Krize UKRAJINA

Ve Lvově pracovali s morem a antraxem, v Charkově se záškrtem a úplavicí

V souladu s programem USA pracovaly biolaboratoře ve Lvově s původci moru a antraxu, v Charkově a Poltavě – se záškrtem a úplavicí. Oznámil 7. března generálporučík Igor Kirillov, náčelník Síly radiační, chemické a biologické obrany ozbrojených sil RF, na briefingu k analýze dokumentů o vojenských biologických aktivitách USA na Ukrajině.

V důsledku toho vedla činnost biolaboratoří na Ukrajině k nekontrolovatelnému nárůstu výskytu zvláště nebezpečných infekcí.

„Činnost biologických laboratoří, jejichž činnost sledujeme od roku 2014, a program tzv. reformy ukrajinského zdravotnictví realizovaný Spojenými státy zároveň vedly k nekontrolovatelnému nárůstu incidence zvláště nebezpečných a ekonomicky významných infekcí,“ řekl Kirillov.

Nyní je na Ukrajině zaznamenán nárůst počtu případů zarděnek, záškrtu a tuberkulózy.

„Výskyt spalniček se zvýšil více než 100krát. Světová zdravotnická organizace prohlásila Ukrajinu za zemi s vysokým rizikem propuknutí dětské obrny,“ zdůraznil.

Ve stejné době bylo několik tisíc vzorků séra od pacientů slovanského etnika vyvezeno z Ukrajiny do Spojených států. Celkem se na území Ukrajiny vytvořila síť více než 30 biologických laboratoří, jejímž zákazníkem je Ministerstvo obrany USA. Objem financování přesahuje 200 milionů dolarů.

Nyní je práce biolaboratoří naléhavě omezována a ministerstvo zdravotnictví Ukrajiny si dalo za úkol od 24. února v laboratořích zcela zničit bioagens, uvedl Igor Kirillov.

Jak informoval EADaily, den předtím ruské ministerstvo obrany potvrdilo to, o čem naše agentura psala již delší dobu – na Ukrajině byly tajné biologické laboratoře, které fungovaly v rámci vojenského biologického programu financovaného USA. O odhalených skutečnostech informoval oficiální představitel ministerstva obrany RF generálmajor Igor Konašenkov.

PS

Už žádné fámy a konspirační teorie, už realita! Lepší by byly fámy. Následky zatím nejsou známé.. 

https://bit.ly/3sVartC

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
9. 3. 2022 12:33

No vida. Tak to nás obohatěj kromě levnej síly a něco těch tmavoevropanů i o nemoce. Fuj fuj fuj kre-téne, to od tebe bylo ošklivý.

ladik
9. 3. 2022 17:50
Odpovědět  Milan

Je to mnohem horší. Oni hledají nějaké možnosti, jak by zničili biologicky Slovany.

Anonymní jméno komentáře
10. 3. 2022 12:29
Odpovědět  ladik

Slované již dávno neexistují, neb se promísili s jinými etniky.

Rudolf
10. 3. 2022 12:32
Odpovědět  Milan

Není důvod věřit dezinformačním webům, jako je “důvěryhodný” zdroj Pokec24…

Carda
10. 3. 2022 14:33
Odpovědět  Rudolf

Tak běž na Novinky…

Anonymní jméno komentáře
10. 3. 2022 12:44

Dezinformacni prorusky web. DURAKI

nelzete
10. 3. 2022 21:13

me by zajimalo, kolik lidi Vam tohle zere ? nikde zadnej zdroj, nick Noname, nic overitelneho. a pak nemaji vznikat dezinformace

nelzete
11. 3. 2022 06:29
Odpovědět  nelzete

jo clanek v rustine. to je opravdu verohodny clanek. Kdybyste si dal tu praci a overil si clanek jestli pravy, tak byste zjistil par chybpane chytrej ( nebo imbecile? ?)