nezařazené

Ukrajina zavřela hranice pro ukrajinské muže, protože nechtějí učinit specificky mužské rozhodnutí a dobrovolně padnout na Donbasu za Ukrajinu!

VIDEO: Michailo Podoljak přiznal reportérce Deutsche Welle, proč Ukrajina zavřela hranice pro ukrajinské muže, protože nechtějí učinit specificky mužské rozhodnutí a dobrovolně padnout na Donbasu za Ukrajinu! Ukrajinec, který používal v ČR falešný bulharský pas, dostal za brutální vraždu jiného Ukrajince v Brně od českého soudu jenom 8 let, protože vyšší trest by vrhl na ukrajinské uprchlíky v ČR předsudečné a negativní světlo, napsal nám do redakce zdroj z okruhu vyšetřování! Je načase pomoci Ukrajině mobilizovat ukrajinské muže ukryté v ČR!

Poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského šel do sebe a narovinu reportérce Deutsche Welle vysvětlil, proč Ukrajina zavřela hranice pro ukrajinské muže a nesmí opustit Ukrajinu. Je to prý kvůli tomu, že v době války musí muži zůstat doma a nastoupit k obraně vlasti a být připraveni přijmout specificky mužské rozhodnutí, čímž měl Michailo Podoljak na mysli rozhodnutí být připraven položit život za vlast na frontě na Donbasu.

Pokud někdo je muž a v době války se snaží překročit hranice, tak tím prý dává najevo, co je zač a ve skutečnosti mu vůbec nezáleží na tom, jestli Ukrajina přežije, nebo přestane existovat. Je to vůbec poprvé, co vysoký představitel Ukrajiny takto otevřeně přiznal situaci, proč jsou zavřené hranice, protože Ukrajina má akutní nedostatek mužů na frontě. Rusové totiž Ukrajincům už podle posledních informací pozabíjeli na 500 000 ukrajinských mužů.

Ano, půl milionu Ukrajinců již podle Vladimira Solovjova padlo na frontě, podle informací ruské vojenské rozvědky GRU, která sleduje ukrajinské systémy sociálního a zdravotního pojištění. Podle GRU prý bylo zrušeno přes půl milionu zdravotních a sociálních pojistek, což se odehrává pouze při jedné jediné události na Ukrajině, při úmrtí člověka. Pokud je člověk naživu a je na frontě, zdravotní pojištění platí armáda a vojákovi běží i sociální pojištění kvůli důchodu.

Jakmile jsou účty uzavřeny, znamená to, že osoba je po smrti. Donbas jsou hotová jatka, denně tam umírá přes 3 000 ukrajinských vojáků, každý den co den. Ruský masový velkomlýn požírá celou ukrajinskou armádu. Není proto divu, že do Evropy utíkají ukrajinští muži načerno a používají k útěku doklady cizích evropských států, aby se dostali z Ukrajiny. Jeden pas země EU, obvykle rumunský, bulharský, ale i polský a český stojí 5 000 EUR.

Ukrajinec dostal za brutální vraždu v Brně jenom 8 let, oběti dupal po hlavě, aby praskla jako ořech… viděl to prý v jednom filmu na ukrajinské televizi

Krajský soud v Brně vynesl [1] v pondělí rozsudek nad Ukrajincem, který vloni v dubnu na jaře zabil před barem v Brně jiného Ukrajince v potyčce, která přešla do surové rvačky, která nakonec skončila kopáním a dokonce dupáním po hlavě druhého Ukrajince, který na následky zranění zemřel. Dmytro Mosiychuk dostal v pondělí u soudu 8 let vězení, stejně jako jeho kumpán z Moldavska Enric Revenco, který byl podle obžaloby hlavním aktérem incidentu. Ten byl v ČR pro změnu na falešný rumunský pas.

A soud rozhodl takto mírně proto, že oba dva prý projevili lítost. „Dnes už těžko zjistíme, co kdo komu na začátku řekl. Je pravda, že začal poškozený a po protiútoku Revenca spadl na zem. Do té doby to byla jen šarvátka. Co se stalo poté, to už je totálně za hranou a nasvědčuje to totální neúctě k lidskému životu. Opakované kopy vedené velkou intenzitou, dupání na hlavu, jako by chtěl rozšlápnout ořech. Děsí mě ta míra ignorace vůči hodnotě lidského života,“ zhodnotil útok žalobce. Níže je oficiální Twitter Rakušanova vnitra zobrazující počet udělených azylů ukrajinským azylantům. Vnitro již přestalo sdělovat počty všech uprchlíků z Ukrajiny v ČR a nově na Twitteru sděluje jen udělené azyly, což není totéž, to je mnohem menší číslo.

Do redakce se nám ozval zdroj, který je prokazatelně seznámený s vyšetřováním tohoto případu v Brně, minimálně podle specifických informací a detailů, které nám poskytl, přičemž nám sdělil, že takto nízký trest byl zjevně uložen kvůli veřejnosti, aby výška trestu nevrhla na ukrajinské uprchlíky v ČR mediálně negativní světlo. Náš zdroj nám sdělil, že Mosiychuk během vyšetřování prý uvedl, že na Ukrajině viděl svého času jakýsi akční film, že když se šlape na hlavu, praskne jako ořech a ve vzteku během té rvačky to chtěl vyzkoušet.

Oběma mužům hrozilo 16 let za brutální vraždu mimořádně trýznivým způsobem, ale takový trest by vrhl na Ukrajince v ČR stigma z páchání vysoce závažných zločinů s velmi vysokými tresty. Právě proto dostali jen polovinu, tedy 8 roků, což znamená, že po dvou třetinách trestu si mohou zažádat o podmínečné propuštění. A vzhledem k tomu, že už jsou skoro rok ve vazbě, tak si budou moci zažádat již za téměř 4 roky o podmínku. Ukrajinec, který má tolik energie, že zabije jiného Ukrajince, by určitě měl plno sil, aby bojoval na frontě v řadách mobilizovaných Ukrajinců.

Ukrajina potřebuje mobilizovat Ukrajince uprchlé před mobilizační povinností do EU, rozhodli jsme se Kyjevu pomoci

Napsali jsme tedy z redakce přímo Michailu Podoljakovi na adresu prezidentské kanceláře v Kyjevě a sdělili jsme mu, že v České republice je prakticky půl milionu Ukrajinců s azylem, kteří uprchli z Ukrajiny různými způsoby, a že vláda Petra Fialy by mohla Ukrajině pomoci mobilizovat uprchlé ukrajinské muže v ČR. Navrhli jsme Podoljakovi, aby ústřední vojenská správa AFU v Kyjevě za pomoci českého ministerstva zahraničí doručovala mobilizační předvolánky ukrajinským mužům na adresy v ČR, a to z hlediska branné povinnosti na Ukrajině, která neumožňuje jiným zemím EU poskytovat azyly těmto mužům, neboť spadají pod ukrajinskou brannou povinnost. Jedinou výjimkou jsou muži mladší 18 let a starší 60 let na území Evropské unie.

Petr Fiala již požehnal českým tankům poslaným na Ukrajinu. Teď je potřeba, aby požehnal i ukrajinským mužům v ČR, až půjdou jako mobíci na frontu

Rovněž jsme Michaila Podoljaka upozornili, že podle našich informací část Ukrajinců přichází do EU na falešné doklady, a takovým osobám by měl být zeměmi EU podle mezinárodních standardů odmítnut azyl automaticky bez pardonu, protože osoby cestující na falešné doklady nelze považovat za osoby, které potřebují azyl a mezinárodní ochranu. Výše uvedený případ z Brna to pouze potvrzuje.

Ukrajina potřebuje mobilizovat tolik mužů, kolik jich je k dispozici a v celé EU se odhaduje, že jsou až 3 miliony mužů z Ukrajiny, kteří prokazatelně spadají do mobilizační povinnosti. Je naprostý nesmysl, aby Fialova vláda posílala na Ukrajinu další zbraně, když to hlavní, co Ukrajině chybí, tedy vojenský mobilizovaný personál, se nachází přímo v ČR a je možné ty muže povolat a mobilizovat k nástupu na frontu ihned.

Hrozba nedůsledně kontrolované migrace z Ukrajiny se stává časovanou bezpečnostní bombou v ČR, do země cestují Ukrajinci na falešné doklady

Fialova vláda chce určitě pomáhat Ukrajině, proto naléhavě vyzýváme Fialovu vládu, aby zahájila jednání s ukrajinskou stranou o možnosti asistované mobilizace ukrajinských mužů v ČR. Ukrajině to pomůže a rovněž to pomůže i České republice tím, že dojde ke snížení objemu ukrajinských uprchlíků. Pokud vláda v Kyjevě nechce jednat o míru, tak v tom případě bude potřebovat k dispozici všechny ukrajinské muže v Evropě, v celé EU. A právě Fialova vláda má možnost poslat Ukrajině nejen české zbraně, ale i ukrajinské muže! Péťo, to chce odvahu! Jdi do toho! Hodili jsme ti laso k Podoljakovi, tak se ukaž!

Petr Fiala musí ukázat odvahu a poslat ukrajinské muže z ČR do mobilizace na Ukrajině

Strašlivý případ z Brna potvrzuje obavy, o kterých jsme psali už minulý rok na našem serveru. Uprchlíci z Ukrajiny neprochází v ČR žádným důsledným background checkem a prověřením minulosti, někteří z nich zjevně překračují hranice na falešné pasy, aby je ukrajinští celníci pustili, takže se teď pouze odkrývá a odhaluje, že v celé Evropě je teď tak obrovská potenciální armáda Ukrajinců vhodných k mobilizaci, že je překvapivé, že politici v EU mlčí a posílají na Ukrajinu tanky s polskými posádkami, houfnicové systémy s německými posádkami a na frontě bojují žoldáci z celé Evropy, zatímco po EU se potulují miliony Ukrajinců, které by Kyjev mohl okamžitě mobilizovat.

Proč vláda Petra Fialy nenabídne Zelenskému asistované mobilizace Ukrajinců v ČR? Zástupci AFU by mohli v ČR zřídit své pobočky a detašovaná pracoviště a odvádět Ukrajince přímo v ČR. Pokud Ukrajina nechce jednat o míru, musíme Ukrajině pomoci mobilizovat všechny ukrajinské muže v EU. Bude je potřebovat do strašlivé a dlouhodobé války s Ruskem. A je lepší mobilizovat Ukrajince v EU na frontu na Donbas teď, než později mobilizovat české, slovenské a polské muže do války na Ukrajině proto, že Ukrajině došlo na frontě maso do ruského velkomlýna, zatímco miliony Ukrajinců se budou ukrývat před mobilizací v EU.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

sdílet na

28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
4. 3. 2023 10:26
Ohodnotit příspěvek :
     

A místo toho, aby ukroši šli bojovat, tak v Plzni pořádají mecheche a oslavují Banderu!!!

Zdena
4. 3. 2023 10:37
Odpovědět  Frank

A za vraždu se jim ještě omluvime když už se k soudu dostanou ,ale jakmile se o nich řekne že jsou to vyžírkové tak nás pozaviraji všechny !

sergej
4. 3. 2023 18:14
Odpovědět  Zdena

Taky je to od p…bíjejí.

sizok
4. 3. 2023 18:49
Odpovědět  sergej

Na seznamu je každý den nějaký zločin spáchaný okrajinci.
Nutný dopad imigrace. A to je jenom začátek. Jenom se rozkoukají.

zuza
4. 3. 2023 11:04
Odpovědět  Frank
Eva
5. 3. 2023 11:17
Odpovědět  Frank

No právě. A vědělo se to předem. Proč asi jim tam nepředali povolávací rozkazy? Bylo tam hafo mladých nabušenců. Ne, pětikolka si je pěstuje aby je použila proti nám. Možná už příští sobotu. A naši mladí úzkoramínkáři je budou děkovně plácat po zádech.

Pavel K
4. 3. 2023 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni by třeba ti plzenští tanečníci bojovali, ale tak nějak po cikánsku, jako v Oděsse a jinde, aby se moc nebránili jako ti poliši co je obdarovávali těmi koktejli. 🤦‍♂️🤦‍♂️

unor 2022
4. 3. 2023 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Z clanku na
http://www.armadnymagazin.sk/2023/03/04/hillary-clintonova-jake-sullivan-a-yellowstone-urovnanie-tejto-vojny-by-mali-uskutocnit-ukrajinci-s-podporou-spojenych-statov/
..
Podľa pani Clintonovej sa čas kráti, a preto je potrebné dôkladnejšie zvážiť presun americkej štátnosti na európske územie. Hlavnou možnosťou by malo byť zváženie presídlenia na Ukrajinu, ktorá má klimatické podmienky najpriaznivejšie pre amerických občanov, ale vzhľadom na určité okolnosti hrozí, že riešenie tejto otázky stroskotá.

Zapada to vse do sebe jako presne vyrobena ozubena kolecka.

Markýza
4. 3. 2023 12:56
Odpovědět  unor 2022

Tak konečně máme jasno – děkujeme, Hillary!

Aleš
4. 3. 2023 11:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Dříve se říkalo padnout za císaře pana a jeho rodinu, dnes za Bidena a jeho loutkovodiče.
Ukrajinci by měli povstat a svrhnout nacistický loutkovy režim a zachránit co se dá.

Pepa
4. 3. 2023 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže teď už jenom odchytat ty ukrajinské “vlastenceů, co tady pořádají ty jejich Bandera party.

Standa
4. 3. 2023 13:19
Odpovědět  Pepa

Už je jich zde více těch Ukr. než odpovědných Čechů!
Hádejte , kdo by v v Čechách ten odchyt ,, vychytal”…vyhrál! Máme jich na Libavě ,,hafo”!Se zbraněmi! Proč asi? Ukrfašů!A Fiala , urkrfaš” by vyměnil obyvatelstvo Čech bez problémů a fašouni by se sem stěhovali také ….. bez problémů!

Polo 2
4. 3. 2023 12:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelený komik má na rukou krev svého národa, pro svoji nenávist své odporné ego je žene do války, místo aby se snažil jednat o míru a tuhle hloupou válku ukončit

Jiří
4. 3. 2023 12:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvěle napsáno.V Brně je skutečně neuvěřitelné množství boje schopných ukrajinců ,tak stačí vydat policii příslušnou možnost eskorty ukr.

Standa
4. 3. 2023 13:49
Odpovědět  Jiří

 Ano, já bych PČR spíše pověřil , sběr ukrfaš do sběrných táborů!/ Obnovil bych LÉTA.
Arbeit macht frei“ je německá věta, která v překladu doslova znamená „práce osvobozuje“, „práce činí svobodným“ či „prací ke svobodě“.
Učinili je bychom svobodnými. Jak chtěli na MEJDANU!
V lomech, dolech ,cihelnách! Zatím se chlapi potloukají po náměstích za naše peníze! Jejich ženštiny na sebe řvou v supermarketech ve frontách, které tvoří hlavně ony!
Mohli by pracovat v lesích Schwanzenbergů, který si objednali cik…, Romy od Nacistické správy na práci na jeho lesích do sběrného tábora v Létech!

RMK
4. 3. 2023 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Půl milionů Ukrajinců padlo za Soroše, Bidena a Nulandovou. Existuje pitomější smrt?
Darwinova cena za rok 2022 připadá půl milionu Ukrajinců, kteří byli z plezíru západu doslova utraceni na Donbase.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
4. 3. 2023 12:57
Odpovědět  RMK

Máte pravdu, až na to že Darwinovu cenu měl shrábnout Zelenina. Zasloužil by si ji, jako málokdo jiný. Pozdě, bohužel.

Standa
4. 3. 2023 13:25
Odpovědět  RMK

Utracený Ukrofašoun , dobrý fašošoun!

Zmatený
4. 3. 2023 12:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže, co se týká důchodové valorizace, je vymalováno. Vzhledem k tomu, že se v pořadu 360 Pavlíny Wolfové ukecla poslankyně z pětikolky, že než valorizaci zaříznou, konzultovali to s ústavními právníky, navíc Fiala se sešel s Pavlem který se z opatrnosti raději veřejně nevyjádřil a senát je jasný, tak je očividné, proč důchodci byli okradeni. Tato vláda potřebuje prachy na válku a neštítí se ničeho. Teď přijdou na řadu daně, poplatky ve zdravotnictví, dálnice a nikdo nemusí pochybovat o tom, že inflace nadále bude stoupat.
Tak vám voliči pětikolky pěkně děkuji! Až vám dojde, co jste způsobili, můžete si navzájem nakopat víte kam…

Standa
4. 3. 2023 13:22
Odpovědět  Zmatený

Defenestrace!
Ale do toho Jeleního příkopu měl nejdříve letět šmejd Havel!

Standa
4. 3. 2023 13:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Na válečnou ekonomiku jsme měli přejít před 30 lety, než byl sametový puč s pučmelounem v čele! Sliby před 30 lety byly : Za pár lety budeme na úrovni Německa … a dnes ,, doufáme, že budeme na úrovni před 30 lety”!

J.Sladin
4. 3. 2023 13:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Každý ukr po spáchání stačí jen přestupku v ČR, musí být odeslán panu Zelenskému na doplnění hrdinné ukr armády. Nejlepší pomoc ČR hrdinné ukr.

PENNYS
4. 3. 2023 13:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Docela chápu ,okrajince kteří ,
utekli do EU a dalších zemí.Asi ti,co utekli před válkou jsou ti chytřejšší!!!
PROČ BY MĚLI BOJOVAT ??? ZA KOHO??? ZA KOMEDIANTA????!!!!

Pavel K
4. 3. 2023 13:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Omlouvám se že to není k článku, ale vytočilo mě teď na Seznamu nadpis k článku, kde se píše zhruba to že …..při nekonečných obstrukcích byl KONEČNĚ schválen………tak jsem klikl a na samotném nadpisu toho článku to KONEČNĚ už chybí 😲😲😲😲
Kontrolní ptázka, jak si to vyložíte VY moji důchodští spoluobčané? Já mám jasno, že měl nějaký pětikolní zmmrddeček asi velikou radou, když už to konečně bylo schváleno a důchodci “paraziti” okradeni a naseeroouusi.
Pod článkem 25 letá holčička s chlapečkem co má mléko na bradě a co pro tuto společnost ještě pořádně nepřispěli žádnou přidanou hodnotou, jen to že píšou blbé kecy. 💩💩💩💩🤮🤮

sergej
4. 3. 2023 18:22
Odpovědět  Pavel K

A přitom šlo o 19. miliard z rozpočtu přes dva bilióny, 2200. miliard? Tak jim na znavených vlastně majetkového přesunů od nejexploatovanějších k majetným a do pindostanu america firs – především jistě “”samaritánům záleží, blééééééééééééééééééééééééééééééééééé.

sergej
4. 3. 2023 18:30
Odpovědět  sergej
Pavel K
4. 3. 2023 20:55
Odpovědět  sergej

Já jsem jen zvědavý co zablekotá 10.3. hudrovadlo z hradu. 😜😋🙋‍♂️

Boomer
4. 3. 2023 16:29
Ohodnotit příspěvek :
     

..než jsem co stačil říct
vzali mě k vojákům
svázali lanama
mohlo se jet
kůň pletl nohama
pitomej svět.

© V hospodě na rynku