nezařazené

Moskva se zlobí. Prý kvůli další protiruské provokaci z české strany

Český velvyslanec v Moskvě Vítězslav Pivoňka byl předvolán na ruské ministerstvo zahraničí kvůli nedávnému vyhoštění ruského diplomata z České republiky.

Velvyslanci bylo mimo jiné sděleno, že „tento nepřátelský krok nezůstane bez odezvy”, informovala agentura TASS s odvoláním na sdělení ruského ministerstva.

Podle stejného zdroje byl českému velvyslanci vysloven „důrazný protest v souvislosti s další protiruskou provokací české strany”. „Tento další nepřátelský krok, který posiluje linii záměrně sledovanou českými úřady s cílem zničit bilaterální vztahy, nezůstane bez odezvy,” sdělilo ministerstvo.

České ministerstvo zahraničí minulý týden oznámilo, že jeden diplomatický pracovník ruského velvyslanectví v Praze byl prohlášen za nežádoucí osobu; na opuštění republiky dostal 72 hodin. Podle Deníku N a týdeníku Respekt resort za nežádoucího označil zástupce velvyslance Feodosije Vladyševského, který má podle českých bezpečnostních složek kontakty na ruské tajné služby a škodí vzájemným vztahům.

Moskvu podle zprávy TASS rovněž popudilo, že české ministerstvo zahraničí v pátek v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu vyzvalo ruské diplomaty, aby nesloužili ruskému režimu. Rusko to podle sdělení ministerstva zahraničí v Moskvě považuje „za porušení všech myslitelných pravidel a zvyklostí mezinárodní komunikace” a za krok „hraničící se zasahováním do vnitřních záležitostí”.

„Tím, že dnes tak horlivě ničí všechny vazby s Ruskem, si Praha musí být vědoma, že svým jednáním vytváří dlouhodobé negativní důsledky pro naše vztahy,” citovala agentura TASS stanovisko ruského ministerstva zahraničí.
https://bit.ly/3r31i0E


Lipavský chtěl přivést k rozumu ruské diplomaty. Přišel hrozný výsměch

https://www.pokec24.cz/?s=lip%C3%A1vsk%C3%BD

sdílet na

65 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Miroslav
5. 4. 2022 14:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Knedlik slape brazdu, dostane od panicka cukricek.

Ladislav
5. 4. 2022 14:46
Odpovědět  Miroslav

A zase tady ten udavač! Hnusák odpornej!

All
5. 4. 2022 17:01
Odpovědět  Miroslav

Nekonečné provokace z české strany,svou přehnaností velmi hloupé,podřadné,jen za ten cukříček pro poslušnost. Naproti tomu v Maďarsku Orbán vyhrál volby. Na zlost vycuclé pekarové,která na truc prdlé nedomrle, odmítla jet na schůzku V 4. Bumbác.

All
5. 4. 2022 17:17
Odpovědět  All

Rusi vůbec nemají důvod zabíjet civilisty a pravda bude zase jiná. Mi stačí,když mi jednou někdo plánovitě zalže,už mu nevěřím. Tak proč bych měl věřit TV plné podvodů a reklam na zabíjení ? Dokonce i v pořadech pro malé děti je plno násilí a zabíjení. A politici jen čučí jak blbové a nic po nich,jen skáza a zmar čr.

Františe
5. 4. 2022 14:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na místě Ruska bych zrušil ruskou ambasádu u nás a vyhnal všechny naše diplomaty i s personálem z Ruska. Díky naši blbečkům je Rusku úplně jedno, jestli tu chcípneme na vlastní blbost, nebo ne. Rusko nás nepotřebuje. My Rusko životně ano.

Milan h
5. 4. 2022 15:08
Odpovědět  Františe

rypou do statu ktery v OSN je garantem nasi statni hranice

Zbazin
5. 4. 2022 15:18
Odpovědět  Milan h

A to nam grantuje jen Rusko?

vlastisl
5. 4. 2022 15:23
Odpovědět  Zbazin

Asi sis nevšiml kdo všechno chce rušit Benešovi dekrety a máš za to že hochům ze západu jsme užiteční tím že na Rusko sypem hnůj misto anglosasů ? Je mě tě líto !

Zbazin
5. 4. 2022 15:33
Odpovědět  vlastisl

A proto mame drzet hubu a tvrdit, ze Rus ma pravdu? Hmm, to dava smysl. A kdo dalsi je garantem nasich hranic?

ZMann
5. 4. 2022 16:40
Odpovědět  Zbazin

CHazarská mafie ta už přes ty garantované hranice ukradla co se dalo, musíš ještě hodně studovat než pochopíš o co tady kráčí.

Zbazin
5. 4. 2022 16:52
Odpovědět  ZMann

O co tady kraci? Navedte mne, kde mam tedy hledat.

ZMann
5. 4. 2022 17:01
Odpovědět  Zbazin

Musíte třeba na i děs nebo na hovinky tam budete mezi svými, tam vám to vysvětlí.

romanr
5. 4. 2022 18:36
Odpovědět  Zbazin

Zbažine víš že donald vypouští Bažinu?)) a dost se mu daří!)) no a z druhý strany vladimir!)) a taky mu to jde))uz brzy uvidíš sám a budež na suchu)))

6. 4. 2022 02:56
Odpovědět  Zbazin

Představ si, že to úplně vymizelo z internetu. Ale bylo to tam, bylo. Netušíš proč to zmizlo?
Holt se tedy budeš muset popídit u nějakého postaršího historika – ti pomladší jsou totiž obětí informační gramotnosti tunelového vidění jakož i jednovektorového vímání – nebo v knihovně. Ale najdeš to, jen chtít.

Albi
5. 4. 2022 19:07
Odpovědět  Zbazin

A proč tvrdit, že Rus pravdu nemá, když ji má?
Musí být na pravdu vždycky úřední štempl?

6. 4. 2022 02:58
Odpovědět  Albi

Jak na tom není štempl od mužoida Lipavského a ženskoida Pekarové, tak je to pro bažiňáka dezinformace.

6. 4. 2022 02:59
Odpovědět  Zbazin

Dobrá vůle sousedů, nevědomo!

Gales
5. 4. 2022 18:43
Odpovědět  Zbazin

Bohužel,Je jediné.

6. 4. 2022 02:47
Odpovědět  Zbazin

Představ si že jo! … … Už sis to představil? Garantovalo je pouze SSSR a RF federace převzala jeho závazky, jak bys měl vědět. Asi by ses měl na ty Kavárenský novinky raději vyfláknout a doplnit si vědomosti.

Pavel
5. 4. 2022 14:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že by se Rusové neměli vůbec vzrušovat takovým malým evropským mopslíčkem. Naše země nic neznamená. Je pravdou, že moucha dokáže slona také otravovat a je to nepříjemné, ale pokud ten se ožene a přesně trefí …….. Celá tato vládní koalice neuvěřitelně ničí naši zemi a vede ji do propasti a obyvatelstvo čumí a z velké většiny ani nehlesne. Jsme my to ale národ husitů. To je zoufalé. Nu kdo chce kam, pomožme mu tam.

Milan h
5. 4. 2022 15:10
Odpovědět  Pavel

ale historicky su tady narody tri a ja se opravdu byt Cechem necitim

Zbazin
5. 4. 2022 15:21
Odpovědět  Milan h

Tak sup sup nikdo Vas tu nedrzi? Nebo prisli komunistickonacistickofasisticti pohlvari a zavreli hranice?

Burák
5. 4. 2022 16:12
Odpovědět  Zbazin

Opravdu Vámě přeji ten sdílený kapitalismus, který se tu zavede po velkém resetu, který nyní probíhá. Kdyby jste sledoval ekonomické fórum Klause Schwaba, mluvil by jste úplně jinak. Přečtěte si jeho knihu velký reset. Pak si zjistěte kolik států Západu s ním souhlasí a spadne Vám huba. Nevím jak vy ale já nechci sdílet svůj dům nebo auto. Tohle je čistý komunismus, který vzniká tentokrát na Západě.

Zbazin
5. 4. 2022 16:21
Odpovědět  Burák

No, vidite a ja sdilet svuj majetek takztez nehodlam a pokud ano, tak se tomu rika pronajem a necham si to zaplatit. Pak mne vysvetlete, proc Rus bude lepsi?

Burák
5. 4. 2022 16:36
Odpovědět  Zbazin

Pronájem??? V tom právě budete žít vy. Vy prostě vůbec nic nevíte. Přečtě si tu knihu a zjistěte si co je sdílený kapitalismus. Protože soukromé vlastnictví jak ho nyní vnímáme prostě nebude. Vy i já budeme žít v nájmu. No a co se týče Ruska a Brisc. Tam nic takového nechystají. Nemám iluze o Rusku ale sdílený kapitalismu neboli čistý komunismus tam určitě nechystají. Vzpomínáte na 90tá léta jak se říkalo kapitalismu tržní hospodářství, protože kapitalismus vnímali tehdy lidi negativně? No a teď se komunismu a myslím tím ten opravdový, se říká sdílený kapitalismus. A já v komunismu žít nechci i když se to bude jmenovat jinak.

Kolem
5. 4. 2022 17:30
Odpovědět  Zbazin

Seber se a mazej perlit mezi stejné dementy na Seznam, hnido z vnitra, bisky, neziskovky, elfe, rezimni práskači, liberální rektální alpinisto

Albi
5. 4. 2022 19:25
Odpovědět  Milan h

To bych nerozlišovala, to je výborný nástroj globalistů pro snadnější ovládání.

V nějaké diskuzi jsem četla – po r. 89 se jen jedna země spojila (Německo), jiné se rozdělily (Československo, Jugoslávie). To je hodně vysvětlující.

Neusnadňujme JIM to víc, než je nezbytně nutné.

6. 4. 2022 03:23
Odpovědět  Milan h

Tak tak. Někdo se holt cejtí bejt Moravákem, jinej zase Ukrajincem, a vejsledek toho různýho cejtění právě prožíváme. A co takhle Boem, bral bys to jmenovče? Jakožto Bohemia jsme všici tři společně na mapě už nějaký to století, prafotr Čech se dle Kosmase jmenoval Boem… Jo, a víš čím se cítil být J. A. Komenský? Čechem národnosti moravské. Tak to o sobě prohlašoval. A co s naším společným klenotem, Biblí kralickou, rozškubneme ji napůl? A zavedeme dvojí spisovnou řeč?
Prostě mě tenhle pseudoproblém neskutečně irituje, protože nás oslabuje a vždy oslaboval. Viz doba předbělohorská a postoj K. Žerotína. Nezlob se, nemyslím to zle. Jen vím, že přesně tohle se sakra hodí eurosojuzu.

Zbazin
5. 4. 2022 15:45
Odpovědět  Pavel

Slon se mysi boji. 😉

Albi
5. 4. 2022 19:38
Odpovědět  Zbazin

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dá hodně práce takovou pitomost vymyslet?

6. 4. 2022 03:30
Odpovědět  Albi

Prej ne. Prej to z kavárníků padá jak z králíků bobky.

6. 4. 2022 03:27
Odpovědět  Zbazin

Nebojí se myši, bojí se aby mu nevlezla do chobotu. Hele, a jak jsi na tom ty, hrdino? Bojíš se nas-ranej vosy?

Albi
5. 4. 2022 19:19
Odpovědět  Pavel

“Moskva se zlobí. Prý kvůli další protiruské provokaci z české strany”.
Naše vláda je víc než spokojena. Další důkaz naší loajality v hlubokém předklonu podaný páníčkovi. Ještě si počká na podrbání za ouškem a ČR jdi do ..píp.. .

TAKNĚJAK
5. 4. 2022 15:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ted uz Eurosojuz brečí a neví si rady! Až Rusko dostaví “PLYNOVOD SÍLA SIBIŘE”
teprve tedy nastane pro eurosojuz hlavně pro celou eu hodně veliký problém!
Každý víme ,že ČÍNA ODEBÍRÁ A BUDE ODEBÍRAT” NEPŘEDSTAVITELNÉ MNOŽSTVÍ|” PLYNU I ROPY A TÍM RUSKO ODSTAVÍ OD PLYNU CELOU eU!!! UŽ SE NA TO SAKRYŠ TĚŠÍM- TO BUDE PRČA.

Zbazin
5. 4. 2022 15:10
Odpovědět  TAKNĚJAK

A my se z toho nepodelame, protoze pokrok a dobre veci vznikaji z krizi.

vlastisl
5. 4. 2022 15:26
Odpovědět  Zbazin

Ovšem a taky nebetyčná blbost

Zbazin
5. 4. 2022 15:38
Odpovědět  vlastisl

Mate pravdu vznik SSSR byla nebetycna blbost, ktera nikomu neprospela, nefungujici system a stejne ho lide chteji vzkrisit.

6. 4. 2022 03:38
Odpovědět  Zbazin

Hele, a kdo ho chce křísit? Žeby žeby? Že by kapitalistický Rusko chtělo vzkřísit socialismus? To jsou věci…

Kolem
5. 4. 2022 17:32
Odpovědět  Zbazin

Ještě tady smrdis, praskaci, provokatere, donaseci a udavaci ?

6. 4. 2022 03:47
Odpovědět  Kolem

Nevzrušujte se příteli. On si jen tak za prachy trollí, by si své jidášské grošíky zasloužil. A já mu dneska poprvé – a naposled – dávám vydělat. Pak už na něj budu sr-át. Jo, a taky žádnej minus lajk. Začínám mít podezření, že to jsou pro trollí šmejdy něco jako plus body a ve finále bonus vyjádřený v kačkách nebo eurech. Znám toho šmejda ještě z NR, a ted se, jak koukám, vrtnul sem. Akorát že jsem zapomněl pod jakým nickem tam otravoval vzduch. Ale jeho dikci a styl bezpečně poznávám.

Kolem
6. 4. 2022 06:12

Jsem na tyto šmejdy alergický… Jde o mentální, morální i intelektuální špínu, jejíž tolerance ci velkorysost vůči ní, se krutě nevyplácí a v budoucnu, ba i mnohdy bezprostředně, vymstí.

ladik
6. 4. 2022 07:54
Odpovědět  Kolem

Ale právě tím se ten živočich baví. Ignorujte ho a zmizí jak smrad.

6. 4. 2022 03:36
Odpovědět  Zbazin

Jo. Černej pátek poštouchnul svět hóóódně dopředu. A Velká válka ještě víc.

Věra Nem
6. 4. 2022 12:58
Odpovědět  Zbazin

Mluvte pouze za sebe,spousta lidí by vám při osobním setkání schutí dala po čuni,od té spackané prodejné pětikolky nehledejme žádné dobré věci,pouze zkázu všeho,co ještě po první vládě odesáků zbylo,nyní to ten nýmand (krycí jméno )Fialka se svou grupou dorazí a slušným lidem zůstanou jen oči pro pláč,pokud nevyjdou do ulic a ten jejich záměr nepřekazí.

Milan h
5. 4. 2022 15:07
Ohodnotit příspěvek :
     

co je to ten rusky rezim to nevim vim pouze ze je tam kapitalismus tak jako na tzv Zapade a Rusko ho nestvorilo

All
5. 4. 2022 15:54
Odpovědět  Milan h

Milane a ostatní nereagujte na nevzdělaného hlupáka,zpozdilce a opičku sloužící opicím.

Zbazin
5. 4. 2022 16:18
Odpovědět  All

Muzete mi dodat zdroje, z kterych se ma vzdelat? Pokud bych byla opicka slouzici opickam, pak bych se nechtela ptat proc, jak, co, kolik, kde, kdy. 😉

Kolem
5. 4. 2022 17:34
Odpovědět  Zbazin

Slabikář pro zvláštní školy, dementní udavači

6. 4. 2022 03:51
Odpovědět  Zbazin

Zovou se knihovna, trapné nevědomo. To ti nikdo neřek? Ale na druhou stanu proč znát, když stačí přejímat, že.

Burák
5. 4. 2022 15:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Uvědomuje si vůbec někdo, že Rusko je jediným garantem našich státních hranic v současné podobě a když se naserou, můžou si z naší země okrajovat okolní země jak bude libo?? Proč asi nemáme se Slovenskem dodnes odsouhlasené naše hranice s Polskem, Německem, Rakouskem a Maďarskem? Bojím se, aby tohle celé nebylo účelné. Zrušit veškeré vztahy s Ruskem a zničit poslední pojistku našeho parcelování. Zrušení benešových dektretů a zabírání českého pohraničí nebo rovnou celé země. Zřejmě to bude záměr a lidi budou stále jen čumět. Hlavně, že si zacpou huby banánem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Zbazin
5. 4. 2022 16:13
Odpovědět  Burák

A jak je videt, tak ta grance Ruskem bude jen na papire jinak nic. Co Rus udela, aby zabranil krajeni naseho statu? Proc budou okolni staty ukrajovat nas stat? Co tim ziskaji?

Burák
5. 4. 2022 16:41
Odpovědět  Zbazin

Proč si Polsko nárokuje Halič nebo Lvov???Já bych si spíš kladl otázku proč ostatní státy kolem a tím myslím úplně všechny, tyto smlouvy mají. Mimochodem Ukrajina tyto smlouvy také nemá a jediný garant je Rusko. Můžete sledovat, jak si kus veme Polsko, ostatně to Kazyňský řekl na plnou hubu a ukázal v tv i mapu(vše dohledatelné) a Maďarsko už rovněž činí podobné kroky. Rumunsko sice mlčí ale nárokuje si také kus. Skončí to tak, že zůstane z Ukrajina pidi stát bez moře. Sledujte to a pak se ptejte, k čemu ty smlouvy jsou.

zdena
5. 4. 2022 20:05
Odpovědět  Burák

tady je ta v Polsku odvysílaná mapa:

ukrajina mapa.jpg
Kolem
5. 4. 2022 17:37
Odpovědět  Zbazin

Nevím jak Rus, ale jinak zasloužíš přes pysk, donašeči, udavači, provokatére, fízle, důvěrný spolupracovníku bis, ukronácků, a vůbec vší té verbeže …

Pijack
5. 4. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta akademická profesorská lemra nás fakt jednou do té války zatáhne. Nikoliv kvůli válečným ambicím, ale kvůli prokazatelné debiIitě.

Albi
5. 4. 2022 19:47
Odpovědět  Pijack

Nebuďte tak skoupý a přiznejte mu obě ty vlastnosti, kterými je ozdoben.

TAKNĚJAK
5. 4. 2022 21:50
Odpovědět  Pijack

Není čemu se divit, “my jsme chytří od přírody , ale on ten fyjalový hnus, ma asi 4nebo pět titulu?!
To si nikdo neumí představit jakou práci to dalo učitelum a profesorum do toho fyjali trošku rozumu s pořádným klackem narvat!

adam
5. 4. 2022 22:15
Odpovědět  TAKNĚJAK

Kdyby měla děti, neměla by takoví starosti, ale asi není nikdo, kdo by na to vlez

Gales
5. 4. 2022 18:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Blbeček s funkcí zase kalí vodu.Nechápu jak mohl Pánbůh pustit takové hovado na svět.Tenhle idiot se měl ještě nějakou dobu smažit v pekle.Asi z jeho duté hlavy zvracel i Lucifer a tak ho z pekla vykopl.Bohužel zakotvil v česku.

Radegast
5. 4. 2022 19:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Češi, rozežeňte okamžitě židonacistický Parlament ČR, každá česká houfnice a tank, které pošlou ukronacistům, zraní, zmrzačí, zabije ruské vojáky!!! Máte je na svědomí!!!
153 poslanců dnes jednomyslně, včetně Okamurovy SPD (!!!), hlasovalo pro odsouzení zinscenovaného “masakru” v Buče, SPD, pořiďte si brýle!!!Hlasování poslanců
16. schůze, 97. hlasování, 5. dubna 2022, 15:07Aktuální situace na Ukrajiněhttps://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=78025&l=cz

Usnesení jménem koaličních poslaneckých klubů navrhl Jan Bartošek (KDU-ČSL). Dokument „konstatuje, že se Ruská federace dopustila zločinu agrese proti Ukrajině“, přičemž Rusko „útočí proti svobodě, liberální demokracii a západní civilizaci založené na
respektování lidských práv a občanských práv každého jednotlivce“.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslanci-jednomyslne-hlasovali-pro-odsouzeni-ruskych-zlocinu-na-Ukrajine-Bartosek-a-Cernochova-vini-Rusko-z-genocidy-698245

Kolem
6. 4. 2022 06:30
Odpovědět  Radegast

Bohužel, poslední volby a jejich výsledek, aktuální souhra okolností, událostí v blízkém i vzdáleném zahraničí, 3 dekády trvající mediální masakr vlastní minulosti, vlastních obětí, úspěchů, adorace a mocenská reinkarnace faktických vlastních katů téměř dokonalo děsivou změnu společnosti a její nevratné rozdělení. Rozum, čest, atd. jsou poraženi – bude se válčit.

David
5. 4. 2022 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

A tyhle všechny kreatůry vlastně jednají proti zájmům českých občanů a zaštiťují se tím ,že mají jejich mandát Je nutné tuhle vládní garnituru bleskové odstranit, než provedou ještě větší svinstva, která nás připraví o naši vlast.

Gales
6. 4. 2022 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tyhle pazgřivci ve vládě už jsou lidem k smíchu.Všichni lžou,matou a mlží.Jsou lidem pro smích.Bohužel ještě lid nemá tu energii poslat je tam kam by je chtěl poslat a tak čeká na zásah ,,vyšší moci”.

janle57
6. 4. 2022 18:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak se jen tak sebe ptám proč už Rusko s námi nepřerušilo diplomatické
styky? Proč se ještě sníží k tomu,že se s takovou nicotnou chátrou
na diplomatické úrovni ještě vybavuje a rovnou nezakáže prodej všeho českého
zboží v zemi současně se zákazem podnikání jakékoliv české firmy v Rusku