politika

Peklo v Idlibu

VKS Ruska spustilo silné nálety proti teroristům v provincii Idlib. Stalo se tak bezprostředně potom, co bandité zveřejnili, zastrašující zprávy, že se chystají k hromadným popravám těch civilistů, kteří souhlasí se smířením s „režimem Asada“.
Objevila se informáce, že ruský raketový křížník Severní flotily „Maršál Ustinov“ blokuje na jihu a jihovýchodě vzdušný prostor vojenské základny Velké Británie na Kypru.
Vlajková loď „Maršal Ustinov“ vede palbu v rámci největšího Středomořského cvičení v historii, zapojeno je 26 válečných lodí a dalších lodí ruského námořnictva, dvě ponorky a 34 vojenských letadel.
Dnes letadla ruských VKS bombardovala okolí Džisr aš-Suguru, kde sídlí různé skupiny, které organizují útoky na vládní vojska v horách Latákie. Vypouštějí po domácky vyrobené bezpilotní zařízení a těmi se snaží útočit na ruskou leteckou základnu Hmeymim.
Dnes ruská vojenská letadla už uskutečnila 40 až 50 leteckých úderů, hlavně na pozici militantů „Islámská strana Turkestanu“, vytvořenou Ujgurmi z Číny.
Vedouci ruského Centra pro smíření bojujících stran v Sýrii generálmajor Cygankov řekl, že ozbrojenci vězní více jak 500 civilistů, kteří jsou obviněni ze zrady, protože jsou připraveni se smířit s Damaškem.
Zajímavé je, že západní média se snaží přesvědčit diváky, že Rusko bombarduje metropoli s mnoha stovkami tisíc civilistů.

Válka v Sýrii, která trvá již sedm let bude ukončena díky akcím vládních jednotek a ruské pomoci. Nicméně, stále existují ti, kteří nemají zájem o mír, zejména západní koalice vedené Spojenými státy.
K dnešnímu dni je v zemi jen jedna oblast, která je řízena nezákonnými ozbrojenými skupinami – Idlib. V této provincii, která se nachází na severu, jsou soustředěny poslední buňky teroristů podporované Washingtonem.
Není to tak dávno co bylo oznámeno, že v Idlibu se připravuje představení chemického útoku.
Ruští pozorovatelé, stejně jako místní obyvatelé uvedli skutečnosti, že zvláštní služby USA ve spolupráci s Brity kontrolovanou organizací „Bílé přilby“, již organizují dodávky chloru, a navíc pro „své“ účely, ukradli více než 40 syrských dětí.
Je zřejmé, že Západ potřebuje pouze příležitost obvinit Bašara Assada a nanést letecký úder …… Oblíbená taktika. Podobná situace, kterou jsme již zaznamenali v dubnu letošního roku.

http://rusvesna.su/news/1536068552

https://politikus.ru/events/111394-zapadnyy-spektakl-v-belom-dome-dali-absurdnyy-sovet-po-uregulirovaniyu-konflikta-v-sar.html

Prezident Donald Trump napsal, že je nemožné napadnout Idlib, že útok na Idlib by mohl vést k “vážné humanitární chybě”. Také Trump dodal, že “stovky lidí mohou být zabity”.
Je zřejmé, že to všechno je řečeno kvůli raketovému útoku na Sýrii.
Nikdo nepochybuje o tom, že západní koalice sleduje své cíle v arabské republice a tyto cíle jsou zjevně daleko od přání urovnat konflikt.
Je to legrační vidět, jak hegemonští politici mluví o záchraně nevinných lidí, protože jejich činy se zásadně liší od veřejných prohlášení.
Žádná jiná provincie Sýrie se Trumpovi tolik nelíbila, proč? Je to velmi jednoduché, v Idlib jsou nyní shromážděni všichni američtí bandité, 100 tisíc teroristů, do kterých investovali tolik úsilí a peněz, a oni se obávají, že tento materiál Rusko zničí.

Rozprášení a semletí napadrť tu fanatickou hordu teroristů, není žádná humanitární katastrofa.

 

sdílet na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
4. 9. 2018 22:08

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
4. 9. 2018 22:09

i ta fotka je pekelná;)

 

Administrátor
4. 9. 2018 22:23
Odpovědět  Janinna

ale ne, tahle je přesvědčívá.
a jinak:

MANIPULACE: 65 000 lidí proti rasismu? Naprostý nesmysl

Články všech novin plní slova o 65 000 účastnících antirasistického koncertu v německém Chemnitzu, kde emoce rozpoutala vražda Němce s kubánskými kořeny, kterou spáchali Iráčan a Syřan. Číslo je však naprostá lež. Analyzujeme na dvou příkladech.

Srovnáme nejprve fotografie účastníků koncertu s fotografií účastníků koncertu jiného. Včerejší Chemnitz porovnáme s koncertem AC/DC v Praze v roce 2016, kam se prokazatelně vydalo kolem 60 000 lidí.

AC/DC Praha, 2016

Koncert proti rasismu, Chemnitz, 2018

Přestože fotografie nejsou pořízeny ze stejného pohledu, rozdíl je naprosto zřejmý a neodpovídá pouhým 5000 lidí. Uvedu však ještě jeden příklad. Srovnáme koncert proti rasismu s demonstrací proti islámu z 6.2.2016, která se konala na Hradčanském náměstí a mělo se jí podle novinářů zúčastnit jen 1000 lidí.

Demonstranti podle dostupných zdrojů hustě obsadili plochu okolo 5 500 metrů čtverečních. Náměstí, kde se v Chemnitzu konala akce, kde hráli i extrémně levicoví muzikanti hlásící se k opravdové anarchii a šikaně názorových odpůrců, včetně násilí, má rozlohu cca 11 000 metrů čtverečních.

Jak mohli účastníci do pouze dvakrát větší plochy nacpat šedesátinásobek účastníků, nad tím zůstává rozum stát. Tady je samozřejmě potřeba konstatovat, že 1000 bylo číslo lživě a záměrně snižující počet účastníků.

Případ nicméně ukazuje, že svoboda médií dosáhla úrovně neomezeného lhaní novinářů a naprosto svobodného nálepkován

Administrátor
4. 9. 2018 23:22
Odpovědět  Janinna

Poutavé, ale dlouhé;)

Dědouch
5. 9. 2018 10:48
Odpovědět  Janinna

"…..než já nějakou vyberu, horor."

Janino, nejsi ty náhodou ženská? Ta nerozhodnost při výběru čehokoliv, tě prozradila.angry

Díky za článek.

P. S. Trochu času na to, abych to tady prověřil. 

Administrátor
5. 9. 2018 12:34
Odpovědět  Dědouch

Ahoj Dědouchu….Janinna, ta nahradí i Pia;)

Dědouch
5. 9. 2018 13:52
Odpovědět  josh-xy

Ahoj joši. Jo to jistě. Pio chodí na Sputnik…

Dědouch
6. 9. 2018 15:58
Odpovědět  Janinna

"Nerozhodná ženská Vláďo, je mi bližší než robot"

Mně takymail

Nemáš proč se pýřit, chválu zasloužíš. jen nechápu, jak to všechno stíháš.

Dědouch
6. 9. 2018 16:01
Odpovědět  Dědouch

jsem to zvojtil, patří pod Janinuno

Dědouch
6. 9. 2018 16:15
Odpovědět  Dědouch

Ahoj kozáku.

Té třadvacítky, jsem byl šťastným majitelem. Kdysi, jako puboš. Dnes bych ji hodnotil coby dobrý prostředek na drhnutí betonových schodů, podělaných od slepic.mail 

Janina je sice echt Pavličenková, to je jasné, ale v té chvíli jsem hodnotil rychlost a množství vložených článků. Zároveň informace čerpá a to vše, při fungující domácnosti…

To by Pavličenková nedala.mail

Anonymní jméno komentáře
4. 9. 2018 23:12

Visitor Rating: 1 Stars

Anonymní jméno komentáře
5. 9. 2018 14:11

Visitor Rating: 5 Stars