blogvideo

Fialův zapomenutý milion v pochybné záložně.

Petr Pavel je jeden rok českým prezidentem a už ho to přestalo bavit? Prý si nedovede představit, že by zase kandidoval. Nevím, co si o tom myslíte vy, ale podle mě si to prezidentování měl teda lépe rozmyslet! 😡 Zklamaní jsou z něj už i jeho dřívější zastánci a provládní novináři. Nedivím se! Budu rád za váš názor v komentářích.

👉 Jak to bylo s Fialou a pochybnou kampeličkou, kde si premiér “zapomněl” milion korun? Tekly přes ní miliony i pro další politiky z ODS. Mohl Fiala opravdu nevědět o praní špinavých peněz?

👉 Pětikoalice označila české seniory za “hospodářskou škodu” a tímto si u Ústavního soudu obhájila nižší důchody. Za mě neuvěřitelně nechutné a nespravedlivé, jak chce vláda oškubat generaci, která budovala tuto zemi. Hnutí ANO bude nadále bojovat za spravedlnost.

👉 Česko se ani letos nedostane ekonomicky na předcovidovou úroveň. Jinými slovy stále zůstáváme v Evropě na chvostu a jsme pozadu za většinou ostatních zemí EU. Takhle vypadají předvolební sliby SPOLU v praxi!

👉 Vedení Prahy chce dát 86 miliard Kč za modernizaci metra. V tu samou chvíli odkládá dokončení městského okruhu, na který “nemá peníze”. Chápete to? Pirát Zdeněk Hřib místo toho, aby řešil katastrofální dopravní podmínky v Praze a pomohl město zbavit nekonečných kolon, raději utratí obrovské peníze za to, aby bylo metro o pár sekund rychlejší.

👉 Žádná rekonstrukce Libeňského mostu. Bude se stavět úplně nový. Kdyby aktivisti z Praha Sobě a Piráti nezablokovali návrh hnutí ANO před 6 lety, už mohl být dávno hotový a ušetřilo by se kolem 2 miliard Kč. A to se Čižinský a Scheinherr ještě chlubí, že odvedli dobrou práci.

👉 Praha dá 300 milionů Kč na bydlení pro uprchlíky. Chvalitebné, ale o to smutnější, že pro někoho peníze jsou a pro ostatní ne. Například Linka důvěry, která fungovala od 90. let a která pomáhala lidem v nouzi, bude kvůli nedostatku financí zrušena. To vše a mnohem víc se dozvíte v 68. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
29. 1. 2024 19:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Pětikoalka nebo korporátka
https://www.facebook.com/roman.tomovcik1/videos/1156485401982174/?locale=cs_CZ

Ijn
29. 1. 2024 19:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdy nastoupí PČR k odhalování závažné trestné činnosti politiků včetně premiéra??

V ČR jsou politici zatím beztrestní, pokud se PČR nevzchopí a nezačne konat padni komu padni….! Kariéristé u Policie zatím kryjí podvody a s politiky jedou svinstvo k rozkladu ČR včetně prohnilé justice a soudců

Řešení nepromarnil obrození Západu proti zrůdám ve vedení států!!!

Pravdomluvny
30. 1. 2024 06:51
Odpovědět  Ijn

Místo Policistů máme Polucisty…..

Ani ň o volovi
29. 1. 2024 19:42
Ohodnotit příspěvek :
     

n

pedro
29. 1. 2024 21:42
Odpovědět  Ani ň o volovi

Ty budeš hrdina, palce hore.

skeptik
29. 1. 2024 19:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Pamatuje si ještě někdo jaká špinavá mediální kampaň se rozpoutala proti Stanislavu Grossovi jen proto, že mlžil od koho si půjčil peníze?
No a když si Fiala ulil milion!!! do kampeličky tak je to v pohodě, nic se nestalo. Nikoho z provládních pisálků nezajímá původ toho milionu.

Ladislav 💤
29. 1. 2024 19:48
Odpovědět  skeptik

Dokonce i Bradačka mlčí! Jó Babišův Čapák, to bylo jiné kafe? To se všechny tv mohli strhat a to rok co rok!
Že, Fylajovi zločinci?

Ladislav 💤
29. 1. 2024 19:52
Odpovědět  skeptik

A taky proč? NEústavní zločinci posvětili další zlodějnu spáchanou na důchodcích a invalidech!
Koho okradou po nás?

sergej
29. 1. 2024 20:13
Odpovědět  Ladislav 💤

Ukr industriálka?
On tam organický akismet labuží maskota měsíce v prdeli transformovaného z gramatika brutopýra translátoru google. 🙂
https://aeronet.news/michael-kocab-na-sorosove-festivalu-politicke-pisne-v-kyjeve-prohlasil-ze-robert-fico-na-ne-navadi-ruske-rakety-kdyz-do-celeho-sveta-vytrubuje-kde-se-slovensky-festival-pohoda-v-kyjeve-kona/

Lubomír

Povíme si za rok.
Ukrajina je Rusko.
1Odpověz
Led 29, 2024 17:55 comment image
Návštěvníkpotkan

Nechají tam ty benderovské části polákům, maďarům, rumunům. Stejně co šlo už rozprodali co šlo a vlastní lidi střelili. Z 51. miliónu lidí po rozpadu sajuzu co by nejbohatšího regionu mají 19. a státní výdaje zaměstnancům platí ze zahraničí. A nebude je mít kdo platit když jim nic nepatří. Asi tak, je to už kulisa kapitálové hry kdy po orbě válečným pluhem mají zájmovci odkudkoliv z finančního světa sklizeno. Tak teď můžou učit bludy oběti ve školách a formanty masmédii totéž.
0OdpovězUprav
Led 29, 2024 20:07

sergej
29. 1. 2024 22:38
Odpovědět  sergej

Tam už to je jak o feudálních synekurách navíc jak ze scifi den trifidů až podpis
https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-lzi-kterym-byste-meli-verit/

Ladislav 💤
30. 1. 2024 11:57
Odpovědět  Ladislav 💤

Ještě dodám, demoliční pětižumpa beztrestně krade dnem i nocí a policie ke zlodějnám slepá!
Nebo že by jela s něma?

sergej
30. 1. 2024 18:03
Odpovědět  Ladislav 💤

ukrnáda

Kolemjdoucí
30. 1. 2024 19:22
Odpovědět  Ladislav 💤

Policie, sZ, včetně justice, nebo-li orgány činné v trestním řízení, jenž jsou nechutně zpolitizovány – mnohem více, než v té odsuzované minulosti. Navíc je ve hře vícero pánů, díky čemuž existuje uvnitř těchto sborů vícero klanů s vícero zájmy.
Nyní tvrdí muziku mafiáni kolem Stanu ( Vítek už v minulosti věděl, že právě tuto funkci je nutné získat, páč vnitro si 100% nárokovaly Straky – sám má kostlivce ještě z Kolína ), Strak, kryjí se Topinky , Černoprdelníci i Smažky. Vítek kopíruje MKalouska, který díky bývalému angažmá na obraně má dodnes zdroje infa na konkurenty z obranného zpravodajství. Stejně postupuje Vítek, zatím na vnitru ( BIS ) , a kompro kousky jsou a budou cíleně používány, respektive dotčeným bude vhodným způsobem dáno na výběr…

stan
30. 1. 2024 11:06
Odpovědět  skeptik

Přesně jak píšeš. V podstatě se vůbec neví nic o tom jak je to s financováním těch barmskejch žen. Ticho po pěšině, je fakt k zblití, když si vzpomenu na Babiše a Čapí hnízdo.Kolem autisty Fial\y se musí chodit po špičkách. Nebo Dozimetr, v podstatě je to na úrovni…..vyšetřování skončilo, zapomeňte. Nic se neděje, nakonec to dopadne tak , že všichni budou vysmátý, Rakušan dá dětičkám na hraní šifrovaný telefony a novinářský prostitutky se neodvážej ani ceknout. Fakt je mi na blití z toho co za zmetky máme ve vládě, senátu, parlamentu nebo na Hradě.Pamatuju i komouše u moci, ale takhle jak sem nasranej teď, sem v minulosti nebyl….i když mě taky štvalo plno věcí….

Kolemjdoucí
30. 1. 2024 19:28
Odpovědět  stan

Barma jako státní útvar myslím od r.1989 NEEXISTUJE. 35 let jde o Republiku Myanmarský svaz… To jen tak na okraj k té “Barmě”, kterou se ohání prý profesor politologie… Apropo, jeden by se domníval, že zeměpis, klasický je úzce spjat se zeměpis “politickým” – ne o je to v Brně jinak ? Nedivil bych se …

katango
31. 1. 2024 22:40
Odpovědět  Kolemjdoucí

V Brně je všechno jinak.

zdendulka
29. 1. 2024 19:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Když už, tak už….pětidemolice ničí tenhle stát i s jeho tvůrci…. kdyby tuhle důslednost dali do služeb lepší věci, mohla nám Evropa závidět. Takhle si jen ťuká na čelo…

Gales
29. 1. 2024 20:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tož,vysral se tchoř na hromádku a sluneční paprsek se na tu hromádku zaměřil řka: ,,Vstávej semínko holala,bude z tebe Fiala”.

Ladislav 💤
29. 1. 2024 20:16
Odpovědět  Gales

…hola hej….

sergej
29. 1. 2024 20:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Pozvání amíků asi co.
1:56:25
https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-28-komentovane-zpravodajstvi/

Autor
29. 1. 2024 20:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo tak jsem si vzpomněl, že za První republiky jsme sice byli hodně průmyslově rozvinutá země, ale s jednou nejnižších životních úrovní v Evropě!
Co chcete, navazují právě na politiku První republiky. Tam také obyčejné lidi oškubávali o sto péro, jen to dělali poněkud jinak. A také pronásledovali ty, kteří jim do toho “kecali”, ba se do lidí střílelo.
Takže, co vlastně chcete poté, co si většina lidí zvolila za jednodušší v letech 1989-90??
Pamatujte – že tenkrát i jako dnes Globalisté i jejich drábové u nás říkají v podstatě pravdu. Jen ji nedovedou do důsledků a nedořeknou “poslední větu” …
Ostatně stejně jako s tou demokracií – nelhali – je to skutečně tak, systém pro otrokáře a vůbec ne pro lidi!

Frank
30. 1. 2024 09:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Toho prolhaného a hloupého bolševika Pávka nelze brát ani na minutu vážně. Podstatné je to, co bude chtít jeho loutkovodič.

Ijn
30. 1. 2024 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Ignorovat idioty u moci a pasivní rezistence týden nenakupovat v řetězcích by pouze omezeně pečivo

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 10:22
Odpovědět  Ijn

Nespolupráce – Ghándí. Na to tenhle národ ale nemá.

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Se.ru na vás pražáci. Vy jste nás venkovany měli vždy na háku a máte. Na hanácké dědině kde jsem chvíli v padesátkách vyrůstal nezůstal z dřívějška kámen na kameni a lidé tam žijí. Vzali jste jim zdravotní středisko, poštovní úřad, knihovnu, hospodu a dokonce i klasickou smíšenku. Prostě jste je parchanti ožebračili a je vám úplně u prde.le jak si tam většinou ti staří lidé žijí a jaké mají podmínky k životu. Tak si svoje Čau Praho narvěte někam a nedivte se, že vás mnoho lidí nemusí. Ono se to samozřejmě vztahuje na to vedení Prahy, ale kujwa, to vedení Prahy někdo volí. A že ani to vychcané Brno se nestará o svoje poddané bývalého Jihomoravského kraje a raději se utápí v ri.ci pražáků hovoří za vše. A moravskoslezský hejtman z ANO pokud je to pravda a podporuje 107 potom vrazil nůž do zad severomoravákům. Ale koneckonců ANO je co, další dílek pětikolky? Ani jedna parta z vás není volitelná, s výjimkou SPD a KSČM. Jenže na to by musela ta zabedněná většina přijít, což se nestane. Takže Čau Praho, jste mi volní, chuchněte si.

katango
30. 1. 2024 12:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Už jsem s tím otravná, ale Praha je plná náplav z Moravy a vláda je plná Moraváků. Co kdybyste to vzal v úvahu, místo abyste nadával na Pražáky?

Možná máte s označením Pražák spojenou povýšenost. Jenže, víte, rodilí Pražáci se takhle většinou neprojevujou. Takhle se projevujou ty náplavy.

Jan
30. 1. 2024 12:51
Odpovědět  katango

A jsme opět u toho. PROČ JE VOLÍTE???????? PROČ??????? CO Z TOHO MÁTE? CO TÍM SLEDUJETE? NEMÁ TO LOGIKU!!!! Něco zpackáte a pak házíte vinu na druhé? To si nedokážete přiznat vlastní chyby? To máte tak nízkou sebeůctu a takové komplexy?

Pravdomluvny
30. 1. 2024 13:01
Odpovědět  Jan

Tady ho NEVOLIL NIKDY NIKDO!!!!!!

Jan
30. 1. 2024 17:47
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak kde se tam vzali? To se zvolili sami? Statistiky lžou? Praha -spolu 40% Piráti 22%

https://www.volby.cz/pls/ps2021/ps?xjazyk=CZ

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 15:05
Odpovědět  katango

Ale já vůbec netvrdím, že Praha není plná Moraváků. Já nezastupuji zájmy Moraváků i když bych asi měl když jsem se na Moravě narodil. To vůbec není o tom kdo je větší zmetek, jestli u vás nebo u nás. Ono to bude tak vyrovnané. Já mluvím o tom, že po převratu a nejenom Praha, ale i Brno úplně zapomnělo na ty svoje venkovany. Ti mohou podle této zprofanované ekipy klidně žít jak ve středověku. Takže mně vytáčí jakési Čau Praho, co vám chudáčci chybí, nějaký most, lávka nebo co? Co takhle čau Haná, nebo čau Jeseníky, Beskydy, copak vám chybí? Je ta Praha snad hlavní město celé země, ne a jestli ne tak ať se osamostatní, když se nechce o jiné starat. Jak jsem zde zmínil moji rodnou dědinu na Hané a takových je, ti neřeší obchvat, most, lávku nebo co. Ti řeší už i tu pitomou smíšenku a o těch dalších jako poštovní úřad, nějaký lékař ani nemluvě. Můj 94 letý strejda je nasr.aný, že si nemůže dát v hospodě, která tam není ani předražené pivko. A makal jako brok, když celý život opravoval kolejiště na dráze a teď si ani nepokecá u pivka s přáteli. O tomto mluvím, jedni řeší lávku a druzí nemají ani smíšenku. A už jsem to zde psal, na vojně jsme byli kluci odevšad, na rotě bylo i dost

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 15:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pražáků a vše bylo v pohodě. Tenkrát to byl ale jeden národ. To po převratu byli někteří výše a jiní níže. Teď se to jeví, jako že ti z matičky Prahy jsou státem ve státě a samozřejmě i se svými tzv. náplavami. Jinak se mi ale to slůvko vůbec nelíbí, neboť vyjadřuje jakési opovržení. My lidé z Moravy také nemůžeme za to, jaká individua do Prahy přišla. Ale co se týká magistrátu, tak ty lidi si zvolili Pražáci, my to nebyli. Tady také volí ty, co lidem podlézají, mají pěkný ksicht a většina se rekrutuje z té povedené podnikatelské smetánky, protože když potřebujete kšefty, není nad to sedět v zastupitelstvu. Celý tenhle tzv. demokratický systém je totálně profláklý, ale to většina lidí ví a přesto je volí. Tak se mějte. Nikterak jsem vás nechtěl urazit.

Standa
30. 1. 2024 13:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Prominte, ale jste blb!Máte nějakou fobii! Léčte se!
Nebo asi nějaký MIMONÍK!
Tady v Praze nikdo pětikolku nevolil( alespon nikdo s kým jsem mluvi-s Pražáky) . Vy burani jste si zvolili tuto nelegální vládu. Od Stan po Lidovce všichni berani s vesnic.Běž do ri-ti a vem si všechny moráváky sebou! A Praha bude svobodná od buranů, co se sem naklepali!A vezmi si tam Fialu s Pekarovou!
Švýcaři mají fialovou krávu a Vy fialového vola!

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 15:29
Odpovědět  Standa

Nebudu vám vůbec nijak sprostě odpovídat, za to mi tedy nestojíte. Nechce se mi už na to odpovídat, ale řeknu to ještě jednou. Ve většině je zde řeč o pražském magistrátu a ten určitě moraváci a dokonce ani Češi z jiných oblastí mimo Prahu nevolili. Takže si vždy řádně přečtěte příspěvky a až je pochopíte tak komentujte. Nikdo tady nemluvil o vládní kamarile, ale snad o vašich zastupitelích na magistrátu. Kapiš to, nebo je potřeba poslat to doporučeně. A jinak od dvoustupňového vysokoškoláka bych očekával jiný narativ.

Jan
30. 1. 2024 17:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nemá smysl ztrácet čas s člověkem IQ kuchyňského mixeru. Pořád mele své naučené odrhovačky a když mu položíte jednoduché otázky a logické argumenty, není schopen věcně reagovat. Skousněte to Pavle a nereagujte……pochopte, že s některými lidmi prostě není možná logická domluva stejně jako se Putin nedokázal domluvit s primitivy z Deep State a retardy v Evropě včetně pražské fialové galérky.

Evžen
30. 1. 2024 12:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala si jen zapoměl vyzvednout peníze z pračky ODS