nezařazené

VIDEO: Za provokací a masakrem v Buči stojí oddíl teritoriální obrany Kyjeva pod velením předáka oddílu Azov, který dal svým mužům příkaz zabíjet a střílet v Buči všechny lidi bez modrých pásek! 

VIDEO: Za provokací a masakrem v Buči stojí oddíl teritoriální obrany Kyjeva pod velením předáka oddílu Azov, který dal svým mužům příkaz zabíjet a střílet v Buči všechny lidi bez modrých pásek! Lidé si nesli balíčky ruské potravinové pomoci a Azováci je postříleli jako zrádce? Ukrajinský server oznámil 2. dubna počátek začišťovací operace v Buči, která má za úkol zlikvidovat ruské diverzanty a kolaboranty s Ruskou armádou! Důstojnice SBU v šokujícím videu už 1. dubna varovala obyvatele Buči, aby nezasahovali do “čištění” v ulicích od kolaborantů!

Pravda se pomalu začíná dostávat na povrch a děsivá provokace v ukrajinském městě Buča vede bez nejmenších pochybností znovu a opět do Londýna a k britské tajné službě MI-6. V noci na dnešek Velká Británie jako trvalý člen Rady bezpečnosti OSN zablokovala svolání mimořádného zasedání Rady bezpečnosti, protože Londýn nechce, aby ruský velvyslanec v OSN předložil telefonické nahrávky a odposlechy, která nahrála ruská rozvědka SVR v minulých dnech mezi Kyjevem a Londýnem.

Rusko disponuje nezvratnými důkazy, že Kyjev chystal a plánoval provokaci v Buči ve spolupráci s Londýnem, a to kvůli odvedení pozornosti od mučení ruských válečných zajatců. Rusko dokonce již koncem března varovalo, že Kyjev chystá provokaci s cílem obvinění Ruské federace a její armády z genocidy. Všechno to má znovu britský rukopis, opět je to rukopis jako Novičok ze Salisbury, je to opět nástroj, jak obvinit Rusko z genocidy.

Demonstrace na podporu Ruska v Německu za mír a spolupráci v Evropě

Naše redakce proto čtenářům v ČR přináší zásadní a klíčový dokument od našeho zdroje z okruhu ruské televize Russia Today, který šokujícím způsobem mapuje den po dni, jak šel čas a co se dělo mezi Kyjevem a Londýnem. Ještě předtím ale upozorníme na zásadní objev a poznatek. Ukrajinská média již 2. dubna přinesla informaci, že ukrajinská armáda, speciální jednotky policie a bezpečnostní útvary Ukrajiny zahajují ve městě Buča speciální čistící operaci s cílem eliminace ruských diverzantů, kompliců a kolaborantů.

Ano, slyšíte správně. Přímo oficiálně o tom informovaly ukrajinské servery [zde], že ve městě byla zahájena začišťovací operace. V ten den začal masakr zorganizovaný Kyjevem, dozorovaný britskou MI-6 a přímo v ulicích tu nejšpinavější práci a vraždění civilistů obstarávali řezníci a oddíly vedené kádry praporu Azov. A právě jeden takový oddíl nazvaný Boatsman Boys byl v samotném centru nadcházejícího masakru.

VIDEO: Máme střílet lidi bez modrých pásek, šéfe? -To si kurva piš! VIDEO: https://bit.ly/3LFUuxU

Předákem oddílu Boatsman Boys je vůdce kyjevské teritoriální obrany Sergej „Bocman“ Korotkich, který v neděli nahrál na sociální sítě video s názvem “Boatsman Boys v Buči” a video zachycuje klíčový důkaz a doznání o tom, kdo dostal rozkaz a povel k zabíjení civilistů v Buči. Na videu je slyšet okamžik, kdy se jeden ze členů oddílu ptá velitele, jestli je možné střílet ve městě na lidi, kteří na rukách nemají modré ukrajinské pásky. A velitel mu na to odpovídá: “To si kurva piš!” Tento video záznam již převzala ruská generální prokuratura, která zahájila vyšetřování okolo celé protiruské provokace, která má za cíl lživě obvinit Ruskou armádu z genocidy neozbrojeného civilního obyvatelstva.Video přehrávač

Na dezinformační operaci se podílí téměř všechna česká média jako součást západní propagandistické mašiny proti Rusku. A přitom další důkaz, který naše redakce získala, je ještě výbušnější. Je to důkaz, že ukrajinská tajná služba SBU zahájila v Buči už 1. dubna začišťovací operaci a obyvatelstvo dokonce dostalo příkaz neopouštět byty a domy během čistky v ulicích. Kdo byl na ulici, tak to podle všeho nepřežil a byl zastřelen. Důstojnice SBU Katerina Ukraintseva natočila již 1. dubna instruktážní video pro obyvatele Buči, že SBU zahajuje ve městě “očistnou” operaci od diverzantů a kolaborantů s Rusy.

VIDEO: Nevycházejte ven a nezasahujte do čištění, radila obyvatelům Buči důstojnice SBU počátkem 1. dubna VIDEO https://bit.ly/3LFUuxU

Důstojnice v krátké nahrávce se vůbec nerozpakovala a používala slovo “začištění” s takovou frekvencí, až je to i na ukrajinské nacifikované poměry nezvyklé. Ukraintseva varovala ve videu obyvatele Buči, aby nezasahovali do “čištění” v ulicích. Video zmizelo ze všech ukrajinských sítí a webů, ale podařilo se ho zachránit a uchovat na mnoha zdrojích na Telegramu. Je to další třaskavý důkaz o tom, že ve městě po odsunu Ruské armády začalo etnické čištění za přímého dozoru tajné služby SBU a skupin hrdlořezů z oddílů Azov.

Stačily celkem 3 dny, aby ve městě se najednou objevily mrtvoly, a když někde mrtvoly chyběly, tak podle video záběrů vypomohly i krizoví herci, minimálně tam, kde za normální situace by nikdo etnické čištění nepáchal, tedy na hlavní ulici, kam je odevšad vidět. Tajná služba SBU dokonce za 3 dny stihla i vykopat napodobeninu hromadného masového hrobu, který podle Moskvy má dokreslit věrohodnost této protiruské provokace. Pojďme si ale seřadit fakta, jak šel čas. Mnoho věcí a souvislostí vám najednou docvakne.Video přehrávač

Ukrajina obvinila ruské vojáky ze spáchání válečných zločinů ve městě Buča. Moskva však trvá na tom, že obvinění jsou nepodložená, a naznačila, že ukrajinská vláda manipuluje médii, aby očernila Rusko. Buča je malé město s přibližně 35 000 obyvateli, které se nachází asi 10 km severozápadně od ukrajinského hlavního města Kyjeva. Od prvních dnů probíhajícího ruského vojenského útoku v něm byly přítomny moskevské jednotky, minulý týden však dostaly příkaz k evakuaci. Několik dní po stažení obvinil Kyjev ruskou armádu, že se v Buči dopouští četných zvěrstev.

Moskva tato obvinění popřela a neúspěšně se pokusila svolat zasedání Rady bezpečnosti OSN k projednání toho, co považuje za pokus o falešné obvinění svých sil. Zasedání zablokoval zástupce Velké Británie v Radě, ostatní členové, včetně USA, byli pro svolání zasedání. Londýn však využil práva veta. Londýn totiž něco skrývá. A ukážeme si, co to asi je. Ruská zahraniční zpravodajská služba již dříve varovala, že Kyjev se snaží bagatelizovat záběry, na nichž se zdá, že ukrajinští vojáci mučí ruské válečné zajatce. Ruská armáda varovala, že ukrajinská strana by mohla provokace zinscenovat s cílem manipulovat veřejným a politickým míněním na Západě.

Jak šel čas od uveřejněného videa o mučení ruských válečných zajatců až k obvinění Ruska z genocidy

27. března – Objevily se záběry údajného mučení ruských válečných zajatců

Na sociálních sítích byly zveřejněny záběry, na kterých zřejmě ukrajinští vojáci střílejí ruské zajatce do nohou. Více zde. Video vyvolalo rozsáhlé odsouzení, a to i ze strany některých západních veřejných činitelů. Pachateli byli zřejmě příslušníci ukrajinských ultranacionalistických sil. Přítomnost těchto neonacistických jednotek uvedla Moskva jako jeden z důvodů ospravedlňujících vojenský útok, který proti zemi zahájila koncem února.

29. března – Rozhovory v Istanbulu

Ruská armáda oznámila částečné stažení sil po rusko-ukrajinských mírových rozhovorech pořádaných Tureckem. Moskva uvedla, že pokrok dosažený během rozhovorů vytvořil podmínky pro omezení bojových akcí v blízkosti Kyjeva, a prohlásila, že je to míněno jako ústupek ukrajinské vládě, ale mnozí komentátoři byli k motivům skeptičtí. Někteří tvrdili, že se jedná o odraz snížených vojenských ambicí v důsledku houževnatého ukrajinského odporu. Během jednání ruští představitelé požadují vyšetření záběrů údajného mučení válečných zajatců a naznačují, že v případě dopadení pachatelů nebudou mít s nimi slitování. Ukrajinští představitelé přislíbili, že tomu přijdou na kloub, a prohlásili, že takové chování nebudou svým vojákům tolerovat. Zdá se však, že nebyla přijata žádná opatření.

29. března – Rusko varuje před zinscenovanými videi

Ruská armáda prohlásila, že ukrajinská vláda nařídila svým ultranacionalistickým silám, aby vytvořily zinscenovaná videa, která údajně ukazují důkazy o zločinech spáchaných ruskými vojáky na civilistech. Záběry měly usvědčovat ruské vojáky z “masového zabíjení, loupeží, poškozování sociální infrastruktury“, tvrdil generál Michail Mizincev. O chystané provokaci jej informovala v předstihu již 28. března ruská vojenská rozvědka GRU, která monitoruje telefonní a radiové komunikace mezi Kyjevem a vojenskými oddíly ukrajinské armády a polovojenských jednotek.

31. března – Starosta města Buča prohlásil město za osvobozené

Starosta Anatolij Fedoruk ve svém videoposelství prohlásil [1] své město za osvobozené “od ruských orků [sic]” a označil to za velké vítězství ukrajinských obránců. Všechny ruské jednotky se z města stáhly předchozího dne, informovala Moskva i média, která se konfliktem zabývala. Starosta se ve svém oslavném projevu nezmínil o údajných ruských válečných zločinech.

1. dubna – Kyjevský damage control

Ruská zahraniční zpravodajská služba (SVR) prohlásila [2], že zachytila komunikaci mezi vládami Ukrajiny a Velké Británie, v níž se diskutovalo o nepříznivých dopadech videa o mučení ruských vojáků ukrajinskými oddíly. SVR uvedla, že západní vlády “vědí o porušování mezinárodního humanitárního práva ze strany Kyjeva a jsou ochotny pomoci pachatelům z Kyjeva, aby zůstali neodpovědní. Zpráva se nezmiňovala o Buči, ani o pokusech vykonstruovat důkazy o válečných zločinech.

1. dubna – Zelenskij říká, že Azov “je takový, jaký je”

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru [3] pro Fox News bagatelizoval temnou stránku ukrajinských nacionalistů z praporu Azov. Moderátor Bret Baier se Zelenského zeptal na široce medializovanou příslušnost Azova k neonacistům a na obvinění ze zvěrstev, která proti nim byla vznesena. “Jsou takoví, jací jsou,” poznamenal Zelenskij v odpovědi [4], než vysvětlil, jak se původně dobrovolnický prapor podílel na obraně Ukrajiny proti Rusku a jak byl následně začleněn do národní ukrajinské armády.

2. dubna – Ukrajinské komando nasazeno v Buči

Ukrajinská média informovala [5], že do Buče bylo vysláno komando národní policie, aby “vyčistilo území od sabotérů a kolaborantů s Rusy” a “prozkoumalo místa válečných zločinů spáchaných Ruskem“. Téhož dne začaly z města přicházet důkazy o údajných ruských zvěrstvech v Buči. Záběry z města ukazovaly ulice poseté těly v civilním oblečení, některá s rukama svázanýma za zády. Kyjev tvrdil, že ruští vojáci před svým ústupem z města hromadně popravovali civilisty. Rozsah destrukce v Buči naznačoval, že se Rusko pokusilo podrobit ukrajinský lid genocidě, prohlásil ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba. Generální prokuratura 3. dubna oznámila, že z města vyzvedla 410 těl civilistů. Západní představitelé Rusko odsoudili a vzali ukrajinská obvinění za bernou minci.

2. dubna – Protichůdné důkazy

Některé důkazy se však zdají být v rozporu s tímto vyprávěním. Jeden klip [6] zveřejněný a později smazaný ukrajinským vojenským velitelem ukazuje ukrajinské vojáky v Buči, jak diskutují o pravidlech nasazení. Je slyšet, jak se jeden z nich ptá, zda je v pořádku střílet na “lidi, kteří nenosí modré pásky” identifikující ukrajinské vojáky. Odpovědí bylo kladné “To si kurva pište!” Někteří z civilistů, kteří byli v Buči zřejmě zabiti, měli na rukou bílé pásky. Ruské jednotky během jejich kontroly nad městem údajně požádaly všechny civilisty, aby je stále nosili a identifikovali se tak jako nebojující osoby a v případě bojů, aby si je vojáci nespletli s ukrajinskými žoldáky v civilu.

3. dubna – Rusko popírá ukrajinská tvrzení

Ruské ministerstvo obrany tvrzení Kyjeva popřelo a jako podezřelý signál uvedlo tři dny, které uplynuly mezi stažením vojsk a objevením důkazů. Moskva uvedla, že všechna obvinění jsou “provokací” a možným důkazem zločinů spáchaných ukrajinskými jednotkami po jejich vstupu do města. V prohlášení Moskva poukázala na zjevně čerstvý stav některých těl na fotografiích. Rusko poté svolalo mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN, aby projednalo téma údajného masakru v Buči a také proto, aby Moskva předložila důkazy, že je terčem útoku a čelí ze strany Západu pokusu o očernění. Moskva oznámila, že pokus o pondělní zasedání zablokovala Velká Británie, která je rovněž stálým členem tohoto orgánu. Britská mise po rozhořčení ostatních zástupců v OSN připustila, že zasedání RB OSN možná Londýn umožní, možná už v úterý.

Zdroj: RT [7]

Lidé si nesli balíčky ruské vojenské potravinové pomoci a jednotky Azovu je postříleli jako zrádce?

Na veřejnost v pondělí unikly i znepokojivé detaily, které vyvolal jeden snímek obětí z Buči. Okolo těl obětí jsou totiž patrné balíčky ruské potravinové pomoci, kterou Ruská armáda rozdávala ve městě a před odjezdem veškeré zásoby nechala u místní radnice. Lidé si tedy šli pro jídlo i 1. dubna po zahájení začišťovací operace SBU a ukrajinské armády a podle všeho se zdá, že jednotky Azov je považovaly za zrádce, že si chodí pro ruské potraviny. Kdyby se jednalo o čistku na základě nějakého seznamu, sebrali by lidi z domovů a odvezli je za město a tam pozabíjeli. Ale toto vypadá na jiný scénář, že ti lidé šli s taškami ruského jídla domů a Azováci je postříleli jako zrádce. Ukrajinská junta znovu dokazuje, že se svými vlastními lidmi nemá slitování.

Balíček ruské humanitární pomoci z Buči

Lobotomie a nacifikace jde ruku v ruce u čtenářů mainstreamu

Sami se zamyslete nad celým příběhem z mainstreamu. Opravdu si myslíte, že by se informace o masakru ve městě dala utajit celé 4 dny po odchodu Ruské armády, když těla leží na hlavní ulici ve městě? Opravdu je někdo z českých občanů konzumujících odpad a dezinformační žumpy typu iDnes, Novinky nebo české televizní stanice tak tupý, že si myslí, že když budou těla na silnici uprostřed města ležet 4 dny, že za tu dobu nikdo v celém městě nevezme telefon a nevyfotí je a nedá na sociální sítě s velkým křikem? Opravdu si někdo myslí, že 4 dny obyvatelé chodí a jezdí okolo mrtvol uprostřed města a neinformují o tom nikoho, takže poprvé se to dostane ven až ve chvíli, kdy do města přijede štáb ukrajinské televize s vojáky?

Balíčky ruské humanitární pomoci s jídlem vedle mrtvol

Chápete tu tupost konzumentů českých médií hlavního proudu? Chápete tu tupost? Mrtvoly se ve městě objevily prokazatelně až v neděli 3. dubna, celé 4 dny po stažení ruských vojsk. A kdokoliv na to upozorní, okamžitě je na médiích hlavního proudu zabanován a zablokován. Žijeme v době, kdy dnes nesmíte klást vládě a ani médiím hlavního proudu žádné otázky, které by něco zpochybňovaly. Pokud položíte otázku, končíte. Tato neuvěřitelná nacifikace a dystopie vede k tomu, že lidé utíkají na servery alternativy, protože mainstream prostě už číst nelze, aniž by si člověk nepřipadal jako při lobotomii a vyprazdňování mozku nesmysly a debilitami, které popírají logiku a kauzalitu.

Londýn si ověřil, že zpravodajská hra s Novičokem proti Rusku fungovala, tak teď se to jen opakuje v Buči a Rusko se obviní z genocidy

Informační válka proti Rusku je stejně vražedná jako ta skutečná válka. Kdokoliv v této válce volá k logice a úsudku zdravého rozumu, je okamžitě onálepkován jako ruský agent nebo ruský troll. Nacifikace společnosti tak dosahuje nového maxima a podobně jako s Novičokem, tak i nyní s Bučou je už dopředu Rusko obviněno, dopředu usvědčeno, dopředu odsouzeno a dopředu jsou již nachystány další sankce. A když Kyjev konzultuje tyto akce s Londýnem, je vám doufám jasné, jakou tragédií je vláda komedianta, který podle všeho dal řezníkům z Azovu povel střílet do vlastních lidí v Buči, pokud neměli modré pásky a pohybovali se volně na ulici i přes varování důstojnice SBU, že mají zůstat doma a nezasahovat do čistky.

Ruský potravinový balíček vedle těla

Pamatujte si, že kyjevská junta neměla problém zabíjet a vraždit celých 8 let své vlastní obyvatele na Donbasu, takže nikoho nepřekvapí, když Kyjev nechá oddělat několik stovek dalších vlastních lidí nedaleko Kyjeva, aby se to potom hodilo na Rusy. Ale neudělá se to veřejně u silnice, udělá se to v zákoutí. Proto videa obsahují podle všeho jak skutečné oběti zastřelené Azováky, tak i krizové herce vyskládané podél hlavní silnice po obou stranách. Pamatujte, že nacisté nikdy neměli slitování s vlastním obyvatelstvem. Nerozlišují na přítele a nepřítele. Rozlišují jen podle toho, kdo velí, a kdo plní rozkazy. Rusko prošetří a dopadne na Ukrajině pachatele těchto zvěrstev, členové Azovu se nikde neschovají.

-VK-Šéfredaktor AE News https://bit.ly/3LFUuxU

sdílet na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Zbazin
5. 4. 2022 09:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Takze mi chcete rici, ze UA dovezli mrtvoly kolem 19. brezna primo pod nosem ruskych jednotek? Ruske jednotky tela neodklidili? Takze nechaji jen tak sve padle a zavrazdene lidi jen tak lezet? No ukazuje to na dve veci, bud je ruska armada uplne neschopna nebo ukrajinska, tak schopna, ze bychom se meli vsichni bat, protoze i ninija je oproti nim cajicek.

https://www.nytimes.com/2022/04/04/world/europe/bucha-ukraine-bodies.html?smtyp=cur&smid=tw-nytimes

adam
5. 4. 2022 14:15
Odpovědět  Zbazin

Přestaň tu exibovat a jdi už vylízaný seznam, novinky nebo kam patříš, určitě tě tým postrádá

Zbazin
5. 4. 2022 14:40
Odpovědět  adam

To je mrzeni, nekdo nabourava Vas pohled na svet a chce, aby jste zodpovedel zakladni otazky, co si klade kazde dite a vy dokazete jen vylizat seznam.

Kolem
5. 4. 2022 16:52
Odpovědět  Zbazin

Takhle tupě se neptá ani dítě – pokud není retardované. Pokud však už tedy retardované ditko ( Gréta, Zbazin, etc ) položí retardovanou otázku, je třeba jej pohladit po lebce, a pomoci mu pochopit, na co, proč a jak se ptát. A ani to často nepomůže..

Kolem
5. 4. 2022 17:03
Odpovědět  Zbazin

Pokud máš problémy s čísly, kalendářem, vnímáním času, reality, psaného textu, plus souvislostí , vyhledej odbornou pomoc, a neupozorňuj na svůj handicap tak urputně.

adviser
5. 4. 2022 18:16
Odpovědět  Zbazin

Tady v té prokremelské žumpě se jiných reakcí než nadávek nedočkáte. Nesnažte se jim odstranit klapky z očí, je to zbytečné. Co na tom, že satelitních snímcích jsou ta těla už v době, kdy se tam ještě promenádovali rusáci a stříleli po všem, co se pohnulo. Oni vám tu budou donekonečna mlít to samé naučené a do omrzení.

vlastisl
5. 4. 2022 19:54
Odpovědět  adviser

hochu,hochu máš už to v palici přeházené vždyˇi náš papoušek se v noci budí a řve putin ! Zakaž si ČT a budeš mít klid !

5. 4. 2022 21:40
Odpovědět  Zbazin

Hele, bahnivče, a umíš si vůbec poskládat dohromady co čteš? A jak jsi na tom s vnímáním času, v jaké realitě se pohybuješ? V té naší, nebo v té kvantové, kde všechny tři časy oscilují a kde se minulé, přítomné i budoucí prolíná? Asi v té kvantové, že. Hele, kvantový bahnivče, a nebejvals na NR jedním z hownů, jak jsem tam říkal unknownům? Jak výšiny tvého intelektu, tak tvá dikce, jakož i hlubiny tvého bažinatého ducha – ale i taková blbost, jako je psaní bez diakritiky – jsou mi totiž silně povědomé. A co jinak, jak je v Kavárně? Nemží se hodně žoužele v těch bažinách? A co trolení, vynáší ti, vynáší? Tak si to užij sr-áči.

Topper
5. 4. 2022 23:05
Odpovědět  Zbazin

Jediny co indikuje to, ze tam byli 19. brezna je jen to, ze tam neaky typek z NYT napsal “19 brezen”.

Evžen
6. 4. 2022 05:30
Odpovědět  Zbazin

Jasný důkaz kdo provedl to zvěrstvo je zablokování vyšetření Anglie v OSN…!?

zdena
5. 4. 2022 09:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Je mi z toho úzko, jak ve ukazuje kdo je kdo….tolik lží a bezcitnosti z anglofonní strany….. ale všichni … Anglie, Amerika, Austrálie…. až jde hrůza….. až to přestávám chápat… co je moc, to je moc….

Pavel
5. 4. 2022 10:36
Odpovědět  zdena

Paní Zdeno, nejste sama kdo to nechápe, ale ten morální rozklad společnosti a rozpad hodnot jde ruku v ruce s mocenskou strukturou kapitalistické společnosti. Západní svět je skutečně lidsky na dně a my jsme se stali obětmi této tragédie. Není to asi poprvé v dějinách společnosti, ale teď je to o to horší, že lidský tvor by měl být již z dob minulých poučen o svém konání v rámci společnosti, ale bohužel nepochopil nic.

Pavel
5. 4. 2022 11:10
Odpovědět  Pavel

Souhlasím s vámi, naše politická a mediální scéna ztratila poslední zbytky lidskosti a “zhnědla” jako Německo po uchopení moci nacisty po roce 1933!!! Bohužel díky “výtečné práci” našeho školství a neziskovek je na tom podobně i většina našich mladších ročníků.Z tohoto marazmu se nelze dostat a vše spěje mílovými kroky k další krvavé válce v Evropě. Tyto škody v myšlení podstatné části naší populace jsou nezvratné a vystřízlivění bude bolestivé pro všechny,pokud to přežijeme!

Zbazin
5. 4. 2022 11:41
Odpovědět  Pavel

Pockat, takze inkluze, podpora LGBT+, zamereni na infromacni gramotnost,… Jsou nacifikace a fasizace naseho skolstvi? Muzete uvest, jak se deje “hnednuti” naseho skolstvi?

Pokud pan z komentu viz
https://www.pokec24.cz/politika/jak-je-to-doopravdy-usa-instalovaly-kyjevsky-rezim-ten-zavedl-rasove-zakony-vyrabel-biologicke-zbrane-chce-atomovou-bombu-pozval-100-000-nacku-z-celeho-sveta-zastrilet-si-na-rusy-tenhle-rezim-po/#comment-18433
ma pravdu, pak nemuze byt skolstvi “hnede”, protoze mne maji naucit, co to vlastne je fasismus, nacionalismu, nacionalni socialismus. Pokud plati, co rikate Vy, pak mne to nemohou naucit a pan z komentu nema pravdu.

Ladislav
5. 4. 2022 12:39
Odpovědět  Zbazin

Podívej se na ČT 24 a uvidíš fašismus v plné parádě ! Kdo hají fašisty na UK, je sám fašista!

vlastisl
5. 4. 2022 13:21
Odpovědět  Ladislav

je to tak. jak jenom ten dr. Beneš to věděl . Proto o něm radši ani nemluví !

Zbazin
5. 4. 2022 13:24
Odpovědět  Ladislav

Pokud pan Putin vyuziva sluzeb pana Utkina, tak vlastne podporuje nacka a fasistu (viz fota), pak je pan Putin nacek, dale pan Putin ma v Rusku alespon 80% podporu obyvatelstva, tedy schvaluji jeho politiku a ciny, pak Rusko musi byt fasisticke tez.

comment image
comment image

Kolem
5. 4. 2022 16:25
Odpovědět  Zbazin

Vnitro, neziskovka, bis, elf, debilblok fans, práskač, pirát, topinka, havloidni lickopravník, popřípadě jiný placený druh mentálního mrzáka ? Šup na Novinky, tam máš hnízdo, trolle …

5. 4. 2022 22:15
Odpovědět  Zbazin

Áááá… hup zpátky (_!_) !

5. 4. 2022 22:13
Odpovědět  Zbazin

Howne, přímo gruntovním důkazem úpadku a faš-izace našeho školství jsi přece ty sám, to jak se ve svých přís-ercích projevuješ, to ti ještě nedocvaklo? Jinak bys byl v scholastice zběhlejší a neplácal takové kraviny, jako že tě naše inkluzní (to jest faš-izující se hnědé) školství má naučit, co je to faš-ismus, nacionální socialismus a nacionalismus. Znáš tu pohádku, jak si ptáci sra-li do hnízda? Já taky ne. Protože to nedělaj. Komáři nám taky nevykládali o gulazích. Holt jsi v těch hodinách informační gramotnosti nedával majzla a zcela ti uniklo, co to informační gramotnost je. Nebo možná dával a tohle je výsledek. Jinak bys nepovažoval tunelové vnímání za informační gramotnost.

Albi
5. 4. 2022 13:13
Odpovědět  Pavel

“Západní svět je skutečně lidsky na dně”
A to je náš obdivovaný vzor. Na takovou úroveň se snažíme ze všedh sil a co nejdřív dostat.

Lubek
5. 4. 2022 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Tvrdenie proti tvrdeniu. Jedno je však spochybnené, druhé zdôraznené. Už to v človeku vyvolá pochybnosti.
V každom prípade si však pamätám niečo podobné, na srdcervúce články z Afganistanu, keď tam boli sovieti. Snímku zeleného chleba, upečeného spolovice z trávy, čo musel v horách jesť chudák starý afgánec mám doteraz pred očami. Potom skoro nič, keď tam boli američania. Sem tam suchá informácia, že “došlo k omylu” a svadba… Juhoslávia. Ako len Srbi trápia kosovcov, sťahovanie, trápenie, muky. Potom iba vecné informácie, kde čo bombardovali a že bolo nevyhnutné zničiť vodárne, elektrárne, mosty, na VN vedenie nahádzať grafitové pásky. Doppled uran bolo veľmi nutné použiť, teroristický vlak na moste zničený opakovaným útokom leteckého hrdinu. O Srboch z kosova už nič. …a nič. Vraj, vstúpte do NATO. Vojna v Iraqu, aká len brilantná operácia. O obetiach si nepamätám, že by sa niečo písalo. Iba o utekajúcich a vzdávajúcich sa Saddámových gardistoch. Boli v Iraqu vôbec dáke obete? No a Lýbia? Koľko krát som počul v rádiu strašné správy, ako Kaddáfí nadopovaný Viagrou súloží a súloží. No mohla to demokracia nechať tak? Nie. Tak teraz je v Lýbii mier, láska, demokracia. Sýria. Veď tam vládne niekto síce zvolený, ale nie taký, ako by mal byť. Možno si vymýšľam, ale mám taký pocit, že zámerné vytvorenie a vypustenie kovidu, všetok ten humbunk okolo neho bola akási predohra, príprava k tomuto divadlu.
Desí ma, aké bude finále tejto hry pred oponou.

Ladislav
5. 4. 2022 10:35
Odpovědět  Lubek

Žádné pochybnosti, byli to ukrajinští fašisti – Banderovci! Koukni na film Volině. Banderovci zůstanou Banderovci!

Zbazin
5. 4. 2022 11:12
Odpovědět  Ladislav

A rusove zustanou rusove. 😉

Milan h
5. 4. 2022 13:09
Odpovědět  Zbazin

a ty jako troll trollem

Zbazin
5. 4. 2022 13:55
Odpovědět  Milan h

Njn, nekdo vasi praci zastat musi. Tady se moc netrolite, tak se to musi outsourcovat.

Kolem
5. 4. 2022 16:29
Odpovědět  Zbazin

Mentální kripl slyšel cizí slovo a hned se jím ohání. Duníš tak jako tak. Mazej ke svým, “ynteligente”

Pavel
5. 4. 2022 10:40
Odpovědět  Lubek

Lubeku, to vše je ze strany ukrajinců tak průhledné, že se to ani nedá komentovat. Přeformátované mozečky tomu ale uvěří. Propaganda alias Goebells je ničivá.

me2d44
6. 4. 2022 13:07
Odpovědět  Pavel

No, dneska jsem měl rozhovor se synem partnerky. Poté, co jsem mu ukázal – a nechal přečíst – ten komentář s modelkou z Mariupolu, tak jsem ho vytočil do forsáže – sebral bundu, rozloučil se a zdrhnul (pravda, párkrát jsem na jeho komenty řekl, že má vymytý mozek, ale reakce byla bezprostřední). Lidi, 30 let si necháváme naše děti vychovávat podle západních osnov (mnohdy i učiteli ze západu). Teď budeme sklízet, protože jak říká klasik: “chceš-li zničit, vlastní národ, tak nech výchovu a vzdělání svých dětí na nepřítele”. Pokud za svých 62 let něco pamatuji, tak je to to, že ze západu nic dobrého nikdy nepřišlo ( a Husiti by mohli vyprávět, kdyby ještě žili!).

Lubek
6. 4. 2022 20:16
Odpovědět  me2d44

Ja sa nedokážem rozprávať o politike s vlastnou dcérou. Jasné, zmeníme tému, ale to nastavenie, presvedčenie človeka nezmeníme. Problém vnímam tak, že sa “nedá porozprávať.” Lebo to nie je o výmene poznatkov, tvrdení, dôkazov, pocitov a vnímania objektívneho stavu. Teraz sú ľudia radikálne nastavení. Buď, alebo. Nič medzi tým.
Mladá generácia zhrbená nad mobilmi je pevne držaná a smerovaná ľuďmi, filozofiou, manipuláciou čo vie ako na to. Mladí vedia, ako nám bolo zle. Možno, ale nedlhovali sme ako štát, teda aj ja nikomu nič. Teraz dlží každý cez 7tis€. Spýtam sa, koľko bolo postavené za demokracie elektrární, fabrík, priehrad, nemocníc, škôl, mostov… Ale bolo zle, teraz je dobre. Bodka

Gales
5. 4. 2022 09:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno to má rukopis fašistických goebbelsovců.Věří tomu pouze předem přesvědčený debil.A jestli si myslí zfašizované jednotky ukroušů,že se tím zachrání před deratizací,tak je mohu ubezpečit že s nimi ruští vojáci nebudou popíjet vodku a zpívat častušky.Krysy se musí likvidovat.

M.Š.
5. 4. 2022 11:04
Odpovědět  Gales

Jen bych dodal,že vše je pod taktovkou anglosaských neřádů,kteří si našli potrefeného pudla a komediantského žida nežida.Je trapné sledovat Gobbelsovskou propagandu přiblblého západu,kterým nedochází ani základní pravdy vzhledem ke své omezenosti.No nic,co se dá dělat,kde nic není ani smrt nebere a je jasné,že absence zdravého rozumu je více než zrůdná….

Zbazin
5. 4. 2022 11:23
Odpovědět  M.Š.

Ze si dali prace a kolik to muselo stat penez a behem dne jim to odhalite.

Zbazin
5. 4. 2022 11:26
Odpovědět  Gales

Je pan Utkin tez krysa? Nebo je to ten spravny nacek?

comment image

Kolem
5. 4. 2022 16:33
Odpovědět  Zbazin

Jsi jen mentální kripl, nebo kripl komplexní ( mentální, morální, sociální, intelektuální, ezc. ) ???

me2d44
6. 4. 2022 13:21
Odpovědět  Kolem

Nečil se a neodpovídej na něj. On si jen z dětsví (možná) ještě pamatuje, že mohl na pískoviště bez dozoru rodičů. Pak mu pár let tlačili do hlavy, že před 1989 byla totalita – měkkčí, než kterou zavádějí nyní – težko mu to vysvětlíš. Bude to trvet – odhaduji – tak 2 generace, než Český národ ( pokud se toho dožije) vystřízliví. A lák z okurek tomu nepomůže, neboť jsme si nechali vychovávat děti podle západních standardů…

All
5. 4. 2022 10:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak je vůbec možné,že ředitel TV kavčí hory bere ,,prý milionové ” ! odměny za tyto nehorázné lži o ukrajině! Na tuto TV chrochtajících sviní se sice vůbec nedívám,ale přesto tuto modlu satanovu musím platit,díky stejně zarytým mozkům v bahně sněmovny (jen proto,že bydlím v baráku,kde je více rodin a je tu společná anténa)

Pavel
5. 4. 2022 10:22
Odpovědět  All

Od morálně zdegenerovaného západu můžeme očekávat vše. Ta naše přeformátovaná většina už nic nepochopí. Mají propagandou a tím sajrajtem co do nich napíchali úplně vyprázdněné mozkovny. Je zapotřebí říci to na rovinu a nelhat si do kapsy. Já jsem již ve svém věku přestal na zázraky věřit. Má někdo prosím kontakt na webovou adresu Protiproudu?

Ladislav
5. 4. 2022 10:37
Odpovědět  Pavel

Zadej do google. Najdeš.

Albi
5. 4. 2022 13:17
Odpovědět  Pavel
Petr
5. 4. 2022 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem zvědav co na tohle řekne zpitomělej dědek Zeman , Pekarka , Fiala , a ostatní ????

Albi
5. 4. 2022 11:01
Odpovědět  Petr

Budou držet bobříka mlčení. To v lepším případě.
V tom horším se ztrapní ještě víc – pokud to vůbec ještě jde.

ankmorpo
5. 4. 2022 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

mám dotaz: tohle je ta od Rusů proklamovaná denacifikace a demilitarizace Ukrajiny ?

Kolem
5. 4. 2022 16:40
Odpovědět  ankmorpo

Ááá, klony útočí. Na tuto “mazanou otázku” “kvalifikovaně” odpoví na ofiko webech – stejně bystří, intelektuálně hbytí Tvého formátu, střelče. PS: zdejší odpověď: Jedná se o Ukronazi verzi vize”společné Ukrajiny”.

Ivan
5. 4. 2022 11:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Na Novinkách si už neškrtnu, doživotně, ( nebo změny režimu) mě zablokovali za pravdu!!!!

Pijack
5. 4. 2022 12:11
Odpovědět  Ivan

Není o co stát. Stala se z ní žumpa pro stádo trollů.

Gales
5. 4. 2022 13:10
Odpovědět  Ivan

Mně už dvakrát blokli i na PL. Ostříží oči bzdí.

vlastisl
5. 4. 2022 13:17
Odpovědět  Gales

PL jsou jenom jako

vlastisl
5. 4. 2022 13:16
Odpovědět  Ivan

Nejsi jediný- nehodíme se do krámu

Pijack
5. 4. 2022 12:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti to do nás hustí… 24 hodin denně, ČT lež, lež lež a pořád jen lež. Ti už lžou tak okatě, že by je ze lži usvědčil i imbecilní žáček základky. Oni se už ani nesnaží logicky zdůvodnit, proč oslovená babička dokáže přesně specifikovat kazetovou bombu. Tedy zbraň o které vědí kulové i samotní reportéři. Ale ta babička přesně popíše technická a taktická data. A takových sraček mají v ČT každý den dvacet. Kdybychom neznali dlouhodobé lhaní a utajování této hlásné trouby, tak bych třeba podlehl, jako ostatně to stádo zmanipulovaných diváků. Jenže ČT i ČTK a ČRo už mají pověst, kterou nelze vymazat. Ukrajina jen potvrzuje, že propagandu už nahrazuje pouze jednostranná lež. Ubožáci.

Pavel
5. 4. 2022 16:12
Odpovědět  Pijack

Bohužel ta značná většina populace má již přeprogramované vědomí a dobře s ní ta mocenská struktura dokáže manipulovat. Goebells by byl navýsost spokojen. Ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

All
5. 4. 2022 16:33
Odpovědět  Pijack

Jsou v dupě a budou v řiti,proto jim nic jiného nezbývá než kopat,lhát,podvádět,trolit,pokud mohou, za penízky.Až se naplno vyjeví pravda,budou zase a opět převlíkat kabáty,jak je u nás zvykem. Tak opět v obnoveném protektorátu řádí toto temno a fanatické ohlupování TV.Jakoby už nebylo dost toho politického svinstva a jeho červavého,shnilého ovoce,co zplodilo jen zrůdy v politice. Vůbec si nedovedu ani představit,co by tak na svou obhajobu uváděla např.pekarová,vždyť se chová jako blbka bez rozumu,bez vzdělání,bez znalostí.Řekla by jen..byla jsem blbá ?

miro
5. 4. 2022 12:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jako celá Europa+USA zavírala oči před bujením fašismu v Německu, tak teras to děla v případě Ukrajiny.Putin musí zničit tu fašistickou pakáž jinak nebude klid.

ankmorpo
5. 4. 2022 12:55
Odpovědět  miro

znova pro propagandisty: a ten Putin to bude dělat jak ? Redislokací a ponecháním civilů na hraní banderovcům ? Jste fakt taková hovádka, že nevidíte tu inherentní stupiditu takových vojenských “šachových tahů” ? Inu na ukrajincích nezáleží ani ukrajincům , tak proč by mělo ruské armádě, že, hra má mnohem vyšší sázky a košer dostihy.

All
5. 4. 2022 16:42
Odpovědět  ankmorpo

A co budeš tvrdit,až se budou jednou opět převlíkat kabáty? Stupiditu bez hranic,čučet do blba a tvrdit o sobě,že …..to už jsme jednou zažili,dlouho po válce přibývalo ,,partizánů”,stejní paraziti jako je jich dnes plno,v TV,parlamentu,vládě a jejich ovčínu plnou bezmozků.

ankmorpo
6. 4. 2022 11:57
Odpovědět  All

já nic netvrdím nástěnkáři, já se ptám , lze to nazvat zradou ? to odevzdání města a lidí do rukou nacistů ? dárek ? předvádíte ještě komičtější žvanící veletoče než Pekarová s Adamovou

ladik
5. 4. 2022 16:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, s demencí je to tak, že je nevyléčitelná. Poškození mozku je tak rozsáhlé, že není naděje na uzdravení. Jedinou obranou proti tomu je naprostá, totální ignorace takových “příspěvků”. Prosím, dodržte to.

Zbazin
5. 4. 2022 16:34
Odpovědět  ladik

Nejsou argumenty, neumime diskutovat, tak se budem chovat jako deti, nebudeme s nim mluvit. 😀

Stejne vychovavate sve deti? Neptej se, nerozumis tomu, ber to tak, jak jsem rekl. To podniti zvidavost. To da zaklad vedecke metode.

Tomas
5. 4. 2022 18:32
Odpovědět  Zbazin

Hezky manipulujete a snažíte se. To se musí uznat. Určitě to děláte pro “demokracii”.

5. 4. 2022 22:20
Odpovědět  ladik

A taky je to nejlepší obrana proti trollům. Ted jsem se sice s jedním zakecal, ale to jen abych se před spaním drobet rozcvičil.

Pozor
5. 4. 2022 17:07
Ohodnotit příspěvek :
     

V každom prípade z ruskej strany došlo k zrade miestneho obyvateľstva ale aj vojakov ktorí svojou krvou dobili tieto územia a potom sa na príkaz politikov z Kremľa bez boja vzdialili, čím nechali miestne obyvateľstvo k teroru ukrofašistov.
https://www.youtube.com/watch?v=9z29EgSL0jE

Tomas
5. 4. 2022 18:34
Odpovědět  Pozor

Souhlasím, bohužel. Je to zrada i “práce” tzv. 5. kolony.

David
5. 4. 2022 20:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Copak, autocenzura?