Fakta 1945: Před 76 lety v Plzni USA zmasakrovaly třídu plnou dětí a všichni o tom mlčí!

Americké omyly na konci války, nebo začátek terorismu, o kterém se mlčí? Plzeň na Doubravce – v  bývalé konzervatoři, která je již několik let opuštěna, je umístěna pamětní deska na vzpomínku za zahynulou celou třídu – 38 dětí a učitelku.

V závěru války se město stalo cílem spojeneckého bombardování,“ uvedla na začátku krátkého pitního aktu Hana Vočadlová.

Noc se změnila v den

„Dne 17. dubna 1945 přišel první velký nálet. Z 16. na 17. dubna to byl britský nálet. Tuto noc se nad Plzní objevilo 222 bombardérů typu Lancaster. Nejprve označily cíle barevně hořícími pumami. Podle výpovědi pamětníků se noc změnila v den. Ve vzniklé záři bylo prý možné číst noviny. Během 17 minut shodily spojenecké letouny 891 trhavých a 4 tuny zápalných bomb.“ Kromě nádraží bombardovaly část obytné čtvrti Doubravky, Roudné, celou Jatečnou kolonii a také Plzeňské pivovary, uvedla dále Vočadlová. „Bilance náletů byla hrozivá. Obětí bylo kolem jednoho tisíce, zbořeno bylo 120 domů, těžce poškozeno dalších 154. Památku dětí, které při tomto bombardování zahynuly, připomíná pamětní deska v chodbě konzervatoře a lípa, vysazená v Habrmanově parku, která nese jméno paní učitelky – Květa.“

Připomínat a zase připomínat!

„Ani na takové oběti druhé světové války by se nemělo zapomínat,“ pokačovala dále. „ Amerických a britských vojáků, které Plzeň jako své osvoboditele oslavuje, zahynulo při postupu našim územím mnohem méně, než v jeden jediný okamžik našich civilistů. Vzhledem k časovému odstupu ubývá pamětníků těchto událostí.“

Plzeň po americkém náletu

nalet

Ve světle faktů jsou megalomanské oslavy adorace US ARMY v Plzni spíše zločinem a výsměchem obyčejným lidem a zabitým, než skutečná pocta osvoboditelům. Kdo si toto připomněl z amerických rádoby hrdinů na oslavách?

„Je přímo nepochopitelné, že v dnešní době jsou prezentovány nápady, aby ve jménu demokracie a ochrany lidských práv bylo použito moderních zbraní, včetně jaderných,“ ukončila svůj projev Vočadková.

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru…

http://skrytapravda.cz/domaci/1617-fakta-1945-usa-zmasakrovaly-tridu-plnou-deti-a-plzen-o-tom-mlci

zdroje: http://www.blovice.info/?p=6516

http://www.blovice.info/?p=6515

http://skrytapravda.cz/domaci/1613-saskarna-v-plzni-dobry-den-prapore-a-v-plzni-padl-jediny-americky-vojak

Zapomenutí zabití při plnění hospodářských úkolů spojenecké armády

Jaroslav Loudil
9. 10. 2017
Je smutnou skutečností, že náš současný režim dokáže některé oběti minulých totalit doslova „prohlásit za svaté“ a na jiné pro jistotu zase úplně zapomene. Například osoba Milady Horákové. Nikdo soudný asi nebude zpochybňovat její utrpení a oběť, ovšem aby po ní bylo pojmenováno obří množství : škol, ulic, náměstí, parků, parčíků, pavilonů, učilišť a snad už brzy i nádraží, nemocnic, dálnic, mostů, letišť , kosmodromů či významných kráterů na Měsíci a nově objevených planetek v pásmu mezi Jupiterem a Saturnem, to už je tedy i pro našince opravdu – „silná káva“ !!!

 A to jsme jako věční servilní podržtaškové supervelmocí zvyklí opravdu na všelicos ! Nyní lezeme „do zadku“ USA a pliveme na jejich pokyn na Rusko. Ještě před 30 roky to bylo přitom obráceně. Na koho budeme plivat za týden nevíme, možná na pokyn z Pekingu zase na USA. Ovšem to už je náš český „úděl“. Tak to chtějí naši politici. 

Ale k oněm obětem . Na konferenci vítězných velmocí na Jaltě bylo rozhodnuto o zařazení ČSR do budoucí „zóny vlivu SSSR“. USA podle toho začaly jednat. Rozhodly se „pod pláštíkem boje proti Hitlerovi“ zničit do konce války významný český průmysl, který po válce spadne do zóny vlivu SSSR. Zavraždění čeští občané ,kteří zemřeli při náletech USAF v dubnu 1945, například na plzeňskou Škodovku /18 a 25.dubna 1945/ tak již nebyli obětmi Druhé války nýbrž obětmi Studené války USA proti SSSR. Hitler spáchal sebevraždu 30. dubna 1945 a ve stejný den sovětští vojáci provedli závěrečnou zteč Reichstagu v centru Berlína. Bylo možné v plzeňské Škodovce těchto několik dní před smrtí Hitlera vyrobit významné množství zbraní a dopravit je na frontu vojákům Wehrmachtu ??? Nikoli ! Nebylo ! Jedná se tak jenom o sprostou vraždu českých občanů letectvem USA v samém konci války.

P.S. Památník americkým obětem z plzeňských Slovan viz foto v odkazu. Nezpomínáme ! (pozn. red.: pachatel zřejmě neznámý…)

http://www.novarepublika.cz/2017/10/zapomenuti-zabiti-pri-plneni.html

http://valka.stoplusjednicka.cz/boj-o-rissky-snem-1945-2http://www.rozhlas.cz/plzen/zpravodajstvi/_zprava/v-plznislovanech-vznikl-pamatnik-obetem-valecneho-bombardovani-v-dubnu-1945–1340597

sdíletj na