nezařazené

„Fialo, nejsem žádný ruský troll. Hňupe!“ Ševčík se rozzuřil na pódiu. Václavák běsnil s ním

03.09.2022 16:42 | Reportáž

„Fialo, jsi hňup!“ Ekonom Miroslav Ševčík se s tím na demonstraci na Václavském náměstí v Praze nepáral. Konstatoval, že vedle útoku na úspory lidí čelí Česko také útoku na svobodu slova a na možnost vůbec projevit volně své názory. Vlna zla podle Ševčíka do Česka přichází ze Západu.

reklama

Zatímco se na pódiu na Václavském náměstí na demonstraci proti vládě Petra Fialy chystal promluvit ekonom Miroslav Ševčík, kousek před ním se objevil transparent „Konec okrádání, konec tržních cen, chceme pevné ceny“.

A Ševčík nešetřil tvrdými slovy. Když se dozvěděl, že Fiala na CNN Pria News označil demonstranty za „proruské sympatizanty“. A Ševčík vypěnil.

„Fiala je hňup. Fialo, nejsem žádný ruský troll. Ještě dávno před listopadem 1989 jsem protestoval proti ruské okupaci této země. Fialo, nezasloužíš si vést tuto republiku!“ křičel do mikrofonu.

Konstatoval, že demonstrace se koná zhruba pět minut po dvanácté, protože Česko už teď čelí nepříznivé ekonomické situaci, která postihne zhruba 90 procent populace, ztenčí její úspory, především kvůli velmi vysoké inflaci. Právě kvůli ní teď mohou lidé podle Ševčíka zapomenout, že by jim v dohledné době vzrostla životní úroveň.

„Scházíme se v bezprecedentní situaci, kdy dochází nejen k útoku na naše peněženky, ale i na naše další hodnoty, které jsou spojovány s vyspělými společnostmi. Zvláště pak na svobodu projevu, ekonomickou svobodu, svobodu slova, svobodu názorů a svobodu projevu. Bohužel se scházíme v situaci, kterou nelze nazvat jinak než válečnou, do které nás vtáhli naši nezodpovědní trolící politici,“ zuřil Ševčík.

Válečnou daň, o jejímž zavedení uvažuje vláda Petra Fialy (ODS), označil za ekonomický nesmysl.

Hlavním viníkem současné ekonomické situace jsou podle Ševčíka centrální banky napříč světem, které jsou ochotny financovat nejrůznější nesmysly. Především ideologické nesmysly z Bruselu, z Evropské komise, kterou Ševčík označil za politbyro.

„Musíme být velmi obezřetní proti různým ideologickým směrům, které k nám přicházejí z tzv. Západu, který už povětšinou vyspělý ani není. Tato ideologie k nám přichází z Bruselu, resp. z Německa. S důkazy, že zlo k nám přichází převážně z Německa, bych mohl doložit historickým rozborem. Od Marxe, přes první internacionálu, druhou internacionálu, první světovou válku. Vždyť které tajné služby vyškolily Lenina a poslaly ho do Finska a Ruska? Kdo zdokonalil italský fašismus v německý nacismus a rozpoutal druhou světovou válku? … A teď nás ti Němci ovládnou ekonomicky. Snaží se nás ovládnout s pomocí byrokratických struktur EU, které by potom rozhodovaly všechno. Všímáte si, že německý kancléř při návštěvě Prahy navrhuje zrušení práva veta pro jednotlivé členské země EU?“ rozčiloval se Ševčík.

Připomněl, že současný premiér Petr Fiala ještě před pár lety kritizoval byrokratické nápady EU. Ale dnes na ně kýve.

„Když někdo něco udělá špatně, tak se u nás na Moravě říká, že je hloupý, navedený nebo zaplacený. Nechám na vašem uvážení, co platí pro premiéra Fialu a jeho ministry. Jestli to třeba není tak, že jsou hloupí, navedení a ještě zaplacení!“ hřímal z pódia Ševčík.

Dočkal se ohlušujícího potlesku.

Zmínil, že skoro litoval Fialu za to, co všechno si musel v EU vyslechnout „jako malý smrad“.

Prohlásil, že současná ekonomická situace není způsobena selháním trhu, ale naopak tím, že politici do tržních mechanismů nesmyslně zasahují. Až to přestanou dělat, situace se zlepší. Ševčík varoval, že pokud teď vlády lidem slibují sociální pomoc v nelehké době, každý občan by měl vědět, že to jsou ve skutečnosti peníze, které napřed vláda sebere všem občanům a teprve poté je nějak přerozdělí.

Kritikou nešetřil ani směrem k evropskému Green Dealu, který je podle něj potřeba zcela úplně zrušit, protože je zcela nesmyslný a doplácejí na něj obyčejní lidé, kteří si neuvědomí, že klima se na planetě mění po miliony let.

Za velký nesmysl označil i prosazování elektromobility, protože  suroviny pro toto odvětví mají dnes Čína, Rusko nebo africké státy, kde dnes dominuje Čína.

Nakonec konstatoval, že válka na Ukrajině je válkou mezi USA a Ruskem a Česko by podle Ševčíka nemělo pomáhat těm, kteří si to z pohledu ekonoma ani nezaslouží.

A stejně jak ostře začal, ostře také skončil.

„Je zapotřebí vyměnit politiky, za ty, kteří nejsou poplatní zájmům amerického Aspen Institutu, který si zavázal mnohé bruselské byrokraty i národní politiky. Včetně těch našich. Potřebujeme politiky, kteří nejsou absolventi zahraničních zpravodajských služeb. Jsme vlastenci, jsme lidé, kteří mají rádi tuto zemi, a jsme lidé, kteří budou bojovat proti zrádcům, kteří nás vedou do pekel ekonomické spodiny zemí Evropské unie. Jsme proti cestě do otroctví Evropské unie!“ uzavřel Ševčík bojovně
https://bit.ly/3TBXlMW
foto:tweeter

sdílet na

171 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pat
5. 9. 2022 15:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednodušší lidé hledají jednoduchá vysvětlení.
Ač se Fiala snaží prezentovat jako inteligent, je to jen hlupák a pouhý pozér.

sizok
5. 9. 2022 15:30
Odpovědět  Pat

Je to hňup.

[Trol-1] LPG
5. 9. 2022 15:34
Odpovědět  Pat

Proto jich tolik volí Můru.

sizok
5. 9. 2022 15:40
Odpovědět  [Trol-1] LPG

Ty drž hubu, ukrofile.

Lev Prch
5. 9. 2022 16:04
Odpovědět  [Trol-1] LPG

Potrate opičí banderokurvy drž hubu 👎

5. 9. 2022 17:53
Odpovědět  [Trol-1] LPG

Máš recht. Signál je fakt oční můra.

skeptik
5. 9. 2022 15:38
Odpovědět  Pat

Lidi jako Fiala jsou bezpáteřní, bezcharakterní, bezzásadoví nemající ani kapku cti. Vlastnosti, které dělají skvělého kapitalistu nebo pravicového politika.

Gene
5. 9. 2022 17:53
Odpovědět  skeptik

Ti levicovi jsou lepsi?

jiří
6. 9. 2022 12:58
Odpovědět  skeptik

comment image

6. 9. 2022 16:23
Odpovědět  jiří

Duchoň lže! Janeček nebyl sponzorem demonstrace na Václaváku!
Divím se vám, že nejen že na tuto manipulaci naskočíte, ale ještě ji šíříte.

Lev Prch
6. 9. 2022 17:35
Odpovědět  jiří

Tak mu něco říká,co je na tom?! Myslící lidé se baví i lidmi, které mají třeba jiné názory.co se týká Covidu,tak myslím, že zrovna na tohle téma mají společnou řeč.

Jitka
7. 9. 2022 15:43
Odpovědět  Lev Prch

Děkuje mu za květiny, co jí poslal, když vyhrála jakýsi soud (její vysvětlení)

Pavel z Moravy
5. 9. 2022 15:45
Odpovědět  Pat

Nikdy si nepleť vzdělání s inteligencí. Můžeš mít diplom a současně být idiotem. R. FEYNMANN. Toto dnes platí na spoustu současných diplomovaných osob.

Albi
5. 9. 2022 16:19
Odpovědět  Pavel z Moravy

Měla bych řešení – pro p. Ševčíka i pro zdejší diskutující.
Mohli bychom Fijalovi a spol., i zdejším trollům “odkývniout” a souhlasit – ano, jsme dobrovolně ruští trollové – protože my si to na rozdíl od těch správných dokážeme obhájit skutečností, oni jen vládou dodanými dnes neplatnými hesly,
Pan Ševčík pak může ve své řeči pokračovat, podstatné je to přiznání, že je / jsme “proruští”.

A jakou nadávkou by potom pokračovali, když my to za nadávku považovat nebudeme? 🙂

Jitka
7. 9. 2022 15:48
Odpovědět  Albi

No, na tohle ale má Rakušan se svým novodobým “gestapem” už zákony, víme? Takže to není dobrý nápad a jen by to ohrozilo akce příští. Byli by ti vládní šmejdi na koni a možná se nás snaží do navrhované pozice nacpat, aby mohli zasáhnout.

Administrátor
P.A.Semi
7. 9. 2022 17:03
Odpovědět  Jitka

Jan Hus: “…uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdy až do smrti…”

Já se za pro-ruskou orientaci nestydím, alespoň do doby, kdy jsou rusové féroví a poměrně pravdomluvní… A máme na to naprosté právo svobodné volby…

Stojí proti nám pro-Západní Lháři, přetékající svou prolhanou Nenávistí k Rusku…
A brzy doufám zase přijde čas, že Pravda a Láska opět zvítězí nad jejich Lží a Nenávistí…

Dost už bylo Ukrajinských a Západních lží…!
Ukrajina je fašistický a především teroristický stát, a ti, kdo ji podporují zbraněmi, se dopouštějí financování a podpory terorismu…

πα½

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 19:36
Odpovědět  Pavel z Moravy

Někdo nemá ani diplom, ani inteligenci.

Autor
5. 9. 2022 21:01
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Nejhorší blb je ten, který se sám považuje za chytrého. Znám dva “titulované” lidi, co mají oficiálně právo na tři a čtyři tituly, ovšem mimo svůj obor jsou to absolutní hovádka Boží …
… a konec konců, kdo si pamatuje na PLzeňská “práva”, tak dobře ví, že k “papíru” stačí jen dostatečný finanční obnos …
A na druhou stranu znám člověka, který má sice jen “středoškolské vzdělání”, ale strčí do kapsy prakticky všechny inženýry, protože na rozdíl od nich on se celý život vzdělává sám a to pečlivě a metodicky. A ti ho nemají rádi, a sabotují jeho “zlepšováky”, které by podniku přinesly velké peníze. Není třeba ani hádat, kdo se kam staví také v politických názorech, nebo jo?
A pak znám také několik lidí “bez vzdělání”, kteří ale ovládají svou profesi na výbornou a v hlavě to mají rovněž v pořádku.
Vždy záleží, jak se stále přesvědčuji, jen a pouze na tom, je-li člověk ochoten se nadále zdokonalovat a učit se stále nové věci. Žádný papír a ani jeho absence o ničem nesvědčí. A pokaždé to pak jde snadněji. To bolí jen ten začátek, ale toho se drtivá většina lidí bojí a obává. Nevěří si. Navíc lenora je dnes již po několik desetiletí podporována TV ….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
5. 9. 2022 21:25
Odpovědět  Peter

Jen blbec si myslí, že ostatní jsou blbější než on.

Masunta
6. 9. 2022 08:04
Odpovědět  Peter

Intelektuálem se člověk stane jen studiem, třeba i samostudiem. Inteligent je člověk s vyšší inteligencí a to je otázka genetické výbavy. Inteligent bez všeobecného vzdělání není zrovna dobrá kombinace. Intelektuál bez akceptovatelné inteligence také – varianta toho, co běžně nazýváme Lev Prch. Pardón – blbec. Ještě v tom celém hraje roli charakter, kdy třeba Fiala je intelektuál i inteligent, ale kolo bych si o něho neopřel. Je to Lev Prch – pardón, blbec. Také existují různá postižení, jako třeba psychopatie, kdy jediná záchrana před takovými podle všech psychiatrů je utéct před ním. Někteří psychiatři je považují za nelidi. Rádí používají nadměrně vykřičníků, otazníků, psani velkými písmeny, v textu používají červenou barvu, a osobní zájmena – já, mně.. a také radikálnější výrazy jako nikdy, vždycky. Existuje mezinár. stupnice do 40ti. U nás je psychopat kdo je nad dvacítkou. V USA nad třicítkou. Psychopata zvládne jen silnější Lev Prch, pardón – psychopat. Úspěšní Lev Prchové – pardon, psychopaté, jsou na funkcích, kam je jejich ego nutí se drát. Neúspěšní jsou v psych. léčebnách. Často páchají domácí násilí. Prof. Koukolík řekl, že člověk by měl mít znalosti široké a hluboké.

6. 9. 2022 01:20
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Nic si z toho nedělej. Furt máš ještě šanci na Darwinovu cenu. Na tu ti dary tvého ducha bohatě stačí.

Pedro
6. 9. 2022 06:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Fiala má spoustu titulů, ale ten hlavní před jménem neuvádí “CIA”.

me2d44
5. 9. 2022 17:55
Odpovědět  Pat

Nečertěte se! Asi mu ještě – docentovi – pár kilo do centu chybí. Jsem kardiak, takže jsem se z obavy o zdraví demonstrace neúčastnil, ale odpoledne jsem proseděl u PC a sledoval, co se tam děje. Mluvil jsem i s lidmi, co tam byli – ne 70 tisíc, prý jich tam bylo 100 až 150 tisíc!! Panu docentovi bych doporučil zahodit všechny diplomy. Za celý přenos jsem neobjevil ani jednu!! ruskou vlajku! Byly tam převážně české, sem-tam moravská, nebo slezská, ale ruská ani jedna!!! Zato na shromážděních pětikolky se to hemží MODROŽLUTÝM HADREM!!!!

me2d44
5. 9. 2022 17:57
Odpovědět  me2d44

Dodatek: podle účastníků byla blokována i magistrála nad muzeem – a cesta od Můstku k pódiu zabrala 2 hodiny dřiny, jak tam byli namačkaní!!

5. 9. 2022 21:29
Odpovědět  me2d44

Já se musel vrátit a obejít to na Můstek obchvatem přes Žitnou.

Autor
5. 9. 2022 21:05
Odpovědět  me2d44

Podle mne jich tam bylo více, než za “listopadu”. Chodil jsem spodem Václaváku, tam “nahoru” jsem nikdy nezašel v té době. Pracoval jsem kousek odtamtud.

5. 9. 2022 18:16
Odpovědět  Pat

Já si myslím, že signál velice dobře ví co dělá, přesto, že jede podle not. Hlupák je dle mého názoru pouze v tom smyslu, že si myslí, že ho strejda Šmuel ochrání.
Val

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 19:32
Odpovědět  Pat

Za to Ty budeš hlava.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:07
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Dutolebe zmlkni!

5. 9. 2022 21:14
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Už ti z těch howen co tu trousíš začíná pelichat biskup kačere.

Administrátor
P.A.Semi
5. 9. 2022 21:20

Tentokrát jste ho poznal dřív než já a můj nový automat…

5. 9. 2022 21:42
Odpovědět  P.A.Semi

Však jsme taky starý známý; už toho šmejda se-ru od 2021. Dokonce se mi dvakrát povedlo natolik ho vytočit, že vypadl z role a začal sprostačit a lát mi, že by i Palivec zbledl závistí. Škoda že jsem už zapomněl čím jsem mu tenkrát propíchnul ego. Jenže já pitomec mu pak napsal jakou mi tím udělal radost a pídil jsem se, zda při tom hodně slinil, a pak se už vytočit nenechal. Dokonce jsem si v první chvíli myslel, že mi odpověděl ten jeho dabl, nebo teplej brácha či co je to zač – ten matematik – jenže na toho by ten projev byl i v té záplavě urážek příliš náročný. To by nedal.
Sichr má radost, že jsem se mohl vrátit k nicku který zná a má něj proto ty nejkrásnější vzpomínky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 21:54

Časem na to přijdeš, Indoběhna si na vidle naběhne sama.

Pavel
6. 9. 2022 14:09
Odpovědět  Pat

většinu lidí i mě zajímá klid a slušný prachy abych mohl žít spokojenej život ale měli by jste se zaměřit co na to dělá pan janeček /je to opravdu dobrej matematik ale dle mě hajzlík/ jeho odklon od milionů chvilek a některých vládních stran je zde evidentní / určitě ví a tuší kam se to všechno posune/ a to že starý čobol asi nebude kandidovat na hrad je už skoro jasné / hradní pán dnes nemá v podstatě žádné pravomoci může akorát prudit a babiš rád vládne a rozhoduje / a dá tichou podporu janečkovi takže je již jasné odkud větry vanou matematik a analytik co vydělal neskutečný prachy svým správným čichem a tahem na branku a vsázením na správný koně a s ním kšeftař který vydělal neskutečný prachy svými známostmi a viděním za roh – no když se na to člověk dívá tak je to šílený miliardáři co se chtějí starat o blaho obyčejnech lidí to jsou paradoxy co

Aleš
5. 9. 2022 15:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Lze jen souhlasit, SPOLU musí skončit. Nejlépe pak rovnou do vazby.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
5. 9. 2022 18:12
Odpovědět  Aleš

V senátních volbách (nejlepší by bylo sbor důchodců zrušit) ani jedné stran z pětikoly ANI SKLENICI VODY, natož hlas! A vzhledem k tomu, že Babiš už koketuje s myšlenkou koalice se zloději z ODS, tak bych si to na místě každého 10x rozmyslel. Zatím – a to jsem dělal i politruka – to vidím tak, že národní zájmy dnes prosazuje jen moravský Japonec Tomio Okamura – dokonce i KSČM nám tak nějak zplihla….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 20:05
Odpovědět  me2d44

Tomio prosazuje především zájmy svojí peněženky.

Administrátor
P.A.Semi
5. 9. 2022 21:03
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Jsi to zase ty, Jendo-Přemku ? Chvíli pokračuj, uvidíme, kdyžtak tě označím i zpětně…
πα½

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:56
Odpovědět  P.A.Semi

To víš, že jo. Kolik Ti za adminovaní z Moskvy platí? Stačí to na živobytí?

Lev Prchala
6. 9. 2022 08:18
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

F73,A52,,F22,F100,F102,F104,F200,,F600,F800,F801Q56,G10,N393!!!!

Lev Prch
5. 9. 2022 21:08
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Si-byla zase pro flašku a věštíš z rozlitého panáků, havlotrosko?!

6. 9. 2022 01:23
Odpovědět  [Trol-1] PAF

A ty?
Kašpare.

Covido vitální
5. 9. 2022 15:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Ivoš Rittig kníže monacký by měl pronést řeč proti otylosti i proti covid ofuku .Na cnn pravdě vystoupí zase P.Nečas … ne ??

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] LPG
5. 9. 2022 15:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Njn, další normalizační komoušek, později klausista, dneska Trikolorista. Ruskej troll to určitě není 🙂

Lev Prch
5. 9. 2022 16:07
Odpovědět  [Trol-1] LPG

Vy dva banderovoni v jednom,kdyby se ty vaše incestní familie sešli z celé ČR,tak výsledné IQ bude pořád POŘÁD POD HRANICÍ HLUBOKÉ MENTÁLNÍ RETARDACE 👎👎👎

Covido vitální
5. 9. 2022 19:14
Odpovědět  Lev Prch

ty neumíš číst a hraješ tu na housle jak – velká trubice
Říjnová veliká.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 19:22
Odpovědět  Covido vitální

Kdyby se ty tvoje incestní familie sešla z celé ČR,tak výsledné IQ bude pořád POŘÁD POD HRANICÍ HLUBOKÉ MENTÁLNÍ RETARDACE 👎👎👎

5. 9. 2022 21:16
Odpovědět  [Trol-1] LPG

Myslíš, že ti ten Paf projde bez povšimnutí, šmudliku?

Helena
5. 9. 2022 15:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Má pravdu, pan Štěpánek.
Hňup a troll je Fiala. Nejnenáviděnější a nejneschopnější premiér všech dob.

sizok
5. 9. 2022 15:41
Odpovědět  Helena

Prostě hňup.

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 20:03
Odpovědět  sizok

Nebuď tak sebekritickej.

sizok
5. 9. 2022 20:28
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Jsi prostě chochol. Hlupák. Ne, ukrohlupák.

Helena
5. 9. 2022 15:45
Odpovědět  Helena

Omlouvám se, pan Ševčík mělo být uvedeno.

Albi
5. 9. 2022 16:24
Odpovědět  Helena

Nevadí, nemuselo.
Kdo chce, rozumí. Kdo nechce, tomu to nevysvětlíš sebepodrobnějším komentářem. Resp. se tak bude tvářit, i kdyby mu to bylo jasné na první pohled. Vždyť do těch úmyslně nechaápajících vidíme jak do hubené kozy. 🙂

Jaroslav
5. 9. 2022 17:00
Odpovědět  Albi

Líbí se mi přístup diskutujících na omyl Heleny- jde o obsah. Já jsem si nedávno jenom spletl i a y a to bylo diskusí, obsah nebyl zajímavý. No, nakonec hňupi a nebo ne, je mi jich líto. Jak musíte být “hňupovití, vyaspenovaní, proradní a protinárodní”, aby jste nepochopili že zrazujete, škodíte. Vzpomeňte si na pohádku “Hrátky s čertem”. Když ukazovali Martinovi Kabátovi v pekle “lože vyvrhelovo”. On jim na to řekl, že ho chtějí zastrašit, aby se bál a tím ho mohli lépe manipulovat. To se dnes děje ve velkém. Spousta lidí si plní svůj “americký sen” pomocí hypoték a tito lidé je zastrašují aby poslouchali (jinak přijdou o vše). Oni (hňupi) jsou pak zastrašování ” výše postavenými hňupy”, viz Babiš u CIA….

Pavel z Moravy
5. 9. 2022 18:01
Odpovědět  Jaroslav

Výborně Jaroslave. Moc dobře pojmenováno.

sizok
5. 9. 2022 18:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

Obávám se, že lidem s hypotékami zůstanou už jenom
slzy pro pláč. Střední třída. Ti hlavně volili toho lháře, pekari
černochy a další. Mají se na co těšit.

Covido vitální
5. 9. 2022 18:40
Odpovědět  sizok

dvacetičlenná romsky silná rodina odkoupí tvůj hausbot – kde to máš vole ??

sizok
5. 9. 2022 18:42
Odpovědět  Covido vitální

Ty drž hubu, chochole.

Covido vitální
5. 9. 2022 19:10
Odpovědět  sizok

sizok -přejmenuj se! Ufo ti vycucnulo mozek – třeba ti pomůže i toulen.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 19:23
Odpovědět  Covido vitální

Kdyby se ty tvoje incestní familie sešla z celé ČR,tak výsledné IQ bude pořád POŘÁD POD HRANICÍ HLUBOKÉ MENTÁLNÍ RETARDACE 👎👎👎

Gene
5. 9. 2022 19:28
Odpovědět  Lev Prch

Co po nem chcete, je prevedcen ze kazdemu pomuze to co bere on.

Covido vitální
5. 9. 2022 19:32
Odpovědět  Gene

jak je těžké zjistit- na co umře Lev Prch a Gene —- co myslíš ??? Těžký jo ??????? 😀

Lev Prch
5. 9. 2022 20:15
Odpovědět  Covido vitální

Jsi tím,čím myslíš!!!!!A MOZEK to není 👎👎👎😡

sizok
5. 9. 2022 20:30
Odpovědět  Lev Prch

Velká huba, malý kok…
ale k tomu se nepřizná, hlupáček

Gene
5. 9. 2022 20:38
Odpovědět  sizok

Hlupak, vetsinou nevi ze je hlupak, takze se priznat nema k cemu. Ovsem koverzace s hupakem je nebezpecna, nakazliva. Tak ze pozor.

sizok
5. 9. 2022 21:27
Odpovědět  Gene

Ještě jednou. Jenom blbec si myslí, že ostatní
jsou blbější než on.

Covido ---- ser
5. 9. 2022 21:51
Odpovědět  Gene

jsi debilko … s tebou je práááce 😀 Co jinak geneticky ty cooo cot ???

Lev Prch
5. 9. 2022 21:55
Odpovědět  Covido ---- ser

Kdyby se ty tvoje incestní familie sešla z celé ČR,tak výsledné IQ bude pořád POŘÁD POD HRANICÍ HLUBOKÉ MENTÁLNÍ RETARDACE 👎👎👎

Masunta
5. 9. 2022 23:06
Odpovědět  Lev Prch

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 06:31
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat řady jiným!!!!!!

Masunta
6. 9. 2022 09:57
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!! … psych psych

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:07
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat řady jiným!!!!!!

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:07
Odpovědět  Gene

Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, hlupák ze všech stran!!!!!
Máte pravdu,Indoběhna je na medikacích už dlouho a neúspěšně,jak jeste se sám mohl přesvědčit.

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 19:45
Odpovědět  sizok

Jo, Rusák jim zavařil.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:10
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Zase havlomUDro promluvilo z kniHOVNY?!

Pavel z Moravy
5. 9. 2022 15:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Ač vím, že je to kovaný pravičák a já jsem levicového smýšlení, musím konstatovat, že jeho projev byl vlastenecký a správný, pokud to opravdu myslel upřímně. Tato ekipa škůdců musí skončit, aby se ještě vůbec něco z naší (ne)samostatnosti a zlikvidované ekonomiky dalo zachránit. Teď již pomůže skutečná vláda odborníků, ale ne na papíře. Fialo, a to, že nefandím potomkům Bandery neznamená, že mne smíte urážet.

Albi
5. 9. 2022 16:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dnes je diskutabilní určit kdo je pravičák, kdo levičák. Je to jen slovo už bez dřívějšího obsahu.
Není každý gauner automaticky levičák a kdo se prohlásí za pravičáka, naopak zářný charakter bez jediné šmouhy na něm.

Jaroslav
5. 9. 2022 17:06
Odpovědět  Albi

Správně, já se považuji za levicového, ale také věřím na biblické “v potu tváře chléb svůj dobývati budeš”. Byl jsem tak vychován za “socíku”, od mlada a teď se divím, jak se někteří lidé dobře živí podvody a spekulacemi (součastná situace s plynem a el. je toho důkazem). A jsou dokonce považováni za úspěšné- vzor pro následování. Žil jsem 10 let na “západě” a po návratu jsem marně doufal v bývalé “východní země”, že zde zůstal alespoň zbytek zdravého rozumu, nejspíš marně. 30+ let převýchovy je znát i zde… Právě se rozkrádá budoucnost našich vnoučat a možná i jejich dětí

Gene
5. 9. 2022 18:07
Odpovědět  Jaroslav

Ano, pane Jaroslave a co je mnohem horsi, za vzor a vrchol uspechu jsou nam davani prave taci spekulanti a podvodnici. Na dobreho remeslika, nebo hospodare se ted divaji jako na socku. Proste spolecnost je dekadentni a nezmeni ji zadna revoluce, pouze vyhniti.

Gene
5. 9. 2022 18:00
Odpovědět  Albi

Levicovy v dneni dobe znamena liberalista, pravicovy je konzervativec. Zadna levice uz neexistuje. Nikdo z tkz.levice nebojuje za prava delneho lidu, ale proti nemu.

Autor
5. 9. 2022 21:19
Odpovědět  Albi

Není to pravda. Je to jenom manipulace pojmy. Jinak se takové rozdělení nezměnilo. Buď je někdo – velmi to zjednoduším – pro sebe a nebo je pro lidi. Ne slovy, ale činy. Komunisté vyhráli v únoru 48 také proto, že hodnotili – a také činili podle toho – že slova jsou slova, ale rozhodují činy, skutky! Jakmile jsme se nechali zmanipulovat, tak přišel rok 1968, 89 a samozřejmě dnešek.
Liberální hodnoty nejsou pro lidi, ale pro velmi úzkou skupinku v pozadí. V podstatě je to jen směr ryze pravicového uvažování. Všechny skutky liberálů za posledních padesát let tomu plně odpovídají. Asi nejpochopitelnější by to bylo na příkladu voleb. Co jsme vyslechli slibů a skutků bylo žalostně málo a ještě polovičatých za posledních třiatřicet let.
Zvolili “levicovou rétoriku” proto, aby oklamali tu část, která vždy bývala nejbojovnější, nejradikálnější a nejodvážnější – mládež. A podařilo se jim to i díky “zakrucování vzdělávaní”. Každý kdo použije slova jako komunisti, bolševici v souvislosti s dnešním “stavem politiky” buď je neschopen pochopit o co jde, a nebo je v podstatě jejich člověk.

Administrátor
P.A.Semi
5. 9. 2022 21:51
Odpovědět  Peter

V Bruselu jsou evidentně Bolševici, socialistická centrálně-plánovaná vláda nikým nevolených Byrokratů…

A myslím, že i současný “Liberalismus” by se tam dal zahrnout… On to není skutečný Liberalismus, je to Tyranie Dekadence… Oni nebojují za Svobodu, ale snaží se vnutit Dekadenci – čím hříšnější tím (pro ně) lépe, a pláštík “Svobody” si vzali jen na začátek, aby rozbili Konzervativní Morálku… Nejsou “Svobodní”, jsou “Nemorální”… Také se pak svobodomyslní přejmenovali na Libertariány, aby s tou ďábelskou svoločí nebyli dáváni do jednoho pytle…

Původní Bolševici byla převážně Židovská menšina, která se prohlásila za většinu a tyranicky donutila ostatní, aby se jim podřídili, za masivního šíření Lží, používajíce Totalitní tyranii… Což je přesně ten dnešní případ také…

(K čemuž nutno podotknout, že naše KSČM je převážně morálně-konzervativní a pro-dělnická strana a s Liberalismem a Dekadencí nemá nic společného…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
5. 9. 2022 22:02
Odpovědět  P.A.Semi

A podle starého úsloví: Z hlediska Ekonomického je Pravice “každému podle jeho zásluh”, a Levice “každému podle jeho potřeb”.
Jenže z tohoto levicového hlediska se těžko obhajuje obrana proti migrantům, protože oni sice potřebují náš životní prostor, ale z hlediska pravicového – my jsme si to tu zasloužili tím, že to tu naši předkové vybudovali…

Lépe se to politické spektrum pochopí na politickém čtverci – vlevo-vpravo ekonomická osa levice-pravice, nahoru-dolu morální osa morální-liberální.
V tomto je naše “pravice” jako ODS a TOP09 mírně vpravo dole, naši KSČM jsou vlevo nahoře, Američtí republikáni jsou vpravo nahoře, američtí Democrats jsou vlevo dole. Toto také vysvětluje, proč ODS lezlo do zadku Obamovi a ne Trumpovi, protože k Obamovi mají blízko… Trump je mírně vlevo nahoře (konzervativně-levicový), Putin je vpravo nahoře – konzervativně pravicový…
Viz https://politicalcompass.org/

πα½

Masunta
6. 9. 2022 09:59
Odpovědět  P.A.Semi

Putin jednou řekl, že jsou mu blízké myšlenky sociální demokracie.

milan h
6. 9. 2022 09:16
Odpovědět  P.A.Semi

ty tech komunistu na vyssich postech neznas ja ano ver tomu ze tam su lidi kteri to opravdu mysli uprime a pokud to de pracuji ve prospevh statu bohuzel je jich malo a je to velka chyba vedeni vim koho radej nemenuju enom reknu ze muj otec delal za socialismu poslance federalu a rekl me moc veci nez odesel i o Horakove 68mem a jine

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 11:20
Odpovědět  milan h

Ne, neznám je, já jsem Ideolog a řeším to obecně… A když tady jmenuji strany a osobnosti, tak jako příklady pro snazší pochopení…
(Jenže vy nechápete pojem Ideolog, tedy odborník na Ideje, dost dobře, má to určitý hanlivý význam v očích leckoho…)

A z hlediska Historika:

Tady v Čechách byl ten Socialismus zejména v 80-tých letech ještě celkem snesitelný, možná nejlepší z Východního Bloku…? Jinde na tom byli o dost hůř…

Na druhém konci, nejhorší to zřejmě bylo ve 20-tých a 30-tých letech v SSSR, Židovský teror proti Ruskému obyvatelstvu, desítky milionů mrtvých, mnoho z nich brutálně umučených…

A potom v Číně za Mao-ce-tunga, tzv. Kulturní Revoluce, kdy si vybagrovali Duch-ovno rychle, a viz. jak jsou nyní Číňané bezdušší a nekulturní, tam přesně to vede… Když jsme u nás zavrhli Duch-ovno sice pomaleji, ale ve výsledku podobně důkladně, tak přesně takhle “do Číny” putujeme, viz bezduchá generace čum-mobilů a digi-hráčů…

πα½

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:59
Odpovědět  Albi

To je fakt. Na pódiu na Václavaku to bylo vidět. Levicoví i pravicoví extremisti. Většinou ztroskotanci. Spojovala je služba Moskvě.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:31
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Ona tam měla vláda sraz?!👎😂😂😂😂

skeptik
5. 9. 2022 16:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dobře si pamatuji jaký byl ideologický zaslepený ODSák za Klause.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
5. 9. 2022 18:05
Odpovědět  skeptik

Právě, že já také, proto si dávám na všechny setsakra pozor.

milan h
6. 9. 2022 09:18
Odpovědět  skeptik

pamatuju jeho diskuse v tv v devadesatkach

janle57
5. 9. 2022 15:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ekonom Ševčík asi nejlépe ví kam se řítíme a kdo nás k takovému konci dovedl,
a tak se to nebál veřejně prohlásit před 100 000 lidmi,není divu,že z něj vysílač
signálů a podržtaška EU Fiala udělal proruského aktivistu,jen tak dál,nic lepšího
než ty jeho ubohé nenávistné kecy,probudí doposud váhající lidi do toho jít.

Lev Prch
5. 9. 2022 16:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Fyjalový vlastizrádce ví, že konec se blíží,aneb chcipající kobyla nejvíc kope 👎

Masunta
6. 9. 2022 10:00
Odpovědět  Lev Prch

Hrubka. Kolikrát propadl z češtiny ?

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:28
Odpovědět  Masunta

Slušnému chování tě měli naučit rodiče,teď už to nedoženeš!!!!!

jiří
5. 9. 2022 16:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Velká americká show.
https://rumble.com/v1bzb9z-velk-americk-show.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
5. 9. 2022 17:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Aktualizovaný seznam zatčení a poprav slavných lidí.
https://amg-news.com/archives/10052

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
5. 9. 2022 18:33
Ohodnotit příspěvek :
     
Blb a sirky.jpg
Covido vitální
5. 9. 2022 18:46
Odpovědět  PENNYS

Fiala Fialový má strach – jinak by okřiknul z Twítteru toho skinheda a ono nic— jako když strach.

Lev Prch
5. 9. 2022 19:25
Odpovědět  Covido vitální

Mnoho lidí se domnívá, že myslí, ač při tom řadí jen své dementní představy!!!!!

Covido vitální
5. 9. 2022 19:30
Odpovědět  Lev Prch

Ty neumíš ČÍÍÍST – vem si aspirin- zlepší se ti i protéza.

Lev Prch
5. 9. 2022 20:28
Odpovědět  Covido vitální

Myšlenky chodí různými cestami, ovšem tobě se úspěšně vyhýbá!!!!!

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 20:40
Odpovědět  Lev Prch

Co ZŠ …stav se tam uchyle – uspešně.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:11
Odpovědět  Covido dežo Lev

Myšlenky chodí různými cestami, ovšem tobě se úspěšně vyhýbá!!!!!

Masunta
5. 9. 2022 23:07
Odpovědět  Lev Prch

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 06:32
Odpovědět  Masunta

Je vidět, že tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

milan h
6. 9. 2022 09:20
Odpovědět  PENNYS

dodal bych a alkoholici to rekl ten hajzl co se tam dostal diky t demonstraci ale to jim vyhovovala

PENNYS
5. 9. 2022 18:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Od sametového převratu co se k moci dostali ODS pro národ “NEUDĚLALI NIC DOBRÉHO”!

jSEM PŘESVĚDČEN ,ŽE BY UŽ STRANY ods top03 Kdučsl stan si své už vybrali nadělali občanum jen obrovské problémy a proto by tyto strany měli dostat ZÁKAZ ČINNOSTIZÁROVEN ZRUŠIT SENÁTNEZISKOVKY!!! ROZPUSTIT TAK JAK DĚLNICKOU STRANU A BY VÍCE NEMOHLI ŠKODIT!!! JINAK I SNOVÝMI POLITICI PUJDE VŠE POSTARU!

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 20:21
Odpovědět  PENNYS

Teda čeština zvláštní. Málo času na kurz v Moskvě?

Lev Prch
5. 9. 2022 21:11
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Chovanec zvláštní školy má připomínky???? Zřejmě trapný pokus o vtip!

jiří
5. 9. 2022 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Obrazově dokonalá jablka jsou obvykle výsledkem syntetického barviva a/nebo povlaků z nepoživatelného vosku, aby se zabránilo hnilobě. Protože se však žlutá jablka neprodávají tolik jako červená, mnoho z nich se maluje.
Pokud milujete jablka, zvláště ta červená, ujistěte se, že kupujete pouze bio. Je známo, že jablka jsou jedním z nejvíce stříkaných druhů ovoce a mohou způsobit alergickou reakci na všechny herbicidy a pesticidy.
https://t.me/awakenspecies/721

Gales
5. 9. 2022 18:46
Ohodnotit příspěvek :
     

V naši kolonii je spousta hňupů. Jedni vládnou a druzí je poslouchají.Obojí nám škodí a bejlí se má vytrhnout i s kořeny.

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 19:44
Odpovědět  Gales

To je všude. V ruskejch koloniích taky. Dokonce i v centru 🙂

Lev Prch
5. 9. 2022 20:18
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Další ynteligent z havlolejnolahvárenský stoky 🤮

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 20:41
Odpovědět  Lev Prch

Nauč se číííst – ty Omyle z prchcánie

Lev Prch
5. 9. 2022 21:13
Odpovědět  Covido dežo Lev

Ty seš jako špendlík, hlavička není to hlavní!!!
I když pro pornoJandoPutnovo kutloch je to možná jinak 😁

Covido ---- ser
5. 9. 2022 22:04
Odpovědět  Lev Prch

dežoooo …. vy hon si —- mysli na václavák – jááááj

Lev Prch
5. 9. 2022 22:07
Odpovědět  Covido ---- ser

Jsi tím,čím myslíš!!!!!!A MOZEK to není 👎👎👎👎

jiří
5. 9. 2022 18:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Čo to na nás sypú.
https://gloria.tv/post/9Dd8odeaapKX2wJ317xf6cJgT#85

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 19:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Ševčík je pružnej šikula. Takoví se uplatní za každého režimu.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:14
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Jako udavač Havel????

5. 9. 2022 21:56
Odpovědět  Lev Prch

Ale kdež. Jako trolda přítomného času Paf. Až to rupne, tak se bude kát, a seznámky fujtajblů bude pro změnu smolit na své hnědé souvěrce.
Snad si nemyslíš, že by to pracovalo!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 06:03
Odpovědět  Lev Prch

Ten se za komanče moc neuplatnil. Ale Ty asi jo. A teď holt na Tebe zbylo utiraní zadků ve špitálu. Ale je to zaslužná práce.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:33
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Jsi tím,čím myslíš!!!!!!A MOZEK to není 👎👎👎👎A ty bys to z trouby tak rád dotáhl až na hlásnou trouby havlolejnolahvárenský žumpy!!!!!

6. 9. 2022 20:42
Odpovědět  Lev Prch

Hele, to by bylo fajn, dostat ho tak ve špitále pod ruku a šoupnout mu do řiti drobet technické pěny, viď? No jen uvaž – nemohl by mluvit!

Covido vitální
5. 9. 2022 19:43
Ohodnotit příspěvek :
     

“Navrhuju střelit starostu do hlavy.” Youtuber Mike Pán je recidivista, míří za mříže
Recidivista Mikael Oganesjan.PÁR KOŠTAT SE V ČR najde no.

Lev Prch
5. 9. 2022 20:19
Odpovědět  Covido vitální

Rektoorální operace se povedla opět halda havlo 💩💩💩💩💩💩 smrdí i přes monitor 🤮😡😡😡😡🤮

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 20:44
Odpovědět  Lev Prch

kdy jdeš hajat paciente Lev Bohnic ?

Lev Prch
5. 9. 2022 21:14
Odpovědět  Covido dežo Lev

Amiarschloch, zavři hubu smrdíš, i přes monitor 🤮😡😡🤮

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 21:17
Odpovědět  Lev Prch

Pán Ods tě nazval zmrdem … tak piš anglicky— třeba dostaneš amnestia.
Utekla ty do Zimbabwe.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 21:31
Odpovědět  Covido dežo Lev

Myšlenky chodí různými cestami, ovšem tobě se úspěšně vyhýbá!!!!!👎👎👎👎

Covido ---- ser
5. 9. 2022 22:18
Odpovědět  Lev Prch

no jo ty mr dino —- mazej hajají

Lev Prch
5. 9. 2022 22:54
Odpovědět  Covido ---- ser

no jo ty mr dino —- mazej hajají

Covido ---- ser
5. 9. 2022 23:08
Odpovědět  Lev Prch

… chceš i advokáta dežo ??? 😀

Lev Prch
6. 9. 2022 06:34
Odpovědět  Covido ---- ser

Chceš po držce, havlotrosko?!

Masunta
5. 9. 2022 19:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Nazývat se zvířady nemá smysl. Hňup je myslím vykastrovaným kozel. Důležitější je pochopit příčiny tohoto dění, kam dění spěje a vědět, kde je mé místo, má úloha. A to většina zde myslím ví. Ke konci r. 300 tisíci osob. (A tiěž v Bratislave – tam spoločňosť chcela bojovat proti násilju. Snád už precitli z naivného sna; súčasná diktatura politická aj ekonomická je kolosálna.).
Nyní by to mohlo být podobné. Azimut je daný, proces je nastartovaný a neubrzditelný. Snad to bude i ten samet a magůrkové půjdou před soud. Také by mohly vzniknout nějaké lidové milice, nějaké lidové spontální hnutí jako “Už jsme tu zase” nebo “Vraťte nám stát”. Policisté se budou asi stahovat do Prahy z dalších měst, jako to bylo v 1989. Ale od určitého počtu demonstrujících je demonstrace nezvladatelná, antony a čekárny u policejních služeben přeplněné a davová psychóza si žije si vlastním životem. Někdo ji zpravidla výkřiky nastartovává. I nějaký ten “Palach” by se mohl objevit. Když se to převrátí, budou se politikové v televizi předhánět v uvádění, co si mysleli, proč nevystoupili dříve, co nemohli udělat, co řekli… a budou přebíhat do jiné politické strany. Půjde jim o korýtka.

Masunta
5. 9. 2022 19:49
Odpovědět  Masunta

Opravuji doplňuji: ke konci r. 1989 bylo na Letné 300 tisíc osob.

Gene
5. 9. 2022 19:54
Odpovědět  Masunta

Muze to byt jak pisete, jenze vitezove budou porad stejni, jen par supaku bude obetovano pro uspokojeni davu.

Masunta
5. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Gene

Děkuji za reakci. V podstatě je to tak. Nejpravděpodobnější … ale trochu osvícený předseda vlády by sestavil dobrou vládu, byť třeba na 2 – 3 roky překlenovací – záleželo by na Zemanovi. Zeman by takovou jen z posledních sil, ale odsouhlasil. Vím min. o 3 lidech nestranících velmi vhodných na předsedu vlády. Ti ale nemají krytí politickou stranou.
Foldyna a Okamura (i jeho místopředseda) ovšem krytí mají – tito dva jsou jiní, než jsem uvažoval na začátku toho příspěvku.

Gene
5. 9. 2022 22:31
Odpovědět  Masunta

Bohuzel, v dnesni dobe, kdy je Cesko zavisle na EU, by pravdepodobne tato vlada sla brzy od valu. Nemame jedineho souseda, ktery by nam pomohl a EU by skodila kde by se jen dalo. Poddani se globalizaci, ted nese nasledky. Zijeme v dobe, kdy uz politici maji jen omezenou moc. Polsko se vzpouzet muze, stoji za nim USA a jeste je v tom podporuje, na zaklade toho ze cim vic rozporu v EU tim lip pro korporace situovane v USA. Na kazdem nestesti v Evrope vzdy vydelali.

Lev Prch
5. 9. 2022 22:54
Odpovědět  Gene

Bohužel.Právě proto to chce změnu,chci mít premiéra Čecha,ne fyjalový bezpáteřní 💩💩💩💩

Gene
5. 9. 2022 23:17
Odpovědět  Lev Prch

Ano, ale bude to dlouhy a narocny proces. Je otazka jestli by to vydrzeli bez dalsi rebelie. Nezapomente ze pokud chcete opravit shnily dum, musite zacit od zakladu a prvnich par fazi je to jen horsi. Az casem se zacne neco rysovat.

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:10
Odpovědět  Gene

Máte pravdu,kdo chce stavět vysoký dům musí mít setsakra bytelné základy!

Covido vitální
5. 9. 2022 19:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Soudruzi Fiala má pravdu – jsme přeci v ČR- země neomezených možností =
Tomáš Vandas
po jeho boku stanul Vlastimil Pechanec, 
který byl v minulosti odsouzen za ubodání
 Roma na diskotéce. Po odsezení 12 let ve 
vězení se z něj stal politik ve Vandasově
 krajně pravicové straně DSSS. Toto dovoluje vláda ods a spol – vrahum vstupovat do politiky ——————- Vynikající na to potom nadávat 😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Covido vitální

Myslet lze jen rozumem……F73,A52, F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N383, takže u tebe je to VYLOUČENO!!!!!

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 20:46
Odpovědět  Lev Prch

Lopato chce to víc F spamu …. makeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjj DEŽO

Lev Prch
5. 9. 2022 21:15
Odpovědět  Covido dežo Lev

Myslet lze jen rozumem……F73,A52, F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N383, takže u tebe je to VYLOUČENO!!!!!

Covido dežo Lev
5. 9. 2022 21:21
Odpovědět  Lev Prch

Covid de bílek ti nikdo z psychiatru jeste nežikal… jo ???

Lev Prch
5. 9. 2022 21:32
Odpovědět  Covido dežo Lev

Myslet lze jen rozumem……F73,A52, F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N383, takže u tebe je to VYLOUČENO!!!!!👎👎👎👎

Covido ---- ser
5. 9. 2022 22:38
Odpovědět  Lev Prch

brnkni si na hygienu – koště

Lev Prch
5. 9. 2022 22:52
Odpovědět  Covido ---- ser

brnkni si na hygienu – koště

Masunta
5. 9. 2022 23:08
Odpovědět  Lev Prch

!!!!! … psych psych

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:12
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat rady jiným!!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
5. 9. 2022 20:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak státy EU pomáhají svým občanům. Výmluva, že ČR není tak silná jako ony členské státy pokulhává, protože za 33 let jsme je mohli a měli skoro dostihnout; náskok snížit:

https://zvedavec.news/prispevky/2022/09/9299-jak-staty-eu-pomahaji-svym-obcanum.htm

Masunta
5. 9. 2022 20:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak členské státy EU pomáhají svým občanům v krizi. Uvádění, že mají ekonomiky napřed pokulhává, protože jsme měli na snížení náskoku 3 let:

https://zvedavec.news/prispevky/2022/09/9299-jak-staty-eu-pomahaji-svym-obcanum.htm

Masunta
5. 9. 2022 20:38
Odpovědět  Masunta

Do prkýnka: 33 let !

Gales
5. 9. 2022 20:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Bejt hňupem je diagnóza.Vládnoucí hňupové by se měli léčit Na Pankráci.

Lev Prch
5. 9. 2022 20:20
Odpovědět  Gales

Elektrošoky,ale na maximum!!!!😁

Masunta
5. 9. 2022 23:09
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 06:35
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat rady jiným!!!!!!!

Masunta
5. 9. 2022 20:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Odboráři Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) svolávají na 8. října do Prahy na Václavské náměstí demonstraci kvůli nynější situaci. Vyzvali vládu, aby přijala opatření proti zdražování a propadu životní úrovně v Česku. Představitelé svazů to řekli dnes na odborářském shromáždění proti chudobě. Do pražského Fora Karlín dorazila asi tisícovka odborářů z celé republiky. Podle vicepremiéra a ministra práce Mariana Jurečky (KDU-ČSL) postrádá odborářská demonstrace v době, kdy vláda opatření chystá, logiku.
ČMKOS je největší odborová centrála v zemi. Zastřešuje 31 svazů s asi 270 000 členů. Shromáždění pořádá tradičně vždy v září od roku 2015. V minulých dvou letech se nekonalo kvůli epidemii.

Odboráři svou říjnovou akci nazvali „Pět minut po dvanácté“. Začne v sobotu 8. října ve 12:05. Dnes na své akci, kterou označují za „manifestační mítink“, kritizovali vládu za nečinnost. Poukazují na prudké zdražování a reálný propad příjmů.

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Masunta

Hlavně, aby tam neměli tak prudce inteligentní řečníky jako na Václavaku v sobotu.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:20
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Že bych blekotal ty,Si-byla s flaškou vodky?!
Nebo dylinka Blbenda a trotlem Broňou a potřebě nošení tří svetrů a pomocí banderonacistům?🤮🤮🤮🤮

Gene
5. 9. 2022 20:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevim jak komu, ale mi na pravem prostoru ohledne komentaru naskakuje tady to to.
Server Error
404
Page Not Found
This page either doesn’t exist, or it moved somewhere else.
Ze by dalsi kolo ceznury?

jiří
5. 9. 2022 20:47
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Pavel K
5. 9. 2022 21:33
Odpovědět  jiří

🙋‍♂️ 👍 👍 👍
Zkus tomu bkbovi vysvětlit, že právě když bude zapnutá bude hřát. 🤣

Masunta
6. 9. 2022 07:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Důkaz, že Rusko má na Ukrajině v plánu denacifikovat velká území; zřejmě celou Ukrajinu (to se dozvíme ze zítřejšího projevu Putina): Ruské ministerstvo obrany se snaží nakoupit v Severní Koreji miliony raket a dělostřeleckých granátů pro pokračující válku proti Ukrajině, uvedla v úterý agentura AP s odvoláním na poznatky americké rozvědky.

[Trol-1] Jdjfjjd
6. 9. 2022 09:40
Odpovědět  Masunta

Už jim holt ruský hračky došly. Pro nacifikaci Ukrajiny potřebují víc.

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:13
Odpovědět  [Trol-1] Jdjfjjd

Hradby Jericha se zřítily, když zazněly trouby. Proto pozor, ozývá-li se trouba.

Frankie
6. 9. 2022 08:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Fialčenko je kretén s nic neříkajícími tituly. O tom žádná.