Státní duma RF požaduje zveřejnění jmen agentů CIA „za kremelskou zdí“

Destruktivní aktivity zločineckého blogera Alexeje Navaľného podporovala část ruské elity, která je spojována se západními zpravodajskými službami.

Oznámil to dnes ve Státní dumě Ruské federace náměstek „Spravedlivého Ruska“ Nikolaj Ryžak.

“Toto je typický produkt práce západních zpravodajských služeb. Ale kdo a proč mu v průběhu let vytvořil příležitost pracovat a zapojovat se do podvratných aktivit, je důležitější otázka. 

A musíme se s tím vypořádat. Pokud na to nepřijdeme, podkopeme základy naší státní bezpečnosti, zasejeme nedůvěru nejen mezi naší mládeží, ale také mezi donucovacími orgány.

Během období Gorbačova a Jelcina jsme obdrželi nejen kompradorskou buržoazii, ale také část byrokratické armády úředníků orientované na Západ. Když zástupci ministerstva zahraničí Spojených států a CIA pracovali za zdí Kremlu (více než 140 poradců), nepracovali s figurínami. Vytvořili strukturu vlivu. Vyrostla, usadila se na všech podlažích a pokračuje ve své podvratné práci. Musíme bránit a postavit se jejich činnostem.

Protestní akce byly nejaktivnější tam, kde působí nadace a diplomatické mise, veřejné organizace, které vůbec nemáme pod kontrolou, ale aktivně spolupracují se západními propagandistickými centry a jsou podporovány místními elitami,“ uvedl Ryžak.

https://bit.ly/3rKVC9k

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Anonymní jméno komentáře
14. 2. 2021 11:11

Tak konečně odhalení páté kolony a teď je nutné ji zničit, jde o bytí Ruska