politika

Že nás to hned nenapadlo

Pro vítězství na COVID-19 je nezbytné vytvořit světovou vládu …

Vzpomeňme  si na slova ruského epidemiologa prof. Nikolaje Filatova*), která pronesl 17. března v rozhovoru pro „Business online“. Když se zamýšlel nad příčinami virového šílenství, které na nás padlo, říkal, že vystrašený člověk je snáze ovladatelný:

Komusi se, bůhvíproč hodilo, velmi silně vystrašit lidstvo.
Řekněte mi, prosím, je-li to provedeno uměle, tak jaký je cíl?“.

Odpověď na tuto otázku poskytl bývalý britský premiér James Gordon Brown. Ten vyzval k oficiálnímu vyhlášení světové vlády pro boj proti pandemii koronaviru – v zájmu překonání dvojité zdravotně-ekonomické krize, vyvolané pandemií COVID-19.

Brown řekl, že globální mimořádný orgán“ musí mít rozsáhlé pravomoci.

Brown dále řekl, že: Světová banka a MMF potřebují zvýšení své palebné síly“.

Krátce, pro pochopení, o osobě:
– Gordon Brown je zednář vysokého stupně zasvěcení, člen Bilderbergského klubu, bisexuál. Labourista s padesátiletou praxí (začínal jako levicový trockistický radikál s přezdívkou „Rudý Gord“, následně se – spolu s Tony Blairem a Peterem Mandelssonem – stal spoluzakladatelem liberálně-globalistického „nového labourizmu“).

Stál v čele britské vlády a Labouristické strany v letech 2007-2010 (když byl premiérem, požadoval zbavení Ruska práva veta v OSN, a demonstrativně odmítl návštěvu RF).

Předtím byl ministrem financí (pozval exšéfa FED USA Allana Greenspana na pozici svého finančního poradce), byl rektorem Edinburgské univerzity, atd.

V současné době je zvláštním vyslancem OSN pro otázky globálního vzdělávání, zvláštním konzultantem Mezinárodního ekonomického fóra v Davosu, zvláštním poradcem americké investiční společnosti „PIMCO“ (jeden z největších světových investorů na trhu obligací), atd, atd.

Pravidelně obviňuje Rusko z válečných zločinů na území Sýrie. Velmi těsně spolupracuje s americkým demokratickým establishmentem, partičkou Clintonových a George Sorosem.

Zdroj:   
http://zavtra.ru/events/dlya_pobedi_nad_covid-
19_neobhodimo_mirovoe_pravitel_stvo_tak_mi_i_dumali_
Poznámky pana Bavora
https://bit.ly/39G6UlV

sdíletj na