politika

Pomsta kočky

Skripalovy otrávili ruští vojenští rozvědčíci, prohlásila dnes natvrdo Mayová.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/482528-skripalovy-otravili-rusti-vojensti-rozvedcici-prohlasila-natvrdo-mayova.html

Dvojice podezřelých známá jako Alexander Petrov a Ruslan Boširov pracuje podle britské premiérky pro ruskou vojenskou rozvědku GRU.
Takže tu máme další, doufejme, že poslední oficiální verzi Londýna, která ovšem co do hlouposti, zdatně sekunduje legendám předchozím …….Dva Rusové přiletěli do Anglie  s Novičokem ve spreji od parfému, postříkali  kliku od domu Skripalových, jen tak bez ochranného oblaku, odcestovali zpět domů, chrabří londýnští policisté Skripala a jeho dceru zachránili také bez ochranných obleků a špičkoví britští lékaři je vyléčili umělým dýcháním a klidem na lůžku……..ovšem!!! za tři měsíce se těm ruským agentům GRU  nějak podařilo otrávit další dva bezdomovce, jaksi na dálku…. a tady začíná další detektivní zápletka….oni ti nekompetentní ruští rozvědčíci ten flakón od parfému, ve kterém je smrtelně jedovatý novičok:)))) jen tak pohodili, našel ho bezdomovec a odnesl své manželce, která se parfémem navoněla.
Agatha Christie se musí v hrobě otáčet.

V domě Skripalových obklopeném policií zůstala dvě morčata a kočka. Tak ňák na ně ti důslední britští vyšetřovatelé zapomněli.
Hlodavci zemřeli na dehydrataci a kočka byla nalezena ve stavu silného stresu. Rozhodlo se, že ji uspí a spálí. Proč by ze zvířat měli brát nějaké vzorky, že? Později, neteř Victoria řekla, že v domě žila ještě další kočka, Masjanja, přivezená z Ruska.
Kde je teď, není známo….možná, že ona se teď mstí:)……fantazie?…. ne menší než padesátá oficiální verze Rézi Májové…….prostě miluji pohádky:))

Nějak se v této kauze vyskytuje spousta podezřelých shod.
Otrava Skripalových v Salisbury (první incident s použitím úplně neškodného “novičoku”) se objevila těsně před prezidentskými volbami v Rusku, sice Anglie neměla žádný důkaz, ale bylo obviněno Rusko – jen proto, že „nikdo jiný,“ – vysvětlili svou pozici v Londýně.
K druhé otravě došlo v předvečer setkání Vladimira Putina a Donalda Trumpa v Helsinkách, a ihned byla vina přiřazena Rusku.
Jak je všechno přesně stejné, úžasné!
To jsou náhodičky, předtím než si otrávili Skripala, Rusko na všech dostupných kanálech informovalo mezinárodní společenství, že anglosasové jsou připraveni ke spáchání trestného činu v Sýrii s pomocí chemických zbraní.
Pak se situace opakovala v červenci – Rusko opět varovalo veřejnost o přípravě anglosasů zaútočit chemickými zbraněmi v Sýrii, a opět dva bezdomovci v Anglii jsou zasaženi prudce jedovatým „novičokem“, a teď se stalo to samé ….. Moskva odkrývá jejich špinavé fotomontáže s Bílými přilbami a přichází další obvinění vycucané z prstu…..anglosasové se stali směšnými v opakování…..ale jak vidno, trapné jim to není.
Londýn nemá žádné důkazy, které by ukazovaly na vinu Ruska.
Obvinění Moskvy jsou založeny výhradně na předpokladech, hlavním argumentem je výraz:
„Na rozdíl od Ruska, není nikdo kdo by to mohl udělat.“

Rusko musí jednou provždy prohlásit, že všechny tyto nároky Anglie je nutno směrovat na Federální státní rozpočtovou instituci ruského střediska pro Lékařské výzkumy psychiatrie a závislostí, nazvaného podle
V.P. Serbského Ministerstva zdravotnictví Ruské federace.
Na adresu: Rusko, Moskva, Kropotkinskij 23.
Otevřeno: Po-Pá 9:30-18:00
Ke stížnosti je nutné a povinné přiložit kartu lékařské prohlídky, lékařské vyšetření a osvědčení, že se jedná o občana Velké Británie – T. Májové.
To je to správné místo, kde se na tato “obvinění” podívají ti, kteří se opravdu zabývají takovými “případy”, ať se tam podívají i na tuto madam!

https://politikus.ru/events/111433-novichok-dobralsya-do-londona-chereda-otravleniy-v-velikobritanii-komu-eto-nuzhno.html

sdílet na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
5. 9. 2018 22:35
Odpovědět  Janinna

už tě sleduje

Administrátor
5. 9. 2018 22:46
Odpovědět  Janinna

To jsem mu pomohl, on si nechá všechno líbit, ví že je v nejleších rukách…to je můj sen inkarnace, tenhle kocour…a pozor, není vykastrovanej, si žije.broken heart

Administrátor
5. 9. 2018 22:54
Odpovědět  Janinna

takhle chrápe po noční:

Někdy s ním jdu na procházku, jako se psem,..tedy, bez vodítka. Lidi se zastavují a čumí a čumí i psi.

Dědouch
6. 9. 2018 15:44
Odpovědět  josh-xy

Se nevytahujte, vy dva.

Mého Šiperku Buddyho (vlastním jménem Bartolomej Cicibe Ottendorf) asi znáte z AC24, ale nevíte, že má kočku. Ve velikosti a barvě, se moc neliší. Norská lesní. Lapil jsem ji před devíti lety, coby zanedbané několikaměsíční kotě. Bubák (vypadala a koukala tak), nebo Bubu, což má v techničáku.

Večer, když je už venku klid a jdeme s Buddym "kolečko", Bubu se obvykle přidá a jdou vedle sebe, jako koně. Když to náhodou někdo vidí a ptá se čí je to kočka, říkám, že Buddyho… mail

Vyfotím, když si vzpomenu.

Administrátor
6. 9. 2018 21:32
Odpovědět  Dědouch

No, tak když jdeš s kočkou, tak to musíš vypadat, jako já.

Administrátor
5. 9. 2018 21:58

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
5. 9. 2018 22:37