blogpolitika

Jaký nacisti, prosim tě?! Tam žádný nejsou!

Šíří se nám tu nenávistný dezinformace pro-ruskejch kolaborantů placenejch z Kremrole, kteří drze tvrděj, že prej jsou u kravína nacisti. No fuj! Jak tohle může někdo říct? Každej rozumnej člověk ví, že Hladomor Zalezlej je žid a to vylučuje možnost přítomnosti jakejchkoliv nacistů na Ukrajině.

Třeba moje kolegyně v práci dobře ví, že to je jen ruská dezinformace a konspirační teorie, stejně jako ví, že díky třem dávkám Pfizeru je teď skoro nesmrtelná.

Takže nechápu, proč to někteří z vás nedokážou pochopit. Nacisti u kravína jsou jenom paranoidním výplodem chorobný fantazie, stejně jako UFO.

Přitom na to je jednoduchej návod. Je fakt hanba, že lidi nedokážou poznat meteorologickej balón nebo močálovej plyn. Furt nějaký “UFO” a podobný kraviny. Se všichni asi zbláznili.

No a stejně tak s těma nacistama. Co by proboha dělali na Ukrajině? Každej snad ví, že nacisti jsou z Německa Ruska. To, že má někdo na sobě vytetovanej hákovej kříž, má holou hlavu a pořvává na ulici “Heil Shitler”, ještě neznamená, že je to nacista. A že heilujou? Prosim vás, nemelte blbosti. Vždyť oni vám jenom mávaj. Vy taky za všim vidíte nějakou tu konspiraci.

Jak je to vůbec možný, že to některý lidi nechtěj chápat? V telce jasně řekli, že u kravína žádný nacisti nejsou, tak kdo jste vy, abyste to zpochybňovali? Si myslíte, že jste chytřejší než televize?

Když to vědí na hovNovinkách, tak proč ne vy? Kromě toho, všichni fakt-checkeři tam ty nacisty pečlivě hledali a žádný nenašli, takže je to jasný. Prostě tam nejsou.

Když tak ale pozoruju, že někteří z vás jsou fakt natvrdlí a nedokážou rozeznat nacisty od hrdinů, což je neskutečná vostuda, tak jsem vypracoval takovou příručku, podobnou tej na UFO.

Takže kdo z vás je tak pitomej, že to nepozná sám, tak tady máte obrázkovej návod, jak identifikovat, kdo je nacista a kdo neni.

Tak si to, prosim vás, pořádně nastudujte a přestaňte tu šířit ty hloupý bezinformace!

Antivirus.
https://bit.ly/3zgde43

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
5. 6. 2022 21:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jasně že nejsou nacisti. A Fyjala a spol. co je podporují, glorifikují a vyzbrojují samo sebou také nejsou náckové, jenom fašouni.

PENNYS
5. 6. 2022 22:43
Odpovědět  ladik

Pravda celá tato sebranka která se podvodem dostala do vlády jsou FAŠHOUNI ZASRANÍ!!!

6. 6. 2022 01:11
Odpovědět  ladik

Jasně, že to nejsou neonáckové. Stejně jako není náckem ministr Rakušan, který, při projevu k výročí “Atentátu”, na závěr zvolá: “Sláva Ukrajini”!!!
EU, včetně ČR, bude muset projít očistou, zvanou denacifikace, jinak se už alespoň trochu normální život nikdy nevrátí.

Ladislav
6. 6. 2022 06:03
Odpovědět  Okolo

Ano, jsou to fašistické mrchy!

6. 6. 2022 00:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Doplním fotkou ze Lvova (na výročí narození Adolfa …). Takto školáci s učiteli slaví své ideologické vzory!
Vím, že už to tu bylo, ale opakování …

FQ2UMBhWQAAF-A_-500x494..jpeg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
6. 6. 2022 07:01
Odpovědět  Okolo

To je 55 let výročí. Fakt dementi….

rony
6. 6. 2022 13:53
Odpovědět  Okolo
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
6. 6. 2022 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal

sga
7. 6. 2022 14:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejvíc neonacistů na světě je v Rusku – to je známý fakt !