politikavideo

Jeffrey Sachs – problémem není Rusko, ale NATO a politika …

sdíletj na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
25. 1. 2024 11:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale to je v rámci jejich co bylo dřív – slepice nebo zlatá vejce. Jak i jejich tisk dal že 90% z půjček ukr jim zůstane v pindostanu. To je kauf a jedou ten průmysl businessmani korporátníci s pobídkami již s tradicí 200. let mimo 7. hubených let bez válek.
https://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886
Ten tisk pdf si zrušte.
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M

sergej
25. 1. 2024 17:10
Odpovědět  sergej
sergej
25. 1. 2024 19:10
Odpovědět  sergej
CCC
25. 1. 2024 12:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Za vše může jediný člověk – Gorbačov. Kdyby tento magor nerozmlátil východní blok a SSSR napadrť, mohli jsme se s celým slovanským světem úspěšně rozvíjet a byli bychom technologicky a životní úrovní daleko před dnešní Čínou. Místo toho naservíroval svoje spojence americkému impériu. To co stálo Rusy v druhé světové válce 40 milionů životů, odevzdal zdarma Američanům. Neexistuje historická analogie k takovému blbovi.
A výsledek se dostavil. Zatímco americké impérium, ždímající svoje kolonie, se topí v takovém bohatství, že z toho degeneruje, Slované se mezi sebou vraždí jako primitivní zvířata. A země co skončily jako americké kolonie, se vrátily vývojově o dvě stě let nazpátek. A Rusko se válkou na Ukrajině ocitlo v realitě, která tady třicet let byla, ale kterou odmítalo vidět. A sice, že ho západ třicet let vodil za nos.
Historické poučení z toho plyne, že jeden blbec v politice může být nebezpečnější než celý jaderný arzenál protivníka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
25. 1. 2024 12:27
Odpovědět  CCC

👍 když tu byli bratři Rusové byl v Evropě klid a mír a banda amícká čušela v koutě! Dnes se serou do všeho a všech!
Naštěstí jejich machrování končí!
Už potichu vyklidili jednu základnu i v Sýrii!
Zmizeli, jak ten smrad z Afghánistánu!
Brzo vypadnou i z Evropy!

pedro
25. 1. 2024 13:14
Odpovědět  Ladislav 💤

Bojím se, že rozpoutají 3. světovou. Blbí a agresivní jsou NATO dost.

zdendulka
25. 1. 2024 14:46
Odpovědět  pedro

nerozpoutají…. nikdo jí nechce, ale hezky se s ní mává jak fanglí nad hlavou….

Jaris.
26. 1. 2024 00:59
Odpovědět  zdendulka

Myslim si, ze velka valka bude. Hrnec zla se vari, preteka a nejde to zastavit.
Mocnosti tvrdi, ze valku nechteji, ale opak je pravdou. Agresivni byva ten, ktery ma hlad. Nejde samozrejme jen o potraviny, ale o suroviny, mineraly a nerosty. Ten hladovy je dnesni hnUSAk. Vse si uz sami sezrali svym nezrizenym konzumnim zivotem. Jejich zrak spocinul na bohatem Rusku, ktere chteji pro sebe vysat, jako parazit. Ze se tomu Rusko bude branit neni nejmensich pochyb. Svet bez Ruska nebude existovat. Tak nejak se vyjadril Putin.

Helena
25. 1. 2024 13:42
Odpovědět  CCC

Za to nemůže Gorbačov – ten byl dosazená figurka amerikou a západem vůbec, aby umožnil hladký přístup západu k ruským surovinám-tak jako je Zelenský, Pyjala, Tusk, fašistické swině v Pobaltí, Milei v Argentině, kteří slouží jedinému: vydrancování Ruska, Argentiny, nebo vyhnání mobilizací do bojů proti Rusku za umožnění a hladký průchod drancování Ruska. A Putin jim do toho hodil vidle.
Všechno se to děje pro jediné: západ už nemá kde brát, sami líní jako vši, zvyklí jen krást. Jediná bašta hojnosti surovin je v Rusku a možná něco v Jižní Americe. A tomu podřídí všechno, všechno. Je jim fuk, kolik utrpení, bídy a zmaru to bude miliony lidí stát.
Jak říkám, dokud USA a Anglie s majetky RR nezmizí z povrchu Země – nikdy, nikdy na této planetě nebude klid. Záměrně neříkám Izrael, protože líní židáci jak nebudou mít USA a Anglii za zadkem, budou v řiti.

zdendulka
25. 1. 2024 14:50
Odpovědět  Helena

jo…Gorbi byl jenom slovansky naivní, stejně jako z počátku i Putin…. Gorbi z toho nevyrostl, pořád doufal……. Putin naštěstí zavčas prohlédl a hodil hned zpátečku. První velkou nedůvěru v Západ projevil už tenkrát odmítnutím pomoci při vyzvednutí ztroskotané obří atomové ponorky……….

JoFa
25. 1. 2024 16:44
Odpovědět  zdendulka

Raisa G. bola židula a šéfovala Sorošovskej OSF a tak riadila Gorbiho a jeho myslenie, všetko bolo nachystané. Putin je žid tiež, tak o čom to tu točíte? Súboj židákov sa viedol už v tedy, pri rozpade SSSR a CCC to vystihol-mohli sme keby…Rusi to pochopili neskoro, až keď už bolo rozhodnuté a uvideli to v JZD Slušovice.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
26. 1. 2024 01:06
Odpovědět  zdendulka

Gorbacov rozhodne naivni nebyl. Byl pripraven na roli zradce, kterou bravurne sehral a splnil tak, ze se z toho dodnes Rusko a vychodni staty plne nezotavily. Jeste mel tu drzost tvrdit, ze mu Putin prekazil zapocate dilo.

Tupý hulvát
25. 1. 2024 15:45
Odpovědět  CCC

Ale tak to není,lidé prostě nejsou schopni žít v socializmu a pochopit,že sice nemají barevné igelitky,ale mají levné bydlení.Nedokáží nezávidět,netoužit po moci,netoužit mít víc než druhý.Jsou to zvířata v rouše beránčím,s tenonkou vrstvičkou morálky,poctivosti a cti,která se při první příležitosti protrhně a člověk vycení zuby.Nepovedli jsme se a kapitalizmus na nás přesně sedí,legalizuje džungli,okrádání všech všemi.Cestu nevidím,protože žvásty o změně neplatí.Tu změnu už jsme měli,nevážili jsme si toho a rozbili ji.Systémy jsou totiž jen dva,SPOLEČNĚ nebo KAŽDÝ SÁM,silnější vyhrává.Společně nejsme schopni,tak se budeme rvát dokud neprohrají všichni.

skeptik
25. 1. 2024 16:53
Odpovědět  Tupý hulvát

No jo no, když nejsou všichni lidi stejní. A propaganda kapitalismu hlásá, že jen v kapitalismu se mají schopní lidi dobře.
Ale aby uspěli v tvrdé konkurenci, tak musí být všeho schopní.
Někdo řekl moudro, že není zločin, kterého by kapitalista nebyl schopen pro vyšší zisk.

Pro zajímavost: https://video.aktualne.cz/dvtv/kapitalismus-je-cesta-do-pekla-komunismus-byl-lepsi-ale-lidi/r~90cbebac0d7011e69d46002590604f2e/

Od 11.minuty.

Putinovec
25. 1. 2024 16:59
Odpovědět  CCC

Ten blbec nebyl jeden , byla to skupina , která stála na konci dvougeneračního plánu . A podpantoflák gorba , řízený svojí vlastní židovkou , byl stejná karikatura vůdce , jako žid Zelí .
Není důležitá figurka , která je všem ukazována . Důležitý je ten krysař v pozadí .

sergej
25. 1. 2024 17:13
Odpovědět  CCC

Nevíme všechno ale leze to ven.
Čas cca. 59:30
https://www.facebook.com/61551549951801/videos/938758684479484/

Vladimír
25. 1. 2024 17:54
Odpovědět  CCC

K tomu Gorbačevovi – neříkala náhodou Sybila “chraňte se postižených”?

Bety
26. 1. 2024 18:50
Odpovědět  CCC

Já si ale myslím, že Gorbačov nebyl takový naiva, naopak, od začátku byl černá ovce.
Přinejmenším mu daleko víc záleželo na tom, jak si ho Západ hledí a maže mu med kolem pusy než na všem ostatním. A že si ho Sachs pochvaluje? Bodejť by ne, 2200 procentní zisk z každého dolaru – zatraceně se jim vyplatil. Jen nepočítali s tím, že jim někdo jako Putin do toho tunelování hodí vidle. Tak teď ti rozumnější, kteří se přece jen začali bát že to přepískli, jedou ve stylu že jako nějaké chybičky se vloudily
Ti, co stále USA věří, by se měli podívat, co je za tou imigrací Mexičanů. Vždyť už dávno Američané vyhlásili, že Mexiko a další tamní státy jsou jejich “zadní dvorek” o který se demokraticky starají a nikdo jim do toho nesmí kecat.
A starají se tak dobře, že už to tam zřejmě není k žití a bohužel jinam než do USA se utéct nedá.
Západní Evropa byla zatím něco jako načinčaná předzahrádka, ale velice rychle směřuje k tomu “zadnímu dvorku”.

JoFa
25. 1. 2024 13:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Ešte keby to pochopila aj tá americká lúza. Najprv ich vychovajú, že sú najlepší na svete a potom od nich chcú aby pochopili svoje omyly. Bez toho, aby Amerika padla na úplné dno sa myslenie ĺudí nezmení a v prvom rade bude treba obnoviť seriózne objektívne spravodajstvo, veď celý svet je plný lží a hlavne tých amerických.

zdendulka
25. 1. 2024 14:51
Odpovědět  JoFa

Americký lid už na dně je… jenom se k nám nedostávají odpovídající informace…..

jan
25. 1. 2024 14:25
Ohodnotit příspěvek :
     

To mě opravdu uchvacuje, když mě mamrdól poučuje o Rusku. Je to komické. Mělo by se správně říci, že NATO vyrobilo z Ruska problém a to teď určuje politiku USA a EU. Zámořský pohled na onu ruskou problematiku je tupý a hloupý.

Pijack
25. 1. 2024 14:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové s nimi beztak vyběhnou a bude to fičák. Tihle vraždící nenažranci dřív nebo později naštvou i vlastní obyvatelstvo z jedné strany a z druhé jim utnou rypáky Rusové s Čínou. A nebude to trvat dlouho. Pohár trpělivosti s těmi nasupenými židy s velkým Ž už přetekl.

Pijack
25. 1. 2024 15:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Se říká na politické scéně, že – “strana a hnutí není ani proruská, ale ani proukrajinská, ani protiruská, ale ani protiukrajinská. Strana či hnutí je pročeská.

No, já říkám, že je to takové nemastné neslané, alibistické vyhlašování… pokakané strachy. Buď jsem nebo nejsem. Proč se bojí všichni říct, že jsou proruské? Já jsem proruský a nebojím se to dál tvrdit. A vím proč to říkám. Až přijde nějaké jiná strana, která řekne nahlas a jasně, že je proruská, budu jí volit. TEČKA.

sergej
25. 1. 2024 17:31
Odpovědět  Pijack

Neošetřili to že to trestné? Za zetko taky uvrhli šatlavu.

26. 1. 2024 00:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Jojo. Moc hezky se mi to, od autora ekonomických reforem v Rusku, které by ho, nebít Putina a spol. srazilo ne na kolena, ale drž-kou do bláta, poslouchá. Jinak má povětšinou pravdu, akorát že to v jeho podání vypadá, že se ta ekonomická reforma, co málem srazila Rusko drž-kou do bláta, tak nějak nasebeinstalovala a Gorby že nebyl zrádce a prodejnej vykuk, ale důvěřivej jeliman.
Tomu poslechu se už jenom vyrovná, když spoluzakladatel německé sekce Římského klubu, člen hamburského Übersee-Clubu a Rotary clubu hlaholí při při nalejvání vovčanů do Zlatého… čo to tárám… při zakládání Zlatého špendlíku v Brně: “…my, obyčejný lidi” a “…nás obyčejný lidi” a podobný hesla sounáležitosti echt lepšolida s obyčejnolidem. Až k slzám mě ale dojal, když úvodem řekl (1:07), že bude mluvit o nejdůležitějších aktérech kteří v tom hrají roli, ale pak úplně zapomněl na Římany i na Rotaryány.
https://1url.cz/EugEX
Což o to, hlaholí hezky, akorát se tak nějak nedokážu srovnat s tím, že se tak zčistajasna má za obyčejnolida. Mě to holt v podobných případech vždycky skřípe. Ale ony se blíží volby, tak co by neudělal pro sjednocování vlastenců jejich drobením, žeááno.