PROLHANÁ VERBEŽ S TVÁŘÍ MESIÁŠE MUSÍ SKONČIT

JINDŘICH KULHAVÝ

Současná vláda je ukázkou toho, jak lze vytvářet dojem slušných lidí pracujících pro stát a občany, zároveň lhát, jako když se práší za kočárem. Důkazů o tom, jak moc a často obracel Andrej Babiš, je dostatek. Tehdejší opozice si vzala premiéra za svůj cíl a neustále do něj ,,bušila“, aby v tom nepřestávala ani po jeho odchodu z vlády a dokonce pokračuje i v provokacích na jeho mítincích, které lze nazývat předvolebními. Bohužel jsme se však dočkali daleko horší situace, kdy Fiala & spol. ztratili paměť ve smyslu zapomenutých slibů v době své kampaně směřující k pochybnému vítězství v parlamentních volbách a u samotného Fialy jde o doslovný přerod z kritika praktik Bruselu ve špičkového řiťolezce.

Na sociálních sítích obíhá několik videí z dob, kdy byl Fiala méně opečovávaný vizážisty, ovšem názorově odpovídal svému členství v kdysi pravicové ODS. Vyjadřoval se kriticky k migraci a dalším událostem. Ne vždy z něho bylo možné vnímat současný egoismus a sebeuspokojení. Aspoň navenek hovořil o Bruselu kriticky. Stačilo pár let, rétorika se změnila. Jednou hlavní částí je nenávist k Babišovi, druhou poté k Rusku. A bruselská nomenklatura se rázem dostala na výslunní jeho mysli a názorů. Zájmy České republiky a jejích občanů včetně jeho voličů šly na druhou kolej. Tedy tam, kde ji další vysocí ústavní činitelé, tedy Pekarová-Adamová, Bartoš, Stanjura, Lipavský a další mají již poměrně dlouho, v podstatě jsou vychováni k určité nenávisti k zemi, ve které se narodili, a vcelku dostatečně ji systematicky škodí. Přidejme mafiánské praktiky uvnitř STAN, dlouhodobě s Landsmanschaftem kolaborující Topku a KDU-ČSL a máme skutečně dokonalý obrázek naší současné vládnoucí elity.

Lhaní se stalo standardem už dříve, ovšem jak Babiš za covidu, tak i nynější vládci Strakovky jej povýšili na vlastní mantru. Často je to způsobeno určitou neznalostí problematiky, o které hovoří, jindy politickým amatérismem, ve kterém vyniká ministr zahraničí Lipavský a na financích Stanjura. U Pekarové Adamové jsme svědky toho, jak se hloupý člověk s líbivým zevnějškem dokáže dostat vysoko, její výroky totiž nejsou klasickou lží, spíše se jedná o prosté plácání. To premiér Fiala perlí také dost, jen je k tomu ověnčen tituly. A tak blafuje o plynu a plynovodech, chválí se za dodávky zbraní na Ukrajinu a pokud k nám přestane proudit ropa, je radši úplně ticho. Ostatně proč by se o to zajímal, když stejně nemáme žádné rafinérie, všechno, co šlo, bylo totiž rozprodáno. V podstatě je to jedno, jde li k nám ropa či plyn, nic z potřebného k jejich využití náš stát nevlastní a vyvlastnit soukromé firmy v takovém rozsahu, aby se nám něco vrátilo, by bylo nad síly jakékoliv vlády, natož té Fialovy. Je tedy jednodušší vše nechat na soukromých subjektech, ať si svůj byznys dohodnou, a vůbec nikoho nezajímá, jaký dopad tato politika bude mít na občany. Stejně tak se tím trápili předchůdci současné vlády, když se rafinérií, zásobníků plynu a dalšího státního majetku zbavovali. Tedy vůbec. Nyní se nám vše jen vrací i s úroky. A to Pekarová objevila neprodaný Budvar a ráda by ho někomu ,,nadělila“, aby z toho zaplatila Ukrajincům zdravotní pojištění. Kdepak se tato soudružka učila starým praktikám? Že by u guru Top09 knížete Schwarzenberga?

Blížící se podzim a zima musí zákonitě vyvolávat obavy u každého z nás. Ceny plynu i elektřiny letí nahoru, palivové dříví mizí z obchodů. Způsob, kterým lidé budou vytápět své domovy, je po většinu velkou neznámou a představa 19ti°C ve školních třídách je odstrašující. Možná bude použit covid k uzavření škol, nicméně taková řešení jsou příliš průhledná. Ideologie tvořená nenávistí k Rusku a k jeho nezávislosti se stala nástrojem k sebepoškozování a likvidaci životní úrovně, která byla i za vlády komunistů vyšší, než bude ta současná. Blížící se méně důležité komunální volby jsou přesto dalším prostorem, ve kterém se budeme setkávat s dalšími nesplnitelnými sliby. Lhali jednou, budou lhát znovu. Třeba o daních, kdy Stanjura oprášil válečnou daň v době, kdy tu žádná válka mimo té obchodní není. Jen hlupák, zabedněnec či idiot může dát někomu ze současné vládní Pětikoalice či bohužel z ANO dát hlas, byť u komunálních voleb se často lidé rozhodují dle pracovitosti jednotlivých kandidátů. Bohužel předvolební průzkumy hovoří o tom, že naivních je mezi námi stále většina.

Je třeba se částečně obrnit a zbytek energie věnovat na svržení této prolhané vlády. Nelze otálet, musíme to udělat co nejdříve, napravovat škody bude chvilku trvat. Dost bylo podpory Zelenského a jeho režimu, péče o všechny mimo českých občanů. Vláda utrácí nezodpovědně ve velkém a je jí úplně jedno, jaké důsledky to má, a navíc ještě mít bude.
https://bit.ly/3drfLj4

Jindřich Kulhavý

3.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Carda
12. 8. 2022 19:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane Kulhavý jsem pro ať tato vláda skončí. Ale když se neprosadí ani Babišovci, tak koho by ste si tam představoval?

Lev Prch
12. 8. 2022 19:42
Odpovědět  Carda

Každého,kdo nebude protičeský!

Pavel K
12. 8. 2022 19:52
Odpovědět  Lev Prch

👍 👍 👍


Evžen
16. 8. 2022 12:45
Odpovědět  Carda

Pane Carda jakákoli vláda by byla lepší než tato zaprodána banda rádoby vzdělanců,od sranda převratu všechny vlády jen státní majetek umožnili rozkrást! Komunisté zde stavěli fabriky,byty, školy, školky, rekreační střediska,zaměstnanec mohl za pár drobných jet na dovolenou a gól na závěr asi3.roky před tou budoucí pohromu ti zlí komunisté dávali 150000.tisic nenávratné půjčky mladým lidem do 35.let a dnes srovnávat jaká byla totalita, vždyť to dnes máme všechno spět…!

Nadia369
12. 8. 2022 19:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdy uz lidi pochopi ze hnuj patri na pole a ne do vedeni statu?

Lev Prch
12. 8. 2022 19:25
Odpovědět  Nadia369

Škodná je pohromadě, alespoň bude míň práce!

Ladislav
13. 8. 2022 06:31
Odpovědět  Nadia369

♎💤1* a dobře hluboko zaorat!

Teuton
12. 8. 2022 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, co si o tom všem myslí Bé-bé-BIS, Bezpečnostní informační služba a její předseda, podpraporčík Michal Čoudelka ? Raději to snad ani nechtějte vědět, protože byste si zase mysleli, že jsou čučkaři úplní pitomci a naprostí retardovanci.

Honza
12. 8. 2022 19:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Volte SPD a bude Vám v ruské říši blaze.

Lev Prch
12. 8. 2022 19:51
Odpovědět  Honza

Když seš debil a k tomu zlitej jako Havel nepiš, projeví se to!

Pavel K
12. 8. 2022 19:53
Odpovědět  Honza

🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 20:24
Odpovědět  Honza

To je nápad!

Ratus
13. 8. 2022 09:43
Odpovědět  Honza

Vem si ranec buchet a táhni na zapad učit se latinsky.

Lev Prch
12. 8. 2022 20:54
Odpovědět  jiří

Tenhle debil se nezlikviduje svými porážkami,ale množstvím Pyrrhových vítězství 😁

Arnoldix
12. 8. 2022 20:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsme exotycká země Spamy z Chile – další si hrajou na Tesco … ujjj uplnej tuzex 😂

Lev Prch
12. 8. 2022 20:57
Odpovědět  Arnoldix

A ty jsi její mluvčí??????

Ratus
13. 8. 2022 09:46
Odpovědět  Arnoldix

Co to plácáš?A ještě ty hrubky.

sizok
13. 8. 2022 12:14
Odpovědět  Ratus

Pokud máte v hlavě hov-na…

Fanny
13. 8. 2022 12:12
Odpovědět  Arnoldix

Asi inkluze že?Njn Valachové by taky slušel pruhovaný mundůr, té škody co na vás nadělala.
Chudáčku.

Aleš
12. 8. 2022 21:10
Ohodnotit příspěvek :
     

SPOLU je kriminální gang