Krize UKRAJINA

„Jménem všech Židů obklíčených v Azovstalu“

Židovská teroristická organizace Azov apeluje na Izrael, aby na ruské vládě vymohl jejich propuštění z území závodu Azovstal a pomohl jim dostat se do zahraničí. https://cont.ws/@malachit1399/2283692

https://e-news.su/in-ukraine/425544-ot-imeni-vseh-evreev-okruzhennyh-v-azovstali.html

“V troskách Azovstalu jsou Židé jako já, jako vy. Pamatujeme si, jak naši předkové trpěli genocidou, Ukrajinci od Stalina, Židé od Hitlera. Dnes naše společné kořeny zasáhla nová tragédie, která obnovuje a spojuje úsilí dvou diktátorů minulosti v osobě Putina. Obracím se jménem všech Židů, kteří jsou obklíčeni: – Jsem zraněný, ale mám možnost natočit toto video. A ostatní právě teď chrání každý kousek země, kterou ukrajinský lid kdysi sdílel s našimi předky.

Rusko už třetí měsíc ničí vše, co souvisí s našimi společnými kořeny a naší společnou historií. Celou dobu nás spojovaly dvě společné tragédie, ale teď musíme bojovat, protože tohle je naše země.  Ukrajinci se nikdy neotočili k Židům zády, takže Izrael by se také neměl odvracet, ale měl by se postavit bok po boku proti ruským vetřelcům.

Nyní, když jsme zde, žádáme Izrael o pomoc při stažení celé posádky Mariupolu a vyzýváme k její záchraně. Vy, jako nikdo jiný, máte moc a my, jako na nikoho jiného, máme naději ve vás.”

*

A LAVROV MĚL PRAVDU!

Připomeňme si pozadí:

K židovskému křiku došlo poté, co ruský ministr zahraničí Lavrov řekl, že na Ukrajině „zajatí ozbrojenci nosí symbol a tetování hákového kříže, nacistických praporů“.

O něco dříve se ukrajinský prezident Zelenskij pokusil toto téma zlehčit pomocí jezuitské logiky. 

Jako … jací mohou být na Ukrajině nacisté, když je jejím prezidentem Žid?! 

Lavrov opáčil slovy: Mohu se mýlit, ale Hitler měl také židovskou krev, to však absolutně nic neznamená. Moudrý židovský národ říká, že nejzarytější antisemité jsou zpravidla Židé.

Berl Lazar (hlavní rabín Ruska) kritizoval ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova a označil jeho prvomájová prohlášení ohledně Adolfa Hitlera, Vladimíra Zelenského, nacistů obecně a nacistických Židů zvláště, za šokující.

„… bylo by hezké, kdyby se omluvil Židům a přiznal chybu. Myslím, že pak by bylo možné považovat incident za vyřízený a obrátit list,“ řekl Lazar (podrobnosti zde https://cont.ws/@antonblagin/2… .

Nikdo se samozřejmě nezačal omlouvat, v Izraeli sice hovořili o „Putinových omluvách“, ale přepis rozhovoru nikdo neukázal.

A teď Žid-banderovec z nacistického praporu Azov.

„Jménem všech Židů obklíčených v Azovstalu“: „obránce“ Mariupolu Vitalij Barabaš, přezdívka „Benja“, se obrátil na Izrael.

https://www.youtube.com/watch?… .
https://bit.ly/3wcnaJY

sdíletj na

47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Karel
15. 5. 2022 05:55

Nevím, proč by si náckové měli zasloužit slitování, i když jsou to židi. Nacismus musí být vymýcen za každou cenu.

Josef
15. 5. 2022 07:46
Odpovědět  Karel

Inu vyvolený národ. Přečtu-li si Starý zákon a odmyslím si náboženské části co mi vychází? Perfektní příručka genocidy. A když jim je podána stejná “medicína” tak ječí? Kdo jim věří ?!

Albi
15. 5. 2022 09:47
Odpovědět  Josef

A jestlipak taky vadila Lavrova slova: “Moudrý židovský národ říká…..”?
Jaksi svou historii vykláfdají příliš selektivně. Pořád VŠICHNI ubližují jen JIM – zamysleli se nad tím, proč?

PepeAlex
15. 5. 2022 06:26

Tu svoloč, je třeba eliminovat, nacistická chátra,co se to děje všude v Evropě,že podporují Banderovskou svoloč.To je jak, ze špatného snu

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Petr
15. 5. 2022 06:48
Odpovědět  PepeAlex

No snad jim nedá azil Fialova vladní pakáž , společně se Zemanem !

Albi
15. 5. 2022 11:15
Odpovědět  Petr

Dá. V rámci slučování rodián.
Jejich rodiny odjely do “bezpečí” na dovču, teď za nimi přijedou manželé-hrdinové a po vyléčení, rekovalescenci a relaxaci se z ČR pokusí vybudovat vzorovou demokracii ukrajinského typu.

ZMann
15. 5. 2022 12:46
Odpovědět  Petr

Tato chazarská banderovská pakáž dostane azil tak maximálně v trestanecké kolonii na Sibiři, ale nesmějí tam dole všichni pochcípat.

Evžen
15. 5. 2022 07:51
Odpovědět  PepeAlex

USA využívala a využívá kohokoli jen aby prosadila své mocenské zájmy a je schopna pro své zvrácené zájmy zničit svět a EU tomu napomáhá včetně nás…!

Petr
15. 5. 2022 06:45

Snad nebudou židé apelovat za nácky a fašouny , co se to se světem děje !!!!!

Markýza
15. 5. 2022 18:23
Odpovědět  Petr

Taky doufám. A přemítám, co napsali papežovi? “V troskách Azovstalu jsou katolíci, jako vy! Pomněte, svatý otče na křížové války….” Případně mustr pro Muska: “V troskách Azovstalu jsou multimiliardáři, jako vy!”

skylla
15. 5. 2022 07:20

…když banderovci zbabělě kvičí….ale takoví oni jsou už od II. světové

skylla
15. 5. 2022 07:22

jsi zapomněl na žida Old Shatterhanda…

ankmorpo
15. 5. 2022 10:28
Odpovědět  skylla

jen ředí vodu ve víno

Karell
15. 5. 2022 08:17

Židi jsou nejprolhanejsi a neikrivejsi národ světa. Celá léta vykládají, jak za nacismu trpěli a teď se ukazuje, že na Ukrajině jsou z nich vyznavači nacismu nrjhrubsiho zrna.

Unter
15. 5. 2022 11:07
Odpovědět  Karell

To už mají asi s holocaustem šmytec.

Albi
15. 5. 2022 11:16
Odpovědět  Unter

Nemají. Proto si uzákonili, že jeho popírání je a bude trestným činem.
Židy nepodceňoívat!

Pavel
15. 5. 2022 08:40

Včera jsem na ruských webech zaznamenal, že mladí poláci ve Waršavě vyřvávali na Ukrajince ať jdou domů bojovat nebo pracovat, že je banderovce nechtějí. Jaké množství lidí to bylo nevím. Jinak vás přátelé chci požádat, aby jste chodili na demonstrace hnutí PES, které teď rozjíždí svoje akce. Včera jsem se se ženou zúčastnil první demonstrace a mohu říci, perfektně zorganizované, výborní řečníci a skvělá nálada. Je potřebné těm zaprodancům dát najevo, že se jich nebojíme. Nejsou to naši zástupci, ale zástupci globalistické moci, a nyní převezmu výrok jednoho zdejšího diskutéra, který se mi líbí, jsou to olízávači zadků EU a USA a jak řekl jeden z vystupujících, raději ve stoje zemřu, než abych se vkleče podvolil. Tak nějak to řekl.

Pijack
15. 5. 2022 09:45
Odpovědět  Pavel

Však je to jen otázka času, kdy se Poláci proti Ukáčkám vymezí všemi možnými způsoby. Oni je nikdy neměli rádi a věřím, že ani dnes ne. Jasně že ten odpor poláci dávají najevo verbálně i dnes, ale naše média to tvrdě zatajují. To je fuj, to se přece v EU nesmí 🙂 Prostě vše proti Rusku, pomatenci…

Pozor
15. 5. 2022 09:32

Poviem to takto, Chazari nie sú židia, boli to lupiči čo žili na juhu Ruskej ríše, jediné čo ich spája so židmi je judaizmus, ktorý prijali za štátne náboženstvo. Ten fašista z Azovstalu sa to teraz snaží len využiť, pričom doteraz sa hrdo hlásil k fašizmu a nacizmu o čom svedčia aj ich tetovania po celom tele.

ankmorpo
15. 5. 2022 10:26
Odpovědět  Pozor

ještě pár takových košer výlevů do telefonu a dojde na nukleární nehodu v ocelárně , bouchne maces v zájmu napravení narativu

Unter
15. 5. 2022 11:29
Odpovědět  Pozor

Jenomže kyjevský kníže Svjatoslav jim ten loupežnický Chazarstán rozprášil, no to přece nase…

Albi
15. 5. 2022 09:44

🙂 🙂 🙂

Frank
15. 5. 2022 09:52

A copak tam ti obřezanci dělali? Exkurse to jistě nebyla.

zdena
15. 5. 2022 10:54

Jsem žena a asi to vidím jinak než muži, ale připadá mi nesmírně nedůstojné až směšné, aby ti, co se považovali za hrdiny a spasitele a spolu se svými komplici vraždili a upalovali ostatní lidi, teď najednou, když se karta obrátila, nedokážou přijmout svůj osud a ponižují se prosebnými vzkazy a žebrají o záchranu… co je to za lidi, kteří se neštítí léta se připravovat na ponižování a týrání druhých, a v momentě, kdy jsou sami v nouzi, naříkají, že mají hlad, že je bolí tohle a onohle, že nemají… že potřebují….. že prosí….. a apelují na náboženství, kterému tímto kapitálně podtrhávají židli.. To si fakt myslí, že jim někdo pomůže proti Rusům ??? Svatá prostoto….. Jak se tito “prosebehrdinové” mohou odvážit podívat se druhým do očí… a oni ještě škemrají a stěžují si, místo aby – když už stejně není jiné cesty – aspoň trochu hrdě nesli svůj zasloužený osud. Taková sebehanba… Copak tito lidé ještě někdy k něčemu budou ? Copak se mohou ještě ukázat ve společnosti sobě rovných, když už jim vlastně rovni nejsou, protože se tolik ponížili svoji vlastní neschopností a mylným úsudkem ? Co je to za kruté ZBABĚLCE , kteří nedokáží unést zodpovědnost za to, co léta způsobovali a zaslouženě nést následky ? Takoví směšní kňouralové…

Albi
15. 5. 2022 11:25
Odpovědět  zdena

A měli několikrát možnost se vzdát a odejít. Nejspíš by většinu čekala možná poprava, určitě dlouholetý kriminál, ale co mohli čekat jiného?
Jejich západní “spoíjenci” jim nepovolili ani to. Jen smrt. a to takovou, aby ji mohli propagandisticky využít. Za víc jim nestáli. Svoloč jedna jako druhá.

Boomer
15. 5. 2022 15:53
Odpovědět  Albi

..všechny přeživší čeká identifikace, vytěžení informací a následné posouzení jejich skutků v minulosti. FSB si dá záležet na tom, aby bylo jasno, kdo je kdo a kdo byl čím..

Pavel
15. 5. 2022 13:09
Odpovědět  zdena

Jsou to neuvěřitelní zbabělci, oni totiž umí zabíjet a mučit pouze druhé. Jakmile ale dojde na ně, a to se v historii mnohokrát prokázalo škemrají o milost a život a jejich hrdinství je najednou fuč.

Unter
15. 5. 2022 10:55

„Jménem všech Židů obklíčených v Azovstalu“ Jménem kolika židů obklíčených v Azovstalu? Je to válka židů proti Rusku?

Pavel K
15. 5. 2022 12:04
Odpovědět  Unter

??????‍♂️

zdena
15. 5. 2022 13:10
Odpovědět  Unter

Pravda… měli připojit jmenný seznam 🙂 🙂 🙂 Joj, to by byla bomba 🙂 🙂 🙂 že by si ho někdo ještě vyžádal ? 🙂 🙂 🙂

Unter
15. 5. 2022 11:14

Na obrázku: kůň – šerif.

M.Š.
15. 5. 2022 12:00

Známý židovský filosof napsal,že by si židé měli uvědomit,proč je ostatní národy nemají rády…..

Pavel
15. 5. 2022 12:10

… Ukrajinci se nikdy neotočili k Židům zády… Jo, to dokázali v Babim Jaru. I gauneři z einsatzgruppen a SS nevěřili, co dokáží tihle beránci provádět svým spoluobčanům. O Banderovi psát netřeba.

Milan ze Zahrady Čech
15. 5. 2022 19:11
Odpovědět  Pavel

Asiže jde blbě někoho mučit a věšet a bejt k němu zádama.

Bibina
15. 5. 2022 12:47

Pokud ten židovský Akzovan tak pláče a prosí o pomoc, tak ať si vezme bílou vlajku a vyjde klidně ven ze závodu s rukama nad hlavou. Tam si ho převezmou Rusové, určitě ho nezabijí ani nezraní protože tito lidé budou Rusko pak u soudu, až se všichni dozvíme pravdu, co tam ti zločinci vyváděli na vlastních lidech, tak Rusko bude rehabilitováno. Proto Rusové čekají u nory, jako na lištičky od Budulínka, až ti zločinci ukronáckové a všichni ti cizí žoldáci a důstojníci, co tam vlastně “nejsou” ani být neměli, až vylezou ven. Tak budou zajati a půjdou vypovídat před soud.

zdena
15. 5. 2022 13:12
Odpovědět  Bibina

“jak lištičky od Budulínka ” 🙂 nádherné … 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
15. 5. 2022 13:06

A k čemu by byla celá ruská operace, kdyby všechny ty nácky propustili? Opravdu jsou židé tak naivní? A je přece úplně jedno, jestli náckem je žid anebo eskymák. Je to pakáž kterou je třeba eliminovat. Mimochodem, proč ti udatní hrdinové nevylezou a nebojují? Zabíjet a mrzačit civilisty anebo rovnou upalovat jim docela šlo, ale teď somrují a kvičí, protože vědí, že co s nimi asi bude. A milánkové by chtěli do zahraničí, aby dělali svinstva i tam! Maximálně do zahraničí na Sibiř, kde se nějaká práce v táborech pro ně najde. Rusové v tom přece mají dostatek zkušeností. A denacifikace neznamená udělat na šmejdy ty,ty, ty a pak je propustit, aby dělali další svinstva!

All
15. 5. 2022 14:51
Odpovědět  Frank

Denackovat nácky SS ! Eliminovat,pochytat čí rovnou zničit. CHycené satanské nácky spravedlivě soudit je ctí, ponechat na svobodě je barbarství.

All
15. 5. 2022 15:08
Odpovědět  All

A je ůplně jedno,jestli to jsou náckové místní, ,,A” nebo náckové ,,B” v roli žoldáků.Pokud se chazarský žid ( ,,Ž) dovolává pomoci těch ,,ž = umírněněných” židů , je to zas jen čertovina zloducha a zároveň ale bezmocného šaška v zastoupení . Koho ? Ví to všichni rozumní lidé žijící v pravdě.

Albi
15. 5. 2022 15:04
Odpovědět  Frank

“Zabíjet a mrzačit civilisty anebo rovnou upalovat jim docela šlo” a bylo to tak zábavné, takový relax a uvolnění. Co se to najednou stalo, že už to není VŮBEC zábavné???

Milan ze Zahrady Čech
15. 5. 2022 19:16
Odpovědět  Albi

Maj bobky že je jim ty pokérovaný krupony stáhnou a nadělaj z nich stínítka na noční lampičky, jako jsem to viděl jako kluk v Terezíně. (A pak mě to strašilo ve snech. Ale tyhle stínítka by mě nestrašily; rozdával bych je sluníčkářům a podobné havěti jako pozornost.)

ankmorpo
15. 5. 2022 17:45
Odpovědět  Frank

pane Frank, eskymáci si nesepsali bajku o své vyvolenosti, vlastnictví planety a o vyvraždění neeskymáků jako svého hlavního cíle a poslání na této planetě, asi nejste vyznavač té bajky, jinak byste se netrápil manuálem pro chov gojů

GALES
15. 5. 2022 19:55

Proč se obrací na izraelské židy. Má poprosit svého šéfa Zelenského aby dal dohromady nějakou grupu a osvobodil je. Ale von prohlásil že mu do nich nic není a ať chcípnou.Sračky v kravíně ať se vzdají.Jenomže fašistickej žid zabíjel a teď škemrá o život. ¨Nasrat.Chcípni.

Gales
16. 5. 2022 10:43

Jo,jo.Nejhorší je banderovskej žid. Svině sviňská.

me2d44
16. 5. 2022 12:28

Hezký den. Nechci nikomu brát iluze, ale kombinovat jarmulku (to je ta čepice, co kryje vyholenou hlavu) se svastikou – to už musí být (bez ohledu na věk dotyčného) demence v pokročilém stádiu. A tvrdit o ostatních (pokrytých kérkami svastik, umrlčích lebek, černým sluncem), že jsou to židé, tak kdyby v Osvětimi nacisti ta kvanta židů nespálili na prach, tak by se probrali a bylo by metro po celém Polsku, takové obrátky nejsou ani v motoru formule1.

me2d44
16. 5. 2022 12:48

Hezký den. Hezky jsi převyprávěl třídílného Vinnetua od Karla Máje. Četl jsi někdy tu původní – pětidílnou verzi? Já ano. A řeknu ti, stálo to za to, jen se k té pětidílné verzi už dneska nedostaneš. Pokud mohu vyjádřit názor k tvému reportu: zkoušel jsi někdy přemýšlet nad tím, že vlastně ti Indiáni (někdy i se zradou svých náčelníků a proti ní) hájili vlastní území? Že když jejich náčelníci (tak jako naši politici) za úplatek prodali kmenové území s tím, že dostanou náhradu – někde kde se nedalo žít? Že se Indiánům v žádné rezervaci (žijí tam dodnes) žít nechtělo? Že vlastně Vinnetou – Karel May tam nebyl, ale doslech se (až na sklonku života navštívil USA) – je napsán podle Geronima?

Pavel K
16. 5. 2022 14:28
Odpovědět  me2d44

Já jsem někde četl, že jsme tuna už několikátá civilizace, tak kdoví. ?‍♂️