Profesor Udi Qimron: „Je čas přiznat selhání“

Profesor Udi Qimron: „Ministerstvo zdravotnictví, je čas přiznat selhání“.

Profesor Udi Qimron, vedoucí katedry mikrobiologie a imunologie na Tel Avivské univerzitě a jeden z předních izraelských imunologů, napsal otevřený dopis ostře kritizující izraelské a globální zvládání pandemie koronaviru.

Původní dopis v hebrejštině : N12 News (6. ledna 2022); přeložil Google/SPR. 

Viz také: Předpověď profesora Qimrona ze srpna 2020: „Hysterii posoudí historie“ (INN).

∗∗∗

Ministerstvo zdravotnictví, je čas přiznat selhání

Pravda se nakonec vždy ukáže a pravda o politice ohledně koronaviru se začíná odhalovat. Když se destruktivní koncepty hroutí jeden po druhém, nezbývá nic jiného, ​​než to říct odborníkům, kteří vedli řízení pandemie – říkali jsme vám to.

O dva roky později konečně chápete, že respirační virus nelze porazit a že každý takový pokus je odsouzen k nezdaru. 

Nepřiznáte si to, protože jste za poslední dva roky nepřiznali téměř žádnou chybu, ale zpětně je vidět, že jste na celé čáře selhali ve všem co děláte a i média už jen těžce zakrývají vaši ostudu.

Odmítli jste připustit, že infekce přichází ve vlnách, které samy odeznívají. Odmítli jste to připustit navzdory letitým pozorováním a vědeckým poznatkům. Trvali jste na tom, že každý pokles vlny je zásluhou pouze vašich činů, a tak jste pomocí lživé propagandy „překonali mor“. A porazili jste ho znovu a znovu a znovu a znovu.

Odmítli jste připustit, že hromadné testování je neúčinné, přestože to vaše vlastní pohotovostní plány výslovně uvádějí („Plán připravenosti zdravotního systému na pandemickou chřipku, 2007“, s. 26).

Odmítli jste připustit, že uzdravení je více protektivní než vakcína, a to navzdory předchozím znalostem a pozorováním, které ukazují, že neuzdravení očkovaní lidé jsou náchylnější k infekci než uzdravení lidé. I přes pozorování jste odmítli připustit, že očkovaní jsou nakažliví.

Na základě toho jste doufali, že očkováním dosáhnete kolektivní imunity – a v tom jste také selhali.

Trvali jste na ignorování skutečnosti, že nemoc je desetkrát nebezpečnější pro rizikové skupiny a seniory než pro mladé lidi, kteří nejsou ohroženi, a to i přes poznatky získané v Číně v roce 2020.

Odmítli jste přijmout „Barringtonskou deklaraci“, kterou podepsalo více než 60 000 vědců a lékařů, nebo jiné programy zdravého rozumu. Rozhodli jste se je zesměšňovat, pomlouvat, překrucovat a diskreditovat. Místo správných programů a lidí jste zvolili profesionály, kterým chybí relevantní proškolení, aby se vypořádali s pandemií (fyzici jako nejvyšší vládní poradci, veterináři, bezpečnostní důstojníci, lidé z médií a tak dále).

Nevytvořili jste efektivní systém pro hlášení nežádoucích účinků vakcín a hlášení nežádoucích účinků byla dokonce odstraněna z vaší facebookové stránky. Lékaři se vyhýbají spojování vedlejších účinků s vakcínou, abyste je nepronásledovali jako některé jejich kolegy. Ignorovali jste mnoho zpráv o změnách intenzity menstruace a době menstruačního cyklu. Skryli jste údaje, která umožňují objektivní a řádné vyšetřování (například jste odstranili údaje o cestujících na letišti Ben Gurion).

Místo toho jste se rozhodli publikovat neobjektivní články společně s vedoucími pracovníky společnosti Pfizer o účinnosti a bezpečnosti vakcín.

Nenávratné poškození důvěry

Ve své aroganci jste však ignorovali i to, že pravda nakonec vyjde najevo. A začne se odhalovat.

Pravdou je, že jste srazili důvěru veřejnosti ve vás na bezprecedentní minimum a podkopali jste svůj status zdroje autority. Pravdou je, že jste během posledních dvou let bez užitku spálili stovky miliard šekelů – za zveřejňování šikany, zastrašování, za neúspěšné testy, za destruktivní uzamčení a za narušení rutiny života.

Zničili jste vzdělání našich dětí a jejich budoucnost. Podle ředitelů škol po celé zemi jste způsobili, že se děti cítí provinile, bojí se, kouří, pijí, jsou závislé, odcházejí, hádají se, bojují.

Poškodili jste živobytí, ekonomiku, lidská práva, duševní a fyzické zdraví.

Pomlouvali jste kolegy, kteří se vám nepoddali, poštvali jste lidi proti sobě, rozdělili společnost a polarizovali diskurz. Bez jakéhokoli vědeckého základu jste označili lidi, kteří se rozhodli nenechat se očkovat, za nepřátele společnosti a za šiřitele nemoci. Prosazujete bezprecedentním způsobem drakonickou politiku diskriminace, upírání práv a výběr lidí, včetně dětí, pro jejich lékařskou volbu. Výběr, který postrádá jakékoli epidemiologické opodstatnění.

Když porovnáte destruktivní politiku, kterou prosazujete, s rozumnou politikou některých jiných zemí, můžete jasně vidět, že zkáza, kterou jste způsobili, jen přidala další oběti mimo ty, které jsou vůči viru zranitelné. Ekonomika, kterou jste zničili, nezaměstnaní, z kterých jste vytvořili masu a děti, jejichž vzdělání jste zničili – jsou přebytečné oběti pouze v důsledku vašich vlastních činů.

V současné době prakticky neexistuje lékařská pohotovost, ale vy už dva roky takový stav pěstujete kvůli touze po moci, rozpočtech a kontrole. Jedinou nouzovou situací v tuto chvíli je, že stále děláte politiku a utrácíte obrovské rozpočty na propagandu a psychologické inženýrství místo toho, abyste je nasměrovali do posilování systému zdravotní péče.

Tato nouzová situace musí skončit!

Profesor Udi Qimron, Lékařská fakulta, Tel Aviv University

https://bit.ly/3FsXiuO
https://bit.ly/3zWrj4Y

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vega
15. 1. 2022 15:14
Odpovědět  josh-xy

No to je sice hezký žebříček, ale ještě by bylo potřeba k tomu dodat, jakým (a pokud možno jednotným) způsobem bylo IQ měřeno. ☺

krpo
15. 1. 2022 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Takových odvážlivců jen víc a víc. Nikdo netvrdí,že toto respirační onemocnění neexistuje a že nemůže skončit třeba i tragicky.
Článek hovoří o mnohdy až nesmyslných opatřeních a reakcích vlády.

Pavel
15. 1. 2022 11:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Musíme si uvědomit, že vše toto co se děje je první stupeň k vytvoření nového světového řádu. Tito kolaboranti a slouhové NWO moc dobře vše vědí. Oni vědí, že porušují lidská práva, ničí životy lidí, to vše oni vědí moc dobře. Oni, všichni ti zaprodanci v národních vládách vědí, že porušují zákony, ale jim to je jedno. Jde o kšeft a zavedení nového řádu pod kuratelou těch nejmocnějších, kteří se pasovali na božstva. Lid musí povstat, jinak bude zotročen. Tato jednotlivá prohlášení nic nezmůžou. Uvědomme si, že oni se dali do služeb globalistů a chtějí s nimi ovládnout lid této planety. Ti jsou již zaprodaní. Jidášský groš těmto lidem nesmrdí.

Albi
15. 1. 2022 16:21
Odpovědět  Pavel

Nějak se věci daly do pohybu – snad to nebude jen optický klam.
V článku tady na Pokecu informoval ruský vědec Čumakov o Omikronu:
„Rozhodli se /Britové/ ukončit pandemii, protože teď nastal čas na některé rozhodující změny ve světě,“

A včera zpráva z Británie. Náhoda?
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/velka-britanie-hlasi-koronavirus-je-na

Albi
15. 1. 2022 16:27
Odpovědět  Albi

A dnes z diskuze na jiném webu:
https://zemavek.sk/ema-nahle-meni-kurz-dalsie-davky-vakcin-casto-mozu-aj-skodit-sef-pfizeru-naznacil-co-za-tym-moze-byt/
poznámka :
Antivirotikum „Paxlovid“ ktoré f.Pfizer sľubuje,nazývajú v niektorých odborných kruhoch “Pfizermectínom“,lebo účinkuje presne tak ako Ivermectín
xxx
To je zajímavý obrat Pfizeru – opravdu k takovým závěrům dospěli až teď, kdy je už konečně dost lidí naočkovaných? Do dnes byly vakcíny naprosto bezpečné a ze dne na den „odborníci“ zjistili opak?