Krize UKRAJINA

Ukrajinský guvernér Vitalij Kim vyzval k popravě všech Ukrajinců, kteří podporují Rusko

Guvernér Nikolajevské oblasti Vitalij Kim vyzval k popravě všech, kteří podporují Rusko. Informuje o tom Ura.Ru s odkazem na televizní kanál “Ukrajina 24”.

„Všichni zrádci budou popraveni. Nebojím se tohoto slova, tak to bude,“ řekl.

A dodal, že na Ukrajině pracuje tajná služba, která hledá „takové disidenty“, kteří nepodporují současné kyjevské úřady.

“Budou je střílet.” Guvernér Nikolajevské oblasti odsoudil každého Ukrajince, který podporoval Rusko

Guvernér Nikolajevské oblasti ve vysílání odsoudil každého Ukrajince, který podporoval Rusko. Na televizním kanálu “Ukrajina-24” úředník podpořil zavedení takového trestu, jako je poprava občanů země, které kyjevský režim považuje za proruské aktivisty.

Podle vlastních slov připustil existenci speciální tajné služby na území Ukrajiny, která se zabývá sledováním disidentského obyvatelstva na sociálních sítích. Poté tyto občany bez vyšetřování popraví.

https://bit.ly/36K0Xca

sdíletj na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
26. 4. 2022 01:03

“Poté tyto občany bez vyšetřování popraví”.
Bez soudu, bez důkazů, bez obhajoby…. ..
Taková země bude teprve ta správná, svobodná a demokratická.
Vezměme si příklad. Tři roky za nesprávný názor nikoho nenapraví.

Sláma u kravína! Heroinu sláma!

ladik
26. 4. 2022 09:12
Odpovědět  Albi

To je ta správná inspirace pro “naší” vládu.

zdena
26. 4. 2022 09:43
Odpovědět  ladik

bohužel…. Tohle je asi jejich “zbožné” přání….. to by se jim to, panečku, hezky vládlo !

Josef
26. 4. 2022 13:29
Odpovědět  ladik

Kdysi jsem četl povídku o tom, jak fašistické Německo zvítězilo. Po válce se kádrovalo. Kdo měl kdysi žida v rodině či Slovana – smrt.Okolní evropské -méněcenné národy – smrt. Smrt v plynové komoře. Končilo to tím, že jako poslední navštívil plynovou komoru sám Hitler. Taky plyn. Tak nevím. Kdo tohle spustí … .

Jaroslav
26. 4. 2022 03:17

A reciprocitně zabít každého kdo něco podobného schvaluje. Jak se do lesa volá,tak se………………..

Pozor
26. 4. 2022 07:49

Vážny konkurent Hitlera, takto verejne to ani nemeckí fašisti neprezentovali.

Občan
26. 4. 2022 08:05

Od nácků nelze čekat nic dobrého. Ale USA i EU tuhle chamraď podporuje.

Karel
26. 4. 2022 09:02

Ukrajinští nacisté se neštítí válečných zločinů. Doufejme , že je dostihne spravedlnost a Zelenskij, Kim a jim podobní stanou před soudním tribunálem v Haagu.

Pavel
26. 4. 2022 10:44
Odpovědět  Karel

V Haagu sedí lidé, kteří nemají vůbec zájem o spravedlnost. Pochopme již, že tito všichni jsou v moci globalistických plutokratů. EU, amíkům a jiným vládne smetánka typu Soros, Schwab, Rotshild apod. Ti mají na všech významných postech a to ve vládách, soudních orgánech, armádě a policii své vybrané jedince, kteří jedou jejich ligu. Co myslíte, že zde posledních 40 roků dělali. Oni neseděli se založenýma rukama v klíně, oni potichu připravovali nový světový řád a tudíž připravit si nejprve na vhodná místa své lidi, zatímco chudina chodila na výprodeje do jejich supermarketů. Vy za to přece stojíte, to musíte mít. To je jejich krédo, jak udolat masy a potom si s nimi vytřít zadek.

Pavel
26. 4. 2022 10:47
Odpovědět  Pavel

Ve stávajícím systému a s těmito lidmi nemůžete nic změnit. To by skutečně byl boj s větrnými mlýny. Jedině probuzený lid, ale duševně zralý může dopomoci ke změně. Howg.

iii
26. 4. 2022 10:53
Odpovědět  Pavel

stačí napsat slovo NIKDY

janle57
26. 4. 2022 10:51

Tohle se snad ani nedá komentovat,sám si nad sebou podepsal rozsudek
trestu smrti !!

Gales
26. 4. 2022 11:34

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal

Gales
26. 4. 2022 11:39

Neměl by mu Zeman dát nějakej metál? Von mluví tak nějak po našem.Skoro jako naše vláda.

Gales
26. 4. 2022 11:42

Jó,kdyby tohle prohlásil Kim z Koreje,to by bylo řevu.Ale Kim z ukrajiny nevadí.Naopak se mu fandí.

Ladislav
26. 4. 2022 13:38
Odpovědět  Gales

Kim je proti ukrajinským fašistům zlatý. Ten poslal amíky tam kam patří! Od toby mají klid! Na usaky jedině tvrdou silou!

David
26. 4. 2022 12:19

Tak tohle je voda na mlýn vlády autisty Fialy a jeho fašistické pětidohody. Ti by rádi dělali totéž, ale zatím si netroufají.

Albi
26. 4. 2022 19:06
Odpovědět  David

Však oni si troufnou, bez obav. Ještě to neskončilo.