politika

Operace Z+

Operace Z+: o zvednutí železné opony, která visí nad Evropou

Slavik Jabločnyj

ČÁST 1.

Od Kaliningradu na Baltu po Oděsu u Černého moře se napříč kontinentem spustila železná opona. 

Za touto linií leží všechna hlavní města západní, střední a východní Evropy, všechna tato slavná města a obyvatelstvo kolem nich se nachází v tom, co bych měl nazvat americkou sférou a všichni v té či oné podobě podléhají nejen americkému vlivu, ale také velmi vysoké a v některých případech rostoucí míře kontroly Velkého Satana ve Washingtonu, který odřízl tento temný a maličký západní svět od hemžících se miliard pracujících lidí v Číně, Indii, Vietnamu, Indonésii, Íránu a obecně v celém muslimském světě, v celé Africe a celé Latinské Americe. Právě tyto země nyní s nadějí hledí na Rusko, na jeho světlo, které osvobodí svět, na jeho pšenici, která nasytí ​​svět a na jeho ropu, která zahřeje svět.

Fultonův projev II

“A slyšel jsem hlas uprostřed těch čtyř živých tvorů, řka: Litr pšenice za denár a tři litry ječmene za denár. Ale neplýtvej (nebo také neškoď) olivovým olejem a vínem.“  Apokalypsa 6:6

Úvod: 6. června 1945

Existuje typ historie známá jako „historie co kdyby“. Správný název je „Předpokládaná historie.“

Jednoduše řečeno, pojednává o logických, ale paralelních vesmírech imaginace a ptá se: 

„Co když by/předpokládejme, že … “X” se nestalo a místo toho se stalo “Y”, … jaké by bylo “Z” dnes? 

Jeden krok představivosti a můžeme dospět k velmi logickému, docela pravděpodobnému, ale ve skutečnosti neexistujícímu světu. 

Jedna z těch otázek „co kdyby“ zní : co by se stalo, kdyby „Anglosasové“ (Britové, Američané a Kanaďané) 6. června 1944 nevtrhli do Normandie nebo byli odraženi? 

Odpověď, ke které dospějeme, je, že Rudá armáda by se v květnu 1945 v Berlíně nezastavila. Šla by dál, Berlín a Hitlerovu mrtvolu by nechala daleko za sebou a téměř bez odporu by pokračovala až k samotným břehům západní Evropy.

Pak by výraz „Vylodění v Normandii“ měl úplně jiný význam. 

6. červen 1945 by vypadal úplně jinak než 6. červen 1944. 

Je ironií osudu, že skutečnost, že den D nastal, znamená, že západní Evropa nebyla nikdy osvobozena od nacistické mentality. Jinými slovy, nikdy nebyla osvobozena od té bizarní ideologie a mentality západní nadřazenosti, která tvrdí, že „Západ je lepší“. 

V roce 2022 stále platíme cenu za to, že se nepodařilo ukončit druhou světovou válku. Proto je absurdní mluvit o třetí světové válce;  Druhá světová válka ještě neskončila (1).

A přesto možná někteří z nás jednoho dne uvidí, jak ruská vojska osvobozují Evropu nejen po Paříž, jako v roce 1814, ale až po Normandii a ještě dále, po ostrovy za mořem – tomu, čemu lidé ve středověku říkali „Ultima Thule“.

Operace Z

Současný konflikt na Ukrajině by už dávno skončil, kdyby jej Západ neustále neeskaloval, nevytvářel stále nové provokace a nebránil svému loutkovému režimu v Kyjevě v kapitulaci. V důsledku toho jsou síly Ruské federace a spojenci nuceni ničit nejen vojenskou techniku ​​kyjevské armády, ale i techniku NATO přivezenou ze západní Evropy a nakonec i ze Spojených států. 

Jakmile toto vybavení, z něhož je velká část zastaralá, bude spotřebováno a zničeno ruskými raketami, NATO bude na útěku. Co by pak mohlo následovat? Někdo namítne, – ale Ruská federace chtěla pouze osvobodit Donbas? Lhala tehdy? Chtěla ještě obsadit i celou Ukrajinu nebo dokonce jít dál?

Ne, nelhala, ale kvůli mnoha provokacím inspirovaným Západem, jako je přerušení dodávky vody a elektřiny na Krym, je Federace nucena okupovat nejen ruskojazyčný východ, ale i ruskojazyčný jih Ukrajiny. Navíc, protože se na sever a západ Ukrajiny přesouvají nové a ohrožující zbraně (mnoho z nich bylo dodáváno již roky a měsíce před speciální operací v rámci příprav na ukrajinskou kampaň genocidy Donbasu a invazi na Krym na začátku března 2022), i s nimi bude nutno tak či onak bojovat. 

Vzhledem k tomu, že tolik milionů protiruských Ukrajinců odešlo ze severu a západu Ukrajiny na Západ, úkol Ruska už nemusí být tak obtížný. Demilitarizace znamená to, co říká – zničení všeho, co NATO posílá, bez ohledu na to, jak se to stane.

Nejnovější zprávy jsou, že ta idiotská a ignorantská britská ministryně zahraničí Liz Trussová nyní chce Moldavsko v NATO. 

Takže i to bude potřeba vyčistit. Vzhledem k tomu, že celková síla moldavské armády je 5000 lidí (z nichž mnozí jsou tak či onak proruští), nemělo by to být těžké. Ale proč se tam zastavit? 

Pokud se podaří vyčistit Ukrajinu a Moldavsko do konce roku 2022, což je možné, nastupuje rok 2023. 

Jak jsme již zmínili, máme koncept Operace Z+

Co to znamená? To znamená demilitarizaci a denacifikaci celého světa, počínaje malým, ale hustě osídleným Evropským poloostrovem.

To znamená nejen osvobození národů současné EU od drtivých „obranných“ nákladů, které tak dlouho vedly k ožebračování jejích národů. Především to znamená vnitřní osvobození, vysvobození národů Evropy od tisíciletého parazita nacistické ideologie a mentality, kterým byli natolik infikováni svou elitou, že se stal nevědomou, ale nedílnou součástí západní kultury.  

Je toho tolik, že si ani neuvědomují, že jsou nacisté a budou šokováni pouhým návrhem. 

Přesto je to právě ta nemoc západní nadřazenosti, která tak dlouho deformovala, kazila, vymývala mozky, manipulovala a uváděla v omyl západní svět.

Tak ambiciózní projekt samozřejmě nemůže vzniknout jen tak. Hovoříme o pomalé, progresivní generační výměně a ne nutně vojenskými prostředky. 

44letý program je uveden níže jako příklad. 

Není to vůbec metodika o přesnosti (plány nikdy tak nefungují – realita má navrch), ale nastavuje jakési měřítko nebo cíl, ke kterému je třeba se posunout. A všechno je možné, jakmile bude Ukrajina osvobozena od satanových pout. 

Jakmile bude Ukrajina vyčištěna operací Z, někde už vědí, že budou vyčištěni jako další. 

Bojí se této čistky. Příchod reality vyděsí ty oklamané … děsivými slovy: po Z přichází Z+.

Operace Z+

1. 2022: osvobození ‘Ukrajiny a Moldavska (léto 2022 – podzim)

Nikdo neví, kdy bude dokončena demilitarizace toho, co pak zbyde ze staré Ukrajiny. Ukrajina se může během týdnů zhroutit i s vojenským převratem proti zrádné loutce Zelenskému, nebo to může trvat rok nebo déle. 

V tu chvíli NATO ještě více eskaluje konflikt, ale od samého počátku vždy šlo o zástupnou válku mezi Washingtonem a Moskvou. V každém případě to vypadá, že budoucí Ukrajina ve svých nových hranicích (15 milionů obyvatel?) bude vyžadovat vojenskou vládu.  Ukrajinské civilní vlády v čele s neukrajinskými oligarchy a jejich loutkami byly zcela zkorumpovány ve prospěch a záměrech Západu.

Nikdo neví, co se stane na dalekém západě Ukrajiny. 

Vrátí se do Polska tři provincie – Volyň, Lvov a Ivano-Frankovská? Nebo možná více než tři? 

Vrátí se tzv. „Zakarpatí“, nebo jej raději nazvat vlastními jmény Karpatská Rus/Podkarpatská Rus /Malá Rus, do sestavy Maďarska či Slovenska, nebo se stane součástí Ruská federace? 

Moldavsko, které má téměř polovinu ze čtyř milionů obyvatel v zahraničí, je zcela zkorumpované, což z něho činí nejchudší zemi Evropy a vede k masové emigraci. 

I tento problém bude jistě nutné řešit.

Část 2. 

2. 2023-2026: Osvobození Pobaltí

Fyzicky malé a neživotaschopné pobaltské státy – Estonsko, Lotyšsko a Litva – by mohly být rychle dobyty a demilitarizovány. Nicméně jejich „refašizace“ při NATO – s nacistickými koloniálními vládami USA, jejich deindustrializace (přinutila asi 40 % populace k emigraci) a sadistický útlak jejich ruských menšin, to vše jsou problémy, se kterými je třeba se vypořádat. Denacifikace těchto zemí bude nějakou dobu trvat, ačkoli jejich populace dnes tvoří sotva čtyři miliony.

3. 2027-2030: Osvobození východního Balkánu

Jakmile budou zkorumpované elity Rumunska a Bulharska instalované Spojenými státy demontovány a teroristické vybavení NATO odstraněno, mohou se tyto země vrátit k normálu.

4. 2031-2034: Osvobození západního Balkánu

Problémy bývalé Jugoslávie a Albánie Západ nejenže považoval za neřešitelné, ale Západ je ještě zhoršil. Musí existovat řešení pro zneužívané Srbsko a Bosnu. Chorvatské a muslimské části Bosny a Hercegoviny mohou být s Chorvatskem vyměněny za východní Slavonii, která by měla být vrácena Srbsku. Některé výměny obyvatelstva by byly nutné. Srbsko a Černá Hora se znovu spojí, jakmile budou odstraněné proamerické zrádné elity. Slovinsko nepředstavuje žádné problémy, protože je homogenní 

Problém Kosova, rozděleného mezi Srby a Albánce, však zůstává. Pouze velké investice a prosperita v obrovském turistickém potenciálu Albánie, nyní evropského hlavního města zlodějů aut, obchodníků se zbraněmi a pašeráků drog, by mohly vrátit Albánce z Kosova zpět do jejich vlastní země a také přilákat albánské menšiny z Černé Hory a Severní Makedonie do nové prosperující země předků. Pak vrátit tyto země Slovanům a učinit je opět homogenními. Sbohem, Camp Bondsteel.

5. 2035-2038: Osvobození Rakouska-Uherska

Věříme, že Maďarsko bude osvobozeno velmi rychle, Rakousku to bude trvat déle, ale jsou tu nějaké slibné signály. Ani v jedné zemi není EU populární.

6. 2039-2042: Osvobození Helénů

Řecko lze osvobodit poměrně snadno: nacismus tam nikdy nedominoval, s výjimkou jeho politiků-kolonistů USA. Kypr je složitější.  Britská – ve skutečnosti – tamní americká základna by musela být odstraněna. Zatímco kyperští Řekové a kyperští Turci spolu vycházejí dobře, je tu problém turecké invaze USA a Velké Británie na Severní Kypr v roce 1974 a tureckých osadníků z pevniny. Turecko musí dostat náhradu jinde, aby mohl být Kypr obnoven.

7. 2043-2046: Osvobození západních Slovanů

Slovensko lze osvobodit celkem snadno, ale poněmčené české země nebo Polsko už tolik ne. Nacistické operace jako Operace Visla v roce 1947, kdy byla jihovýchodní lemko-rusínská menšina terorizována fašistickými polskými jednotkami a násilně odstraněna z Beskyd, ukazuje, jak kruté může být Polsko.  Málokdo si dnes pamatuje, že Polsko mělo do roku 1939 fašistickou vládu a podílelo se na rozbití Československa spolu s Hitlerem. To je však fakt. Progres zde může být pomalý, dokonce i v roce 2040.

8. 2047-2050: Osvobození německých zemí

To znamená denacifikaci (a deamerikanizaci) německých zemí, jinými slovy, návrat těchto zemí konečně německým národům, den deutschen Volken. Nevidíme, že by Německo zůstalo jediným národem. Bylo by lepší, kdyby se vrátilo do čtyř, pěti nebo více různých zemí, jako je Bavorsko, Sasko, Hannover, Braniborsko a Vestfálsko.

9. 2051-2054: Osvobození pohraničních německých národů

Pohraničními germánskými národy rozumíme nejvíce latinizované germánské národy, kde se někdy mluví také francouzsky nebo italsky, tj. ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Lucembursku, Nizozemsku a umělé, podobné Ukrajině (vynalezené Brity) Belgii, která je ve skutečnosti částí jižního Nizozemska a v menší míře část severní Francie. A Brusel, jeho rozlehlé hlavní město s velkou populací imigrantů, by se mohl velmi rychle zhroutit, jakmile bude vyčištěn od rakovinných centrál EU a NATO.

10. 2055-2058: Osvobození západních latinských národů

Západní latinské národy (východní latinské národy – Rumuni a Moldavané) jsou národy Francie, Korsiky, Itálie, San Marina, Andorry, Španělska, Katalánska, Portugalska a jejich nelatinské menšiny – Bretonci a Baskové. Až budou elity odstraněny, zde mohou konečně vystoupit do popředí obyčejní lidé.

11. 2059-2062: Osvobození severních národů

Zde máme na mysli skandinávské země – Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Island. Všechny mají velmi malou populaci, ale až příliš často mají pokryteckou probouzející se nacistickou mentalitu. Stačí se podívat na jejich postoj během druhé světové války. Finsko bojovalo po boku nacistů, Dánsko a Norsko téměř neodolaly a ‚neutrální‘ Švédsko ochotně dodávalo Říši potřebné suroviny.

12.2063-2066: Osvobození ostrovů

To může být ze všech nejproblematičtější. Irsko, které bude brzy znovu sjednoceno, by však bezpochyby uvítalo úplné osvobození, republikánské Skotsko také, dokonce i Wales: v těch keltských zemích s nízkým počtem obyvatel je postiženo nacismem jen několik. 

Ale je tu ještě Anglie, která musí být osvobozena od „Británie“ a tím obnovena. To, co trávilo Anglii a anglický život po téměř tisíciletí – britský establishment s centrem v Londýně (starým anglickým hlavním městem byl Winchester) a rozšiřující svá chapadla po celé zemi – musí být odstraněno.

Skládá se z parazitických politiků, ozbrojených sil, tajné policie (nazývanou MI5), aristokratů, bankéřů a průmyslníků, jejich hlásné trouby propagandy BBC, blahosklonně používané k ovládání plebsu s dalšími oligarchickými médii, stejně jako další vládní zbraně. 

Establishment nereprezentuje Anglii, pouze Británii. Ať utlačované provincie Anglie povstanou a odmítnou gangrénu chapadlové metropolitní elity. Místo dynastie Saxe-Coburg-Gotha (Sachsen-Coburg und Gotha – dynastie Windsor, pozn. red) – importované, aby se vyhnuli katolíkovi na trůnu – už žádný francouzský/velšský/skotský/nizozemský/německý, ale anglický panovník se nakonec po tisíci letech a bilionu slz ujme trůnu.

To je jediný způsob, jak otevřít britský absces a vyléčit Anglii z tisícileté horečky mozku a duše.

Závěr

To je návrh na zvednutí evropské železné opony prostřednictvím denacifikace, denatofikace, deeskalace a tím osvobození evropského poloostrova Severozápadní Eurasie. Někdo řekne, že i při rozvržení na 44 let je tento projekt beznadějně optimistický, ba dokonce nemožný; jiní řeknou, že je pesimistický, že všechno se může stát během několika let, protože Západní Evropa je domeček z karet.

Nevíme, kdo má pravdu. 

Má Rusko vůbec chuť přistoupit k těmto krokům? 

Ne bez podpory veřejnosti na jmenovaných místech. Bez podpory veřejnosti nemůže žádný narušitel vyhrát – i USA by to měly vědět ze svých porážek ve Vietnamu a Afghánistánu. 

Nicméně v každém případě, pokud bude Západ pokračovat v eskalaci konfliktu na Ukrajině, bude nevyhnutelně muset zaplatit za následky své velké hlouposti. Neměli byste hrát americkou ruletu (2), zvláště když žijete v domečku z karet.

Má-li se však multipolární Afro-Eurasie pohnout vpřed plnou rychlostí, Evropa musí být osvobozena od své západní nadvlády/ideologie nacismu. A nové světy se také budou muset vyřešit, třeba i s pomocí.  Rusko může pomoci v Latinské Americe, Čína – v Oceánii. 

Pokud jde o Severní Ameriku, Spojené státy se rozpadnou na jednotlivé části: jižní státy se vrátí do Mexika, Nová Anglie do Kanady, další části se stanou nezávislými konfederacemi, Aljaška se vrátí do Ruské federace, a tak obnoví Federaci jako trojkontinentální národ, což je její osud. 

Možná by denacifikované Britské ostrovy a Irsko mohly hrát užitečnou roli ve zbývajících státech?  Samozřejmě nevíme nic o tom, jak daleko nebo jak rychle může taková ambiciózní vize dojít. 

Ale upřímně, pokud by bylo dosaženo pouze 10 % čehokoli z výše uvedeného, ​​byl by to obrovský a zázračný pokrok.

Poznámky:

(1) Mnozí řeknou, že druhá světová válka byla jen pokračováním první světové války. Francouzský maršál Foch věřil, že Versailleská smlouva, která formálně ukončila válku, povede k nové válce. V červnu 1919 ji podepsal a řekl: „To není mír. Toto je příměří na 20 let.” Jeho prognóza byla velice přesná.

(2) Toto je správný název pro takzvanou ‘ruskou ruletu’. V Rusku nikdy neexistovala, ale byl vynalezena americkým spisovatelem pro jeho beletristické dílo v roce 1937. Pravděpodobně tomu dal ruské jméno proto, protože mu to znělo ‚exoticky‘. Další šílený a rasistický rusofobní vynález, se kterým mohli přijít jen kovbojové posedlí zbraněmi s jejich kultem násilí.

****

P/S

Takže taková je prognóza (a nikdo neví, jak to vlastně bude) No a ti kdo o tom něco ví, mlčí.

Hlavní otázka ovšem zní: Potřebuje Rusko tohle všechno? (zejména očistit od odpadků EU) 

Můj názor – ano, odpadky je třeba vymést, jinak dosáhnou kritického množství – tyto odpadky mohou začít silně zapáchat, jako na Ukrajině. Když byl čas odpadky nevymetli a dostali to, co jsme vidíme dnes

Rozhodnou tam nahoře, někde ještě výš, než je možné předpokládat – no a my, co chodíme rovně, můžeme jen pozorovat vše, co se děje na Zemi.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://glav.su/forum/threads/…
https://bit.ly/3NUtrjC

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
TTT
13. 6. 2022 03:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Je dobře, že byl přeložen i tento článek, i když je to nesmysl. Rusko nebude posílat na smrt své vojáky za hranice Ukrajiny. I když dnes poráží i zbraně NATO, přece jen je síla Evropy a USA poněkud jiná než síla Ukrajiny. Zatímco Ukrajinu považují Rusové za odvěkou součást Ruska a po tisíciletí tomu tak bylo, Evropu Rusko bere jako svého souseda i rivala, ale ne za součást své říše. Nicméně Evropa se může časem k Rusku připojit jako partner, pokud dopady jejích vlastních sankcí budou neudržitelné… Ale to vše je příliš daleko.

Pavla
13. 6. 2022 08:04
Odpovědět  TTT

V dnešní době jde všechno rychle. U UA to taky vypadalo na desetiletí a teď je to spíš do roka a do dne.

Pozor
13. 6. 2022 09:22
Odpovědět  TTT

S prvou vetou sa dá súhlasiť ale s ďalšími nie. Ukrajinu Rusi považujú za svoju zem ale tiež napr. pobaltie ale aj Kazachstan a pod. Rusko bude nútené urobiť niečo minimálne so strednou Európou ako s nárazníkovou zónou, či sa mu to páči alebo nie.

13. 6. 2022 16:47
Odpovědět  TTT

Přátelé, něco se vrbí. Dnes vyšel na cemperkydech už druhý článek, který si vzal na paškál ústavní sv-ini Rychetského. Žeby žeby? Že by černoch posloužil, černoch může jít a chystaj se ho zrychtovat a zpracovat mu krupón, jestli jako fakt je to hroší kůže a nepotřebuje proto páteř? Jo, aha. "Když máš hroší nepotřebuješ páteř." Třeba se konspirativně mýlím, ale začínám mít dojem, že spodní proudy, jejichž skvělým indikátorem jsou právě cemperkydy, drobet mění směr. Neříkám jakým směrem a že to bude ku prospěchu - každou svi-ni vždy může odstrčit od koryta ještě větší svině -, to se teprve ukáže, ale je to v každém případě zajímací. Jo, a ten článek? Budu hodnej. No comment.

13. 6. 2022 17:12

Sakra, já zapomněl. Dalším indikátorem je, kdo ty články – zatím sedm – vypotil. Inu, byla to figura jménem Janek Kroupa.

Evžen
16. 6. 2022 07:06
Odpovědět  TTT

Také nevěřím že je to možné ale může být Rusku v Evropě jeden velký spojenec,hlad a bída…!

Pozor
13. 6. 2022 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Ako článok je to viac skazka ako realita hlavne to časové rozpätie udalostí. Ako myšlienka o tom, že Rusko bude musieť pre svoju bezpečnosť niečo urobiť je fakt a určite to neskončí len Ukrajinou. Pre Rusko je priam nevyhnutná nárazníková zóna strednej a východnej Európy. Ako to Rusko zrealizuje neviem, ale určite toľko času nemá ako to tu časovo prezentuje autor článku.

Ladislav
13. 6. 2022 09:52
Odpovědět  Pozor

Zrealizuje se to velice rychle. Jen jak se pokusí největší zločinec usa něco prasečího na UA, pak je Rusko srovná se zemí! To je základ všeho! No a ti poslušní poskoci v EU se nebudou moc o nikoho opřít! Takže se strachy vzdá provokaci a budou držet huby na věky!

Helena
13. 6. 2022 11:10
Odpovědět  Ladislav

PŘESNĚ!! EU poskoci budou Rusa provokovat do té doby, než usáky Rus pořádně, ale pořádně praští přes pazoury co je USA strkají do Evropy a Ruska. A až USA dostane pořádnou ránu, přestane těm blbům v EU krýt záda, tak se EUvlezdoprdelkové pose.ou tak, že kanály nebudou stačit. Pak dostanou od lidí, co jim patří !!

Gales
13. 6. 2022 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Vanga předpověděla že nás přijdou osvobodit vojska z východu. Sami to nedokážeme,protože moc jde proti přání lidu. A pokud bude šprajc mezi lidem a vládou jednající za cizí zájmy,tak nebudeme svobodní. Zlatí komunisti.