Krize UKRAJINA

Obyčejní Mykolové umírají, aby se Zelenskij dokradl k miliardě 

Alexandr Rogers

„Blízkoukrajinské“ zprávy zarážejí nepřipraveného člověka svým kontrastem. 

Na jedné straně existují oficiální statistiky, že Ukrajina je nejchudší zemí Evropy. Její vedení téměř denně naříká nad nedostatkem peněz a žádá o půjčku kohokoli, až po nejchudší africké a latinskoamerické země. “Dejte mi peníze, dejte mi zbraně, dejte, dejte, dejte.”

Někteří dávají. Například bulharský premiér Kiril Petkov nabídl všem obyvatelům země, aby darovali „Ukrajině“ svůj měsíční plat. Není známo, zda se Petkov řídil vlastní radou, ale bankomaty v celém Bulharsku zobrazují odpovídající hlášku: když se pokusíte provést jakékoli transakce se svými penězi, objeví se okno s návrhem poskytnout Ukrajině měsíční plat. Někteří starší, zrakově postižení nebo prostě neopatrní lidé již takto přišli o své peníze.

Na druhou stranu se nabízí otázka, zda chudá Ukrajina tuto pomoc skutečně potřebuje, protože ukrajinští „uprchlíci“ jsou všude nespokojeni s podmínkami, ohrnují nos, ohánějí se svými právy a požadují bezplatné výhody a prestižní servis. A po akci se sténáním a pláčem, jak jsou nešťastní, uspořádají veřejné pitky s tancem.

Přitom jen v posledních týdnech, bezprostředně po zrušení cel na automobily „pro armádu“, bylo podle celníků na Ukrajinu dovezeno více než 14 300 prémiových vozů BMW X5 a Mercedes-Benz S-Class. 

Je krajně pochybné, že by alespoň jeden takový vůz byl zařazen pro potřeby Ozbrojených sil Ukrajiny, je jasné, že tam není ani potřeba.

Ve stejné době politici a novináři v Nizozemsku odhalili informace o účtech Zelenského. Ukázalo se, že na nich má 850 milionů dolarů. 

V Nizozemsku se začali zajímat o mnohamilionové jmění Zelenského.

Nizozemská strana Forum voor Democratie položila otázku: “Zelensky má obrovský majetek: podle různých odhadů je to asi 850 milionů. Většinu tohoto majetku dostal až poté, co se stal prezidentem Odkud tedy tyto peníze pocházejí? A co je důležitější, kam jdou?”

Prezident Ukrajiny žádá o půjčky všude, i když ve skutečnosti sám může zemi, kterou vede, poskytnout poměrně velkou půjčku. Kde vzal bývalý herec tak velké peníze? … Takové otázky mohou klást pouze agenti Putina!

Zelenskij ale zjevně neplánuje svou budoucnost svázat s Ukrajinou. Podle dostupných informací on i jeho rodina (manželka a děti) obdrželi britské občanství. Stejně jako rodiny Jermaka a Podoljaki – nejbližší komplicové Zelenského. Obdobným způsobem však získala britské občanství i řada vysokých důstojníků SBU a Generálního štábu ozbrojených sil Ukrajiny. Jejich úkolem je vyplenit a zničit Ukrajinu, zabít co nejvíce lidí a sami pak uprchnout na vzdálený ostrov. 

Výše uvedené kontrasty však mohou překvapit pouze lidi, kteří se v situaci nijak zvlášť neorientují.  Protože Ukrajina – to je taková speciální „země“ stvořená pro praní špinavých peněz a obohacování „potřebných lidí“ s jasnými tvářemi. Georgem Sorosem počínaje a rodinou Bidenových konče.

Obeznámení lidé už dlouho říkají, že struktury George Sorose stabilně převádějí na Zelenského účty od 30 do 50 milionů dolarů měsíčně. Ukrajina je totiž již dávno proměněna tímto „filantropem“ na dojnou krávu, kterou tzv. sorosjatnik bezostyšně okrádá.

A ať už někdo převede sebevíc peněz na pomoc Ukrajině, k běžným občanům se z těchto částek nedostane ani koruna. Speciálně vycvičení lidé cestou vše vydrancují a za tyto peníze si pak koupí Mercedes-Benz S-Class. Tak se to děje například i u zbraní dodaných ze Západu, které se již objevují po dalším prodeji v Africe a na Blízkém východě.

Pokud tedy chcete někomu pomoci, je lepší nakrmit toulavou kočku bez domova nebo stlučte ptačí budku. Jen tak si můžete být jisti, že skutečně pomůžete někomu v nouzi. Protože jakákoli dodávka čehokoli na Ukrajinu je ono slavné „hození do propasti“.

https://bit.ly/3ONg0mt

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
30. 4. 2022 06:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Tím zabavováním yacht a jiného majetku “oligarchů” se střelil Západ do vlastní nohy. Jak pak odůvodnit, kdo je “oligarcha” zlý a kdo je dobrý, tak jako všíchni ti “oligarši” ukrajinští.

A jak to, že když se prolívala krev v Afgh., Iráku, Libyi, Syrii, atd, proč se nezabavoval majetek oligarchů jako Bill Gates, Bezos, atd.?

ladik
30. 4. 2022 07:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak je to se všemi dary, které soucitní lidé (nebo zpovykaní manstreimem) posílají neziskovkám či jiným “subjektům”. A Elinskyj není zdaleka sám. kdo si nakradl v politické funkci kdekoli v tomto kapitalistickém světě. V Číně jsou za takový čin odejiti do záhrobí.

Frank
30. 4. 2022 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže milánkové posílejte chechtáky, protože šmejdi stále mají málo a chřtány mají otevřené.

Pavel
30. 4. 2022 09:51
Odpovědět  Frank

Tak pravděpodobně ta pražská, brněnská a plzeňská kavárnička, které jsou ty největší v zemi si to může dovolit. Ze svých poddaných těch chechtáků vytlučou habaděj, takže mají nejen pro svoje rozvětvené rodinky, ale i pro ukrajinskou šlechtu. Dávají ale i obyčejní občané, úplně zblblí oficiální propagandou zaprodanců národa. Když se na to tak dívám, tak musím říci, hrůza a děs jímá mne dnes.

Gales
30. 4. 2022 10:20
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.

„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal.

Gales
30. 4. 2022 10:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenský maká za tři. A komu se nelení,tomu se zelení…

zuza
30. 4. 2022 12:43
Odpovědět  Gales

predpokladám, že mu tie nakradnuté milióny aj tak budú na houno. Briti ho ešte využijú ako škripala a potom pomašíruje k svojmu pánovi do horúcich pekiel. Aj keď sa mi zdá, že na poniektorých ani peklo už nemá žalúdok. Keď skapali v 2017 brzezinski a rockefeller, potrebovali v pekle 5 rokov na to, aby to strávili, kým si prišli po krvavú madlu. Takýmto tempom neviem kedy sa dočkáme až prídu pre svojich ďaľších – a je ich už naozaj dosť, čo presluhujú.

ladik
30. 4. 2022 15:01
Odpovědět  zuza

Vejdou se tam všichni, peklo nemá konec stejně jako vesmír.