Ukrajinští nacisté se chlubí vraždami bez soudu a vyšetřování. 18+

Ukrajinští nacisté se chlubí vraždami bez soudu a vyšetřování.

Ukrajinští neonacisté brutálně zavraždili šest lidí.

Fotografie mrtvých zveřejnil na svém blogu jeden z vůdců politického křídla neonacistického pluku Azov, Národní sbor, Jevgenij Žorin, informuje PolitNavigator.

Žorin na svém blogu naznačuje, že ukrajinské vyšetřovací orgány budou vraždu prezentovat jako sebevraždu a ujišťuje, že zabití byli členy opoziční strany Platforma pro život a plnili úkoly bývalého poslance Nejvyšší rady Ukrajiny Ilji Kivy, který opustil Kyjev.

„Takhle teď vypadají „Patrioti za život“ ze Severodonecku. 7. března zmizeli a nyní se objevily jejich nové fotografie. Vypadají takhle. Nepřekvapí mě, když vyšetřování zjistí, že se sami střelili do svých hloupých hlav, když si uvědomili, jakou cenu má spolupráce s Kivou,“ napsal Žorin.

Po chvíli svou zprávu smazal.

To, že se ukrajinští neonacisté podílejí na mimosoudních popravách, uvedl i další ozbrojenec, který na toto téma natočil video.

„Tito „Kivarové“ dělali špatné věci. Odjeli do Kyjeva a v Kyjevě postavili „majáky“, čekali na „ruský svět“  Jen před pár dny byla u Kyjeva nalezena skupina těchto „Kivarů“ ze Severodoněcku, celkem šest lidí, šest mrtvol se našlo a bylo jich asi deset nebo dvanáct. Byli zastřeleni bez soudu a vyšetřování. Byli popraveni, a tak to bude s každými m..kami (nevím jak to slovo přeložit, pozn. red.) a podivíny, kteří zasahovali do územní celistvosti naší země.“

Vladislav Berdičevskij, poslanec Národní Rady DLR, poznamenává, že ozbrojenci z Azova, kteří se nyní vzdávají, mohou být zapojeni do takových zločinů.

„Banderovský nacista Maxim Žorin se chlubí krutostí a ukazuje zohavené tváře proruských aktivistů ze Severodoněcku. Stejná úroveň degenerace jako nacistické hnidy, které se nyní vzdávají v Azovstalu,“ poznamenává poslanec.

Vojenský zpravodaj Jurij Kotenko také vyzývá, aby se nevěřilo „Azovcům“, kteří se teď vzdávají:

„Strašidelné fotografie zveřejněné Žorinem z Azova.“ Zobrazují členy strany Opoziční platforma pro život, které zabili nacisté. To znamená, že zatímco jedni „Azovci“ vylézají z hlubin Mariupolu a vyprávějí historky o tom jak sloužili jako „pekaři“, „řidiči“ a „technici“, druzí se otevřeně chlubí represáliemi proti zbytkům ukrajinské opozice.

A to nejen represáliemi, ale jakousi bestiální krutostí – nejen zabít, ale ještě předtím zmrzačit k nepoznání. To je ten druh nelidí, se kterými bojujeme. A Západ z těchto nelidí dělá „hrdiny“. Zlo se ale vždy vrátí a nemine ani Evropu“.

https://bit.ly/3wwECZW

3.9 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
TTT
20. 5. 2022 01:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Strašné. A těmto vrahům posílá česká vláda tanky a samopaly? Vypadá to, že se od Bandery příliš nezměnilo. Snad jen to, že tehdy s bestiálními vrahy bojovala značná část světa a dnes jim západní vlády dodávají zbraně, aby mohli řádit na Ukrajině a bojovat proti Rusku. Doufám, že budou vraždy někdy potrestány.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
20. 5. 2022 07:18
Odpovědět  TTT

Odporná nacistická prasata! Proto s něma žádné slitování!

Pavel
20. 5. 2022 08:52
Odpovědět  TTT

Měli bychom správně věci pojmenovávat. Této pokrytecké protektorátní slouhovské smečce neříkejme vláda. Vláda slouží vlastnímu lidu a ne cizím zájmům. Měli jsme tu za těch 30 roků kdejaké dacany, ale tato partička tomu dala korunu. Slouží cizím zájmům, posílá zbraně cizí zemi se kterou nikdo není ve válečném stavu a to vše jde z našich prostředků. Ty zbraně, které kdysi nakoupili pro obranu vlastní země byly zaplaceny z daní lidu. Nikdo určitě nezapomněl na různá podivná výběrová řízení neřízení která tu vždy probíhala.

Pavel
20. 5. 2022 09:01
Odpovědět  Pavel

Někteří řečníci na demonstraci HNUTÍ PES říkali to stejné, toto uskupení nenazývejme vláda. To je přílišná lichotka. Jinak v Rusku už dle mne asi začíná fungovat spravedlnost, nyní byli za zpronevěru, braní úplatků odsouzeni nějací vysocí představitelé a dostali až 16 roků vězení. A nebyla to žádná ořezávátka. To naše 32 letá historie pravdoláskařů je jiné kafíčko. Nakonec se vždy zjistilo, že nikdo nic neudělal, co kdyby se něco rozkrylo a vyplavalo na povrch.
.

Albi
20. 5. 2022 10:03
Odpovědět  Pavel

A to bude zas vody na mlýn některýc!, jak Putin likviduje opozici.

Karel
20. 5. 2022 05:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Věřím, že spravedlivý trest nemine ty, kteří toto chování ukronacistů pod vedením židonacisty Zelenského ignorují a dodávkami zbraní podporují.

Albi
20. 5. 2022 10:07
Odpovědět  Karel

Nedovedu si představiát, jaký trest bychom mohli nazvat spravedlivým.
Humánní poprava není adekvátní tomu, co musely prožít NEVIÁNNÉ náhodné oběti banderovského sadismu.

Evžen
20. 5. 2022 06:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden by nevěřil že ve 21.stoleti se mohou dít takové nelidské zločiny! jak je vidět tak nenávist zapadu k Rusku, dokáže přehlížet taková zvěrstva…!

Pijack
20. 5. 2022 07:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Jelikož je tento článek pravdivý, tak asi těžko si ho všimnou proamerické hnidy v Českém rozhlase, kteří založili tak zvanou „Ověřovnu“. Je to aktivistický počin, který má vyvracet dezinformace. To se partička eurozmrdů a svazáků rozhodla lísat k protektorátní Bruselské vládě a očekává pochvalu a podporu. Jenže musí také najít nějakou dezinformaci, aby přesvědčila. Ale v tomto světě si musí sami ty dezinformace vyrábět, aby dokazovala svůj hrdinný postoj. Ty opravdové informace svědomitě utajují a jako by neexistovaly. Takže pravdu o neonacizmu na Ukrajině, jeho podpoře ze strany naší vlády, Bruselu a NATO tihle horliví patolízalové nemohou vyvrátit – museli by znát protiargument něčeho, co neexistuje. Stejně se chovají ostatní hlavní média – problém jednoduše tutlají a odvracejí pozornost všemi způsoby.

All
20. 5. 2022 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle přeposílat všem poslancům parlamentu,aby věděli,koho podporují.Nová zvěrstva nacistů na Kyjevské Rusi,alias ukrajině 2.014 – 2.022,vytvořená anglií a washingtonem fašisty a nacisty přes ukrajinské banderovce. Tohle nedělají ani zvířata,dělají to zase nacisté,bestie bez hranic.Taky všem pedagogům,aby věděli od koho z naší vlády dostávají instrukce na vymývání mozků dětem a studentům.

Helena2
20. 5. 2022 10:08
Odpovědět  All

Poslancům je to šumák! Hlavně, že dostanou za podporu fašistů zaplaceno a usáci je udrží u koryt. Tihle zmetci, jsou schopni nejhorších věcí, které si dovedete představit, nemají svědomí, empatii ani obyčejný soucit. Tihle zmetci dosazení do vlády jsou schopni všeho – VŠEHO!!! Paradoxem je, že jsou to velice bojácní lidé, mají odvahu jen za betonovou zdí a kordonem ochranky kolem sebe. Toho je třeba využít. Proto účastněte se voleb jakkoliv, účastněte se zasedání zastupitelů, nebojte se říkat své názory, organizujte se.

Pavel K
20. 5. 2022 18:58
Odpovědět  Helena2

Uvědomujete si všichni, že to visí na nás?!! Včera byla na SR Soňa Peková i ta řekla jasně, že to chce revoltu nic jiného, jinak když jim nikdo nepřekáží ONI ve všem budou dál pokračovat. Chce to nebýt netečný a začít se zajímat o dění kolem sebe.

Albi
20. 5. 2022 10:16
Odpovědět  All

Pedagogům??? To je už ošetřeno, tudy cesta nepovede.

SeznamZprávy:
„Vysokoškolský pedagog nesmí ke studentům. I kvůli slovům o Ukrajině“.
Na to se podívejte, jaká „strašná slova“ si dovoílil vypustit z úst, zločinec jeden prororuský.
Naštěstí naše mladá generace je dohře proškolena a zná své povinnosti.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-vysokoskolsky-pedagog-nesmi-ke-studentum-i-kvuli-slovum-o-ukrajine-202997#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Pijack
20. 5. 2022 12:11
Odpovědět  Albi

Je to děs, ale nejen to. Ta diskuze pod článkem ukazuje, kolik zdegenerovaných studentů a čtenářů tady žije. Jim vůbec nejde o fakta a ověřit si je. Napřed zaujmou postoj a pak aby lépe proplouvali životem, klidně začnou na toho kantora veřejně plivat. Přitom mají v kebuli nastláno NIC. Nic nevědí, nic nepoznali, nezažili…, ale udávat je tak snadné, doufajíc, že je někdo za odměnu pohladí po hlavičce a nebo projdou z vyznamenáním. Dojedou na to a bude jim to přáno.

VAL
20. 5. 2022 20:34
Odpovědět  Albi

Dííííkýýý! Poprvé jsem naživo viděl mluvící prase ve funkci děkana! Ale i jinak to je úžasný. Už jenom to, že jakéhosi šášu irituje, že pan profesor nechal myšlení na studentech, aniž zaujal postoj (Karel Kryl se musí tam nahoře řezat smíchy) je uchvacující. Hrůza hrůzoucí! Děs mě z toho jímá – učit smrady myslet může jen nepřítel vlády, to je jasná věc! A ten ksi-ndl co ho natřel, ne aby oponoval a nabídl svůj pohled na věc a své argumenty – to nééé. Z čehož soudím, že uda-vačský zmetek sichr má nějaký názor – akorát neví proč, páč má leb zas-ranou eurořezankou. Tak to se pak blbě argumentuje, natož diskutuje. Lepší prófu udat.
To vidko je o příčinách úpadku školsví in natura.

VAL
20. 5. 2022 21:08
Odpovědět  VAL

Teď jsem si to zm-rdovo udání přečetl (jo, měl by Čurdovi někdo vysvětlit že pravopisně správně je na rozdíl, nikoli narozdíl. Když to vím já, lopata, tím spíš by to měl vědět studující práskač) a zjistil jsem, krom jiného, že ta reinkarnace Karla Čurdy má za to, že s tím má co společného komunistická ideologie. Tady už fakt není k úrovni myšlení toho odpadu co dodat. No, ale hlavně že to zná tresty. Víte co mi z toho vychází? V jedné části svého udání to zmiňuje, že je pan docent jedovatý. Zřejmě to bylo arogantní a agresívní a pan docent to utřel. Aspoň tak mi to vychází z toho volání po krvi. Škoda, že si své tušení nemohu ověřit. Na rovinu – s rozkoší bych to ho-vno rozšlapal.

Pozor
20. 5. 2022 09:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Zverstvá dnešných fašistov na Ukrajine sa ničím neodlišujú od zverstiev nemeckých fašistov počas WW II.

Gales
20. 5. 2022 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf.
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal.

Frank
20. 5. 2022 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

A co na to ta naše zku.vená pakáž, která je v tuto chvíli podvodem u koryt? Copak jim ještě pošle, aby mohli vraždit i nadále?

Pavel K
20. 5. 2022 18:52
Odpovědět  Frank

Je mi z toho ze všeho na zvracení. Co jsme to za národ, když trpíme takovou vládu, která nás zatahuje do války a podporuje taková zvěrstva. To jsme na tom tak špatně, že si hrajeme každý na svém písečku a je nám jedno co dělají s naší vlastí?!! Lidi neblbněte, pojďte se už konečně ozvat. Vy nemáte děti, nebo vnoučata?!!

Milan
20. 5. 2022 15:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Copak by se asi stalo, kdybych nosil na veřejnosti triko se symbolem vlčí runy?

ZiklonB
20. 5. 2022 23:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Zlo se ale vždy vrátí a nemine ani Evropu“.

Twl, kde by se tu rusák vzal…
???