Nezařazené

Konspirační teorie kolem covidu? Vyslechl Carlson, který mluvil s Putinem

02.04.2024 14:07 | Monitoring

Po Vladimiru Putinovi si Tucker Carlson pozval dalšího kontroverzního hosta. Německý doktor a molekulární genetik Michael Nehls tvrdí, že vakcíny proti covidu-19 a nejspíše i samotný virus SARS-COV-2 ve skutečnosti měly za cíl podkopat schopnost lidí samostatně přemýšlet. „Je to celé součástí plánu na dobytí lidské mysli,“ má jasno Dr. Nehls, podle nějž se mocní lidé snaží ovládnout lidskou mysl, což se jim bohužel daří a lidé poté slepě přijímají vše, co je jim servírováno, protože jejich mozky mají poškozený mentální imunitní systém.

Sdílej

Foto: Repro X
Popisek: Dr. Michael Nehls v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem

Dr. Nehls se ve svém výzkumu dlouhodobě věnuje Alzheimerově chorobě, kterou trpí stále více lidí a věk nástupu nemoci se neustále snižuje. Na toto téma se zaměřuje jeho kniha Indoktrinovaný mozek. Za vším podle Nehlse stojí cílený, mistrně provedený útok na naši individualitu. Je to ofenziva proti lidskému mozku, která soustavně mění naše bytí a jejímž cílem je zbavit nás schopnosti samostatně myslet.

Americký moderátor Tucker Carlson si proto pozval Dr. Nehlse k sobě do studia. Carlson úvodem varoval, že svět nyní nepochybně kráčí k omezení svobody a myšlení lidí. „Jak bude vypadat svět za deset, patnáct nebo padesát let? Obrysy toho jsou zcela zřejmé už dnes. Pokud mocní lidé, kteří vládnou světu a to zejména americká vláda, čínská vláda, OSN, pokud budou pokračovat v nastoleném trendu, tak budou mít obyčejní lidé mnohem méně vlastního majetku a mnohem méně soukromí. Navíc jejich práci zastanou stroje a oni budou bez práce. To je nepochybně směr, kterým kráčíme a je to směr, který chce jen omezená skupina mocných lidí. Je to opravdu děsivá, hotová noční můra,“ tvrdí Carlson.

„Tato cesta je ale samozřejmě nehumánní, takže neprobíhá napřímo, protože by to demokracie nedovolila. Takže to probíhá tak, že vlastně přesvědčíte lidi, že to tak chtějí, že je to tak nejlepší. Už je pak nemusíte o ničem přesvědčovat, protože lidé zcela ztratili motivaci argumentovat a ptát se. Ale jak mocní tohoto stavu dosáhli? Změnami na lidském mozku, přičemž ty největší samozřejmě nastaly za covidu,“ má jasno moderátor.

Covid totiž prý nebyl jen nějaký virus, který se právě objevil a nejspíše to nebyl ani náhodný únik z laboratoří. „Tohle byly biozbraně, které měly pod palcem čínské autority a které byly placeny i ze Spojených států. Ten virus se rozšířil po celém světě, ale je očividné, že se cíleně šířil zejména na Západě. Takže co se s lidmi vlastně od té doby stalo? A jak se máme zachovat, abychom si zajistili nezávislou mysl?“ ptá se Carlson.

Právě tyto věci popisuje Dr. Nehls v knize Indoktrinovaný mozek. „Nejenom vakcíny, ale i virus covidu-19 samotný dokázaly změnit způsob, jak lidé přemýšlejí, jak uvažují sami o sobě. To ukázal už SARS, předchůdce covidu-19, když bylo vědecky prokázáno v roce 2008, že spike protein dokáže způsobit něco, co se nazývá neuroinflamace, jakousi bouřku proteinů v lidském mozku,“ vysvětluje Dr. Nehls.

„Já jsem na tom pracoval posledních 15 let v souvislosti s Alzheimerovou chorobou. U ní si většina myslí, že je způsobena věkem, ale ve skutečnosti je to způsobeno životním stylem a právě neuroinflamací. Důvod, proč přichází až v pozdějším věku, je ten, že trvá dekády, než se to projeví,“ tvrdí Dr. Nehls, jehož výzkum není všeobecně přijímaný vědeckou obcí.

Neuroinflamace může být způsobena také strachem, bakteriemi, viry nebo chronickými infekcemi. „Ukázalo se, že hipokampus, což je v mozku centrum učení a paměti a kde právě Alzheimer začíná, potřebuje neustálé tvoření nových neurologických buněk, aby mohl správně pracovat. A právě tady je klíč k našemu mentálnímu imunitnímu systému, protože když je produkce těchto buněk omezena nebo úplně zanikne, náš mentální imunitní systém se zhroutí. V tu chvíli jsme zranitelní, ovlivní nás téměř cokoliv a my to navíc v klidu přijmeme. Protože už nejsme schopni vytvářet nové vzpomínky, tak přijímáme to, co nám tvrdí mocní, podlehneme tomu strachu, kterým nás obklopují,“ varuje Dr. Nehls.

Zde se Dr. Nehls dostává k vakcínám na covid-19, které byly lidem podávány i v době, kdy se jasně prokázala jejich neúčinnost. „Vždyť se podávaly i těhotným ženám, takže se přenesly na ještě nenarozené děti. To jsou všechno části puzzle, kterým jsem nerozuměl, ale nyní je jasné, že tady nejde o zdraví a nejde dokonce ani o peníze. Je to celé součástí plánu na dobytí lidské mysli, nyní to všechno dává dokonalý smysl a všechno do sebe zapadá. Je to snaha podkovat schopnost lidí samostatně přemýšlet,“ tvrdí Dr. Nehls.

sdílet na

41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
2. 4. 2024 15:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Třeba mě covid vůbec nezajímal a nezajímá, protože jsem hned od počátku pochopil, že jde o pokus zastrašovat civilizaci a mé mizerné povědomí o šíření virů mě utvrdilo v názoru, že tuhle ideologii šířili speciálně vycvičení lidé KOZA. Kdo sledoval první dny, musel si ťukat na čelo. Takhle se virus bez cizího přičinění nešíří. Pak přišly další pochybné informace… prostě jsem věděl, že když si nenechám píchnout žádnou vakcínu, že mi to nijak neublíží. Chce to jen nutnou dávku sebeúcty, nikoliv odvahu. Odvaha tu nehraje žádnou roli. Je mnohem důležitější si uvědomovat kdo jsem a kam patřím. Bez úcty k sobě samému si z vás budou dělat prdeI všichni psychopati a nevzdělanci. nenechám se urážet nějakým idiotem. To jsem věděl od začátku a jsem připraven na další genocidní prvky KOZA.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
2. 4. 2024 17:38
Odpovědět  Pijack

Nu, když jsem říkal, ne tvrdil, že si myslím, že ten vakcinační sajrajt změnil vědomí člověka a že i jeho přičiněním je v populaci tolik omezenců, kteří už nepoužívají svůj mozek, ale jsou naprogramováni na propagandu, kterou jim grázlové předkládají, byl jsem víceméně s tímto názorem osamocen. Ale jiný důvod než ten, že potřebovali změnit lidské vědomí a chování jsem v té naprosto totalitní masáži neviděl. A toto není první lékař, který o tomto mluví. Takže jsem rád, že můj šestý smysl je ještě v pořádku. Ono je to také v tom, jestli je váš život rozežranost sama a nebo jestli preferujete normální běžný životní styl. Řekl bych, že většina těch rozežranců již žádná nebezpečí nevnímá a tudíž jsou lehkou kořistí těch, kteří chtějí ovládnout mysl jedince. Díky pane doktore, že jste mi potvrdil, co jsem si stále myslel. A oni to budou zkoušet dál, nejenom přes vakcíny.
.

zdendulka
2. 4. 2024 18:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pro mě zase bylo odstrašující, že se to vědělo dopředu a že se kolem toho nadělalo tolik cavyků a že Gates fušoval do farmacie a a vymohl si, že to nikdo nebude kontrolovat a zkoušet a….prostě pytel absurdit, do té doby nepřijatelných a proto nevídaných.

ijn
2. 4. 2024 18:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

KoZa se bude bránit, odpůrci již jsou v base, mnozí po smrti za velmi podezřelých okolností,……. chcete si jenom ulevit, pokud jste na svobodě ZATÍM?!?!

Pavel z Moravy
2. 4. 2024 20:02
Odpovědět  ijn

Já jsem se skutečně smířil s tím, že tady mne a rodinu nic dobrého nečeká. Být opravdu o 20 roků mladší, tak bych to také zkusil v Rusku, když tam již dnes zápaďáci odcházejí, aby dožít svůj život ve svobodné zemi, jak říkají. Můžete si to přečíst na myslenkyocemkoli.blogspot.com. Víte ijn, my staří už žádnou budoucnost před sebou nemáme. Těch pár roků co tady budu, tady bych dokonce řekl, že je proti přírodě se trápit co se zde děje a ničit si posledních pár roků života. A je to jak to říkají Tibeťané- nemá li problém řešení, starosti nepomohou, má li problém řešení, starosti jsou zbytečné. A já bych řekl, že ten problém nemá řešení, jestli je značná část populace duševně vyprázdněna, neprobudíte ji ničím. Oni se prostě vzdělávat a myslet nebudou. Když to s některými negramotnými, kteří se nechtěli alfabetitovat vzdal i Fidel, člověk který kladl takový důraz na vzdělání a pravil – kdo chce být burro, ať je burro ( osel) co bychom chtěli my. Však to všichni poznáme při volbách, kolik lidí to zase hodí pětikolce a nebo Babišovi a je jedno co jim budou provádět tito zmínění. Když se nemyslí, tak se zaplatí. Četl jsem, že v republice srbské v Bosně a Hercegovině teď staví památník

Pavel z Moravy
2. 4. 2024 20:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

maršálu Žukovovi. Vidíte, a co děláme my? Ani stud tento národ nelíská. Takže co si zde omladina stvoří, to bude mít. To není pesimismus, to je skutečná realita. Už o tom ani psát nebudu. Nemá to smysl, tady je to zbytečné. Tato země a tato populace si to již spočítala sama. Mějte se a pěkný večer.

Dana Škodová
3. 4. 2024 08:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Máte naprostou pravdu!!!Hlavně po revoluci naletěli na prozápadní pozlátko,všichni chtěli rychle zbohatnout a proto to tady vypadá jak vypadá!!!😄😄😄

Pravdomluvny
4. 4. 2024 07:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Švédi vděčí za svou existenci krvavým pirátům, Vikingům a jsou jim vděční dodnes.
Češi místo vděčnosti husitům na ně plivou 🤮

Dana Škodová
3. 4. 2024 08:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍👍👍

2. 4. 2024 22:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

JO 🙂

Tupý hulvát
3. 4. 2024 07:46
Odpovědět  Pijack

Další virolog amatér,co všechno VĚDĚL ještě dřív,než virus přišel.
Ten člověk u Carlsona vlastně tvrdí,že nějací mocní ZAPLATILI drtivou většinu lékařů,zdravotníků a jiných specialistů po celém světě,protože zpočátku všichni tvrdili totéž.

Róbert
3. 4. 2024 09:47
Odpovědět  Pijack

To ako ludia vnimali sirenie kovidu bolo sposobene len a len mediami a pressistutkami. Koronavirusy tu boli, su a budu tisicrocia. To ze ho zacali nachadzat vo vyssej miere bolo sposobene len a len tym ze sa zacali hladat a ludia sa testovali.

Ono tie testy ludskej naivity uz zacali skor. Napriklad s BSE. Kym sa nehladala, tak nebola nikde. Potom sa hladala tak intenzivne, ze sa zistilo ze je aj medzidruhovo prenosna. 🙂

Ale naspat ku korona virusom, tie tu boli a su stale a ockovanie nepomoze tak, ako nepomaha proti chripke, lebo sa sezonne na tych virusoch obmienaju ich antigenove deterimnanty podla ktorých ich ta nasa imunita spoznáva. Takze ludia vzdy dostanu “listok na vlak co uz odisiel”

Frank
2. 4. 2024 15:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Podstatné je ale to, jestli a jak budou potrestáni všichni, kteří omezovali svobodu a nutili pod podmínkou vyhazovu očkovat tím svinstvem.

Pijack
2. 4. 2024 16:15
Odpovědět  Frank

Tady vidím problém. Ti co rozhodovali, omezovali svobodu a perzekuovali obyvatelstvo, seděli u koryta a zastávali mocenské pozice, včetně soudcokracie a mediokracie. To by se museli všichni opoziční politici odvážit k násilné revoluci a svrhnout je včetně státních zástupců, aby je pak mohl soudit někdo jiný. A těchto lidských zrůd bylo příliš hodně. Tyhle svině se jen tak snadno odstranit nenechají. Přitom tomu většina z nich nerozuměla, ale poslušně vykonávala povely, včetně novinářů, Koudelky z ústavu BIS, nebo poslanečtí kašpaři.

Albi
2. 4. 2024 17:28
Odpovědět  Pijack

Jenže je tu ještě jeden problém.
Je už možná dostatečné množství lidí, jejichž mozek covid i následná vakcinace už “zapracoval”, takže – mají ještě nějakou šanci se někdy vrátit k “normálu?

A jak s takovými lidmi “pracovat” na zlepšení toho stavu, i kdyby už k žádné plándémii nedošlo? A budou k tomu lékaři ochotní – když i oni si možná tu tečku “pořídii”. Strach se nevyhýbá ani jim.
To už v rozhovoru nebylo ani naznařeno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdendulka
2. 4. 2024 18:30
Odpovědět  Albi

pokud si to ti lidé uvědomí, mohou na tom pracovat.

Albi
2. 4. 2024 19:15
Odpovědět  zdendulka

Jasně, ale jak? Psychiatři, psychologové, nebo nějaká další “medikace”? Po tomhle už se žádné nové medikaci nedá věřit.
Ani lékařům – bohužel se ale bez nich neobejdeme.

zdendulka
2. 4. 2024 18:29
Odpovědět  Pijack

pár obětních beránků se nakonec asi najde….. možná to budou doktoři sami….. uvidíme…

jsladin
2. 4. 2024 18:20
Odpovědět  Frank

Ha,ha mnozí neviní už byli potrestáni příjmem vakcíny a Franku ty budeš brzy potrestán také jestli se budeš dále takto vyptávat.Pachatelé a přisluhovači nebudou nikdy potrestáni.

Pavel z Moravy
2. 4. 2024 20:13
Odpovědět  jsladin

Tak o čem je ale potom řeč. V minulosti povstali Husité, povstali sedláci při selských bouřích. Proč to dělali? Mohli jsme mít ještě robotu. Nu ona vlastně za chvíli bude, panstvo již na příslušných zněních možná už pracuje.

2. 4. 2024 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Jde to dobře 😀
https://www.youtube.com/watch?v=Dz-jWsQbbjQ

Albi
2. 4. 2024 17:40
Odpovědět  Veny232

https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/04/obyvatele-charkova-masove-opousteji.html

“Plukovník Vitalij Kiseljov, vojenský expert LNR, v pořadu Solovjov Live uvedl, že obyvatelé Charkova hromadně prchají z města kvůli nedostatku potravin vyvolanému ukrajinskými úřady.

Podle něj se ve městě snižuje množství potravinářských výrobků v důsledku omezení dodávek potravin. To nutí lidi město opouštět. Odborník nevylučuje, že taková situace je vytvářena záměrně, aby vyvolala masový odchod obyvatelstva, uvádí TASS.

Kiselev také poznamenal, že na výjezdu z města byly zřízeny zátarasy, kde jsou lidé prohledáváni kvůli cennostem, čímž se vytvářejí kilometrové fronty. Kromě toho OSU provádí razie v opuštěných bytech a vykrádá je ….”

Alespoň ještě něco si nahrabat, že! 🙁

Pavel z Moravy
2. 4. 2024 20:17
Odpovědět  Albi

Koze Róze to nevadí co tam OSU provádí. Tady v bruselském paláci jsou všichni za vodou a když to odnesou ti co nic nejsou, co jim je po tom.

Tom
2. 4. 2024 17:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Já si stejně pořád myslím, že třeba každá desátá vakcína měla v sobě záměrně destrukční prvky pro tělo, které u starších a jinak nemocných lidi vyvolaly ty těžké průběhy, které vedly až k smrti. Stále vice si myslím, že se chtěli zbavit starých a nemocných lidi. Taková asociální valorizace důchodů naruby a to celosvětově.

katango
3. 4. 2024 11:11
Odpovědět  Tom

Podle mne to byla studie s tak rozsáhlou kohortou pokusných subjektů, kterou jinak dosáhnout nelze. Byla i kontrolní skupina, která dostala placebo. Pak byly různé dávky pokusného roztoku. Vše podle šarží. Skrz šarže je vše dohledatelné. Pokud se mají dodržovat pravidla pro vědecké studie, musí být tyto tzv dvojitě zaslepené. Podávající nesmí vědět, zda podává účinnou látku či placebo a hodnotící nesmí vědět, co z toho hodnocený subjekt dostal. Ale podle mne to dodržet nebyl žádný problém. Až po shromáždění všech informací se dohledá, z které skupiny byl kdo. To už není vůbec žádný problém.

Otázkou zůstává, co mělo být výstupem tak rozsáhlé studie.

unor 2022
2. 4. 2024 17:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Do oci bijicich rozporu bylo nekolik. A tak jako priklad jeden z nich.
I pro poloslepe a polohluche.
Drahnou dobu pred covidem se, at jiz primo ci neprimo, hovorilo o snizeni lidske populace na Zemi.
Ruznymi prostredky a cestami.
..
A pak je tu .. prispevek 500Kc na vitaminy pro ockovane klienty VZP proti covidu.
..
Jestlize ani toto lidem nestaci pak jim neni pomoci.

Albi
2. 4. 2024 19:36
Odpovědět  unor 2022

A pak tu ještě byla informace, že ůdajně se prý vedla evidence, kdo byl jakou šarží očkovaný. Kdysi na nějakém webu byla uveřejněna i tabulka s označením, které šarže byly placebo, které “aktivní” a lékaři museli vést přesné záznamy kdo a jakou dostal.

Ale to nebylo nijak šířeji diskutováno a je taky otázka, jak přesně se to dodržovalo. Lidi se nechávali očkovat i v kdejakých centrech, kde bůhví, jestli byl nějaký lékař.
Ale i jdyby byl, jistě tam nemohli mít k dispozici lékařské záznamy o zdravotním stavu konkrétního člověka (ale na tom málo záleželo, když všichni byli v pozici pokusného morčete).

2. 4. 2024 22:59
Odpovědět  Albi

Pr-del, tedy pro mě, byla, že hned zpočátku, když ty tečky vychvalovali, tak zároven uváděli jaká je to vymakaná, ale choulostivá vakcína a jak se musí přechovávat při minus 70 st. nebo kolika, a pak to práskali na nádražích brigádníci a blbe-čci ještě stáli ve frontách. Je to blbý, ale nějak je nedokážu litovat. Nemůžou se totiž vymlouvat, že jim zaneřádil mozek spaik protein, páč nějakýho covida ani tečku ještě neměli.

Joe Arp
4. 4. 2024 00:00

Dokonce -80 st. Při jednom sezení u kotelnice Jílkový se kdosi zeptal co že je to za tekutinu, která při -80ti nezmrzne. Samozřejmě se odpovědi nedočkal!

Pravdomluvny
4. 4. 2024 07:12
Odpovědět  Joe Arp

Dobrá vodka……😉

katango
3. 4. 2024 11:12
Odpovědět  Albi

Při jakémkoli očkování se pečlivě zapíše šarže látky, kterou byl člověk očkován. Při každém.

Autor
2. 4. 2024 20:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Chápu doktora Nehlse.
Samozřejmě, že nejprve je nutné i tutro informaci plně strávit, ale vůbec se nedivím. Vždyť po nejméně sto let je na Západěstandartem strašit lidi. Čímkoliv. A nejčastěji Ruskou, ev. sovětskou, hrozbou. Snaží se vytvořit – přibližně a jen orientačně vyjádřeno – takovou situiaci, kdy lidé začali ještě v kmenech, rodech, klanech, prostě celkem malých uzavřených společnostech “vidět” všude kolem sebe a předevšěím v noci, zlo v jakékoliv podobě. To jsou lesní duchové, víly (původně byl význam trochu jiný, než třeba dnes v pohádkách), noční dravci, zvuky nočřního života v okolí lidských obydlí, např. právě v lese, lekal svou neznámopstí – co oči nevioděly – duch vykreslil do obludných rozměrů, krvelačnosti. Ne náhodou se od sebe výrazně liší i docela obyčejné pohádky, čím dál tím víc na západ, tím krutější, zlejší, morbidní.
A kdo nabízel ocvhranu? No přece různí ti šamani, kněží pohanských i křesťanských naboženských, božských kultů. A ne náhodou je světlo, Slunce, svítání symbolem dobra, klidu a bezpečí.
Elity ve své naivitě (dokonale promyšlené) na nic jiného nepřišli.

Autor
2. 4. 2024 20:43
Odpovědět  Peter 008

Ale zároveň to znamená i konec lidské civilizace, protože se nejen zpomalí pokrok v čemkoliv, kromě zabíjení, ale zdegraduje kterýkoliv člověk, který přežije.
Naštěstí je to “staršidlo” Ruska. Nejspíš právě proto v prognózách a proroctvích je Rusko symbolem světla. takže nakonec zdegraduje a zanikne ta tak zvaná “západní “civilizace”” a tím i tyhle “elity”.
Chlubí s erůznými papíry na vzdělání, ale ve skutečnosti se ukazuje, že aby vzdělání mělo skutečný smysl, musí se ctít minimální lidské hodnoty, tradice a vztahy ve polečnosti. Jinak jsou takové papíry de facto, ale ne bohužel de jure prtopustkou k Chocholouškovi.

2. 4. 2024 23:02
Odpovědět  Peter 008

Ten už se o nejméně půlstoletí zpomalil tak jako tak. Kolik je to let, kdy Gagarin obletěl zeměkouli? A pokrok ve vesmírném prostoru? Ve špionážních družicích…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Noobody
3. 4. 2024 09:54
Odpovědět  Peter 008

To Peter 008 2. 4. 2024 20:43
Je třeba si stále uvědomovat, že svět je duální a dobro bez zla nemůže existovat, jako nemůže existovat život bez smrti, světlo bez tmy, muž bez ženy, ……………… Prostě dualita je starodávný čínský systém Jing/Jang, nebo moderně v materialistické filozofii známý jako “Zákon jednoty a boje protikůladů”. Boj mezi extrémy oné duality je současně upevněním jednotlivých prvků, který nemůže být z principu věci nikdy vyhrán. Zaplať BŮH!!

V tom neustálém sváru a jednotě oněch protikladů je uložen pohyb a ten je základním principem života. Dokud tu bude onen svár je záruka, že bude fungovat život, vývoj a pokrok. Až se bolševikům jakéhokoli druhu povede prosadit pouze a výhradně své jednotné vidění světa, svůj jediný správný pohled na cokoli, tak to bude znamenat reálný konec civilizace. Tím, že komunističtí bolševici nerozuměli vlastnímu učení MLF a sveřepě bojovali za zglajchšaltování (jednotnou uniformitu) společnosti se jim podařilo zbavit společnost hybných sil rozvoje a socík zanikl na vnitřní stagnaci. Odstranili rozdíli mezi chudými a bohatými, duševní a fyzickou prací, mezi městem a venkovem, úlohou ženy a muže,
./.

Noobody
3. 4. 2024 10:20
Odpovědět  Noobody

./.
důležitým a nepodstatným, schopnými a lemply, nadřízenými a podřízenými, …..

To vše vyústilo v obecnou nespokojenost se stavem řízení společnosti završenou z vnějšku organizovaným impulsem ke změně 17.11.89. Je dobře si tohle uvědomovat a cíleně hybné síly rozvoje a pokroku (rozpory) nelikvidovat. Bohužel lidoví vládci generovaní demokracií nejsou ani náhodou schopní dohlédnout důsledků svých rozhodnutí a tak není překvapivý vývoj po trajektorii “ode zdi ke zdi”. Narazili jsme na hranici snesitelného, když jsme se drželi levice, tak teď uděláme radikální změnu a půjdeme ostře vpravo. Logicky zase narazíme na limity snesitelnosti, uděláme palácový převrat s ostrou změnou kurzu vlevo a tak pořád dokola. Evidentně nám chybí moudří a kvalifikovaní vládci, kteří by byli schopni dlouhodobě a smysluplně vést společnost udržitelně evolučním způsobem.

O tomto problému psal pod článkem “Spravedlnost zvítězila” v komentu “Boomer”, “Markýza”, “igorek” a proti nim se osobně vyhranila spousta nostalgiků někdejšího socíku. Bohužel pouze na pejorativně personální bázi bez toho, aby jen naznačili, jak tento problém řešit.

Podle mne je udržitelným řešením centralizace moci
./.

Noobody
3. 4. 2024 10:36
Odpovědět  Noobody

./.
s “osvíceným monarchou” v čele. Jako vše i toto má svá úskalí, protože žádné řešení není dokonalé, jen některá jsou o něco a pro někoho lepší, než jiná. K tomuto modelu se paradoxně nejvíce přibližuje současná GLOBALIZACE vyvolených, které se ale osobně velice bojím. Vím, že vyvolení netrpí žádnou empatií vůči Gójům, jsou cynicky pragmatičtí a technokratičtí. Góje považují jen za služebná zvířata v lidské podobě, které tak stvořil Bůh pro to, aby vyvolení nebyli zvířecí podobou svých sluhů uráženi. Z citátů Talmůdu mám púředstavu, jak o nás mudrci vyvolených smýšlí, jak nás umí dovedně využívat ve svůj prospěch a jak se dokáží přetvařovat jen pro to, aby nás ukolébali a následně vykostili. Globalizace vedená vyvolenými je skutečná realizace komunismu pro ně a otroctví pro depopulizované Góje. Ti svou silou, umem, za přispění AI, robotizace a pokrokových technologií budou vyvoleným zajišťovat naplnění jejich potřeb.

Takže za sebe – Globalizace má smysl a je možnou cestou udržitelného rozvoje. Bohužel její dnešní vůdci a organizátoři z řad vyvolených jsou pro mne tak obrovskou hrozbou, že nevidím jinou možnost, než se jí všemi prostředky a silami bránit.

A jak dál?!?!???

Frank1
3. 4. 2024 10:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne ze t.zv. ‘vakciny’ byly dostatecne vyzkousene proti COVIDu. Ani nemohly byt, zkousky trvaji vicero let a patogen se take vyviji. Proto take proti nicemu nemohly chranit, jak ti psi nam stale lhali.
Ony vyzkouseny byly – aby poskodily a zabijely lidi. To doklada nadumrtnost vsude ve svete a skody ockovanim. Jen pitomec, travici svuj volny cas bez zajmu o to, co se deje a pripravuje pujde na novou injekci.
Tentokrat uz mluvi o ockovani proti turborakovine, kterou ockovanim mj. zpusobili. WHO poukazuje na nemoc X, ktera prijde a proti ktere uz pry vyvijeji zase sajrajty. Tak ona tady jeste neni a oni uz vyvijeji sajrajty! No to snad neni pravda!

Tom
3. 4. 2024 11:16
Odpovědět  Frank1

Dnes už není v zájmu vyvolených vyvíjet vakcíny proti nemocem, ale proti životu nad 60 let věku. No a když se necháme opíchat dobrovolně, tak to budou do nás střílet ze safariauta šipkami normálně na ulici.

Honzas
3. 4. 2024 11:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To že je většina občanů jenom selepími ovcemi nezpůsobil virus ani očkování. Jak to řekl Husák, lidem stačí buřt a pivo a je po protestech. Podívejte se na ulici co tady chodí tlusťochů. Knihy které se vydávají jsou většinou pouze kuchařky, pořady v TV jenom o vaření. Žrádlo žrádlo a pořád jenom žrádlo. Chováte se jako prasata u plného koryta. A taky tak přemýšlíte. Tedy spíše nepřemýšlíte.