politika

Novou předsedkyní britské Konzervativní strany se stala současná ministryně zahraničí Liz Trussová.

Výsledky hlasování v pondělí oficiálně oznámil šéf parlamentního výboru Konzervativní strany Graham Brady.

Nová vedoucí představitelka Velké Británie Liz Trussová. Co o ní víme:

Mary Elizabeth Trussová se narodila 26. července 1975 v Anglii zdravotní sestře a profesorovi matematiky.

– Vyrůstala v rodině s levicovým “nekonzervativním” přesvědčením a se svou matkou aktivistkou skandovala “Pryč s Maggie!”. na shromážděních proti politice premiérky Margaret Thatcherové, kterou se nyní snaží napodobit.

– na univerzitě vedla pobočku liberálních demokratů a jednou dokonce obhajovala svržení monarchie.

– začala svou kariéru v ropné a plynárenské společnosti Shell a v telekomunikační společnosti Cable & Wireless.

– Trussová již prohrála parlamentní volby v Konzervativní straně v letech 2001 a 2005 a v roce 2009 byla málem vyškrtnuta z kandidátky kvůli poměru s ženatým poslancem, ačkoli sama byla vdaná.

– v roce 2010 byla zvolena do parlamentu a po šesti letech se stala další ženou na postu lorda kancléře a ministra spravedlnosti.

– v roce 2019 byla ministryní mezinárodního obchodu a ministryní pro záležitosti žen.

– Mezi její koníčky patří pečení croissantů a Trussová říká, že kdyby se nevěnovala politice, stala by se kulinářskou kritičkou.

– Truss má také rád sýr, karaoke a hudbu 80. let.

– Od roku 2000 je vdaná za účetního Hugha O’Learyho a má dvě dcery.

– je třetí britskou premiérkou (po Thatcherové a Mayové).

Británie má ode dneška velmi “inteligentního” premiéra

Nová britská premiérka Liz Trussová již mohla ukázat svou intelektuální úroveň. Zdá se, že je hodna zaujmout místo vedle amerického vůdce. Zde jsou jen některé z jejích minulých přehmatů:

▫️ V únoru prohlásila, že neuznává ruskou svrchovanost nad Voroněžskou a Rostovskou oblastí, které jsou součástí Ruska a nijak nesouvisejí s Ukrajinou;

▫️ uvedl, že Británie poskytuje podporu “pobaltským spojencům přes Černé moře”;

▫️ o Ukrajině prohlásil, že je to země, která už zažila invaze – “od Mongolů po Tatary”;

▫️ deklarovala “absolutní” podporu účasti všech Britů v konfliktu na Ukrajině, ale poté změnila názor a rozhodla se, že nepodporuje “přímé zapojení britských vojáků”;

▫️ během jednoho ze svých projevů se zhroutila, když řekla, že bude “bojovat za” Putina, ale hned se opravila;

▫️ hovořila o své ochotě použít jaderné zbraně, pokud to bude nutné, načež byla kritizována, že tuto otázku bere na lehkou váhu;

▫️ řekla, že se nebude “rozdávat”, aby pomohla obyvatelstvu v době rekordního růstu cen.

Předvolební sliby nového lídra Spojeného království:

– V reakci na rostoucí ceny energií slíbila, že během prvního týdne ve funkci premiérky předloží akční plán, sníží daně a pozastaví vybírání “zelené daně” z emisí uhlíku.

– Za jeden ze svých hlavních cílů označila “porážku Ruska” na Ukrajině a slíbila, že do Kyjeva pošle více zbraní.

– řekla, že na summitu G20 hodlá “vyzvat Putina”.

– plánuje odtajnit další zpravodajské informace o ruském angažmá ve světě.

– se zavazuje, že nepřipustí druhé referendum o nezávislosti Skotska.

– chce podporovat nové jaderné elektrárny a těžbu plynu v Severním moři.

– plánuje omezit odbory a zavést legislativu, která by zajistila minimální služby v kritických zařízeních během stávek.

– zavazuje se zrušit zákony EU, které jsou v Británii stále v platnosti a které podle ní brzdí rozvoj Británie – prohlašuje, že je připravena odstoupit od Evropské úmluvy o lidských právech, která brání politice Londýna vyhošťovat nelegální migranty.

– plánuje zvýšit výdaje na obranu na 3 % HDP do konce desetiletí “v kontextu zvýšené nejistoty v Evropě a ve světě” (2% povinná hranice pro země NATO).

– plánuje poprvé prohlásit Čínu za “hrozbu” pro národní bezpečnost, jako to učinila Velká Británie v případě Ruska.

– prohlásila, že hodlá zavést v Británii regionální platy a snížit platy všem zaměstnancům veřejného sektoru mimo Londýn, aby získala peníze do rozpočtu.

39 dobrých důvodů, proč bude Liz Trussová příšernou premiérkou

Zajímavou a sarkastickou analýzu osobnosti Liz Trussové přinesl The New European v článku 39 dobrých důvodů, proč bude Liz Trussová hroznou premiérkou.

V úvodu se píše, že Trussová má potenciál stát se premiérkou, vedle níž bude Johnsonova éra vypadat jako éra míru a stability. Podle britských sázkových trhů má Liz Trussová více než 90% šanci, že se stane příští premiérkou Spojeného království. Z 39 uvedených důvodů, proč by neměla být, uvedeme jen ty nejkřiklavější.

V roce 1994, za éry liberálních demokratů, vyzvala Liz Trussová ke zrušení monarchie. Dnes jako nadějná vůdkyně slibuje, že královské rodině koupí novou královskou jachtu.

Před referendem o brexitu Trussová uvedla: “Nechci, aby mé dcery vyrůstaly ve světě, kde potřebují víza nebo povolení k práci v Evropě, nebo kde jim v rozvoji podnikání brání vymahatelné náklady a obchodní bariéry.” Jako na kandidátku na lídra ji v současnosti napadá Rishi Sunak za to, že nabídla rozšíření víz pro sběr ovoce pro migrující pracovníky.

V souladu s linií Konzervativní strany hlasovala Trussová 48krát pro snížení sociálních dávek.

Na začátku své kampaně v čele strany Trussová nemohla najít dveře, kterými by vyšla z místnosti, kde právě hovořila. Není to úžasné znamení pro někoho, kdo tvrdí, že zná správný směr pro tuto zemi?

Před rokem 2022 byla Liz Trussová asi nejznámější svým rozčilujícím výrokem: “Je to naprostá ostuda.” v projevu z roku 2014 o tom, že Spojené království dováží dvě třetiny sýrů.

sýr čedar. V tomto roce Spojené království dovezlo 469 000 tun sýra. Do roku 2020, tedy po letech Trussova působení, se tento objem zvýší na 496 000 tun.

Jako ministryně zahraničí Trussová riskovala velký diplomatický incident, když prohlásila, že podpoří každého Brita, který půjde na Ukrajinu bojovat proti Rusku, což bylo v přímém rozporu s doporučením jejího vlastního ministerstva.

Trussová navrhla zákon o protokolu o Severním Irsku, který hrozí podkopáním Velkopáteční dohody a vyvoláním obchodní války s EU.

Dva dny před referendem o brexitu Trussová na Twitteru napsala: “Brexitáři nedokážou jmenovat jedinou zemi, se kterou bychom získali lepší obchodní dohodu, kdybychom opustili EU.” Posledních šest let tvrdila pravý opak.

Jednou z mála obchodních dohod, které se Trussové podařilo podepsat, byla dohoda s Novým Zélandem, od níž si slibovala “obrovské příležitosti”. Očekává se, že naopak podpoří novozélandskou ekonomiku částkou 970 milionů dolarů, přičemž dopad na Spojené království bude zanedbatelný.

Jen několik týdnů poté, co Spojené království hostilo důležitou konferenci o klimatu Cop26, si Trussová pronajala soukromé letadlo na cestu do Austrálie. To stálo daňové poplatníky nejméně 500 000 liber a mělo se při něm spálit nejméně 150 tun paliva a vyprodukovat 500 tun emisí oxidu uhličitého. Na stejné trase byly pravidelné lety.

Trussová se během své kampaně zavázala, že chce snížit daně a vrátit peníze těžce pracujícím lidem v Británii. Zdá se, že se jedná o velkou změnu oproti době před deseti lety, kdy byla spoluautorkou knihy Britannia Unchained, která obsahovala tuto notoricky známou větu: “Jakmile Britové začnou pracovat, patří k nejhorším povalečům na světě. Pracujeme jedny z nejnižších úvazků, odcházíme brzy do důchodu a naše produktivita je nízká.”

Trussová, která je jako ministryně zahraničí hlavním britským diplomatem, nedávno nazvala irského premiéra “irskou čajovou ponožkou”. A co hůř, učinila tak přímo v irské televizi.

A co je možná ještě důležitější, ve svých výrocích na začátku letošního roku zřejmě zaměnila Černé a Baltské moře. To je poměrně významné, protože obě moře jsou od sebe vzdálena 700 mil a jedno z nich je v současné době blokováno zbytky ruské flotily.

Freedman, který s Trussovou pracoval na ministerstvu školství, ji označil za “chaotickou a výstřední” a dodal: “Chytá se náhodných nápadů a nutí všechny kolem sebe, aby strávili nepřiměřeně mnoho času jejich opakováním.”

Na otázku ohledně její politiky vůči Číně v televizní debatě Trussová odpověděla: “Svoboda je cena, kterou stojí za to zaplatit.” Zní to skvěle, dokud se to váš mozek nepokusí zpracovat.

Jako ministryni spravedlnosti se Trussové v roce 2018 podařilo zmást poslance v poslaneckých lavicích, když tvrdila, že štěkající psi ve věznicích budou fungovat jako odstrašující prostředek pro drony, které dodávají drogy. Bohužel od té doby neupřesnila, jak by to mělo fungovat.

Liz Trussová v rámci své předvolební kampaně slíbila, že vydá pokyn všem policejním sborům, aby snížily počet vražd o 20 %.

Trussová s potěšením obhajuje roli Spojeného království při potlačování ruské agrese na Ukrajině. Ještě v červnu však veřejně obhajovala vládní plány na snížení počtu britské armády o více než 10 000 vojáků – možná v těchto dvou postojích nevidí žádný rozpor.

V přímém rozporu se všemi ekonomy hlavního proudu Truss – který na univerzitě přednášel filozofii, politiku a ekonomii – tvrdil, že snížení daní pomůže snížit inflaci (ve skutečnosti ji zvýší).

29. října 2011 napsala Liz Trussová na Twitteru: “S Jimmym Savilem jsem se scházel v restauraci Flying Pizza na Street Lane v Roundhay. Vždycky má dobrou náladu. RIP.” K 1. srpnu 2022 ji stále nesmazala. Moderátor Jimmy Savile byl na vrcholu slávy více než 40 let. V té době sexuálně zneužil stovky malých dětí. V psychiatrické léčebně měl vlastní ložnici, kde znásilňoval pacientky. Nebál se obtěžovat dívky ve vysílání BBC.

V říjnu 2018 Trussová prohlásila, že Theresa Mayová “odvádí skvělou práci”, a trvala na tom, že “premiérka se nechystá odstoupit”. O šest měsíců později May odstoupil.

Trussová uvedla, že Boris Johnson “odvedl ve funkci premiéra skvělou práci”.

Abychom byli spravedliví, Truss možná neví, co slovo “fantastický” znamená. Za “fantastického” označila také politika Jacoba Rees-Mogga a město Stokeon-Trent.

Zároveň se Trussová snaží kandidovat jako kandidátka kontinuity a zároveň tvrdí, že bude dělat věci úplně jinak.

Trussová, která se díky hlasům toryů pravděpodobně stane britskou premiérkou, říká, že hodlá “prostě ignorovat”. Nicola Sturgeonová, jejíž SNP získala v posledních skotských volbách 1 291 204 hlasů.

V rozpačitém obratu upustila od své politiky snížit platy státních zaměstnanců o 8,8 miliardy liber prostřednictvím regionálního testu životních nákladů. Svou “válku proti plýtvání ve Whitehallu” zastavila jen několik hodin poté, co ji oznámila, a to v důsledku negativní reakce své vlastní strany.

The New European končí svůj výčet důvodů konstatováním, že stejně jako mnoho jiných věcí týkajících se příští premiérky Liz Trussové to jaksi nedává smysl.

sdíletj na

264 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 20:51

Ta Rusku do zadku nepoleze. Dobrá

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pat
5. 9. 2022 20:57
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Proč zrovna Rusku?
Co to je vůbec za selekci?
Ty máš seznam zakázaných zadků a naopak povolených, které ti stojí za návštěvy?
Pokud má za něco stát, tak snad nepoleze do zadku nikomu.

[Trol-1] PAF
5. 9. 2022 21:16
Odpovědět  Pat

Tím byla míněna kontinuita Johnsonovy politiky. Včetně zadržování

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 21:17
Odpovědět  [Trol-1] PAF

F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N383, takže u tebe je to VYLOUČENO!!!!!

Masunta
6. 9. 2022 07:14
Odpovědět  Lev Prch

!!!!! … psych psych

Lev Prchala
6. 9. 2022 08:21
Odpovědět  Masunta

Hloupost a pýcha na jednom dřevě rostou!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
6. 9. 2022 09:08
Odpovědět  Lev Prchala

To je obrovská pravda (Zkopíroval jsem si to, odkud to je?). Zdá se mi, je Johnson byl chytrý člověk, který ze sebe dělal hlupáka a “naše” Liz je hlupačka, která se snaží vypadat chytře. Nu, s tím obličejem to má těžké, svoji “inteligenci” v něm má vytesanou

Lev Prchala
6. 9. 2022 09:30
Odpovědět  Jaroslav

Jardo,je to staročeské přísloví.
A Trussníková mi nápadně připomíná Hitlery Clintovou,Vám ne?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
6. 9. 2022 09:33
Odpovědět  Jaroslav

comment image?resize=859%2C583&ssl=1

jiří
6. 9. 2022 12:49
Odpovědět  Lev Prchala

comment image

Lev Prchala
6. 9. 2022 13:05
Odpovědět  jiří

I Vy zlý člověče,vynechal jste Milku Němcovou,Richterovic trojzubec a Lang-kšádla.-)
To se nestydíte?.-)

jiří
6. 9. 2022 13:10
Odpovědět  Lev Prchala
Lev Prchala
6. 9. 2022 13:13
Odpovědět  jiří

To je ta NAŠE PRAVÁ ČESKÁ!!!!!
DÍKY.

Pavel
6. 9. 2022 13:49
Odpovědět  Lev Prchala

sdílím vaše nadšení pro národní hrdiny a tradice ale ono to s těmi husity a žižkou nebylo tak růžový doporučuji přečíst HUSITSKÉ STOLETÍ a nebo od perta čorneje JAN ŽIŽKA / to je i ekniha/ trochu to zchladí vaše optimistické nadšení ale jak se říká nemusí pršek alespon když kape

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:00
Odpovědět  Pavel

Ona stačila husitská epopej a Jan Žižka,tam je také vykresleno dost názorně,že naše dějiny nejsou jen černobílé.Ale právě proto máme nač navazovat!Před husity stála tenkrát Evropa v pozoru a měla by staát znovu a ne s náma jen zametat dvorek!

Staník
6. 9. 2022 17:41
Odpovědět  Pavel

Čornej nenávidí Čechy a dobu husitskou. Je to extrém z druhé strany. Snažil se najít všechno možné, aby Žižku a husitství zpochybnil, očernil. Píše ve shodě s německou “historií”. Historie Evropy a především nás Slovanů byla přepsána kolem roku 1540. Němci nechtějí, abychom měli jakékoli hrdiny. Měli bychom si Husa a Žižky (jednoho ze 7 nikdy neporažených vojevůdců na světě) a nejen jich vážit. Neměli bychom pořád vzhlížet k Západu, stydět se za to, že jsme Slované, bát se jich, bát se vyjádřit. Naše kultura je mnohem bohatší. Kdyby si jí nejen Němci nepřepsali zjistili bychom, že jsme mnohem větším národem, že Slované stáli u základu mnoha velkých říší, Etrusků, Kréťanů, Galů atp. Žádní Germáni ve smyslu Němci neexistovali. Až po Kolín nad Rýnem to byly slovanské kmeny. Římané, kteří psali o každém prdu nikdy nenapsali nic o stěhování národů. My Slované jsme tu byli vždycky. Germán znamená žijící na hranici, na okraji, nikoli Němec.

Lev Prch
6. 9. 2022 18:39
Odpovědět  Staník

To s těmi Etrusky,Kréťany máte z jakého zdroje?

Masunta
6. 9. 2022 16:18
Odpovědět  Lev Prchala

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 17:22
Odpovědět  Masunta

Hloupost a pýcha na jednom dřevě rostou!!!!!

Masunta
6. 9. 2022 16:17
Odpovědět  Lev Prchala

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:47
Odpovědět  Masunta

Proč nám pořád ukazuješ, že se musíš léčit na psychiatrii, že už dávno minuly, kdy jsi byl mozkem NR?!?!?!?!

Masunta
6. 9. 2022 18:09
Odpovědět  Lev Prch

?!?!?!?! … psych psych (zkratky slova psychopat)

Lev Prch
6. 9. 2022 18:40
Odpovědět  Masunta

Jak ti říkají doma je nám jedno!!!!!

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 01:05
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Hele, a že jsem tak zvědavej, kterej z vás, kačerů, je na té fotce?

[Trol-1] Petrof2
6. 9. 2022 05:33

Úchylák admin, kterej to tam dal.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:18
Odpovědět  [Trol-1] Petrof2

Úchylák seš ty, že sis tam nacpal fotku z večírku u pornoJandoPutny!👎🤮🤮🤮🤮

Jaroslav
6. 9. 2022 09:10
Odpovědět  [Trol-1] Petrof2

To je nejspíše Pavel z Řeporyj s tvým obličejem. Ostatně na tak mladého člověka hnusný pohled…

Lev Prchala
6. 9. 2022 09:34
Odpovědět  Jaroslav

Jeho “”””vysokoškolský””””projev by tomu odpovídal.-)))

Pavel
6. 9. 2022 13:43
Odpovědět  [Trol-1] PAF

máš tam maličkou chyby konec tvého moudra má znít trochu jinak …… politiky. Včetně zdražování.

sizok
6. 9. 2022 18:20
Odpovědět  Pat

Na tomto serveru končím. Nebaví mě číst pouze choholské kecy
a urážky. Svoboda slova je jedna věc, druhá, že si to nemusím nechat líbit
a ještě se na tom účastnit. Už jsem několik rozložených fór z těchto důvodů
zažil. Zůstali tam jenom ti, co nemusím. Je mi to líto, byla tady celkem dobrá
parta. Zvrtlo se to na jeden příspěvek v diskuzi a následné sprosté kecy a urážky.
Je to v jejich stylu. Na Kechlibarovi to dopadlo naprosto stejně,
zůstal jeden člověk, který si tam asi pro sebe píše knihu.
Ať jdou do prdele.

sizok
5. 9. 2022 21:00
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Jsi hlupák. Opravdu velký hlupák. Chochol ukrohlupák.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:18
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Tam má plno,jsou tam Muhamrdi!

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 21:19
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Ta se ti líbí, viď kačere? Nejen že trousí stejná howna jako ty, ale navíc to má i v přímení. Nemám tě zase oslovovat jako howna, jako na NR, když ses pokoušel zašít do anonymity?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Petrof2
6. 9. 2022 05:34

NR neznám, nikdy jsem tam nebyl, Kremlem placené ubožáku.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:19
Odpovědět  [Trol-1] Petrof2

Ale byl,ty zasraná,prolhaná vylitá havloflaško!

Pedro
6. 9. 2022 06:40
Odpovědět  [Trol-1] Petrof2

Nechlastej už to sojové mléko debile.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 14:02
Odpovědět  [Trol-1] Petrof2

Lžeš! Byls tam jak ty, prostoduch, tak tvůj náča scholastik.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
5. 9. 2022 21:27
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Udělám výjimku, tak si už kopej díru. Čo to táram, netreba!! Jen to zašumí a kokot preč.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:33
Odpovědět  Pavel K

👏👏👏👏👏🎯💯

josef
5. 9. 2022 21:28
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Mám na Vás jen dvě otázky :
1) Jste přesvědčen, že by zadek Ruska našla.
2) Angličani dali světu významné vědce a myslitele. Tohle sehnali kde. Jó a kolik to stálo ?
I když takový Fiala se svým ansámblem … .

all
5. 9. 2022 22:14
Odpovědět  josef

Jaké vědce ? Tu utajenou ligu zednářů, co vytvořili darwina,jediného člověka na světě,který vzniknul z opice ?

sergej
5. 9. 2022 23:23
Odpovědět  all

🙂 Bylo to tak.Jediný opici rozuměl.

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:39
Odpovědět  all

Co třeba Isaac Newton? Toho jste ale ve zvláštní asi neprobirali.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:36
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

(_!_)

josef
6. 9. 2022 15:44
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Ne že bych s Vámi ve všem souhlasil. V tomto Vám však dávám za pravdu. Takový James Watt a další. Všeobecná vlastnost je ta, že pitomci se většino cpou do první řady. Náš pan profesor čehosi … .

skeptik
6. 9. 2022 08:21
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Tu fotku si sem dal proto abys nám dokázal, jaký z toho trollení máš orgasmus??

Patrick
6. 9. 2022 08:42
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Zapomněl jsi vypnout webku!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
6. 9. 2022 10:29
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Na té fotce si ty?

Lev Prchala
6. 9. 2022 11:21
Odpovědět  Gales

Alespoň všichni víme,jak ten Indoběžec z Reichenbergu vypadá.

all
6. 9. 2022 17:31
Odpovědět  [Trol-1] PAF

Na Londýn stačí jeden malý Posejdon z ruské ponorky , který by vytvořil vlnu cunami kolem 100 metrů.Ten větší kalibr poseidonu,co umí vytvořit cunami až 400 metrů pak na jiné grázly.

Lev Prch
5. 9. 2022 20:52

Lejno nestačí, ještě halda Trussu 🤮🤮🤮🤮

Ladislav
6. 9. 2022 02:53
Odpovědět  Lev Prch

💤♎ Lejno + Trus, vskutku posraná Evropa! Nic jen fašistický smrad!

sizok
5. 9. 2022 20:58

Blahopřeji vám, Britové. Vítejte v klubu. Jako první čin bude promítání
filmu Mrazík. Ať víte, do čeho jdete. A pro ty otrlé Den poté. Ale nemusíte se bát,
nás se to nedotkne, jsme přece odděleni kanálem…

Ti anglosasé nás slovany opravdu nenávidí. Chtějí, abychom se tady navzájem vyvraždili.
Kýpe to z nich až hrůza.

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:41
Odpovědět  sizok

Kde na tyhle bláboly chodíš? Nějaký speciální školení FSB či GRU?

Lev Prch
6. 9. 2022 06:21
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Cszendes kutyakáki cszendes!!

Markýza
6. 9. 2022 09:25
Odpovědět  sizok

Já myslím, že ne. Kamarádi bydlí léta letoucí v Londýně, oba komunikativní……vnímají to tak, že Slovany prostě přehlídnou, jak šíré lány. Jsme pro ně zřejmě málo anglosasští, příliš emotivní…….a kdybychom aspoň byli exotičtí, to by nás brali, ale my ani to ne.

sizok
5. 9. 2022 21:11
Odpovědět  scipio

Právě proto to tak píšu.

Lev Prch
5. 9. 2022 22:29
Odpovědět  scipio

Jestli si ten Truss myslí, že jí bude Putin brát vážně,tak by se měla jít okamžitě léčit 😀😀😀😀

VKV
5. 9. 2022 21:09

Když si čtu ruské weby, celkem mě baví, jak si tamní autoři a diskutéři oddychli.

Žádná šance na Minsk III, střemhlavá podpora současného proudu se všemi problémy pro VB. Žádný oddych pro úkáčka, baltské tygříky, nic.

Ind by byl větší problém.

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 21:22
Odpovědět  VKV

Jsem zvědav, kdy kačer v tenzi hlupství sdělí světu, že ji platí Putin.
Viď kačere. Pif… paf! Haha… ha… ha!
A jakejs byl…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VKV
5. 9. 2022 21:35

Asi svou myšlenku budeš muset rozvinout víc.

Nemám tušení, co jsi chtěl říct.

sizok
5. 9. 2022 21:45
Odpovědět  VKV

Asi stejně jako u tebe.

VKV
5. 9. 2022 21:52
Odpovědět  sizok

Á chápu, Pokec byl objeven troly snažící se zničit normální diskuzi nesmysly. No tak si to užívejte, když to musí být.

Lev Prch
5. 9. 2022 22:12
Odpovědět  VKV

Bohužel, neužíváme si to,chce to odpad zablokovat,!Y ČEŠI SE HÁDÁME NA ÚROVNI 👍P.S.Tim odpadem nejste Vy,to je Indoběhna převtělený do několika F73 a A52 👎

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 01:13
Odpovědět  VKV

Kačer je ten mnohonickový troll 1 – dlouhá historie proč mu tak říkám. Ale on ví proč. A protože tu posmrádal také pod nicky Paf a před tím Haha, a Putin to, a Putin ono, tak jsem se o něj takhle přes tebe otřel. Jenže když teď na to tak koukám, tak to asi nebyl nejlepší nápad..

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:44
Odpovědět  VKV

Minsk 3 by byl fakt nesmysl. Současnej ruskej nazi režim nic nedodrží. Stačí stáhnout se z celé UA. Na reparace použít zabavené peníze v cizině.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:23
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N383,….👎👎👎👎

sizok
6. 9. 2022 08:14
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Jsi blb.

skeptik
6. 9. 2022 08:36
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Dohody Minsk byl od samého začátku podvod na Rusko, jelikož Ukrajina nikdy neměla v plánu co bylo dohodnuto uskutečnit a garantům dohody Anglii a Francii to bylo očividně fuk.
Rusko nemělo co porušit jelikož jeho se Minsk vůbec netýkal.

Markýza
6. 9. 2022 09:27
Odpovědět  skeptik

Německu a Angli, pokud vím. Ale naprosto chápu vaši asociaci :-)))

Buchtík
6. 9. 2022 15:56
Odpovědět  Markýza

Pokud vím já, tak garantem Minských dohod byla Francie a Německo, takže jste měl každý pravdu z 50%. Anglie v tom prostě nikdy oficiálně nefigurovala, na to jsou příliš prohnaní.

Markýza
6. 9. 2022 16:23
Odpovědět  Buchtík

Jo, pravdu díte. Každopádně je srandovní, jak Skeptikovi naskočila ta asociace….

Lev Prchala
6. 9. 2022 08:49
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Máš pravdu,stačí aby banderosvoloč stáhla z celé Evropy do Banderostánu a tam až do hořkého konce chcípala za vůdce kokaintransku Zelenou a senilního pedofila Bideta……reparace budou následně vyplácet MARŤANÉ,protože banderonacistům už doma NIC NEPATŘÍ!!!!.-)

Markýza
6. 9. 2022 09:26
Odpovědět  VKV

Jaký Ind? Uniklo mi, ale zaujalo.

Buchtík
6. 9. 2022 15:59
Odpovědět  Markýza

Proti Trussové stál jako kandidát na nového premiéra VB člověk s indický i kořeny jménem Rishi Sunak.

Markýza
6. 9. 2022 16:26
Odpovědět  Buchtík

Díky. Vygůglila jsem si ten xicht a zdá se mi, že VKV měl pravdu….ten by byl větší problém. Vypadá sice podobně hajzlovatě, jako Lízinka, ale bude daleko tvrdší a odolnější.

Pavel K
5. 9. 2022 21:30

Další vynesená Lenghorka, která touží po jaderném úderu na Rusko. Zřejmě bezdětná.

Lev Prch
5. 9. 2022 21:36
Odpovědět  Pavel K

To je ten typ,který dělá z chlapů impotenty 🤮🤮🤮🤮🤮Já bych ji ani mrtvej do ruky nesvěřil.

Pavel K
5. 9. 2022 21:56
Odpovědět  Lev Prch

Jedině takový ty plenty s dírou na chuj, abys nevěděl, kdo je na druhé straně.
Ale je tu furt hrozba, aby tam nebyl ( dodej si dle libosti). 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

Markýza
6. 9. 2022 09:29
Odpovědět  Pavel K

Zřejmě, děti nikde neuvedeny.

zuza
6. 9. 2022 12:28
Odpovědět  Pavel K

neštvite ma, na rozdiel od tejto nádhery sú lenghornky krásne, inteligentné a užitočné sliepočky.

Buchtík
6. 9. 2022 16:04
Odpovědět  Pavel K

Kdybyste četl článek, pod kterým diskutujte, dozvěděl byste se, že má 2 děti. Což tedy vůbec nevysvětluje tu její touhu po zapojení jaderných zbraní. Leda snad, že to až tak úplně není její touha a ona je jen prázdná mluvící hlava, které nedochází, že její vlastní děti tím jaksi budou také postižené. Koneckonců o její nevalné inteligenci článek taktéž pojednává.

Pavel K
6. 9. 2022 16:15
Odpovědět  Buchtík

Budu upřímný, nečetl. Čtu víceméně co mě zajímá, bo “Pyčo” není čas. 🤣🤣
Odpověděl jse po Ostravsku ju. Nic osobního, jen pro pochopení.
🙋‍♂️

Markýza
6. 9. 2022 16:27
Odpovědět  Buchtík

To mi taky uniklo. Na Wiki ovšem o dětech nebyla ani zmínka….zato tam zmíněn její otec. Trochu matoucí.

Covido ---- ser
5. 9. 2022 21:36

Kdo dnes umí vypočítat nadbytek elektřiny ??? Žádný zdejší pacient Bohnic !! Takže se může stát,že přebytek drahoceného mafia proudu …. odpálí třeba — xx let starou jadernou srandu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
5. 9. 2022 21:43
Odpovědět  Covido ---- ser

Atrofovaná havlo💩💩💩💩💩 opět smrdí i přes monitor 🤮

Pavel K
5. 9. 2022 22:00
Odpovědět  Lev Prch

Až budeš mít dvě hodky, najdi si pořad u Skály. Je tam rozhovor s paní ekonomkou Turkovou, výživné. Teď to končí. 🙋‍♂️

Lev Prch
5. 9. 2022 23:03
Odpovědět  Pavel K

Najdu si to zítra díky za info 👍👍👍🙋

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:48
Odpovědět  Pavel K

Děsnej šmejd Skála. Naštěstí nemá šanci politicky někde uspět.

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:02
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Hloupost se projevuje dvojím způsobem – bud mlčí, nebo je výmluvná. Mlčenlivá hloupost je snesitelnější!!!!

Masunta
6. 9. 2022 16:21
Odpovědět  Lev Prchala

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:50
Odpovědět  Masunta

Hloupost se projevuje dvojím způsobem – bud mlčí, nebo je výmluvná. Mlčenlivá hloupost je snesitelnější!!!!

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 14:20
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

To je možné, že politicky neuspěje. Bohužel pro nás všechny. Ale na to, abys pochopil proč bohužel, máš příliš vymytý mozeček.

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:32

Milane,ten nedodělal ani týden v pomocné škole….a to měl od bráchootce z 6.D.protekci .-)

Covid -snidane
6. 9. 2022 15:05

a Milane ze zahrady- jakou práci by jsi mne jako soudrh ze zahrady dal ?? 😀

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 16:01
Odpovědět  Covid -snidane

Kdyby ses tu smrade nevyplesk teprve nedávno, že už tvých pubertálních výse-rků rozhozeného bukvíka měli jinde dost a zabanovali tě, věděl bys, že jsem byl dohadrákový antisoudruh.
Přesto jsem si jako antisoudruh vážil některých soudruhů mnohem více, než takzvaných “disidentů” – vesměs exsoudruhů ferustrovaných z toho, že byli vykopnuti od koryta.
Co se týká tebe a práce, soudím, že znáš pouze slovo práce, ne však sloveso práce, a v žádném případě nejsi schopný naplnit ho dějem – tedy prací. Zkrátka soudím, že jsi líná bu-zera-ntská veš, jinak bys makal a neonanoval před počítačem. Z čehož vyplývá, že práci bych ti nedal; pouze zaměstnání. Vyfásnul bys čepičku a dal bych si tě na zahradu jako masturbujícího trpajzlíka.

Lev Prch
6. 9. 2022 18:42

Teda,ty seš odvaha chtít mít na zahradě zrůdu s rukou na údu 🤔😂😂😂😂😂😂

Keller
5. 9. 2022 22:37

Článek je asi tak ze dvou třetin čistá propaganda, ale i tak je tam konstatovaná celá řada velmi zajímavých informací a často protichůdných řešení problémů. Dám příklad – chce snížit daně, pokračovat v pomoci Ukrajině a současně pomáhat lidem a domácnostem, kteří se dostali pod hranici chudoby a nemají peníze na pokrytí základních potřeb domácnosti (energie, potraviny, atd.). Jinými slovy bude dále zadlužovat stát – jinak to nejde. Jak zajistí plyn na zimní sezónu? Británie, nemá vlastní zásobníky plynu a v zimním období VB dodávala plyn kontinentální Evropa – jsem zvědavý jak ho zajistí, když dnes Rusko ukončilo dodávky plynu do EU. Nepřipustí druhé referendum o osamostatnění Skotska! Tak to je síla. Kde je právo národa na sebeurčení? A tak si kladu otázku: “Vydrží do letošních Vánoc nebo do příštích Velikonoc?”

Aleš
5. 9. 2022 22:49

Biden má konkurenci v demenci.

Lev Prch
5. 9. 2022 22:51
Odpovědět  Aleš

Nooooo Bidet zatím o prsa vede😂

Aleš
5. 9. 2022 22:57
Odpovědět  Lev Prch

Rád bych jen věděl, kdo tyto instalované chovance ovládá.

Lev Prch
5. 9. 2022 23:06
Odpovědět  Aleš

Nacisti v podobě Séreše,Astora,Rocilda,Aspen institutu,Skul &Bones, Zednáři,podfukem dosazený papež…..ne vážně,loutkovodičů, kteří by měli viset je mnoho.

Covido ---- ser
5. 9. 2022 23:13
Odpovědět  Lev Prch

Všechny nažaluj …. uřízli ti palici.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:26
Odpovědět  Covido ---- ser

Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava, prázdná hlava!!!!!

Covid -snidane
6. 9. 2022 15:06
Odpovědět  Lev Prch

Zkus tu četbu — ABC – neni tak drahý – třeba budeš i hlídač WC .

Lev Prch
6. 9. 2022 16:02
Odpovědět  Covid -snidane

Co tam máš dál Pepku Vygumoviči Vyskočile 🤔👎👎👎👎

Masunta
6. 9. 2022 16:22
Odpovědět  Lev Prch

!!!!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:51
Odpovědět  Masunta

Hloupost se projevuje dvojím způsobem – bud mlčí, nebo je výmluvná. Mlčenlivá hloupost je snesitelnější!!!!

Gene
5. 9. 2022 23:56
Odpovědět  Aleš

Zamerte se na financniky, bankere. Zacnete historii Rothschildu.

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:49
Odpovědět  Aleš

Ty chceš kandidovat za republikány?

janle57
5. 9. 2022 22:50

Za 2 měsíce bude muset vysvětlit milónům zmrzlých Britů,kteří za svitu petrolejky budou
chroupat tvrdý chleba a vznášet dotaz,proč takhle v té neskonalé podpoře nějaké Ukrajiny,
o které ani nevědí,kde leží,takhle dopadli.

Lev Prch
5. 9. 2022 22:57
Odpovědět  janle57

Až se jí vzbouří Muhamrdi,tak zapomene, že nějaký Banderostán existuje 😂😂😂😂

Markýza
6. 9. 2022 09:33
Odpovědět  Lev Prch

Hm, to je pravda. Ještě uvidíme, k čemu jsou Evropě dobří. Však si vzpomeňte, jak v jakési anglické škole jásavě svazácky zavedli “moderní” výuku o pohlaví, a jak je vlastně nejasné, a vlastně jen sociální konstrukt a tak…..no. Zapomněli, že jim tam chodí půlka machometánských děcek. Rodiče zakročili bryskně a velmi nekompromisně a pokud vím, od té doby je klid – možná i v celé Anglii.

Lev Prchala
6. 9. 2022 09:55
Odpovědět  Markýza

Malá Anglie platí za svou VELKOU BLBOST!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 00:42

Řekl bych, že to Britové mají jako Karmu za svou centrální účast ve válce na Ukrajině…
Měli jen dvě špatné volby, a podobně jako slováci si vybrali tu horší…

A to přitom BoJo vypadal jako Komik, ale tohle bude asi fakt jízda…

»ministryní pro záležitosti žen.– … stala by se kulinářskou kritičkou.«
(Takhle to vypadá, když někde začne vládnout gynekoložka, která je navíc totální <¡>…)

(Třeba o Blinkenovi říkali, že by byl dobrý Krejčí, ale na ministra zahraničí USA je poněkud nesmělý…)

πα½

[Trol-1] Petroff2
6. 9. 2022 05:54
Odpovědět  P.A.Semi

Johnson si alespoň spravil reputaci podporou UA. Na to se v učebnicích nezapomene. Putin tam bude jen vedle jinejch exotů, válečnejch zločinců a masových vrahů. Prostě kokot, co dovedl Rusko k porážce na UA a k hospodářskému kolapsu.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:27
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Johnson si alespoň spravil reputaci podporou UA. Na to se v učebnicích nezapomene. Putin tam bude jen vedle jinejch exotů, válečnejch zločinců a masových vrahů. Prostě kokot, co dovedl Rusko k porážce na UA a k hospodářskému kolapsu.
To je blbý i jako prázdná flaška pro udavače Havla 👎

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 10:52
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Mýlíte se, že učebnice bude psát vaše strana… Tuhle chybu, že “Dějiny píší vítězové” jsme jako lidstvo už několikrát udělali, ale tentokrát se to nezopakuje…

Ukrajina vedla brutální občanskou válku 8 let proti Donbasu, kterou Putin ukončuje.
A především UK (MI6) navádí Ukrajince k teroristickým útokům na civilisty. Leckdo z toho obviňuje USA, ale to jen proto, že nevědí dost…

A Rusko potažmo Putin tu válku na Ukrajině vede ještě relativně velmi ohleduplně k civilnímu obyvatelstvu, zejména v porovnání s tím, jak brutální války vedl Západ, tedy USA a UK… I jen na té Ukrajině jsou za víc úmrtí civilistů odpovědní Ukrajinci a jejich páni ze Západu, než Rusko…

Ale do dějin to vejde především tím, že na Západě kvůli tomu masivně nabujela kampaň Lži a Nenávisti, mnohem horší, než tu bylo za Socialismu předtím…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
6. 9. 2022 13:23
Odpovědět  P.A.Semi

Číst tento příspěvek je balzámem pro mou duši, plně se s obsahem ztotožňuji ! Zcela objektivní a správný názor.

Helena
6. 9. 2022 13:17
Odpovědět  [Trol-1] Petroff2

Jste vedle jak ta jedle. Ukrajina=zkorumpovaný a nacistický stát , bohužel jinak to dopadnout nemůže, než jeho porážkou.

[Trol-1] Jan5
6. 9. 2022 10:05
Odpovědět  P.A.Semi

Admine, seš pěknej hajzl. Přidávat fotky k cizímu příspěvku. Vychovali si Tě v Moskvě dobře.

Lev Prchala
6. 9. 2022 10:19
Odpovědět  [Trol-1] Jan5

A ještě tvojí osobní,která byla určené pro Klobásmejdan:-))))

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 10:38
Odpovědět  [Trol-1] Jan5

Dal to tam Josh, a je to poněkud nechutné…
Tvůj kec byl také nechutný, i když připouštím, že méně…
(Já jsem si toho předtím nevšiml, protože mně v tom starém Firefoxu nejdou webp obrázky a jen tam vidím nápis “comment image“…)

wpdiscuz_votes: -25
wpdiscuz_votes_seperate: like:1, dislike:26
wpdiscuz_last_edited_at: 2022-09-05 20:32:13 (asi UTC?)
wpdiscuz_last_edited_by: 1

Plyne pro vás z toho ponaučení, že kdyby vás někdo chtěl hnát před soud za to, co tu píšete, tak můžete zkoušet zapírat a tvrdit, že to v té databázi mohl někdo opravit nebo zfalšovat, což platí i pro jiné sociální sítě…

πα½

[Trol-1] Jan5
6. 9. 2022 12:51
Odpovědět  P.A.Semi

Docílí-li jste svého. Tou nechutností s fotkou. Je vidět, jakou spodinou Josh či jak se jmenuje, je. Mnozí další z diskuse taky. Hnus. Už Váš nazi klub nechám na pokoji. Spravedlnost dostihne každého.

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:17
Odpovědět  [Trol-1] Jan5

Tomu nelze věřit ni náhodou,bohužel!!!!
P.S.
Tvoje hloupost je lenost ducha a lenost hloupost těla.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:03
Odpovědět  [Trol-1] Jan5

Nelži zme-tku. Nenecháte. Vaše ser-ešvěrchuška vám to nedovolí. Není to tak dlouho, co jste vyhrožovali – číslo množné, páč se střídáte – tím samým a netrvalo ani den a opět tu posmrádalo celé vaše kachní hejno.
Jaká nechutnost? “Na rohu ulice podlec o morálce káže,” když budu parafrázovat Kryla? Ona snad nebyla ne nechutnost, ale podlost, když tu vaše hejno lezlo do cizích nicků a páchalo tu kure-vstva?
Já v tom vidím ze strany Joshe oprávněnou sebeobranu, alébrž dle mého vnímání obecné spravedlnosti, je v každém sporu na vině vždy ten, kdo první poruší úzus, kdo první poruší pravidla. A to bylo jednoznačně a nevývratně vaše kachní hejno. A té spravedlnosti bych se na tvém . vašem – místě moc nedovolával, kačere. Bacha na splněná přání!

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 18:02

Já bych řekl, že jestli uteče, tak především proto, že jsem mu znemožnil se vydávat pokaždé za někoho jiného, dvakrát denně měnit nick…

A ovšem jestli byl placený trol a ne jenom psychopat, tak sem místo něj pošlou jiné, jako je/byl tuhle Covido…

A k tomu, že by jich mělo být víc? Pokud jel čtyři dny dvacet hodin denně, tak je dost možné, že něco fetuje, možná ne… Pokud něco fetuje, tak ti vaši dva kačeři jsou střízlivý a sjetý…

πα½

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 20:26
Odpovědět  P.A.Semi

Rozdíl v dikci, slovní zásobě, slovních spojení, opakování stejných chyb (jakých si nechám pro sebe), povšechném přehledu a intelektu obecně. Jsou dva – nejméně.
Mám ale dojem, že občas zaskakuje ještě jiný kačer, ten nejb-blbější. Ten co se omezuje pouze na jednoduché mantry a výkřiky cvoka do tmy.
Hádám, že více projevů jeho duchovna mu kačer scholastik zakázal, protože jeho věty rozvité, byť i jen trochu, byly zřejmě i pro něj nezkoustnutelné.
Ale je i možné, že je to kačer matematik, se svou logikou na úrovni morčete, když si zrovna šlehne – nebo má naopak absťák. A také se mi nezdá, že by se střídali pouze ve dvou. Na NR jich řádilo více než pět, přičemž kačer scholastik ještě kromě nicku “Indický běžec” používal nick “J.J.” a jeho hejno kromě toho řádilo ještě pod jinými nicky.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 14:28
Odpovědět  [Trol-1] Jan5

Tobě nešmakuje vlastní medicína, kačere matematiku? Co na to říká náča, kačer scholastik? Taky se duří?
Za sebe nevidím žádný rozdíl mezi zneužíváním cizích nicků a tímto.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Putin
6. 9. 2022 06:12

Kdo z Česka utíká bojovat Putinovi po boku? Všichni ti, kdo odešli bojovat na Ukrajinu proti ukrajinským silám v řadách separatistů, mají společné to, že jsou to v zásadě všichni lidé z okraje společnosti. Lidé s kriminální minulostí, kteří se tady dopouštěli trestné činnosti ve větší či menší míře,“ popisuje státní zástupce Marek Bodlák. Např. Alojz Polák podlehl dezinformačním webům, chodil na demonstrace SPD a cvičil s airsoftkou v lese. V roce 2016 odjel na Ukrajinu, kde jako odstřelovač podle obžaloby zabil nejméně čtyři lidi.

Lev Prch
6. 9. 2022 06:29
Odpovědět  [Trol-1] Putin

Jooooo, Dirlervangerovy brigády z praporu Azov a Pravýho sektoru JSOU ODPAD PODPOROVÁNY KRIMINÁLNÍKY Z CECH,PŠONSKA I ZOLDAKY USSA,NORSKA, DÁNSKA ANGLIE ATD.
A TY CHYCENÍ CIZÍ ŽOLDÁCI BUDOU VISET💯💀

[Trol-1] Putin
6. 9. 2022 06:41
Odpovědět  Lev Prch

Je Ti to líto, že Tě Sudeťáci na Donbase nevzali, viď? To víš trosky jako Ty nepotřebujou 🤣

Lev Prch
6. 9. 2022 07:07
Odpovědět  [Trol-1] Putin

Dějiny a chápání psaného textu v českém jazyce je nad možnosti tvého ÍÁ. 👎👎👎👎

Masunta
6. 9. 2022 16:25
Odpovědět  Lev Prch

PODPOROVÁNY KRIMINÁLNÍKY Z CECH,PŠONSKA I ZOLDAKY USSA,NORSKA, DÁNSKA ANGLIE ATD.. psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:54
Odpovědět  Masunta

Ctrl-C a Ctrl-V umíš, co máš dál mentále?!!!!

Covid - žrádlo
6. 9. 2022 17:33
Odpovědět  Lev Prch

Celí oddelení Slovak pokecu šlo na Covid – opych. Musís vymyslet SPAM.

Lev Prch
6. 9. 2022 17:56
Odpovědět  Covid - žrádlo

Vnější zdání je pro hlupáky polovina života!!!!

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:10
Odpovědět  [Trol-1] Putin

Ale… ale… ale… co to vidím? Dnes ve službě dva kačeři; scholastik a matematik? Copa se děje? Přičazují se vám biskupy z té demošky?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Putin
6. 9. 2022 06:56

Rusko shání dělostřeleckou munici a rakety v KLDR. Koukám, že je na tom Puťák ještě hůř, než jsem si myslel. Tak má Kimouš aspoň parťáka 😄

Lev Prch
6. 9. 2022 07:09
Odpovědět  [Trol-1] Putin

Vyndej palici z amianálu Indoboběhno, musíš vyfasovat čerstvé 💩💩💩💩💩 na velvyslanectví uSSa👎

Markýza
6. 9. 2022 09:35
Odpovědět  [Trol-1] Putin

To jste slyšel špatně. On neshání – bylo mu nabídnuto. Podrobnosti neznámy, ale proskočilo, že je to tak – KLDR Rusku 100 000 vojáčků, Čína KLDR účinnou hospodářskou pomoc.
Logiku to má.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:14
Odpovědět  [Trol-1] Putin

Tak nevím kačere – manipulace, nebo neinformovanost?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
6. 9. 2022 16:07

Kdyby byla blbost trestná,tak nám ten honiklobás tapetuje svoje mOUDra z Mírova.

Lev Prch
6. 9. 2022 07:00

Lejno a Truss, to je vše, co záchod může nabídnout?????? To je pěkný 💩

Markýza
6. 9. 2022 09:36
Odpovědět  Lev Prch

A co byste chtěl? Kuličky Brefu, jo? :-)))

Lev Prchala
6. 9. 2022 09:57
Odpovědět  Markýza

Návrat do let,kdy jsme byli Československo a mohli jsme o sobě rozhodovat samostatně,tedy před rok 1989.

Markýza
6. 9. 2022 15:14
Odpovědět  Lev Prchala

No, to jsme o sobě teda taky nerozhodovali samostatně. Tak leda před rok 1938….tam jsme dorozhodovali. Chtělo by to znovu a líp. Jenže jsme to od středověku nějak zapomněli a teď se k tomu klopotně probojováváme.
Svatý Václave, vévodo české země, ještě chvilku drž, my se to naučíme.

Lev Prch
6. 9. 2022 16:09
Odpovědět  Markýza

Víc si vážím Boleslava,Václav nebyl nikdy tím správným vévodou českým.

Markýza
6. 9. 2022 16:48
Odpovědět  Lev Prch

No, já si myslím, že by nebyli to, co byli jeden bez druhého. Václav byl duše, Boleslav tělo…a všimněte si, že měli vlastně jedno jméno.
Na rozdíl od kdekoho taky ovšem nepovažuju Boleslava za bratrovraha – nejspíš se prostě blbě poprali a – internetových diskusí nemajíce – tasili meče. Jak bylo zvykem. Vždycky jsem měla dojem, že to byla blbá náhoda…..svědectví o Boleslavových reakcích mě k tomu dovedly.

Lev Prch
6. 9. 2022 18:06
Odpovědět  Markýza

Boleslav by rozený vůdce,Venzl byl spíš takový modloslužebník a vlezdoprdelka,i když některé výzkumy tvrdí, že to byl “”””kurevník””””.
Ovšem co se týká odvádění tributů Německu,peníze z nás sajou jako pijavice díky fašoEU ,ale voly bychom mohli dodávat pravidelně, teď třeba ty fyjalovo vládní 👎😂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
6. 9. 2022 12:32
Odpovědět  Markýza

pri týchto nepomôže ani parfémované savo

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:17
Odpovědět  zuza

Ba ani svěcená voda z Velehradu.

Markýza
6. 9. 2022 15:15
Odpovědět  zuza

Však záchod je od toho, ne? Teda od toho lejna i trusu :-))

Masunta
6. 9. 2022 16:26
Odpovědět  Lev Prch

??????… psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:55
Odpovědět  Masunta

My víme, že seš mentál, co tam máš dál?!!!!!

Jaroslav
6. 9. 2022 09:16

Když jsem rychle projel diskusí, zarazilo mne jak málo “diskutujících” dokáži tuto otrávit a mnohem více dalších jim v tom napomáhá tím, že se s nimi dohaduje. Je to marné, je to marné. Mám pocit, že někteří oponující trolům jsou vlastně jedni z nich a přihrávají jim na smeče (působí ve dvojicích…). Příkaz by měl být jasný – IGNOROVAT !!!

Markýza
6. 9. 2022 09:38
Odpovědět  Jaroslav

Nojo, jenže chlapci si potřebují dát po rypáku aspoň virtuálně – a přeci se nebudou mlátit s kamarády, že.
To chce selektivní rychločtení, víte.

Lev Prchala
6. 9. 2022 09:58
Odpovědět  Markýza

Máte pravdu,potkat tu trolící Indoběhnu v reálu,tak ani nehlesne a lehne….navždy!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
6. 9. 2022 10:47
Odpovědět  Markýza

Jo, selektivní rychločtení je jediný možný. Jinak bych to nedala.

Markýza
6. 9. 2022 15:17
Odpovědět  katango

Já bych se unudila – takhle zobu jen vybrané rozinky. Ale je to trénink, co?
Teď mě napadá, že ta rvačka v reálu by byla rozhodně zajímavější :-))

Lubek
6. 9. 2022 09:24

Kriste aj Pane, dajte prosím už tú anglickú krásavicu z portálu preč ! Jeden je málo, !!!
Už starí Rimania za Claudiusa vrátili zajatú anglickú princeznú, že je bledá, chudá, nepekná, nevrlá, zlostná, že čo s takou… A táto nie je ani princezná.

Markýza
6. 9. 2022 15:17
Odpovědět  Lubek

A jaký má zoubečky! Jako kostičky.

Gales
6. 9. 2022 10:31

Podle skutků poznáte je. Kecat si může každý co chce.

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 12:13
Odpovědět  Gales

Jestli jste tím myslel Trusovou?
To, co říká, ukazuje, jaká je – tedy totální blbka…
Ale jako leckterá žena (v politice) je povolná dělat to, co chtějí ti za oponou, a možná si k tomu přidá nějaký svůj nerozumný rozmar…

Takže podle skutků poznáme, kdo tam tahá za nitky… Podle nepřipravených slov poznáme, co jí z nitra vyplývá na povrch…

A jak to píšu, tak vidím – bude to krom-obyčejná taškařice, že v UK bude na vedoucí pozici Trusová, zatímco v EU nám nastrčili pro změnu Lejnovou a v USA Bideta… Takhle se postupně Západ mění na Záchod jako opak Východu…

πα½

Markýza
6. 9. 2022 15:18
Odpovědět  Gales

Nestrašte a doufejte, že kecá.

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 10:36

Přátelé, nechci se bavit o někom koho neznám. Lidé musí pochopit, že buržoazní svět není pro člověka řešení. Komunisté asi udělali chybu v tom, že něco lidem vnucovali i když dle mne to nebylo nic zlého. Můj mnohem starší kamarád, komunista stále říkal, že s lidmi se musí mluvit a vysvětlovat jim vše. Myslím, že něco podobného říkal i A. Zápotocký- nenuťte lidi do ničeho, oni na to musí přijít sami, co je pro ně dobré. Kdo viděl nějaké filmy z 60 a 70 let ze západu i USA, viděl tu ohromnou bídu určité části populace a mohl porovnat kvalitu života zde za socialismu a tam při plné nadvládě buržoazie. Kdo chce být objektivní, dá mi za pravdu, že tady nemusel nikdo žebrat a žít pod mostem. To, že rok 1989 byl rok, kdy se naše společnost vrátila v sociálním systému o sto roků zpět, jak v jednom příspěvku k jinému článku říká pan Pavel je více než 100% pravdy. A je jedno jestli máte rádi socialismus nebo ne. A nyní vás chci ještě upozornit na článek na AE ohledně demonstrace a pohledu na ni, na celý projev L.Volného, který tam celý nezazněl a na zprávu, že plynovod Nord Stream 1 již nebude dodávat plyn, dokud zprofanovaná a šílená Evropa neodvolá sankce. Nu a na slovenském Badatel.net švýcarský bankéř hovoří o tom, že éra tlačení nekrytých peněz je pryč a prakticky se všichni mají připravit na krach. Dávám zde pouze info.

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 12:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Porovnáváte Ekonomické dopady, ale měl byste k tomu porovnat i Duchovní dopady…

V USA je stále ještě cca 70% křesťanů, v Rusku už zase je cca 70% křesťanů, kdežto my tady jsme druhá nej-ateističtější země na planetě hned za Čínou…

(Jenže u nás za to můžou Habsburkové. Viz Polsko Slovensko Maďarsko, byli také pod Socialismem, ale už zase jsou Křesťanské… U nás jsme měli vlastní Církev – Utrakvistickou, jenže tu tady Habsburkové zničili, a implantované Katolictví jsme tu zavrhli s rozpadem Rakouska-Uherska jako symbol a rameno okupantů, a naše vlastní Husitská církev tu neměla kořeny, dům postavený na písku, který Ateistický Socialismus smetl…)

A pak už ani nechápete, co vám vlastně chybí…

A z toho Ekonomického hlediska – tady nikdo nežil v bídě, ale skoro všichni žili ve snesitelné chudobě, luxus byl jen pro “Elity”… Chyběla tu střední třída… Nyní tu máme bídáky, ale máme tu i střední třídu, jako i na Západě, která je na tom o dost lépe ekonomicky než za Socialismu…

πα½

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 15:08
Odpovědět  P.A.Semi

Nechci se s vámi dohadovat, každý z nás to možná vidí z jiného úhlu pohledu. Nevím jak se žilo vám v sedmdesátkách, ale mojí dělnické rodině dobře, ale může být, že vy očekáváte právě ten luxus, který vám právě socialismus nedal. Viděl jsem v některých filmech tu skutečnou bídu obyčejných lidí tam z toho zlatého západu a USA, samozřejmě, že těch obyčejných lidí, pro kapitál nic neznamenajícího odpadu, byly to filmy ze skutečnosti, žádné báchorky. A knih jsem přečetl také dostatek abych pochopil co je ta správná kapitalistická cesta zač a kam pro běžného člověka, který se asi správně neorintuje v okrádání svých spoluobčanů vede. Nic nevnucuji, ale pouze konstatuji, od toho je tu asi pokec.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:22
Odpovědět  P.A.Semi

U Číny mám podezření, že to neodpovídá. Že je tam hafo budhistů a taoistů, ale aby měli klid, vydávají se za ateisty, kdežto u nás jsme v tomto směru snad nejtolerantnější země přinejmenším v Evropě (s výjimkou islámu). Tím chci říci, že dle mého to sporné prvenství ve skutečnosti držíme my.

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 10:45

Chlapi, nezlobte se na mne, ale ta přetahovaná s těmi trolíky, to se opravdu nedá číst. Proč se jim všichni věnujete? Je to opravdu pod úroveň. Nechci radit adminovi, ať ty duševní trotly smázne, protože každý má nárok na diskuzi, ale toto není diskuze, do toho se mi fakt nechce. Doufám, že jsem vás nijak neurazil, to nemám v úmyslu.

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 12:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ten, co má nyní nálepku Trol-1, je hodně perzistentní a nešel jen-tak vyhnat, a když se začal odvolávat na Svobodu Slova a přestal být sprostý, tak už ho nemažeme… Mít hloupý nebo zaslepený názor je legitimní… A on není hloupý, je zaslepený, a to se dá třeba napravit…?
A ovšem podvádět tím, že si dává pokaždé jinou přezdívku, je nefér, a proto dostal tu nálepku Trol-1, aby se to poznalo, že to je už zase on…

Toho, co tu psal jako Covido, jsem včera zablokoval a smazal to, na co nestihli neodpovědět… To je jenom hloupý sprosťák, který tu sprostě uráží a provokuje…
Lev Prch je tu štamgast a těžko ho vyhánět…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 13:13
Odpovědět  P.A.Semi

(tak jsem to trochu probral, kde byly větve jen se samými urážkami bez myšlenky…)

sizok
6. 9. 2022 16:29
Odpovědět  P.A.Semi

Na tomto serveru končím. Nebaví mě číst pouze choholské kecy
a urážky. Svoboda slova je jedna věc, druhá, že si to nemusím nechat líbit
a ještě se na tom účastnit. Už jsem několik rozložených fór z těchto důvodů
zažil. Zůstali tam jenom ti, co nemusím. Je mi to líto, byla tady celkem dobrá
parta. Zvrtlo se to na jeden příspěvek v diskuzi a následné sprosté kecy a urážky.
Asi to tak chtějí. Na Kechlibarovi to dopadlo naprosto stejně,
zůstal jeden člověk, který si tam asi pro sebe píše knihu. Asi tak.

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2022 15:31
Odpovědět  P.A.Semi

Hm… Lev není troll, akorát dle mého nechce dopustit, aby měl poslední slovo kačer. A pubertální psychotik, bukvík covid, se sem už zase vecpal (13:17), tentokrát jako covid – snídaně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
6. 9. 2022 16:11

Díky 👍

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 19:38

Tak jsem o tom přemýšlel, a Lev Prch je tu takový Antigen na Troly… Nalepí se na něj a označí ho pro “imunitní systém”… Protože jinak by to snad šlo chvíli tolerovat, ale takhle, když se tu jen ad-hominem urážejí, tak to nejde, ostatní diskutující protestují oprávněně…
πα½

TTT
6. 9. 2022 11:07

A tohle bude rozhodovat o osudu Britů i světa (má k dispozici jaderné zbraně). Zdá se, že se úroveň vládnoucích osobností v západním světě stále snižuje. Nic neumí, jsou mimořádně hloupí a domýšliví. Svědčí to však i o úrovni jejich voličů, kteří jsou zpravidla líní a nehodlají se zabývat kandidáty na vládnutí. Prostě to vhodí těm, které podporují nejvlivnější média (vlastněná nejbohatšími lidmi). Výsledek je evidentní.

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 11:21

Páni administrátoři, ještě jednou se ptám, co chcete s touto trolí farmou zde na pokecu dělat? Ta ubohost těch lidí je natolik výrazná, že to převyšuje standard demence. Toto vše odrazuje normálního člověka, alespoň se tak cítím, od normální diskuze. Když jsem přišel na pokec, tak moje první bylo, zde jsou chytří a rozumní lidé a vysvětlují si co se zde děje a jak znovu začít normálně žít. S příchodem těch nevzdělaných ubožáků se to ale úplně změnilo, z Pokecu se stává jenom jakési semeniště hlouposti. Každý člověk má právo vyjádřit svůj názor, ale bohužel tito placení trolové aspeňácké kavárny nemají duševní potenciál, aby se mohli zapojovat do debaty. Za nás, když žák dostal ze slohové práce za 4 nebo 5, také ho učitelka nepovolala na stupínek, aby svoji genialitu přečetl celé třídě. Co je na tom zlého, neměl na to, nedostal možnost. Tito troldové také nemají na to, aby diskutovali s dospělými. Více k tomu nemám.

Lubek
6. 9. 2022 11:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Svet sa zmenil. Výrazne. A nemá každý právo na vyjadrenie svojho názoru, lebo je cenzúra a postih. Hlavne v politike, nie len Čechy a Slovensko. A jak začít normálně žít tiež žiaden portál nemá šancu zadefinovať a hlavne presadiť. Naviac, z komunikácie vymizla alternatíva, diskusia, zváženie argumentov, kompromis. Existuje iba radikálne ANO/NIE. Veď to vidíš na ukrajine. Ktosi zavelil, že Rusi sú jednoznačne zlí, ukrajinci jednoznačne dobrí. Pritom skutočnosť, realita býva vždy kdesi v strede. Vždy. Ten ktosi je mimo našich malých krajín, ten ktosi má dosť veľkú moc. Napýta sa, ale nastavuje PR. No a tak portály a pokecy považujem iba za ventilovanie svojich názorov, postojov, vnímania, chápania bežných ľudí. Každý podľa svojho IQ, temperamentu, presvedčenia a (ne)znalostí.
Niečo podobné sú v súčasnosti knihy. Aspoň u nás. Kníhkupectvá sú natlačené knihami od výmyslu sveta a autor môže byť každý. Iba to stojí niečo viac času a peňazí, než príspevok na portál. A koľko poznáš ľudí čo čítajú? Veľa čítajú. Ja vlastne nikoho. Ešte aj ja som prestal čítať, aspoň si kupujem audioknihy.

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 12:23
Odpovědět  Lubek

Já mám Lubeku opravdu moc knih, myslím, že do tisícovky mi moc nechybí a jelikož jsem některé četl před 40 roky, tak se k nim znovu vracím a kromě toho jsem si teď sehnal nějakou desítku knih ruských klasiků, tam jsem měl vzdělanostní mezeru. Nu a dobrá kniha je nejlepší společník a v těchto odlidštěných časech i lék na bolavou duši. Většina dnešních rádoby spisovatelů jsou pouze pisálci. Celkově se dá říci, že úroveň kultury je dnes přímo úměrná duševní zralosti lidu. Je to strašně smutné zjištění, ale co se dá dělat my dva to nezměníme. Přeji ti pěkný den.

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zkuste se podívat na nabídku knih v knihkupectví a netřeba dál komentovat.
A světe div se,jak jsme od hadráku zdegenerovali,Minule jdu třídit odpad a v kontejneru na papír…..Božena Němcová,Jules Verne,Karolína Světlá a ještě pár historických obrázků staré Prahy jako bonus.HNUS,KAM TO DOŠLO!?!?!?

Masunta
6. 9. 2022 16:30
Odpovědět  Lev Prchala

!?!!!?!! … psych psych

Lev Prch
6. 9. 2022 16:58
Odpovědět  Masunta

Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!!!!!!

Markýza
6. 9. 2022 15:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Selektivní čtení, Pavle. Dobrá metoda, doporučuju.

Jura
6. 9. 2022 12:08

Anglosaská Gréta už na první pohled působí inteligentně, ale co na ostrovech vybrat.

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 13:23
Odpovědět  Jura

Greta je ze Švédska… (a ovšem loutka v rukou anglo-saských a židovských vládců za oponou, nějaký PR debil vyhodnotil, že to bude “in”, když tam mladá blbka s naučenými frázemi bude komandovat světové státníky… a když zjistili, že to “in” není, tak ji zase vklidu zapomenou, loutku odloží, vezmou jinou…?)

Tehdy “Extinction Rebelion” a “Greténi” začali přesně ten měsíc, co v Británii začali instalovat 5G, měly tehdy za úkol odvést pozornost environmentálních aktivistů na totální blud o údajné škodlivosti CO2, aby se koukali jinam, zatímco jim zamořují životní prostředí elektro-smogem…

πα½

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:23
Odpovědět  P.A.Semi

To máte jedno,GRETÉN JAKO GRETÉN.-)

Covid -snidane
6. 9. 2022 14:44
Odpovědět  P.A.Semi

Ty musíš u vejfuku i zdravě spát ! P.A. K se jmenuješ Semiš Gerchán

Lev Prch
6. 9. 2022 16:13
Odpovědět  Covid -snidane

ŠKODA, ŽE HLOUPOST NENÍ BOLESTIVÁ!!!!

Administrátor
P.A.Semi
6. 9. 2022 17:48
Odpovědět  Covid -snidane

Jméno “Covid” nepůjde používat!

Je to zrádné, protože to nejde přidat do block-listu v administraci, protože pak bychom se nikde nemohli bavit o Covidu…

Což nevymyslel tenhle sprostý dement

(že zkouší urážet mě by nevadilo, ale že tu provokuje dlouhé série sprostých urážek, z nichž část jsem smazal, a které tu oprávněně vadí dalším čtenářům, tak dostane pokud-možno ban, uvidíme, jak rychle přijde na to, jak to obejít…)

πα½

JURA
6. 9. 2022 20:05
Odpovědět  P.A.Semi

Že je Gréta ze Švédska víme všichni , proto jsem psal anglosaská.

Pavel z Moravy
6. 9. 2022 12:10

Ještě jednou musím vstoupit do diskuze, ale ne kvůli další z řady globálních tupců a zaprodanců. Lidé, všichni víme, že Covid to nastartoval a zelený úděl v tom pokračuje, o konfliktu na Ukrajině ani nemluvě. Tisknout nekryté prašule, dotovat jimi globální nejchamtivější plutokracii i s domácími slouhy, rozložit a zadlužit stát a potom vyhlásit bankrot. A oni se potom vymluví na objektivní příčiny. Nevím jak vy, ale takto to na mne celé působí. Stačí se dívat na kroky, které dělá EU a koneckonců i naše zprofanovaná ekipa u moci.

jiří
6. 9. 2022 12:48

comment image

jiří
6. 9. 2022 13:03

comment image

Lev Prchala
6. 9. 2022 14:25
Odpovědět  jiří

To triko by se mi hodilo na příští demonstraci.Jenže kde ho sehnat,poraďte….?

Markýza
6. 9. 2022 15:23