Šaškárna v Plzni: Dobrý den prapore… A v Plzni padl jediný americký voják! Alkoholem…

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová.

A není divu. V boji žádný!

Tento text vznikl na základě falšování dějin, které začalo po roce 2000, vyvrcholilo přepracováním dějepisů a dokončeno  naprostými zhovadilostmi v roce 2015, takže není třeba na něm nic měnit a prostě jenom ty zhovadilosti oprášit a mladým ukázat skutečnost.
A nikdy by nás tenkrát nenapadlo, že Evropské hodnoty budou představovat daleko, neskonale daleko větší hnůj a špínu, než bolševici v létech 1948 – 1952!
Před vstupem do Evropské unie jsme museli změnit dějiny.

Pojďme si ty “nejlepší perly” zpětně dohledat.

Když se pak provalilo, že Plzeň neosvobodila americká armáda, ale Patton přijel do rozjásané Plzně, Vyčítal se stáhl a už o tom nechtěl mluvit. Zato se rozjela pátá kolona: když vy jste nám našli “ožralého amerického vojáka” kterého jsme vydávali za osvoboditele Plzně, my vám jich najdeme tolik, že se zblázníte.

A jak řekli, tak se stalo: 
Komentátorko E15, nechcete tento výrok přehodnotit podle pravdy?

Mýtem například je počet padlých sovětských vojáků.
Těch byly zhruba tři desítky. Rudá armáda dorazila až poté, co bylo téměř dobojováno, hlásala nenávistná lepšožena
Jana Havligerová, hlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

(Špína, hnus, urážky, nenávist. Přitom opak je pravdou, například ten mrtvý opilec patřil v Plzni k armádě Pattona a proto jsou v Plzni tak bujaré oslavy)

 A jaká jsou fakta?

Padl jeden Američan.

Obrovské oslavy v Plzni byly a budou prý logické (A šaškárna stále běží rok co rok.)

Za pět dní bojů o Plzeň padlo generálu Pattnovi množství vojáků v počtu jeden z obrněné 16. divize. 

Opilý spadl z auta. Dále pak bylo zraněno 7 vojáků americké armády. Bylo zajato asi 7000 německých vojáků a (závažné) bylo rozdáno několik milionů žvýkaček. V boji o Šumavu padlo 10 amerických vojáků, což zajisté dokazuje urputné boje…

Fakta statisticky:

Celkem padlo na území ČSR 116 amerických vojáků (počty se mění, ale většina badatelů se shoduje na tomto čísle) a 144 000 ruských vojáků. 

Při osvobození Prahy pravděpodobně padlo asi 300 sovětských vojáků a asi 500 vlasovců.

Jak je vidět, hlavní tíhu nesl generál Patton a američtí vojáci, proto musí mít řádné oslavy, zatímco ti sovětští sem přijeli pouze pít…

Zklamaní Američané

Článek v The New York Times z 22. dubna 1945 líčí dva dny po osvobození Aše a Hitlerových narozeninách, jak byli při vstupu do města Američané zklamáni, že je radostně nevítaly davy Čechů, a tak prý převzali město totálně nasazení Rusové a Poláci. (Muzeum HoryDoly)

Znudění a navonění vojáci generála Pattona

A jak přiznal voják, pozvaný na oslavu do Plzně v roce 2017: byli jsme dislokovaní na okraji Plzně, holek tam moc nebylo, tak jsme si z nudy zkoušeli vařit alkohol.

Samozřejmě že armáda generála Pattona, která skoro nebojovala vypadala jinak než zbídačelá armáda SSSR, která v pětiletých bojích poztrácela statisíce svých kamarádů a spolubojovníků.
A zatímco americká armáda na válce bohatla, Sovětský svaz umíral hlady… Ludvík Svoboda

Asi je nejlepší vložit příspěvek v diskuzi:

ZMZLONICE

ZMZLONICE Proamerický oslavný text na hudbu dřívější komunistické propagandy o 1. kosmonautovi SSSR i světa – jde autorsky klesnout ještě hlouběji???

Nastal čas, abychom my, nekomunisté, současně nefanatičtí obdivovatelé USA začali psát skutečnou pravdu o historii Československa, potažmo České republiky. Fakta lze dohledat, stačí vědět, kde!

 NEPŘIPUSTÍME, ABY PROZÁPADNÍ ODPAD ZAMLČEL SKUTEČNÉ DĚJINY!

Štěpán Kotrba

doporučuji sledovat, jak Spojené státy jdou ke dnu, zatímco význam Ruska stoupá. A doporučuji si připomenout, že od Napoleona i od Hitlera Evropu vždy zachránilo až Rusko. Proč? Protože Rusko
války nezačíná, Rusko války ukončuje, což se právě a opět potvrzuje na Blízkém Východě – v Sýrii.

Skrytá pravda
https://bit.ly/3f49GpS

sdíletj na