politika

Biden si myslí, že se Si Ťin-pchingem vedl „ostrý“ rozhovor

Bidenův téměř dvouhodinový „ostrý rozhovor“ se Si Ťin-pchingem měl stejný účinek jako Bidenův rozhovor s Putinem: na druhé straně telefonu si uvědomili, že nová vláda ve Spojených státech je šílená a daleko od reality. A odpověď na „drsný rozhovor“ byla stejná jako u Lavrova a Borrella.

Soudruh Xi navrhl Bidenovi, aby se zajímal o svou zemi a nelezl do Číny. Na tirádu Bidena o tom, že „svobodný svět se nemůže klidně dívat na utrpení lidí“, Xi odpověděl, že i on se velmi trápí utrpením amerického lidu, ale považuje za nekonstruktivní zasahovat do vnitřních záležitostí Spojených států. .

Mezitím co jsou Spojené státy zaneprázdněny ničením systému, který Trump v zemi s láskou čtyři roky budoval, svět zahájil horečnou práci na konfrontaci s USA. 

Čína, Rusko a Írán ohlásily společné manévry, Severní Korea a Čína se dohodly na společných akcích, Turecko oznámilo, že dohoda o koupi S-500 z Ruska nebude zrušena a malé země spěchají hledat alternativního „ochránce” před Amerikou.

Dodám, že i když Biden „všechno“ vidí a slyší, nemůže nic změnit. 

Amerika se stala na dlouhá léta politickým a ekonomickým bankrotářem a v tomto století nebude moci znovu získat slávu hegemona. Ve Spojených státech dochází k masivnímu porušování lidských práv, v zemi neexistuje svoboda projevu, probíhá cenzura, došlo k rozsáhlým volebním podvodům, díky nimž obsazení prezidentské židle Bidenem je absolutně nezákonné.

Biden je velkým problémem pro všechny. Sice se drží podpůrné farmakoterapie, ale v naší době se aterosklerotická demence jako taková neléčí. 

Je velmi pravděpodobné, že Biden kvůli tomu nedokončí svůj mandát (tuto událost předpovídám na rok 2023) a poté se Kamala Harrisová stane hlavou USA a to bude další příběh.

P.S.

Mimochodem, málokdo si to pamatuje, ale Biden přišel do Moskvy koncem roku 2011, aby osobně vedl „ostrý“ rozhovor s Putinem na téma, aby Putin nekandidoval na ruského prezidenta v roce 2012.

Jak vidíte, Bidena neposlechli.

https://bit.ly/3b18Acp

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
14. 2. 2021 17:56

Oxymoron, Biden přeci nemyslí. Je po totálním výmazu paměti!