Tajné dohody: Na nácka Voloďu začíná padat lešení. Co signalizuje zpráva AI, skandál PR Vogue atd.?

Miliardy Západu končí až ze dvou třetin na soukromých účtech. Nahradí kyjevskou hereckou šmíru někdo ještě odpornější? Nebo..?

IGOR MALCEV konstatuje zjevné chladnutí vztahů Západu k Zelenskému, a ptá se, zda ho jeho protektoři vymění za ještě agresivnější loutku, nebo se pokusí z prohrané války pomalu vycouvat

  • Datum příspěvku 11. srpna 2022

Vypadá to, že jsme svědky narůstajících problémů u dosud na Západě nedotknutelného komika v roli prezidenta. Již i (Sorosova) Amnesty International píše ve své zprávě věci, které si dosud nedovolila. A sice, že kyjevská armáda je bandou obyčejných zločinců využívajících civilisty jako živé lidské štíty. Potom se dozvíme, že focení pro „Vogue“ byla vlastně PR-akce. A v tomto týdnu německý „Die Welt“ publikuje článek „Tajné dohody prezidenta Zelenského.“

Mistr (a hlava) korupce

Jako by dosud nedotknutelný vstupoval do svého „černého období“. Skutečnost je ale ještě mnohem horší. Pokud je „Amnesty“ záležitostí dneška, pak skandál „Panama Papers“ je už “starý” příběh, který se loni pokusili vytáhnout na světlo tvůrci filmu „Offshore 95“. Mezinárodní síť investigativních novinářů začala 3. října zveřejňovat odhalení o offshore-účtech stovek vládních úředníků po celém světě, včetně 35 nejvyšších politiků. A Vladimir Zelenskyj hraje důležitou roli v celých 2,9 terabajtech těchto “uniklých” důvěrných informací. A protože v Kyjevě nastolili demokracii západního formátu, tento film na Ukrajině nedovolili promítat. Na poslední chvíli zrušili premiéru. Několik hodin před ní ředitel kina svolal novináře a oznámil: „Film o prezidentovi nepromítneme.“

Jenže když německý tisk vytáhl tento příběh právě teď, uprostřed všeho dramatického dění, je to jako hlas zvonce oznamujícího konec představení. O Zelenského korupci mohli mlčet – tak jako o ní povinně mlčí všechna západní korporátní média od 24. února. Ale neudělali to.

Kam směřují miliardy ze Západu

A jako na povel různí autoři, včetně amerických, začínají veřejně klást otázky, kam přesně směřuje západní pomoc Ukrajině – jak ve formě zbraní, tak ve formě peněz. A opět: Mohli o tomto skandálním tématu mlčet, jako mlčeli celou dobu. Ale neudělali to.

Zelenskyj pochopitelně zuří. Vyhrožuje “Amnesty” a všem, kdo šíří tyto zprávy a otázky. „Amnesty“ se sice formálně omlouvá, ale současně se drží svého. Skoro to vypadá, že Zelenskyj upadl v nemilost Západu. A skoro to vypadá, že za něj chystají náhradu. Protože v očích evropského občana, kterého nutí platit Ukrajině, přijmout Ukrajince, zásobovat nekonečnými dodávkami Ukrajinu všeho od A do Zet a brzy i mrznout pro Ukrajinu, už Zelenskyj nepůsobí jako ten správný hrdina, pro kterého by se to všechno mělo dělat.

Hysterie už dosáhla takové úrovně, že americká televizní společnost CBS odstranila dokumentární film o dodávkách západních zbraní na Ukrajinu. Film citoval slova šéfa jednoho ze soukromých fondů na pomoc Ukrajině. Ten prozradil “státní tajemství”, že jen 30 – 40 % dodávek, které jdou přes ukrajinskou hranici, se dostane ke konečnému příjemci. Film se sice Kyjev pokusil smazat, ale internet si pamatuje všechno, takže je jedno, jestli ho smažou, nebo ne.

I ty, Bidene?

Vládní deník The New York Times uveřejnil tento týden článek svého komentátora Thomase Friedmana,  že mezi prezidentem Bidenem a Vladimirem Zelenským je „hluboká nedůvěra“ a že Bílý dům je stále více znepokojen vedením Ukrajiny.

A právě to spustilo sérii „nezávislých“ zpráv, článků a komentářů, které podkopávají Zelenského autoritu na Západě, neb ho “zničehonic” ukazují v nelichotivém světle. Žádné německé noviny by si to samozřejmě samy od sebe nedovolily. A pokračuje to dál:

„Od začátku ruské akce v únoru letošního roku Bidenova administrativa poslala Ukrajině pomoc ve výši více než 8 miliard dolarů,“ shrnuje televize Fox News průběžné náklady na válku proti Rusku. „Jenže ve skutečnosti nikdo přesně neví, kolik peněz šlo na Ukrajinu v té či oné formě.”

Vyšlápnout spojku a brzdit?

Zdá se, že Zelenského hlavní sponzor je nepříliš spokojen s výsledky a rozkradenou “pomocí”. A tak se může stát, že prezident Ukrajiny bude brzy jednoduše vyměněn. Je samozřejmě pravda, že Zelenského může nahradit ještě odpornější persona, připravená na cokoliv. I když po kyjevském ostřelování jaderných elektráren se můžeme jen dohadovat, čeho všeho je Zelenskyj pro svou záchranu ještě schopen.

Pochopitelně: lze uvažovat i o napohled málo pravděpodobné možnosti, že Američané pouštějí k vodě celou Ukrajinu, protože už jí je příliš a jsou s ní jen samé problémy. Nebo – především domácí americké – problémy z dosud tak okázalé solidarity s ní. Ekonomika padá a volby do Kongresu za humny.

Možná je čas brzdit…

Zdroj, překlad a grafika Protiproud

3.9 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek
106 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
11. 8. 2022 22:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Zlatý socík, to byl ráj klidu, bezpečí, soběstačnosti, kvalitních potravin, slušnosti, morálky, zábavy, láce, pokory, kamarádství, práva a bezstarostnosti.

Pedro
11. 8. 2022 22:13
Odpovědět  Pedro

Špatně nám tak!

Ladislav
12. 8. 2022 06:46
Odpovědět  Pedro

♎💤1* ****************** dějiny se opakuji, znovu příjde!

Lev Prchala
12. 8. 2022 07:57
Odpovědět  Ladislav

Jenže to už si ho neužijeme,bohužel.

Pavel K
12. 8. 2022 09:02
Odpovědět  Lev Prchala

No zaplať Pánbůh, já už bych cinkat jít nechtěl. 🤣🤣🤣

Lev Prchala
12. 8. 2022 10:58
Odpovědět  Pavel K

Já necinkal,v hospodě bylo líp.-)

Pavel K
12. 8. 2022 11:11
Odpovědět  Lev Prchala

To já ještě tenkrát stihnul všechno, zacinkat, zaslopat a doma za čerstva do živého zašuk….t. 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
12. 8. 2022 12:26
Odpovědět  Pavel K

No joooo,kdo umí,ten umí.-)
A nevytahuj se.-))))

Ladislav
12. 8. 2022 10:57
Odpovědět  Lev Prchala

♎💤 Tak to je oravda! Ale ten slastný pocit 😀.

Janaz
12. 8. 2022 07:01
Odpovědět  Pedro

Nedokázali sme si vážiť, čo sme mali, tak teraz nemáme skoro nič.

Pavel K
12. 8. 2022 09:05
Odpovědět  Janaz

Teď to ještě pořád jde, máme co žrát (zatím), svítit svítíme, topit teď nemusíme, ale může být hůř jestli se nestane mimořádná událost a opatření. Ale ovce čumí a čekají jak se to vyvrbí, tak ať čekají.

Albi
12. 8. 2022 09:34
Odpovědět  Pavel K

Už se k ní schyluje i v jiném „segmentu“ – ukrajinizaci.
A blíží se září, nástup do škol. Nepřekvapilo by mě, kdyby byla na ZŠ zavedena povinná výuka ukrajinštiny. Pro začátek.
Už aby to lešení spadlo!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ukrajinski-novyny-doslidzhennia-de-naidorozhche-zhitlo-u-evropi-u-prazi-211303#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Lev Prchala
12. 8. 2022 11:01
Odpovědět  Albi

Kdyby se všichni rodiče „“postavili na zadní““““,tak by umisťování banderohajzlů hooooodně zpomalilo!

Pavel K
12. 8. 2022 11:18
Odpovědět  Albi

Když jsme zesraný národ tak co s námi?!! I hajlovat budeme.
Ve mě se to jen vaří, ale co mohu, když jsem rád, že si sám ještě dojdu na WC a nemusí mě krmit. Musí ti co mají kondičku, já můžu tak obsadit kulometné hnízdo. A taky je u mě jistota, že neustoupím. 🙋‍♂️💀💀

me2d44
12. 8. 2022 11:51
Odpovědět  Pavel K

Vzpomeňte na seriál „Osvobození“. Jak to tam říkal kpt.Cvetajev – když se probil z obklíčení?: “ Můžu velet družstvu, četě, rotě, ale nezastřelím se!“. To je to, co nás učili. Jsem kpt ve výslužbě – ale v případě potřeby (i když jsem kardiak), jsem k dispozici. Partyzánský výcvik jsem prodělal ještě na střední (asi před 45 lety, ale pamatuji si) a po 18 letech v armádě jsem se dostal na vidličku – praporčík, nebo kapitán. Bylo mi jasné, že už mě nepovýší. Ale ono se ve staročeštině stejně psalo místo „j“ písmeno „g“ – udělal jsem si z toho přednost – na magora jsem rozumově nedospěl…

me2d44
12. 8. 2022 12:02
Odpovědět  me2d44

Mimochodem – v armádě, i pak v civilu, jsem se k podřízeným choval podle hesla: „dělej, jako já – a nebudou problémy“. Vydržel jsem s tím až do důchodu (že to moje nervy odnesly, to je druhá věc). Ale ještě za ČSLA jsem 4 roky udržel „vzornou rotu“ – a kluci už v civilu se ke mně hlásili ještě po 10 letech. Asi jsem nebyl „úplný blbec“. Dneska už jen odpočívám.

Bety
12. 8. 2022 10:03
Odpovědět  Janaz

Dá se říct, že socialismus dával lidem to, co potřebují – klid, práci, bydlení, zdravotnictví
a školství, dobré léky a zdravé potraviny.
Ovšem naočkováno nám bylo, že to není to, co chceme a proto lidé cinkali.
Takže pár procent dostalo to, co chtěli- prachy a moc – a ostatní jen čumí.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 15:49
Odpovědět  Bety

Hlavně šlo o to, že budoucnost. Jistota práce a bydlení a že Rodina základ státu nebylo pro komáry jen prázdným heslem. Že se pak děti stávali rukojmím státu a stát přes ně nejen remcaly a kverulanty, ale i mlčící většinu vydíral, je jiná věc.
Což byl ostatně i jeden z důvodů proč tolik zblblých klíčníků. Komáři měli svou historickou šanci a pros-rali ji. Bohužel.

Pavel
12. 8. 2022 09:49
Odpovědět  Pedro

Jak by řekl klasik, já nevím co to s námi Slovany je, že stále musíme vzhlížet k těm povrchním a proradným anglosasům a germánům. Ve výborném filmu Admirál Ušakov z dob napoleonských válek Suvorov řekl jednomu z jeho nadřízených toto. Doma máte orla/ Ušakov/ a vy pořád vytahujete na světlo nějaké cizí vrabce. A tito dnešní národní zrádci stále zesměšňují a úmyslně devalvují hodnoty slovanství. Chtějí, aby se Slované cítili méněcení, to je taktika globální plutokracie a jejich slouhů u nás.

Albi
12. 8. 2022 14:28
Odpovědět  Pavel

„….aby se Slované cítili méněcení….“
Není to moc k věci, ale – nevím jak je to dlouho, všimla jsem si tak před půl rokem – u nás před poliklinikou nainstalovali sochu rakouského císaře Karla I.
Jen s vytesaným jménem Karel I asi ve 4 jazycích (Charles I., Karl I. apod.)
Nevím koho bych se zeptala PROČ? Proč zrovna rakouský císař musí být v českém městě připomínán a neskutečně mě to štve. Mají snad v Rakousku sochu třeba Jana Masaryka?

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 16:24
Odpovědět  Albi

Málo prostoru, ale německou nadřazenost do nás začali vtloukat římskokatolické kláštery už v jedenáctém století. Ona lidem ta spojitá nádoba římskokatolické církve a germanizace uniká, ale stačí se probrat historií. A trvá to nepřetržitě až po dnešní dny. Bez nadsázky. Herman, Bělobrádek, KDU-ČSL… stačí se rozhlédnout.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Daniel
12. 8. 2022 10:27
Odpovědět  Pedro

Ani nemusí být socík, jen stačí aby se tato globalistická hovada a jejich poskoci stáhli a nechali nás na pokoji.

Arnoldix
11. 8. 2022 22:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Sám veliký Cikrt aby se bál -že ho Ukrajinská pravda odveze na Krym 😪

Libor
11. 8. 2022 22:37
Ohodnotit příspěvek :
     

To je zase blábol. Rusové holt musí odvádět pozornost od vojenských neúspěchů a úprku ruských turistů z Krymu.

anonym
11. 8. 2022 22:48
Odpovědět  Libor

Aha. Jste sprymar nebo troll?

Milan ze Zahrady Čech
11. 8. 2022 23:08
Odpovědět  anonym

Blbec placený neziskovkou, že by se jinak neuživil. Hezký večer přeju.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 8. 2022 23:55

Nevěřím, že by nějaká neziskovka tak plýtvala penězi. Sice jejich příjem bývá zaručený a stabilní, ale peněz není nikdy dost. A málokdo je vyhazuje do kanálu.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 16:09
Odpovědět  Albi

A to já jo. Není to plýtvání, ale uvážený risk. Když to deep statu vyjde, má nás jako svou subkolonii („sub“ že kolonie německé kolonie) pod palcem a může nás ždímat jak handru a pak si s námi vytřít pr-del. A vynaložené prachy se mu bohatě vrátí. Vždyť co bilionů si už nahrabali po jimi ziscenovaném hadráku! Co nám patří? Howno! A i ten zbytek ČEZu, téměř jediný výdělečný podnik, se snaží zprivatizovat. Nestačí že 30% anglosionistických akcionářů nás přes lipskou burzu bere nestydatě u držky, ještě nám chtějí sebrat i těch zbývajících státních 70%! A ty vládní swině jim jdou na ruku! Vyhozené prachy? Ani omylem! A jestli deep state tuto svou zástupnou válku s Ruskem vyhraje…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
12. 8. 2022 19:47
Odpovědět  Albi

Nezapomente ze pro take typy neziskovek muze delat jenom nemyslici odpad, takze nemaji moc na vyber.

Pavel K
12. 8. 2022 09:09
Odpovědět  anonym

Tento nick jednoho času řádil na PP. Ale tento je klidný. Ten na PP byl drzí a zlý, protože se nemohl vždycky po ránu vystolicovat, tak byl nevrlý a zlý.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 13:34
Odpovědět  Pavel K

Taktéž na NR před půlrokem někdo pod tímto nickem. Čekám kdy se odkope zda je to jeden a ten samý, zatím si nejsem jistý.

Milan ze Zahrady Čech
11. 8. 2022 23:06
Odpovědět  Libor

No ba. Jsou to ale zlobidla ti Rusové. Potřebují zakamuflovat neúspěchy a úprk ruských turistů z Krymu? Nic lehčího! Podmáznou Amnesty, Die Welt, Mezinárodní síť novinářů, Fox News, a vůbec koho si jen zamanou. Teď se právě rychtují podplatit i pár desítek milionů amerických voličů.

Frankie
11. 8. 2022 23:22
Odpovědět  Libor

Ty jsi kretén od narození?

sizok
12. 8. 2022 14:07
Odpovědět  Frankie

Je.

Lev Prch
12. 8. 2022 06:19
Odpovědět  Libor

Ty seš chuj,jak fotr tvůj 😂

Janaz
12. 8. 2022 07:04
Odpovědět  Lev Prch

Je to blbeček od „přirození i od zaplacení“.

Lev Prchala
12. 8. 2022 07:57
Odpovědět  Janaz

To máte 100% pravdu.-)

Janaz
12. 8. 2022 07:02
Odpovědět  Libor

To si soroš nedokáže zaplatiť aspoň trochu inteligentného trolla?????

Gales
12. 8. 2022 09:31
Odpovědět  Libor

Já ti sdělím tajemství.Zelenáč je ruský špión a řídí se příkazy od Putina.Ale Pšt..

Jaroslav
12. 8. 2022 09:34
Odpovědět  Libor

Ten „úprk“ klidně natočím na některém pražském mostě….

Jaroslav
12. 8. 2022 09:36
Odpovědět  Libor

No a ten neúspěch je korunován vybitím velké většiny kádrového, zoceleného stavu UK armády. Ať je těm chlopcům zem ukrajinská lehká.

Markýza
12. 8. 2022 12:34
Odpovědět  Libor

No ne, tihle Rusové. Tak oni už i šéfují AI a píšou do Die Welt? Úžasné!

ijn
11. 8. 2022 23:09
Ohodnotit příspěvek :
     

velmi jednoduché řešení:……. denacifikovat a demilitarizovat celou UA a potrestat nejen žoldnéře, ale zejména politiky a šmelináře s vojenskou technikou !!!

Alfred
12. 8. 2022 07:11
Odpovědět  ijn

Ono to přesně tak dopadne.

Sims.
12. 8. 2022 00:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak a teď jsem zvědavá, jak t bude s tím vyznamenáním. Podzim za humny a Zelenský na odstřel. Jestli si troufnou ho tom všem co vylezlo jej opentlit Bílým lvem, tak to by bylo fak na defenestraci celého politického ensámblu.

Markýza
12. 8. 2022 12:35
Odpovědět  Sims.

Pravda, to ještě bude napínavé.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 17:27
Odpovědět  Markýza

Ticho je vždycky napínavý…

Lev Prch
12. 8. 2022 20:17
Odpovědět  scipio

Obávám se, že je i toho schopen……k mé velké lítosti 👎

Aleš
12. 8. 2022 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina má své zloděje, nacisty a mafii a Česká republika zase své. A kooperují. SPOLU rádo kooperuje.

Lev Prchala
12. 8. 2022 07:59
Odpovědět  Aleš

Mráz kopřivu nespálí……

Pijack
12. 8. 2022 07:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Tvl, ten čučí jak debiI 🙂 Hned by mu jednu střelil.

Lev Prchala
12. 8. 2022 08:00
Odpovědět  Pijack

Čumí přirozeně….jako přirodení.A to mOUDro mu kouká u očí,že?

me2d44
12. 8. 2022 12:10
Odpovědět  Pijack

Na svůj stav ještě čučí „přirozeně“ – co chcete po pár lajnách koksu?? (mimochodem, v minulosti napsali, že koks se našel i v „posralnecky“ sněmovně v Bruselu…

Lev Prchala
12. 8. 2022 12:29
Odpovědět  me2d44

Kraďousek by mohl vyprávět…….

Pat
12. 8. 2022 09:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedno se Zelenskému nechat musí.
Je to mistr herec.
Ať otočí a vydá jakékoli protichůdná stanoviska, tak to vždy podá mistrně přesvědčivě.
A všichni mu to žerou ….. tedy hlavně lidi na západě, co mají mozek obalený trans tuky.Ale kdyby byl podomní obchodník, tak možná i já bych si od něj nějaké předražené hrnce koupil.

Libor
12. 8. 2022 11:08
Odpovědět  Pat

Puťka to má jednodušší. Na zahraničí působit nemusí, tam už je od února za vyvrhela, a domácí ruské publikum mu sežere skoro všechno. Přinejmenším to jednodušší. A ti, co náhodou nesouhlasí, byli vyhozeni z práce či zavření.

Pat
12. 8. 2022 11:41
Odpovědět  Libor

Pravda, možná v tom Rusku je to jako u nás.
Učitelku Martinu Bednářovou vyhodili ze školy za vlastní názor ukrajinský konflikt.
A Patrik Tušl a Tomáš Čermák jsou dokonce už ve vazbě.
Jen toho našeho fialového pozéra skoro nikdo nežere.

me2d44
12. 8. 2022 12:14
Odpovědět  Pat

Ono totiž dneska stačí veřejně říct, že vlastně Rusi přišli na Ukrajinu bránit Rusky mluvící civilisty – a průšvih je na „kádrovém profilu“. Jo, holt za pravdu musel zemřít i Hus a po něm spousta dalších, včetně 27 českých pánů na staromáku….

Albi
12. 8. 2022 14:42
Odpovědět  me2d44

Bylo, jest a pravděpodobně bude vždy:

Za pravdu je dvojí sazba,
jednou metál, jindy vazba.
Kdo ji řekne dřív než včas,
tomu pravda zlomí vaz.

Karel Havlíček Borovský

Lev Prch
12. 8. 2022 18:55
Odpovědět  me2d44

Mě jsou banderovci i fyjalový vlastizrádce šumák, SVATOJIŘSKOU STUŽKU NOSÍM NA VIDITELNÉM MÍSTĚ POŘÁD DEN CO DEN A VŠUDE!!!🤫

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Libor
12. 8. 2022 12:17
Odpovědět  Pat

Tak určité rozdíly zde jsou. U nás se zločiny proti míru podporovat nesmí, v Rusku naopak musí. Holt jiná kultura. A Tušl je mnohokrát trestaný recidivista zápasící s exekucemi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
12. 8. 2022 12:31
Odpovědět  Libor

U nás se prokazatelně hajlující verbež s vlajkou Pravého sektoru podpora může????!!!!!!!Ty seš kokot a ještě k tomu vygumovanej!

Markýza
12. 8. 2022 12:38
Odpovědět  Libor

Takže „okamžitě skončete válku na Ukrajině“ je zločin proti míru? Jsem z toho voľajaká zmätená. Možná mi budete muset definovat, co to vlastně je, tenhleten „zločin proti míru“. Není to třeba takhle zuřivé vyzbrojování jedné z válčících stran?

Libor
12. 8. 2022 14:16
Odpovědět  Markýza

Stačí mrknout na trestní zákoník. Tam to máte. Ukrajina se pouze brání proti agresorovi. Kdyby nám byl v roce 38/39 proti náckům někdo pomohl, byl bych taky rád. Byli bychom se mohli bránit. Polsko bylo dokonce napadeno z obou stran. Tuto současnou válku nakonec napomohli realizovat i Němci. Nejen spoluprací s Ruskem (Schröder, Merkelová), ale i tou destruktivní ekolevicovou politikou. Roli užitečného idiota jako před 2. válkou sehrála i Francie. Nakonec se ale vzpamatovali. Další Mnichov doufám nebude, i když by si to Putin přál.

Lev Prch
12. 8. 2022 15:30
Odpovědět  Libor

Hovado retardovaný, Češi 8let Fricky ve velkém nelikvidovali!!!!!!

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 17:57
Odpovědět  Libor

Jediný, kdo Benešovi pomoc nabídl, bylo Sovětsko. Na hranici stáhlo stotřicet divizí, že nám pomůže i přes odpor Rumunů a Pšonků, ale Ben-Ešeda to odmítl. Parlamentu to doma vysvětlil, že si nepřál bolševizaci ČSR – což mu kupodivu nebránilo, aby r. 1943 neuzavřel se SSSR smlouvu a agenta NKVD Fierllingera nepověřil vypracováním Košického vládního programu. To jen abys věděl, protože se to téměř nikde úmyslně neuvádí.*Polsko bylo napadené z jedné strany – z druhé strany si Sovětsko vzalo zpátky jen co bylo jeho.*Zbytečně se nad Pšonkama nedojímej – kdo u nás zabíral zároveň s Hitlerem?*K ostatnímu se nevyjadřuji, protože jen trollí bláboly a zákoníkem si vytři vytři řiť.

Lev Prch
12. 8. 2022 18:57

Srbové nám taky chtěli pomoc 👍
A PŠONCI měli s Dolfou smlouvu už v roce 1935……to pro dutoleba Liborka.

Albi
12. 8. 2022 19:53

A kdybychom se tehdy bránili, nepochybně bychom byli agresory!!!
A navíc by nás historie označila jako stát, který tu 2. světovou rozpoutal.
Ti mainstreamoví heroldi – hlasatelé pravdy – jsou tak …doplňte každáý podle svého uvážení.

Lev Prch
12. 8. 2022 20:19
Odpovědět  Albi

A přitom druhá světová už dávno zuřila od roku, 1937 kdy Japonsko napadlo Čínu.

Markýza
12. 8. 2022 20:28
Odpovědět  Libor

Njn. Takhle jsem se raději drželi za šos Británie a Francie – a jak to dopadlo. Dnes se taky držíme za šos – tentokrát dokonce Německa a Francie.
Jak to dopadne………………
Mimochodem, proč tak masivně nevyzbrojujeme třeba Jemen? Tam je to přeci mnohem horší a delší válka.
Jo já zapomněla – Saudi jsou „naši“.

Albi
12. 8. 2022 14:53
Odpovědět  Markýza

Já tedy nevím, ale on tu recituje přikázané mantry politiků a vy chcete po něm, aby je ještě vysvětlil?

Navíc není třeba dalšího mezičlánku v řetězci
GLOBALISTÉ – globalistický slouha (vláda) – politik – novinář – opravář nepovolených názorů (něco jako „soudce z lidu) – otrok.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
12. 8. 2022 20:34
Odpovědět  Albi

No ale on aspoň argumentuje – na rozdíl ode všech těch Pepů a jánevím koho.

Pat
12. 8. 2022 13:18
Odpovědět  Libor

Je humorné číst tvé výmluvy skrývající pouze pokrytectví a selektivní touhu po svobodě.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 13:42
Odpovědět  Libor

Na koho to zkoušíš? Vždyť ty a další trollí šmejdi nic jiného než podporování zločinů neděláte a ještě vás za to platí nejen sereš, ale i erár.

Libor
12. 8. 2022 14:17

A kolik rublíků dostáváš k důchodu Ty? Nebo máš radši dolar?

Lev Prch
12. 8. 2022 15:31
Odpovědět  Libor

Dolar už nemá cenu ani to jo toaletního papíru, na který to amiokupant tiskne 🤣🤣🤣🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] spam Igor
12. 8. 2022 17:04
Odpovědět  Lev Prch

Takže VAL radši rublíky?

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 17:59
Odpovědět  [Trol-1] spam Igor

(_!_)

Lev Prch
12. 8. 2022 18:59
Odpovědět  [Trol-1] spam Igor

Ty dostáváš amiars v naturáliích 😂😂😂,lížeš přímo ve dveřích velvysranectví uSSa.

Markýza
12. 8. 2022 20:19
Odpovědět  [Trol-1] spam Igor

Já bych například rublíky s radostí nakoupila. Pořád stoupají a až se zavede zlatý rubl, nebude o čem přemejšlet. Jenže? Nejsou. Zakázaný. Neprodává je ani CB.

Gene
12. 8. 2022 21:51
Odpovědět  [Trol-1] spam Igor

Mam dojem ze v dnesni dobe radeji rubliky, za ty si muzete koupit dostupny plyn a ropu.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 17:59
Odpovědět  Libor

Zlaté cihly, šášo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2022 18:02
Odpovědět  Libor

(_!_)

Markýza
12. 8. 2022 20:20
Odpovědět  Libor

Dolarem už si raději platit nenechte.

Markýza
12. 8. 2022 20:44
Odpovědět  Libor

Aha. Takže „mnohokrát trestaný recidivista pod exekucí“ je právní norma, která dovoluje zavírat za názor?? Jestli tohle myslíte vážně pak doufám, že vás v životě nepotkám.

Lev Prchala
12. 8. 2022 12:30
Odpovědět  Libor

Ty s F73+A52+F100+F22+F200+F600+F800 máš co mluvit o jednoduchosti……ty zrovna!!!!.-))))

Arnoldix
12. 8. 2022 13:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko uklidní atomová bom ba 😂 a stejně mávnou rukou… nějakej Leningrad 😂

sizok
12. 8. 2022 14:09
Odpovědět  Arnoldix

Nic nepiš, jsi naprostý ko-kot a ko-kotem zůstaneš.

Lev Prchala
12. 8. 2022 14:19
Odpovědět  Arnoldix

Ty ses jako potrat opičí kurvy vyskytnul a taky tak zdechneš a nikdo ani rukou na rozloučenou nemávne!

Markýza
12. 8. 2022 20:35
Odpovědět  Arnoldix

Tohle je přesně ten druh myšlení, který k těm válkám vede rovnou čarou.

Gene
12. 8. 2022 21:53
Odpovědět  Arnoldix

Jen aby to mavnuti nebylo nad zapadni Evropou a Amerikou.

Frankie
12. 8. 2022 14:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Divím se, že toho šmejda ještě nikdo neodpráskl.

Lev Prchala
12. 8. 2022 14:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Za chvíli hnUSAkum dojde s Banderostánem trpělivost a udělají soutěž….“““Sundej svého feťáka“““!

Lubomír
12. 8. 2022 14:42
Odpovědět  Lev Prchala

Myslíš, že to Rusové zkusí znovu?

Albi
12. 8. 2022 15:04
Odpovědět  Lubomír

Znovu? Kdy prvně?

Lev Prch
12. 8. 2022 15:33
Odpovědět  Lubomír

Proč Rusové, banderoodpad to udělá sám.

Markýza
12. 8. 2022 20:37
Odpovědět  Lubomír

Rusové? No, mám takovou obavu, že ti ho naopak ochraňují jako oko v hlavě. Víte, jak je jim užitečný?

Pavel
12. 8. 2022 16:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, proč se těmi komentáři s těmi trolíky zabýváte? Nevím jak vy, ale já mám v tom okénku pro komentář takové povídání, že to je hloupé. S duševně vyprahlými jedinci nemá smysl hovořit. Tito trolíci co se zde prezentují, to je opravdu ubohost sama.

Albi
12. 8. 2022 20:04
Odpovědět  Pavel

To je pravda. Ovšem jak před pár dny napsal buď Val nebo Lev – kdyby nikdo nereagoval, trollíci by se jen utvrdili v tom, že nás utloukli svými neexistujícími argumenty.

Je těžké rozhodnout se správně. Oboje má něco do sebe. Ale pravda je ta, že kdo by chtěl, může si přečíst žurnalistický originál na Novinkách, Seznamu, Echu , Manipulátorech atd. Dozví se totéž, stačí jeden zdroj, protože ostatní píší to samé a napsané se od sebe v podstatě neliší ani slovosledem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
12. 8. 2022 20:39
Odpovědět  Pavel

Někdy je to sranda, některé lze pěkně poňoukat, někdy se i jakžtakž dá trochu diskutovat. A někdy ne, no. Důležité je nenechat se vtáhnout a vytočit.

Arnoldix
12. 8. 2022 21:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Ražman Ráždý podříznut… tak snad neodpáli tu atomováju bom bu… zdejší vykulenci … by zaslali do ruska hned protesty … že jo 😀 Leningrad – nějak rychle dal do provozu novou ponorku.

Lev Prch
12. 8. 2022 21:41
Odpovědět  Arnoldix

Říct o tobě, že seš debil není urážka,ale přesná diagnóza!

Arnoldix
12. 8. 2022 22:08
Odpovědět  Lev Prch

tak věř třeba v červánky cccp ty přizdi co cote 😀

Lev Prch
13. 8. 2022 13:51
Odpovědět  Arnoldix

F73 a A52 😂

Pat
23. 8. 2022 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$