politika

Fox News: Američtí demokraté skrývají pravdu o útoku na Kapitol

Úmrtí lidí během útoků na Kapitol 6. ledna aktivně využívají demokraté k propagandistickým účelům, ale fakta lidem neřeknou, věří Tucker Carlson (Fox News). 

Podle jeho slov tedy stále není jasné, k čemu bylo zabít Trumpovu podporovatelku Ashley Babbittovou a nač vlastně policista, údajně zabitý během nepokojů hasicím přístrojem, skutečně zemřel.

V ten den zemřela násilnou smrtí pouze jedna osoba, která byla zabita úmyslně. To je Ashley Babbittová (35), vojenská veteránka ze San Diega. Babbittová měla na sobě plášť s trampovskou symbolikou, když byla zastřelena policejním poručíkem Capitol Hill. Její smrt byla zachycena na videu a stala se tak nejvíce zdokumentovanou smrtí, která se toho dne stala. Je však překvapivé, jak málo toho o tom víme.

Babbittová byla zastřelena, když se pokoušela vlézt rozbitým oknem do koridoru mluvčího v Kapitolu. 

To je ve skutečnosti vše co víme. Úřady odmítly poskytnout jméno osoby, která ji zastřelila, ani žádné podrobnosti o tom, co prohlašují za vyšetřování. Možná se nikdy přesně nedozvíme, proč ji tento nejmenovaný policista z Capitol Hill vzal život.

Právník toho policisty řekl, cituji: „Po přezkoumání důkazů lze tohoto muže považovat za hrdinu.“ 

S těmito důkazy se samozřejmě nemůžeme seznámit, protože nám nejsou poskytovány. 
Ani nesmíme vědět, kdo to byl.

Za určitých zvláštních okolností může být oprávněné zabít neozbrojenou ženu. 

Jak to ale může být „hrdinstvím“? Protože oběť čte webové stránky QAnon? Republikáni tyto otázky nekladou. 

Jeden člen Kongresu, republikán z Oklahomy, řekl, že okamžitě objal policistu, který zastřelil Ashley Babbitt. 
Udělal jsi, co jsi musel.” – řekl kongresman. 

Ale měl to důstojník opravdu udělat? Nevíme. A bylo by dobré to vědět. 

Možná by někdo mohl položit tuto otázku.

Víme, že Ashley Babbittová byla neozbrojená, když byla zabita. Na slyšení obžaloby však kongresman z Rhode Islandu David Sisillin popsal události v Kapitolu jako, cituji, „ozbrojenou vzpouru “.

DAVID SISILLIN, americký kongresman: 
Podněcoval ozbrojený, rozzlobený dav ke vzpouře … Podněcování k ozbrojené vzpouře proti vládě Spojených států … Ozbrojený, rozzlobený a nebezpečný dav … Ozbrojené násilí proti vládě Spojených států.

David Sicillin je bývalý mafiánský právník z Providence. Pravděpodobně ví, co to znamená spáchat zločin se zbraní. Není pochyb o tom, že to ví. Nejsou žádné zprávy o tom, že by účastníci nepokojů v Capitol Hill toho dne stříleli nebo ohrožovali někoho zbraněmi. O čem přesně tedy David Sicillin mluví?

Zřejmě má na mysli smrt policisty Briana Siknika. V časných ranních hodinách po nepokojích uvedl The New York Times, že příznivci Trumpa brutálně dobili Siknika pomocí hasicího přístroje. Je zřejmé, že hasicí přístroj je smrtící zbraň. Proto se jedná o „ozbrojenou vzpouru “. 

Zprávy o Siknikově násilné smrti rychle přebralo bezpočet médií. Přední kabelové kanály to zopakovaly a poté poskytly podrobnosti.

CNN:
Policista Brian Siknik zemřel poté, co byl během několikahodinového útoku (na Capitol) zasažen hasicím přístrojem do hlavy.

MSNBC: 
Ubili kapitána policie k smrti hasicím přístrojem …

CNN: 
Brian Siknik zemřel poté, co byl během boje zasažen hasicím přístrojem do hlavy …

MSNBC: 
Zemřel ve věku 42 let poté, co byl zbit hasicím přístrojem.

Policista z Capitol Hill byl davem bílých rasistů ubit k smrti hasicím přístrojem. Hrůza! Toto je příběh, který vyprávěli a stále vyprávějí. Tento příběh tvoří základ mýtu, který demokraté vytvořili 6. ledna.

Siknikovy ostatky byly vystaveny na rozloučenou v budově Capitolu. 

Proudy politiků, stejných lidí, kteří nám před několika měsíci říkali, že policajti jsou podle definice rasisté …
Tito lidé chválili Briana Siknika jako hrdinu. Nakonec našli policistu, který by mohl posloužit jejich politickým cílům. Uctít jeho památku si přišla například (americká viceprezidentka) Kamala Harrisová a její manžel. 
A v tu chvíli neřekli ani slovo o zbavení policie financování.

Ve skutečnosti byl příběh, který vyprávěli, lež. Od začátku do konce. 

Policista Siknik nebyl ubit k smrti, ani hasicím přístrojem, ani ničím jiným. Podle nové komplexní a strhující analýzy společnosti Revolver News neexistují žádné důkazy o tom, že by Brian Siknik byl v ten den v jakýkoli moment zasažen hasicím přístrojem.  Žádný důkaz. Žádné video, nic. Na těle policisty nedošlo k žádným zraněním.

Ve skutečnosti 6. ledna večer, dlouho poté, co byli vzbouřenci v Kapitolu zatčeni nebo rozptýleni, poslal Brian Siknik svému bratrovi zprávu ze své kanceláře. Podle jeho bratra Siknik řekl, že ho, cituji,
dvakrát postříkali pepřovým sprejem” A že je v pořádku.” 

Policista Brian Siknik byl o 24 hodin později mrtvý.

Jak zemřel policista Siknik? Šéf policejní unie Capitol Hill uvedl, že to byla mrtvice. Není uveden žádný důvod. Stále nevíme víc. Siknikovo tělo bylo okamžitě zpopelněno a úřady odmítly zveřejnit výsledky jeho pitvy. Za jeho smrt nebyl nikdo stíhán. U soudu nejsou žádná obvinění.

Ať už se Brianovi Siknikovi stalo cokoli, je zřejmé, že se jedná o tragédii. 

Ale také se to velmi liší od verze, která nám byla řečena. Lhali nám o tom, jak zemřel. 

Tito lidé hodně lhali o mnohém.

Datum vysílání 10. února 2021, zde https://bit.ly/3daFWYZ

sdíletj na