 21. století.

Zároveň musíme společně hledat cesty, jak přesvědčit občany, aby nás v našem úsilí podpořili. Bez kvalitně vycvičených vojáků a záložníků se prostě armáda neobejde. Především potřebujeme, aby se do armády hlásilo mnohem víc lidí a splnili jsme cíl, aby v roce 2030 měla naše armáda 30 tisíc vojáků a vojákyň.

Už dnes se můžeme pochlubit opravdovými profesionály. Dokládají to nejen slova uznání našich spojenců. Již po druhé v historii jsme převzali velení mise EUTM v Mali. Výstavbou a velením aliančního praporu na Slovensku byli pověřeni opět Češi.

Za toto mezinárodní renomé vděčíme právě vám, vojákům, kteří svědomitě plníte všechny úkoly nejen v zahraničních operacích, ale také zde doma. A když je potřeba, tak pomáháte našim občanům. A já vám za to všechno mnohokrát děkuji.

Nevyprovokované americké války a intervence od konce II. sv. války, paní Černochová…

Zároveň děkuji vám všem, kdo jste se různými způsoby zapojili do pomoci Ukrajině. Tato hrdá země naši solidaritu potřebuje. Bez našeho přispění dlouho ruským hrdlořezům neodolá. Naše republika již Ukrajincům dodala zbraně, techniku a další pomoc v hodnotě přes tři miliardy korun. Proti ruské přesile to však nestačí. Musíme v této pomoci pokračovat.

Zítra přebíráme vedení v Radě Evropy. A právě pomoc Ukrajině proti ruské agresi i její poválečné obnově bude jedním z témat našeho předsednictví. Je totiž v zájmu nás všech, aby ruský medvěd byl poražen a Evropa se nemusela bát o svou bezpečnost.

Každopádně musíme udělat vše proto, abychom naši zemi byli připraveni bránit. A já jsem připravena spolu s novým náčelníkem Generálního štábu čelit všem výzvám. Odkaz, který nám vybojovali českoslovenští legionáři, nás k tomu zavazuje.

Jana Černochová

Ukrajina jako velký šroťák je tak výhodnou záminkou pro nákupy západní techniky za desítky miliard korun v době inflační a energetické krize. Lidem je lháno od rána do večera o Ukrajině, o válce, o její příčině a o stavu bojů na frontě. Jediným výsledkem nakonec bude, že schodek státního rozpočtu ČR se znovu prohloubí, protože tu sešrotovanou techniku odeslanou na Ukrajinu bude nutné nahradit drahými akvizicemi za Západu, rozuměj hlavně z USA, tedy ze země největších hrdlořezů, pokud jde o počet nevyprovokovaných válek bez mandátů RB OSN za posledních 70 let. To je ta největší ironie, kterou ale zacvaká český občan ryjící ústy v zemi likvidované inflací, která mu zničí nejen úspory, ale i životní standard, a ještě mu bude v zimě zima, protože zjistí, že gaza niet.

-VK-

Šéfredaktor AE News

4.3 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
29. 6. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

K tomu není moc co říci, chce se mně blejt z této bandy škůdců zemských. A jestli má většina tohoto národa tak vypatlané mozečky, že nevidí, neslyší a nevnímá konec této pseudosračky, kterou tu rozehráli, potom nám bude patřit vše to co přijde. Nejvíce mne sere, že my myslící se svezeme s těmi hňupy, kteří věří všemu co se jim napovídá. Fakt je mi z toho na blití. A není na stará kolena kam jít a ani už člověk nemůže, není mu třicet. Jak řekl Einstein- slepá víra v autority je největším nepřítelem pravdy. Nejhorší je, že tito škůdci jsou největší nicky, kdyby to alespoň byly autority.

Ladislav
29. 6. 2022 11:12
Odpovědět  Pavel

Doufám, že na tu fašistickou svini jednou taky dojde! Tuhle fašistickou sebranku založil zločinec Klaus!

Pavel K
29. 6. 2022 11:41
Odpovědět  Ladislav

Ten mladý kluk, kdyby se radši sebral a co nejdříve od tamtud vypadl než přiletí odněkud 5dkg AL. Tak mladý a život před sebou. Ale napřed mozek do čistírny.
Protože jsem Pavel, tak Všem Pavlům dnes přeji hezký svátek a užijte si to v míru. I tam na bojišti bude určitě spoustu Pavlů, kteří netuší jestli zítra uvidí ještě slunce. Hodně štěstí všem. 🍀🍀🙋‍♂️

Pavel
29. 6. 2022 15:40
Odpovědět  Pavel K

Díky a také svým jmenovcům přeji vše nejlepší a nejen jim. Přátelé, musíme držet spolu, není nás mnoho, ale určitě máme všichni důstojnost se tomuto všemu postavit jako chlapi a pravé ženy.

Pozor
29. 6. 2022 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

ČSĽA, ktorá mala cca 200.000 mužov v zbroji a bola skutočne bojaschopná a ktorej sa bál aj západ, bola v podstate v r. 1989 zničená. Dnes má armáda ČR cca 30.000 a SR cca 15.000 nebojaschopných individualít (buzikov, lesby a čokoľvek čo sa v civile neuživí). S takouto armádou by sa dnes nedali ubrániť ani len Michalovce a nie ešte SR alebo ČR.

Albi
29. 6. 2022 11:24
Odpovědět  Pozor

Že by armáda ČR měla 30.000 vojáků, když jejich počet se má DO – ne O – těch třiceti tisíc NAVÝŠIT?
(… aby v roce 2030 měla naše armáda 30 tisíc vojáků a vojákyň.) Tak tomu nevěřím.

Navíc,jestli se do stávajícícho počtu vojáků započítávají i vojenské kancelářské krysy od podplukovníku výše, pak těch vojáků máme s bídou na nějakou 1 – 2 čestnou stráž k památníku neznámého vojína!

Ale nejsem žádný vojenský odborník. 🙂

me2d44
29. 6. 2022 12:38
Odpovědět  Albi

Hezký den. V dobách silných ročníků mívala ČSLA až 360 00 lidí – většinu ve zbraní. Dneska má 30 000 i se sekretářkami, účetními a „kancelářskými generály“ – se zbraní se pohybuje do 5000 lidí, ale vyhrožujeme Rusku, které – kdyby chtělo – je schopno postavit 10 000 000 armádu. Mimochodem, proti 700 000 Ukrajincův (po čtyřech mobilizacích) Rusko zatím nasadilo asi 150 000 lidí a sofystikovanou techniku ( to je přesně obrácená úvaha oproti 2WW – tam se říkalo, že pro útok je potřeba mít nad protivníkem trojnásobnou převahu). Dneska si to začínají uvědomovat i v NATO – přijde chvilka, kdy povinnou výbavou pro vojáka bude krom neprůstřelné vesty i balík Pampers…..

me2d44
29. 6. 2022 12:51
Odpovědět  me2d44

Ještě dodatek: jako bývalý důstojník ČSLA vím, že po absolvování škol mi řekli: „Co jsi se na škole naučil, zapomeň – platí jen schopnost učit se – co mašina, to originál“. Vydrželo mi to dalších 12 let – a pak i v civilu. Západ dodává Ukrajině zbraně, které mnozí obsluhující nikdy neviděli. Já vím, že zásoby sovětské munice se už vyčerpaly. Vím taky, že než jsem zvládl ty 4 typy radarů, tak jsem studoval 9 let – pak jsem se stejně učil další, nové. Ale myslet si, že obsluze řeknu: “ tímhle to zapneš, pak smáčkneš tenhle puntík, namíříš a střelíš a děj se vůle Boží“ – to můžou vymyslet jen na západě. 80% Ukrajinců není schopno si přečíst návod v Angličtině.

komodor
29. 6. 2022 12:55
Odpovědět  Albi

Podle dokumentů Ministerstva obrany ČR byly skutečné počty osob v resortu obrany v roce 2020 následující: 31 generálů, 2.285 vyšších důstojníků, 4.103 nižších důstojníků, 8.161 praporčíků, 9.075 poddůstojníků a 1.234 vojáků tvořících mužstvo. V Aktivních zálohách bylo k dispozici celkem 3.440 záložáků. Zdroj: https://www.mocr.army.cz/scripts/detail.php?id=129653

me2d44
29. 6. 2022 13:26
Odpovědět  Albi

Ještě mi to nedalo: 1. Ustupujíci ukrajinská armáda nechává na bitevním poli své mrtvé (asi proto, aby je mohla prohlásit za nezvěstné nebo dezertéry). 2. Zelenský oznámil mobilizaci ŽEN OD 18 DO 60 LET na doplnění ztrát (no kdo si umí představit babušku s granátometem, ten mě vážně pobaví). 3. Rusové a LLR už dneska navrhují Ukrajincům olympijskou medaili za rychlý ústup z pozic ( a nedá se to vysvětlit Švejkovým:“ stáhli jsme se do předem připravených pozic“, protože ruští průzkumníci jsou z toho odnášení západní výzbroje – tedy trofejí už utahaní – západe, dodávej něco lehčího, třeba praky…)

Markýza
29. 6. 2022 18:13
Odpovědět  me2d44

Já si umím klidně představit bábušku s granátometem. Ovšem, kdyby šlo o její vesnici, o její vnoučata, o její vlast.
Nahnat bábušky na frontu? To nedělal ani Hitler.
Mmch, pobavilo mě, jak jsou hoši šokováni realitou – náraz v plné rychlosti, to zabolí.
Ale kluka z videa je mi líto: měl by někde dejme tomu opravovat auta a večír jít do hospody…….

Ladislav
29. 6. 2022 12:42
Odpovědět  Pozor

To není armáda ČR, ale zrádní žoldáci! Porušili přísahu a zasluhují opovržení!

janle57
29. 6. 2022 18:23
Odpovědět  Pozor

V tom výčtu osazenstva tzv.profesionálních armád ČR a Sr, jste zapomněl na výživové specialisty,
analytiky plánování,psovody,plánovače,psychologické analytiky a k tomu ještě generální štáby
napakované stovkami obtloustlých generálů,kteří se nejvíce ze všeho zajímají o armádní
zakázky,které by mohli cinknout,korejský rakeťák Kim se musí válet smíchy,když tohle
všechno vidí.

Gales
29. 6. 2022 10:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Amíci záměrně nutí vazaly aby darovali ukrajincům staré zbraně.Protože je pak donutí od nich nakupovat jejich. Kšeft je kšeft.

Albi
29. 6. 2022 11:26
Odpovědět  Gales

Taky jde o to, že je nebudou muset draze a na své náklady likvidovat sami. Místa není nikdy dost, vyrábět zbraně se nepřestane a teď se sklady vyprázdnily, tak těm kšeftům nic nebrání.

Frank
29. 6. 2022 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to, že naše ministryně války paní Afroameričanová je kravka, ví kdekdo. Kolik lidí těmto jejím žvástům věří? A jen tak mimochodem na naši operetní armádu, která by neubránila ani kozí chlívek, by stačil soubor Alexandrovců.

me2d44
29. 6. 2022 13:02
Odpovědět  Frank

Vždycky jsem byl zastáncem toho, že ministerstvu obrany by měl velet voják s praktickými zkušenostmi. Když se tam dostane civil, co umí jen blbě kecat, tak jde celá armádo do hnoje. Posledních nejméně 20 let mi to jen potvrzuje. My nemáme armádu, máme jen „jednotku rychlého nachlazení“.

Gales
29. 6. 2022 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Se divím co se mu na té frontě nelíbí.Furt se tam jenom válí a hrajou ferbla.Komu se tak zadaří?

skylla
29. 6. 2022 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

tyto báby od přepážky nebo prodejkyně mobilů nebo děžůrné či prodavačky knih si češi dají do vládních funkcí…k tomu pár neschopných ale všehoschopných kantůrků a je vymalováno….

Pavel
29. 6. 2022 15:52
Odpovědět  skylla

Kdysi tu některá žena dala do placu pěkné přirovnání, které jsem neznal. Když si hovna v polici myslí, že jsou tvarohy.

Markýza
29. 6. 2022 18:18
Odpovědět  Pavel

To je strašná představa!

VAL
29. 6. 2022 19:32
Odpovědět  Pavel

Postav ho-vno do police, bude se mít za tvaroh. Právě jsem zjistil, že někde je na mě nastavený nějaký roboc-enzor. A to jak na nick, tak bez registrace na Milana a navíc z obou mailadres. Já to ho-vno hodil do placu jako ty a nevypomlčkoval ho, a hned „čeká na schválení“ ať jsem to sem hodil tak nebo tak. Tak mi to teď vrtá hlavou. Protože to začalo, když jsem si asi před měsícem vzal na paškál Ja-ndu a dehonestoval ho tu. Zajímavé, že?

Pavel
29. 6. 2022 14:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro pí. Černochovou a politiky,co nás ženou do války proti Rusku za US hegemonii! Ernest Hemingway„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“Pokud to dotáhnou až do tohoto hořkého konce a přežijeme to, tento odkaz Hemingwaye splníme!!!

VAL
29. 6. 2022 22:26
Odpovědět  Pavel

Taky mě ta zkratka pí. okouzluje.

JEBAL
29. 6. 2022 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Není už čas z provoznit „PUTINUS PRULIV“????????????????????????????????????

Pavel
29. 6. 2022 15:49
Odpovědět  JEBAL

Normální lidé mají těchto parchantů plné zuby.

Václav
29. 6. 2022 17:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebojte, přijde čas, a budete na ně také čekat.

Jar
29. 6. 2022 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolikže už má ČR zahraniční dluh, 2,5 Bilionů ? ! To nestačí ? Navíc ta fůrie,co si říká ministryně obrany ČR bude přivolávat na Prahu Sarmat ? I to je možné,takovou budoucnost nám tvoří ženská padlá na hlavu ! Jako opice inspirovaná polským Dudou s nacistickými kořeny ve frašce fialové vlády,co Nic Neumí, ale křičí válka,válka, válka,fašizmus náš vzor a nacismus je naše ,,zpovědní tajemství“ uvnitř té naší kliky. Nemá ta baba už vytetovaný hakinkroic taky na zadnici, jako azovští ? no v hlavě a v podbřišku určitě,tam už je.

Vlaha
29. 6. 2022 18:59
Odpovědět  Jar

no nepřivolává, daruje co může, takže pokud k nám zavítá ruská armáda, budeme mít nejen holé zadky, studené nohy, ale i holé ruce, protože poslední patronu pošlou na Ukrajinu a těch pár patron co mají u sebe vojáci co uhájí tak leda Pravčickou bránu ani nebude stát za řeč,