nezařazené

Nové hodnoty. Přidáváme teď konečně to ‘P’?

Takzvaný „profesor etiky“ z Norska tvrdí, že pedofilie by měla být klasifikována jako „vrozená sexualita“ a měla by být vyučována ve školách.

Ano, skutečně.

Ole Martin Moen, gay, který se identifikuje jako „queer“, v současnosti pracuje jako člen poradního sboru norské pacientské organizace pro genderovou inkongruenci (PKI), sociální a politické lobbistické skupiny pro trans práva. 

Reduxx uvádí, že Ole Martin Moen z Metropolitní univerzity v Oslu vyzývá k „destigmatizaci“ pedofilů a tvrdí, že „duševní stav, kdy jsou děti sexuálně přitažlivé, je velmi běžný“.

„Profesor“ Moen již v roce 2015 napsal článek s názvem „Etika pedofilie“, ve kterém se ptá „jak špatná je“ pedofilie, „A jakými způsoby a z jakých důvodů je špatná?

Moen také navrhuje: „Abychom předešli poškození dětí, bylo nám také doporučeno začít studenty středních škol učit nejen to, co mají dělat v případě, že se stanou obětí sexuálního zneužívání, ale také co dělat v případě, že jsou sami pedofilové.“

Moen také tvrdí, že významné „procento středoškolských studentů má vrozenou pedofilní sexuální identitu“, což je něco, co přirovnává k těm, kteří se identifikují jako LGBTQ+.

… přidáváme teď konečně to ‘P’?

A jakou barvu budou mít pedofilové na duhové vlajce?

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
13. 6. 2022 21:44

Ba tak. A protože megalomanie, sadismus, sociapatie, psychopatie, kanibalismus a další líbeznosti jsou také vrozené identity, je třeba Hitlera, Mengeleho, Čikatela, Ceausesca, Trockého a další identity rehabilitovat a postavit jim památníky a knihu 120 dnů Sodomy od Markýze de Sade zavést jako povinnou četbu. A samosebou pustit všechny podobné identity z kriminálů - nejlíp na pískoviště a do škol, aby mohli plodně relaxovat - a společnost by se jim měla omluvit. Když už otevírat Overtonova okna, tak dokořán!

zdena
13. 6. 2022 22:19

…Lépe bych to nenapsala. Díky ….

Honza
13. 6. 2022 23:46

To se dalo čekat, že s tím nějaké prase vyleze. A je to tu. Okno otevřeno. Po pár dnech v base by změnil názor.

Frank
14. 6. 2022 07:55

Už někdo panu profesorovi nakopal koule do modra?

Milan ze Zahrady Čech
14. 6. 2022 17:51
Odpovědět  Frank

Právě že jo. A tak teď po té kastraci nasucho musí špulit řiť, páč mu toho z těch švestek moc nezbylo a jinak si zadovádět už nemůže.

Gales
14. 6. 2022 09:47

Já bych je všechny poslal na převýchovu na ostrov Bogana ke kmeni lidojedů…

Albi
14. 6. 2022 10:17
Odpovědět  Gales

Uděláme to jednodušeji – po pedofilii zavedeme svůj vlastní, demokratický kanibalismus, stejně za chvíli už dojdou nápady na další úchylky, do nekonečna to přece nepůjde.

Milan ze Zahrady Čech
14. 6. 2022 17:54
Odpovědět  Albi

Demokraticky navrhuju kavárně aby si jako první dala řeporyjskou svini. Ale jenom jednu porci, aby se moc nezfetovali.