politika

Bulharsko, Severní Makedonie a Černá Hora odmítly vpustit letoun Lavrova do Srbska

Bulharsko, Severní Makedonie a Černá Hora uzavřely svůj vzdušný prostor pro letadlo ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova, uvedla srbská média s odvoláním na své zdroje.

„Přílet vysoce postaveného hosta z Moskvy je velkou otázkou, protože Černá Hora, Severní Makedonie a Bulharsko zakázaly přelet jeho letadla. Potvrdila to slova srbského prezidenta Alexandra Vučiće, který veřejně prohlásil, že plánovaná návštěva ministra zahraničních věcí Ruské federace se komplikuje,“ uvádí srbský list «Вечерние новости».

Noviny píší, že Vučić se v pondělí v 10:00 (11:00 moskevského času) setká s ruským velvyslancem v Bělehradě Alexandrem Bocan-Charčenkem.

https://bit.ly/3MlpHGn

sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lubek
5. 6. 2022 21:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale turistov z Ruska to pustia.To nemám obavy. Peniažky treba.
Aj Chorvátov neznášam preto, lebo po vojne nariakli a volali turistov. V rádiách bežali upútavky, že veď je to “naše” more, príďte a tým aj pomôžete. Hotel bol na dve časti. Jedna opravená pre nemcov, druhá časť, po azylantoch pre nás. Opravil som umývadlo, dvere, postele ako sa dalo. Raňajky sme mali oddelené. My sme mali východné stoly, nemci mali švédske stoly. Dcéru naštvalo, že my máme iba zopár párkov jedného druhu, zato nemci mali štyri druhy a dostatok. Tak si šla dcéra zobrať tam. Na druhý deň, už medzi jedálňami stála služba a dcéru vyhodili, že to je len pre “nemečka”, nije pre “čehoslovačka”. …tak sme tam odvtedy viac neboli.

Pedro
5. 6. 2022 22:08
Odpovědět  Lubek

Chorvatsko už nikdy! Hnus. Apartmán, druhý den nás vyhodil do jedné cimry, že přijedou němci. Perkušič u Omiše! Dobytek! A to mě ojebali víckrát, už nikdy k nim, NIKDY!

5. 6. 2022 22:54
Odpovědět  Pedro

Citace mého sprostého strejdy Jozefa: "A to si pamatuj, kok-ote. Když hodíš do pytle chochola, chorvata a pšonka a pak tam zalovíš a jednoho vytáhneš, tak je to fuk koho vytáhneš - vždycky vytáhneš sv-ini.

Pozor
5. 6. 2022 22:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Na dvoch stoličkách sa sedieť nedá a Vučič sa o tom presviedča každý deň. Najväčšou chybou bolo pustiť Čiernu horu, dnes by takýto problém neexistoval.

Ladislav
6. 6. 2022 05:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Darebáci zrádní!

janle57
7. 6. 2022 16:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Na co, proboha, s takovými zeměmi Rusko udržuje ještě diplomatické styky,
to čekají ještě až tam budou lynčovat místní cikáni ruské turisty? Tyhle
zrádné podržtažky zapráskaných Mickey Mousů izolovat,vyhladovět,odříznout
od ropy a plynu,oni se pak zhroutí sami a lidé v ulicích to za Rusy vyřeší
bez jakékoliv války.