Krize UKRAJINA

Pro ty, kteří věří, že na Ukrajině ŽÁDNÍ náckové a fašisté nejsou!

Pro ty, kteří věří, že na Ukrajině ŽÁDNÍ náckové a fašisté nejsou! NUTNO VIDĚT! 18+

Pokud si stále myslíte, že na Ukrajině nejsou žádní náckové, tak si toto video MUSÍTE pustit!!! Pokud nechápete, proč Rusko nyní podniká vojenské akce na Ukrajině, pak se MUSÍTE podívat na toto video!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XMYS_RreKYA

Dva rusky mluvící Židé, Jevgenij Satanovskij a Jakov Kedmi, nedávno zveřejnili příspěvek: 

„Pro nás je zvláštní, jak může Zelenskij, etnický Žid, jehož děd bojoval s německými fašisty, nejen spolupracovat s ukrajinskými neonacisty banderovského typu, jejichž ruce jsou v krvi až po ramena, ale také vést na Ukrajině režim, který nelze nazvat jinak než nacistický?!

sdílet na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
1. 5. 2022 09:39
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal.

TTT
2. 5. 2022 11:56
Odpovědět  Gales

Naprostý souhlas. Asi by s tím mělo hodně Ukrajinců problém. Jak vyplývá ze zpráv na I-netu, nacistická ideologie má na Ukrajině silné kořeny a nesou si je sebou i k nám nebo jinam, kam odešli ze své země. Výmluvné je třeba video, kde skupiny migrantů u nás zpívá oslavnou píseň o Banderovi nebo foto dětí, které ze svých těl vytváří hákový kříž kdesi před školou ve Lvově. A tokových projevů jsou zdokumentovány stovky až tisíce.

zdena
1. 5. 2022 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

pro peníze a kokain udělá ten šašek všechno….

zuza
1. 5. 2022 14:23
Odpovědět  zdena

šašek? myslím, že také smiešne, neškodné a celkom milé označenie si ten netvor absolútne nezaslúži… Ale inak máte pravdu.

1. 5. 2022 09:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kluci jak proutek – jen s nima do ho-ven švihnout.

janle57
1. 5. 2022 11:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějak jsem tohle poučné video propásl,když ho vysílala ČT na kanále Goebbels24 !!

Jana Nov
1. 5. 2022 18:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Mně tedy Z…lenský připomíná Hitlera. Nikoliv Putin, jak mnozí píší. To,co je ve videu se děje už dlouho a naše sdělovadla nám neukázala nic.Ani žádné reportáže z Donbasu před válkou.Pokud režim před obyvateli něco skrývá, má k tomu svinské důvody a taky má strach. Dalo by se říci, že masmédia páchají na lidech zločin.