Krize UKRAJINA

Pravda neodpovídá „stranické linii“

Pravda neodpovídá „stranické linii“ očerňovat Rusko a glorifikovat banderovce.

Edice Spiegel smazala příběh Ukrajinky Natalije Usmanové, evakuované z Azovstalu, která odsuzovala nacisty, kteří se tam usadili.

Němečtí novináři ve svém odůvodnění (podle mého názoru upřímně žalostném) uvedli, že materiál „následně odhalil nesrovnalosti v obsahu.”

Německá internetová publikace Spiegel odstranila ze stránky video z Mariupolu nazvané „Myslel jsem, že nepřežiju“ se svědectvím ukrajinské občanky Natalie Usmanové, která byla evakuována s pomocí ruské armády z Azovstalu a vysvětlila to tím, že materiál agentury Reuters „následně identifikoval nesrovnalosti v obsahu.

“Stále jsme v procesu vyjasňování této záležitosti (o nesrovnalostech v obsahu). Jak bylo oznámeno, na webu zveřejníme nová data,” uvádí RIA Novosti s odkazem na tiskovou službu Spiegel.

O jaké nesrovnalosti se jedná, vydavatel nevysvětlil. Místo videa je na stránce fotka Usmanové u autobusu, na které byla ona a další evakuovaní lidé. Fotografie stejné epizody pořídil také fotograf RIA Novosti 1. května.

Podle listu Junge Welt smazaný videozáznam příběhu Usmanové byl tříminutový. Web Reuters skutečně má video s její odpovědí na otázky novinářů, ale je tam k dispozici pouze minutové video. O intenzitě ostřelování a obtížných podmínkách pobytu v bunkru, obsahuje jen tato slova, jen to je zmíněno i v článku agentury k tomuto videu.

Komunikaci novinářů s Usmanovou ale nahráli na video i zástupci dalších médií.

Žena hovořila zejména o tom, jak azovští ozbrojenci lidem neřekli nic o otevření humanitárních koridorů, lidé se o tom dozvěděli z rádia a také nenechali odejít ty, kteří chtěli Azovstal opustit. Navíc řekla, že Ukrajina pro ni jako stát přestala existovat. 

Prohlášení Usmanové vyvrací západní obvinění, že Rusko údajně brání evakuaci lidí z Azovstalu.

Žena (na fotografii je ve žluté bundě) otevřeně mluvila o tom, jak azovští militanti nehlásili nic o otevření humanitárních koridorů (lidé se o tom dozvěděli z rádia) a také nepustili ty, kteří chtěli odejít z Azovstalu.  Kromě toho řekla, že po tom všem se celá její rodina jednomyslně rozhodla nevrátit se na Ukrajinu a dodala, že „Ukrajina je pro mě jako stát mrtvá“.

Všemocná západní „demokracie“ v akci! Politika dvojích standardů a účelové zamlžování pravdy online. Pravda je pro obyvatele EU a USA nejen zbytečná, ale také extrémně nebezpečná.

https://bit.ly/3KLsCHG
https://bit.ly/3ymemTc

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
6. 5. 2022 23:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel, i tisíciletá Bohemie je v posledním tažení…

All
7. 5. 2022 09:31

Společně se Slovenskem má ale Česká republika prastarou Moravu,sahající do minulosti 25 – 30 000 let nazpět a dějiny,o kterých se ,,nesmí učit”, vše se zatajuje a když tak překrucuje.Naše dějiny jsou prastaré,víme kam patříme,kromě olízavačů zadků ve vládě na ůrovni opic Darwina pod taktovkou zednářů.

All
7. 5. 2022 09:45
Odpovědět  All

Velké ideologické oblbování začalo od r.863 příchodem ,,dvojice”…. proškolené chazary a placené římským klérem a to pokračuje dodnes přes mnohačetné organizace a odnože, zvrácené lstivé propagandy světské i náboženské.

Milan h
7. 5. 2022 20:17
Odpovědět  All

vsechny dokumenty po padu Velke Moravy a nastupu nemeckych knezi se vsechny dokumenty a pisemnosti likvidovali aby po Velke Morave nic nezbylo viz p Dorazil dejiny evropy je to 8mi svazkove dilo vyslo naposledy v 1992 r on se sice vzpomina v 10tem stoleti Moravsky kral ale to bylo upozadeno

PENNYS
7. 5. 2022 07:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak se opět opakuji a dávám 100% pravdu VAL.
“KDYŽ VIDÍM TEN FY”JALOVÉJ HNUS “JAK ROZHAZUJE RUČIČKAMI,
JSEM PŘESVĚDČEN ,ŽE S JEHO Z FETOVANOU PARTIČKOU JE
ČESKÝ STÁT V LIKVIDAČNÍM PROCESU!!!!!

7. 5. 2022 11:27
Odpovědět  PENNYS

Sakra, ale já nechci mít pravdu !!! Já se chci mýlit !!! Protože jinak je naše budoucnost – a o tu mi jde; o naše děti a vnoučata – právě nyní mizíkována. A náš život, vše pro co jsme pracovali a za co jsme bojovali a co nám dávalo vůli k přežití šedé zóny normalizace, pokud je tomu tak, jak se obávám že je, by byl zbytečným. Jdu od toho.

Pavel
7. 5. 2022 12:06

Obávám se, že jsme v posledním tažení, ale také to samozřejmě nechci. Jsou zde ale střední a mladé generace, které by to co je čeká chtěli vidět a slyšet? Obávám se, že ne, nemá cenu si nic namlouvat.

Pavel
7. 5. 2022 15:18
Odpovědět  Pavel

Přesně, nemá cenu přesvědčovat někoho,kdo nechce slyšet žádné argumenty a myslí si, že jen ta jeho pravda je ta pravá! Ten dnešní švajnerajch co nám “nevládne” je i jejich dílo! Především mladí volili piráty, stan a topku,takže si svou budoucnost vybrali sami! Co jsme mohli, jsme pro ně udělalí. Vytvořili jsme jim podmínky pro důstojný život, mají kde bydlet, dotovali jsme je finančně, nepocítili žádnou újmu při neustálém zdražování a podporovali jsme je při jejich vzdělávání někdy až téměř do důchodového věku. To že nás odkopli a odsoudili na stará kolena k prožití nejhorších dní svých životů v obavě z III. svět.války je smutné ale bohužel je to fakt,který nezměníme!

Boomer
7. 5. 2022 20:39
Odpovědět  Pavel

..ať si každý hlásá svoje právo s nohama pod svým stolem.

Pavel
7. 5. 2022 18:59

chlapče co by jsi dneska dal za tu šedou normalizaci co – bylo to svinstvo ale co nastane zde za pár let se bude rovnat protektorátu se vším všudy včetně lágrů nuceného nasazení zabavování majetku nepohodlným zavedení přídělového systému vzdělání vyznání …… pouze skupinky vyvolených pojede na hřbetech nuzáků

All
7. 5. 2022 11:40
Odpovědět  PENNYS

Povinná četba pro fialový hnus a jeho žumpu : ,, J.A.Komenský -Cesta světla, Pludek-Pověsti dávných časů, F.Palacký – Z dějin národa českého, P.J.Šafařík Rozpravy z oboru věd slovanských…,Dr Kosina-Velikáni našich dějin, ANTONIN HORAK – O SLOVANECH UPLNĚ JINAK, Česal,Dvořák,Matl-Utajené dějiny čech, Dr.Jaroslava Grobcová- několik knih o Moravě…, Slovano-Arijské Védy- Potvrdenie knihy Svetla, Staroslovanské Védy – Velesova kniha, Můdrosti Peruna -Sága o Inglinoch, Tartaria.. “.a další a další literatura…Vím,že političtí nevzdělanci nemají ani páru o vlastních dějinách,ale jejich pitomost,která neomlouvá kolaboraci a likvidaci vlastního státu.

PENNYS
7. 5. 2022 12:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro VAL i ostatním:
JISTĚ KAŽDÝ VIDÍ A DNES UŽ I VÍ,ŽE PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ ,ZA POMOCÍ ČESKÝCH I EU MÉDII , HLAVNĚ NESMÍME ZAPOMENOUT NA P.Ryhetského…. kteří dopomohli
k OBROVSKÉMU VÍTĚZSTVÍ DNEŠNÍ PROTILIDOVÉ( “fyjalové”) KOALICI BEZ
(jediného výstřelu) !!! Co si Hřibjunior s tatínkem ,Novotný,Pekarová,Langšhádlová,Němcová a dalšíJ.elita českého státu. zamanuli,tak opravdu se jim to povedlo!
Dělám si iluze ,ale když vidím co se děje ve Francii,Itálii, Portugalsku….
TAK OPRAVDU TADY TA “VYJÍMEČNÁ VLÁDNOUCÍ PARTIČKA” TO JEN TAK, PO DOBRÉM NEPUSTÍ.

Gales
7. 5. 2022 17:02
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal.