Krize UKRAJINA

Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první

Téměř na začátku speciální operace v Mariupolu mnohé šokovala zpráva o kruté a cynické vraždě. Bylo oznámeno, že kvůli útěku z města zastřelili nacisté manželský pár a pokusili se odjet, skrývali se za jejich dětmi. Nyní vyšlo najevo, že krutá pseudomatka je nyní zajatcem vojáků DLR.

Připomeňme, že v té době byla sanitka zastavena na kontrolním stanovišti vojáky DLR. Při podezření, že něco není v pořádku, odvezli vojáci v autě děti stranou a zjistili, že necestují s rodiči, jak tvrdili dospělí v sanitce. Děti, třesoucí se strachy, řekly, že ozbrojenci zastřelili jejich rodiče a jim bylo nakázáno, aby byly ticho. Ozbrojenci se schovali za děti a chtěli bez překážek opustit válečnou zónu.

Podle kanálu Trojka Telegram se ukázalo, že pseudomatkou, která zastřelila skutečné rodiče, je Julia Paevskaja s přezdívkou Tajra. Byla součástí „Azov“ jako údajný zdravotník a její skupina se jmenovala „Andělé Tajry“.

Podle autorů „Tajra“ skutečně uměla orientální medicínu a bojová umění. Přitom podle očitých svědků byly u ženy dlouhodobě pozorovány zvláštní sklony k sadismu – “milovala vytahovat ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro radost.”

“Proto není překvapivé, že Tajra zabila rodiče těchto dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit, aby předstíraly, že je jejich matka…” – píší autoři kanálu.

Zároveň se upřesňuje, že zesnulí manželé a rodiče dětí zajatých jako rukojmí byli přistěhovalci z Doněcku. 

“Tajra” je zastřelila přímo před očima dětí. Bylo plánováno zabít i samotné děti, aby nebyly žádné důkazy poté, co by nacisté úspěšně prošli kontrolními stanovišti DLR.

Poté, co byla v březnu zajata, nečekaně „učinila pokání“ a na kanálu NTV požádala své bývalé kolegy, aby propustili civilisty z Mariupolu.

Nyní je v zajetí vojáků DLR.

https://bit.ly/3xd7GG3

“Azov” a jeho monstra. 

Ještě na začátku osvobozování Mariupolu, na výjezdu z města směrem na Manguš/Berďansk, byla zastavena sanitka. Kromě řidiče tam byla žena, která vypadala jako švédská lesba a dvě děti. Ta žena se jmenovala Tajra. Působila v „Azovu“ jako zdravotník. Podle lidí, kteří ji znali, opravdu uměla orientální medicínu a bojová umění – velmi ráda vyhazovala ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro zábavu. Proto není divu, že Tajra zabila rodiče dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit a vydávat se za jejich matku.

Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první.

Pro Pokec přeložila Janinna.

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
trtal
4. 6. 2022 01:16

davno uz sa mela hongat…spina satanisticka…

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2022 23:50
Odpovědět  trtal

Brácha používá při vyprávění úsloví: “…a držku měla jak pytel na zmije.” No tak teď konečně vím, co si mám pod tím představit.

lubu
4. 6. 2022 03:39

nesuhlasim aby bola len obesena alebo zastrelena – pokial su dokazy co pachala na zajatcoch a civilistoch – najprv by jej malo byt umoznene pocitit tu istu ” slast ” a az potom ju obesit a to verejne a riadne vysoko !

Pavel K
4. 6. 2022 08:43
Odpovědět  lubu

? ? ?
Naprosto přesná úvaha nade mnou obou diskutérů.
Jestli se prokáže co taková zrůda dělala, tak jsem pro aby si ji dotyční vychutnali a pár týdnů ji potrápili než tahle stvůra zdechne. Už jenom vůči jejích obětí co jim provedla.

Josef
4. 6. 2022 08:55
Odpovědět  Pavel K

Kdesi jsem četl, že byl zaveden podmínečně odložený trest smrti. Tím se vyhnuli popravě nevinného. A zrůda, zrůda umírala stokrát hrůzou. Pak tento trest zrušili jako nelidský.

Ladislav
4. 6. 2022 09:18
Odpovědět  Josef

Oběsit na dvakrát, nejdříve přiškrtit do modra až začne sípat, uvolnit a hned pověsit na tvrdo!

Pavel K
4. 6. 2022 11:09
Odpovědět  Josef

Jestli fakt dělala nějaké zrůdnosti, tak by to mělo býti podle pravidla oko za oko…….Jak to dělá ISIS a jiné pošahané spolky, viděl někdy někdy co tihle fanatici dělají zajatcům a civilistům a pak jen má za tyhle zvěrstva dostat kulku?!! Trochu laciné a osvobozující. Ještě to nahrát a poslat na správnou adresu, jako to dělají ONI.

Albi
4. 6. 2022 12:14
Odpovědět  Pavel K

Je to odporné a vždycky bylo, ale ….. jakkoliv těm navrhovaným řešením rozumím a první myšlenkou je to samé, co tu všichni píšou, stojí za úvahu ještě jedno: “….podle pravidla oko za oko…….Jak to dělá ISIS“.
Opravdu chceme být stejní jako ISIS či banderovci??? A pozor, do budoucna by to znamenalo stejní ve všem všudy – tedy i v sadismu bez výběru, pro zábavu.

Jura
4. 6. 2022 19:55
Odpovědět  Albi

oni nikdy jiní nebudou ,i když ty budeš tolerovat co nelze , nelze , nelze .

Gales
4. 6. 2022 09:49

Přetáhnout ji fíču přes hlavu….

PENNYS
4. 6. 2022 21:11
Odpovědět  Gales

Těžko těžko, ta ma něco většího …

Pijack
4. 6. 2022 10:39

A naše vláda ten Ukrajinský nacizmus tak směle podporuje. Děs běs. Na to snad neexistuje slušný komentář.

Pavel K
4. 6. 2022 11:12
Odpovědět  Pijack

Ano, to je síla co Pijacku, to jsme se dostali do sraček, ale nejsme bez viny, takže si všichni musíme sáhnout do svědomí. Je to samé jako když odkládáš zubaře.

ZMann
5. 6. 2022 19:04
Odpovědět  Pijack

Co jiného by jste chtěl od lokajů chazarské zvěře.

Frank
4. 6. 2022 11:51

Pověsit za nohy.

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2022 18:01
Odpovědět  Frank

jen za jednu

ZMann
5. 6. 2022 19:06
Odpovědět  Frank

Jako Mussoliniho.

jirka52
4. 6. 2022 12:06

Její okamžitá likvidace by nebyla taktická, zvláště když začala “mluvit”. To je nutné náležitě mediálně využít a nachystat halasný monstrproces, aby celý svět věděl co se tam dělo, co jsou jejich nacisti, fašisti a azováci zač. A pak teprve přijde čas na smrt!

Markýza
4. 6. 2022 12:16
Odpovědět  jirka52

Přesně tak. Jen ať zpívá jako slavíček…..pověsí ji zřejmě tak jako tak. A jak nejsem zastánkyní trestu smrti, tuhle příšeru bych odpráskla bez lítosti.

Vladimír
4. 6. 2022 14:52

Dobrá zrůdička. Na provaze jí to bude slušet.

Albi
4. 6. 2022 15:33

Případu vzdání se “hrdinů” (vč. toho, proč jim to označení nepřísluší) z Azovstalu je věnován celý pořad V. V. Pjakina Otázka-odpověď.

Vybrat nejlepší nejde, všechno je zajímavé. Pokud nechcete, nebo nemáte čas shlédnout celé video (s českými titulky), tady je jeho český přepis.
https://pjakin.blogspot.com/2022/05/otazka-odpoved-vv-pjakina-ze-dne.html
Úvodních pár vět můžete klidně přeskočit, pokud nemáte zájem – je to jen info k nabídce knih, vydaných KSB.

Lub
4. 6. 2022 15:47

test

Lubek
4. 6. 2022 15:50
Odpovědět  Lub

Zrejme cenzúrové protivenstvá. Napísal som príspevok a chcelo to mne ten štvorznakový kód, ale tak rýchle, že som nestíhal.

Albi
4. 6. 2022 18:00
Odpovědět  Lubek

Už se mi to také několikrát stalo.
Je to dobře vymyšlené – Nicse nezakazuje, nic se neblokuje, ale vložit nejde.

Pijack
4. 6. 2022 19:10
Odpovědět  Albi

To není vina admina, to se jen zbabělí elfové snaží ustavičně otravovat životy svobodných lidí. Nechápu státní zastupitelstvo, že je nechává na svobodě a nezahajuje proti nim trestní stíhání za útoky proti Ústavě ČR. Kartouz, Kalenský, Cemper i Vrábel sedí za compem a vztekle provádí hackeřinu. A vláda je podporuje. Prý demokratická. To je snad největší dezinformace všech dob. Jsme protektorátem a papežštější než papež a ti elfové čekají od Bruselu nebo CIA odměnu pohlazením po hlavičce. To nikde ve světě neexistuje. To je specialita českých udavačů a servilních slouhů.

Jura
4. 6. 2022 19:57
Odpovědět  Pijack

jim to jistí karierní komunista Rychetský.

Albi
4. 6. 2022 20:43
Odpovědět  Pijack

Nepodezírala jsem z toho admina, ale Wedos.

Při téhle příležitosti moc zajímavá zpráva a dokonce mainstreamová – ale nekontrolovala jsem, jestli sem už nebyla vložena:
“16:21
CNN: Západní představitelé jednají o ukončení války na Ukrajině. Bez KyjevaUkrajina se rozhovorů přímo neúčastní, přestože USA dříve slíbily, že „o Ukrajině bez Ukrajiny“ se nic nerozhodne, podotkla CNN.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ukrajinci-ziskali-cast-severodonecku-zpet-ale-rusove-u-mesta-posiluji-204932#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz