nezařazené

ŠOK! 300 milionů imigrantů získalo právo přesídlit do Evropy!

ŠOK! 300 milionů imigrantů získalo právo přesídlit do Evropy! 22 000 EUR má zaplatit Česko za každého ze 120 tisíc nově relokovaných imigrantů ze západní Evropy do východní Evropy! O všem se tajně jednalo minulý týden na poradě v Bruselu!

28 května, 2023/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš

Podle nového schváleného nařízení může do Evropy vyrazit až 300 milionů legálních imigrantů! Masová imigrace uprostřed největší hospodářské krize od třicátých let má změnit národnostní složení Evropy! Přinášíme podrobnou analýzu, co se zase nového v Bruselu za našimi zády upeklo!

Jak jsme informovali už 23. května Německo a další země Západu se rozhodly, že se razantně zbaví nepřizpůsobivých neevropských imigrantů, kteří nejsou schopni práce, a dělají z míst, kde jsou ubytováváni NO-GO zóny. Dnes přinášíme nejnovější informace, jak se v Bruselu rozhodli, že relokaci 120 tisíc nepřizpůsobivých imigrantů ze Západu EU provedou. 

Podle plánu, o kterém se minulý týden jednalo v Bruselu za zavřenými dveřmi, hodlá Brusel v první fázi takto přemístit 30 000 hlavně nelegálních imigrantů, a ve druhé fázi dalších 120 000. Plán představila na schůzce velvyslanců všech zemí EU v Bruselu komisařka Johanssonová. Podle plánu má každá země, která imigranty dobrovolně nepřevezme, zaplatit pokutu 22 tisíc EUR za každého nepřevzatého imigranta. Proti plánu se zatím vzbouřilo jediné (!) Polsko, které oznámilo, že bude plán vetovat. Na plánu je podivné, že Brusel přispívá na jednoho ukrajinského imigranta přijatého ve východní části EU částkou 200 EUR na hlavu, ale požaduje, aby země východní EU platily na každého odmítnutého neevropského imigranta 22 tisíc EUR na hlavu! Znovu se tak ukazuje, že si země západní EU hodlají své imigrační potíže vyřešit na účet zemí východní EU. Je zajímavé, že Fiala ani Odór, na rozdíl od Polska proti plánu komisařky Johanssonové v Bruselu neprotestovali. Asi se jim líbí představa, že i u nás vzniknou NO-GO zóny! A nebo mají oba miliardy na rozhazování! V každém případě se ukazuje, že Brusel nehodlá na své politice znovu-osídlování Evropy novými obyvateli nic měnit! Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás samo svojí imigrační politikou zlikviduje. (Velmi podrobně vysvětleno v MAP 1685.)

Podle německé veřejnoprávní stanice ZDF už 56% Němců nevěří, že se imigranty podaří úspěšně integrovat do německé společnosti! Němečtí vládnoucí politici se proto rozhodli značné části nepřizpůsobivých imigrantů zbavit. Tak jako se Česko stalo popelnicí pro západní výrobce potravin, tak se má stát i skládkou pro nepřizpůsobivé imigranty. Důsledky imigrace v Evropě budou stále horší a horší.

Nejnověji jdou hrozivé zprávy z Portugalska. Tamní vláda vydala podle návodu Bruselu koncem března 2023 nový zákon, podle kterého každý se občan Angoly, Brazílie, Kapverd, Guinei-Bissau, Rovníkové Guinei, Mosambiku, Svatého Tomáše a Princova ostrova a Východního Timoru, celkem přes 300 milionů osob, může za poplatek 15 EUR usadit v Portugalsku na 5 let! Jen za dva měsíce existence tohoto zákona už přicestovalo legálně do Portugalska 113 tisíc imigrantů. V Portugalsku vypukla okamžitě bytová krize a Afgánští imigranti začali podle svého zvyku z jiných zemí Evropy vraždit ženy. Podle šéfa strany Chega, portugalské obdoby německé AfD, se mezi tyto legální imigranty z bývalých portugalských zemí okamžitě zamíchali pomocí falešných mafiánských papírů imigranti z ostatních zemí, a Evropa má teď v Portugalsku otevřenou bránu, kterou do ní bude proudit víc imigrantů než přes Balkán a Severní Afriku. 

Německo je v recesi! Podle nejnovějších dat německých ekonomů se výroba propadla, a hlavně – nejsou nové objednávky! Německo představuje 30% evropské Ekonomiky. Z Česka do Německa míří  32,4 % veškerého vývozu! Jakýkoli kolaps v Německu znamená pro ČR katastrofální krizi!

Německo bylo před vstupem ČR, Polska a Maďarska do EU  přezdíváno nemocný muž Evropy. Jeho ekonomika neustále stagnovala a vysoká nezaměstnanost vyvolala politickou nutnost uvalit na Čechy, Poláky a Maďary několikaletý zákaz, aby v Německu mohli legálně pracovat. Německo před vstupem ČR do EU egoisticky donutilo ČR, aby zlikvidovala svůj průmysl, a místo něj umístilo do Česka své levné montovny.

Německo se ekonomicky vyléčilo díky levné české práci, díky levným ruským energiím a surovinám, a díky hladovému čínskému a ruskému trhu. Dnes ze všech těchto tří pilířů německého úspěchu posledních desetiletí zbývá jediné – levné české montovny. A Česko je jako africká kolonie chronicky závislé na levné práci pro Němce. S tou bude rychle konec. Protože ani ten nejhůře placený český dělník nedokáže německému průmyslu ekonomicky nahradit finanční ztrátu levných ruských energií a surovin, a ruského i čínského trhu. S Německem je amen. A Němci tak jako neváhali, a zakázali nám u nich pracovat, a udělali si z nás kolonii, a potravinovou popelnici, nyní nezaváhají a přemístí k nám imigranty, kteří nechtějí, a nebo nemohou pracovat, protože nic neumějí! Nemáme se na co těšit, budoucnost vypadá nedobře!  Nastává tak bohužel přesně to, před čím jsme varovali, že je nevyhnutelné, od roku 2019 – viz náš archív na michalapetr.cz. (Archív doporučujeme otevírat v OPERA.) Děkujeme všem, kdo nás za tu dobu podporovali. S Fialou a jeho kumpány ze STAN, TOP, KDÚ-ČSL a od Pirátů nastává konec republiky. Proto nám nezbývá než rychle najít nějakého českého Orbána! 

Je neděle 28. květen 03.52. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje.

michalapetr.com


sdílet na

74 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
29. 5. 2023 06:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Hmm… Tak to máme cirka 62 515 200 000 kaček. Co to je proti dluhu třech bilionů kaček který už máme. To zvládneme.
Radši si přečtěte tenhle čerstvý článek od Svaťáka zde:

 Ve Washingtonu zavládl včera smutek, škrtaly se výdaje na zbraně! V Moskvě se slavilo! V Kyjevě se třásla zem! 28. květen 2023 vstoupí do historie!

Jo a sultán Recept vyhrál volby. A taky tam stojí, že včera večer Lavrov tvrdě varoval záchod, “ať si dá na Rusko pozor, protože Rusko ještě nezačalo na Ukrajině pořádně válčit.” A že doba, kdy válku na Ukrajině vezme Rusko vážně, se nezadržitelně blíží.
On si každej myslí, že RF je stejná plechová huba jako záchod a že si jen tak honí triko, aniž přemýšlí o tom, že Kinžály zatím použilo jen dvakrát a Avantgard, který je už pět let (!!!) v sériové výrobě, ještě ani jednou. Přičemž nikdo neví, kolik kusů už má armáda RF k dispozici.
A cože dokáže Avantgard? V podstatě je to kinetická dvoutunová zbraň, která při dopadu rychlostí 20 až 27 Machů jen svou kinetickou energií zdevastuje území o rozloze 30 km čtverečných, nemluvě o doprovodném lokálním zemětřasu, který zřejmě – jak se domnívám – zasáhne daleko větší flák území. Těch třicet km čtverečných znamená, že na nich nezbude žádný božtík – jen nebožtíci. Na území nad oněch 30 km božtíci přežijí, akorát holt nebudou mít kde bejvat. Navíc žádná radioaktivita, nic takového.
Hmm… Tak mě napadá – co by se stalo, kdyby váha Avantgaru byla dejme tomu pět tun? A ještě jednou hmm… Když to napadlo mě…
P.S. Kolem Turecka bude ještě sranda. Cituji:
“Erdoganovým vítězstvím bylo posíleno jižní křídlo Putinovy nové aliance, a lze očekávat, že Turecko se místo členem EU, stane dříve členem BRICS.”

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slavek
29. 5. 2023 08:15

V Turecku to bylo o fous. USA uz s jeho odpurcem planovaly zmenit Turecko na Ukrajinu. Napumpovat ho zbranemi a rusofobii.

Albi
29. 5. 2023 08:38

Už jsem četla. A zrovna včera jsem si říkala, že by to chtělo zas aspoň jednu optimistickou zprávu. 🙂

A doporučuji ti kouknout na prof. Staňka
https://www.youtube.com/watch?v=hZqNBpvipfo
Hlavně si všimni zajímavosti – a není jediná – kolem 21.50 min. Je-li to pravda a zdá se, že ano – pak Japonci objevili způsob, jak odstranit z těla spike-protein po “zaručeně neškodné” Ciovid vakcinaci!

29. 5. 2023 11:06
Odpovědět  Albi

Mělo by se přejít na balkonový chov puťek.
Japonci jsou vůbec koumavej národ. Akorát maj pech, že pod kuratelou ušáků. Ale to my nakonec taky. Taky vykoumali nanobaterii (teď nevím, jestli o tom mluví Staněk tady, nebo jinde), která je buď o třetinu lehčí, nebo váží třetinu, to jsem taky zapomněl, ale a hlavně – která vydrží deset tisíc nabití !!! To znamená, že vydrží cca třicet let!!! – zatímco ty současný, ať olovo, nebo litium, jdou sr-át po nějakých 500 nabitích – tzn. že by mě na nějakým e-mopedu vydržela maximálně dva roky. Japonská nanobaterie by mě přežila – 50 let. To máš to samý, jako s tím už rok běžícím jaderným perpeuuem mobile v Bělojarsku – myslím ten množivej reaktor. Ale škoda řeči, člověk pak dostane jenom vztek. Jen si to vem, kdy letěl první člověk do vesmíru – a kam vesmírný program od té doby pokročil? Ke špionážním družicím a militarizaci kosmu! To tedy je cesta ke hvězdám, jak jsem kdysi snil…

Pavel K
29. 5. 2023 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Po chvilce jsem to odmítl dál číst, omlouvám se ale já už tyhle informace přestávám vstřebávat. Když se podívám na lidi okolo sebe, jak si každý hraje na svém písečku, kdo bude mít dříve posekaný trávník, kdo bude mít nejvíce naleštěné auto před barákem a ne jedno. Tuna u mě no problém čtyři auta a dvě motorky k tomu, ale ne za sto tisíc, tak já ID si budu lámat hlavu co bude s maší zemí, nassratt. Budu to povzdálí sledovat a přiznám se že buse mou útěchou až se to tu zesserree do občanské války. Uká už tu jsou a zřejmě dobře vyzbrojený a ječtě přimíchat pár set čmoudů a je dokonámo. Přeji hezký slunečný den a omlouvám se za ten pesimismus. Kdo mě nevěří přijeďte ke mě já vám ty spokojené maloměštáky ukážu. Honí se to jen za prachama, aby byl výš než svoje okolí. Ale ýe nad ním vvisí sekera to nevidí.

Helena
29. 5. 2023 08:55
Odpovědět  Pavel K

Ale oni tu sekeru na svojí hlavou i nad hlavou svých dětí vidí !!! Jenže mají velký strach a neumí si s tím vůbec poradit – proto se tak chovají – navenek nelogicky – uzavírají se do svého, řeší kraviny, aby nemuseli řešit vážné věci, podvědomě si tu vážnost situace oddalují jak to jde. Na to, co se tady děje reaguje každý jinak. Jen si představte – téměř 80 let tu nebyla válka, nebyla žádná vážná živelní pohroma, sociální nepokoje, žádné tragédie – kde by umíraly tisíce lidí – a ty úmrtí by se zapisovaly do jejich hlav a přetrvávala by v nich ostražitost a odolnost a odhodlání proti zlu. Ventilují to takto.
Každý se s tím vyrovnává jinak.
Něco o tom vím z vlastní zkušenosti. Zažili jsme před několika x lety v rodině obrovskou tragédii, několik příbuzných rodin v krátké době bylo paralyzováno několika úmrtími tak, že zůstali bez prostředků, bez svých milovaných blízkých. To, jak reagovali, mne úplně ohromilo.
Tak zahoďte pesimismus. Jste silná osobnost.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 09:56
Odpovědět  Helena

Konkrétně vy paní Heleno jste také velmi silná osobnost a já si vás vážím. Ale to co říká kamarád Pavel je skutečnost, bohužel ta skutečnost je, že velká většina jsou opravdu neuvěřitelní maloměšťáci. Já bych to nesváděl na strach, že neví jak co řešit. Těm lidem spíše chybí důstojnost a tu si v apatyce nekoupí. Toto vše se již traduje z dob socialismu, kdy si určití jedinci mysleli, že koupí nového auta, získáním chatičky a postavením bazénku a následným chlubením a vyvyšováním se budou něčím více. Víte, přesně takhle skončil středověký Tábor a bude tak končit každá společnost založená na chamtivosti a mamonu. Nevím, já jsem si kupoval knihy a četl, mne moc materiální konzum nezajímal. Já chtěl slušně bydlet, mít dostatek kvalitní stravy, bavit se běžnými radostmi života. K tomu nepotřebuji milionové majetky. Velmi dobře se žije ve společnosti, kde kolem vás vládne spokojenost, lidé si mohou pomoci, vzájemně se bavit prostými lidskými aktivitami. Toto vše člověk s vidinou mamonu zahodil a výsledek dnes vidíte sama. Cítím to jako Pavel. K. Proč se mám trápit něčím, co nelze změnit. Nařízením se nic nezmění. Každý jedinec musí přijít sám na to, v jaké společnosti chce žít.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 10:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

A pokud toho není ta většina složená z těchto jedinců schopna, potom je tato společnost taková jaká je dnes. Plytká a prostého myšlení. Je tudíž zbytečné se asi trápit něčím co nelze změnit, vždyť to myslícího jedince neuvěřitelně vyčerpává. Už jsem to zde kdysi dával. Cítil jsem jak Adam Bartoš z ND byl po volbách skutečně otřesený a zklamaný, z jeho slov byl cítit takový smutek, že jsem si říkal tenhle chlapík necítí svoji bolest, ale bolest všech. A my potřebujeme nalézt takové lidi, kteří cítí bolest všech ne pouze tu svoji vlastní. To jsou ti praví vůdci. Neznám ho, ale je to asi slušňák a takoví se musí podpořit, protože oni sami o sobě se nedokážou vnucovat davu. Je smysluplné pro jedince, který vidí a slyší, ale nemůže nic změnit se trápit a ničit si svůj život? Začnete se ptát , pro koho to mám dělat, když ta většina chce žít tak jak jí to mocní předepsali. Obávám se, že ta většina to nikdy nepochopí. Tak to je asi v lidském genomu zakódováno. Krásný román J. Loukotkové říká, Smrtí boj nekončí. Třeba přijdou generace, které vše pochopí.

janle57
29. 5. 2023 10:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dá se to všechno shrnout do jediné věty.ježibaba Merklová je sem natahala
a soudruh Fiala to,z našich daní a konsolidačních balíčků,zaplatí aniž by
levým okem mrknul.Takhle jsme po 34 letech budování,ideálů všech nemajetných, kapitalismu,dopadli.

Pavel K
29. 5. 2023 10:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

Příteli Pavle ze severu napsal jsi to tak nádherně i za mou osobu až mě to dojalo. Takhle to přesně vidím i já. Paní Helena je výborná diskutérka, ale tady také nesouhlasím a myslím si, že ve své zaslepenosti za honbou po materiálních statcích nevidí okolo sebe. I když nevylučuji že blbí budou třeba taky. Já nevím v jaké lokalitě žijete ale tady co já by se to maloměšťáctví dalo vyvážet a nikdo, ale nikdo se nezajímá kam se řítíme, NIKDO!! A když přijdu nahodím téma do diskuze, tak se mi vysmějou udělají ze mě blba a jako bonus se mi párkrát i stalo, že mi bylo řečeno, že jim to závidím, nebo že to mohu dělat taky. Už jen ty vztahy jaké tuna panují, vůbec se nenavštěvujeme, prohodíme mezi sebou jen pár slov aby se neřeklo a každý posvém. JÓÓ, to je ten americký styl, dobrý den sousede zalést do baraku a nazdar. Chybí nám soudržnost a to HÓÓDNĚ!!

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 14:22
Odpovědět  Pavel K

Možná, že paní Helena není materiální typ, ale omlouvá ty mamonáře, kteří by určitě nedali svobodné matce se 2 dětmi ani kousíček ze svého bohatství, neboť by neměli ty svoje bazény, několik aut apod. Tito lidé trpí jakoukoliv empatií k druhým. A to, že ti řeknou, že jim závidíš je jejich reflex, protože oni absolutně nechápou, že někdo může smýšlet jinak. Dám ti malý příklad, výtečně se mi kdysi dařilo v tipování sportovních zápasů, fotbalu a hokeje. Já jsem se tím prakticky mohl živit. Prostě mně perfektně fungovala intuice. Pak přišel Babiš a musela se provést registrace každého tipéra. Já to samozřejmě odmítnul. Nepotřebuji, abych byl někým kontrolován. A vůbec mne to nemrzí i když bych si mohl svým mozkem vydělat. Nevím o nikom kdo by to z těchto důvodů udělal jako já. A tudíž mne nikdo nemůže podplatit ani pár miliony a tudíž nejsem schopný těm lidem jejich majetky závidět, ale to oni nepochopí. Tak tě srdečně zdravím.

Pavel K
29. 5. 2023 17:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

😊 😊 😊 😊
To jako ty máš schopnost vidět dopředu?🙄😋
To není špatné, né?🙋‍♂️

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 18:51
Odpovědět  Pavel K

Hádal jsem absolutně překvapivé výsledky, říkali mi dvojkař, protože jsem sázel převážně na vítězství hostů, pokud jsem cítil, že vyhrají a byly to pořádné kursy. Ofocené lístky mám doma schované. Tak třeba na ME jsem chytal i přesné výsledky, třeba když Island porazil Anglii. To byly i kurzy 25 a podobné. Na tom mistrovství jsem si tenkrát fakt vydělal, ale tak jsem hrál i na klasické ligy. Vybral vždy ze 3 zápasy o kterých jsem předpokládal, že vyhrají hosté a za docela malý peníz slušně bral. Když ale Babiš přišel s registrací, tak jsem od ledna 18 skončil. Dařilo se mi kdysi i v sazce, prostě toto mi jde, ale už jsem definitivně skončil. Dnes bych raději bral abych měl znovu takový počet fajn kámošů se kterými jsme dělali všechny ty pytloviny a dobře se bavili. Toto mi nejvíce chybí. Takže se měj a já pozdravuji ZČ a vůbec všechny kámoše z Pokecu.

Helena
30. 5. 2023 08:38
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ne, ty opravdové mamonáře neomlouvám, také jich pár znám, ti už ztratili lidskost, empatii a soucit a taky všechny kamarády.
Ale myslím tím právě ty celkem obyčejné sousedy, kteří si hrají na svém písečku, nemají miliony, opečovávají si to své a nechtějí slyšet co hrozného se na nás řítí. Těch je většina. A právě ti si pak doma potichoučku najdou jiné názory, když od vás uslyší, co si opravdu myslíte, kde to čtete, když od vás uslyší spojitost událostí kolem nás.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 09:25
Odpovědět  Helena

Lépe jste to vystihnout nemohla. Absolutní souhlas. Všichni si vás zde váží, došlo asi jen k malému nepochopení. Dám zde malý příklad, v našem vchodě paneláku v jednom bytě v pronájmu žije asi 48 letá paní se 2 dětmi asi tak ve věku 15 a 10 roků. Pracovala jako dělnice v plastikárně. Už kdysi mi říkala, že co tam přišli Ukrajinky, rapidně se jim vše změnilo. Češky musí vykonat dvakrát tolik práce a ty Ukrajinky se chovají jako paničky. Právě včera jsem ji na schodech potkal jak stěhují nábytek z bytu. Nu a tak jsem zjistil, že jí odešlo z práce rameno a teď po ní majitel chce navíc 4000 nájmu, tak musí odejít. Ten mladý kluk- majitel je z bohaté rodinky a přestože u nás je asi na poměry ve státě bydlení ještě docela levnější, prostě kdo má hodně chce ještě více. Je to asi jako v Big Benovi kde podnikatel, boháč Ramboldt na párty říká hostům, vítám vás chudá smetánko, která si musíte mazat na chléb s máslem kaviár a zapíjet to šampáňem. Tak si dejte moje selátko. Pokud toto ale nepochopí, ti co se jich to týká, tedy, že jedině změna systému a noví nezkorumpovaní lidé budou u moci, nic se nezmění. Vy sama říkáte něco ve smyslu, že přijde totální krach. Bude to argentinský scénář.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 09:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stačí si přečíst, co o tom říká Juan Martínez Guevarra ve své knize Můj bratr CHE. Tak skončíme, když nepochopíme.

29. 5. 2023 20:41
Odpovědět  Helena

Teď ráno jsem zjistil, že mi sem hupnul nějaký omyl. Tak jsem ho vymáz. Pardon.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slavek
29. 5. 2023 08:12
Ohodnotit příspěvek :
     

K tomu bylo treba rozlozit zapad a znicit tradicni hodnoty. Pak se Evropa nebude najezdu smazek branit, protoze najezd je soucasti ideologie neomarxismu a neoliberalismu. Postupuji jako bolsevici po r. 1917. Odstraneni svobod a diktatura. Nic noveho to neni. Rusko s pozustatky te ideologie bojuje dodnes.
V. Putin na Valdajskem foru:
https://www.badatel.net/putin-varuje-ze-progresivna-woke-ideologia-znici-zapad-rovnaky-recept-pouzili-marxisti-v-roku-1917/

Pavel K
29. 5. 2023 08:17
Odpovědět  Slavek

Postupuji jako bolsevici po r. 1917. Odstraneni svobod a diktatura. Nic noveho to neni. Rusko s pozustatky te ideologie bojuje dodnes.

Však Slávku nemusím snad připomínat, že tyto netody, výmysli pochází z jednoho hnízda. Proto zřejmě ta podoba, nic nového.
🙋‍♂️

Slavek
29. 5. 2023 08:23
Odpovědět  Slavek

Rozlozi zapad politicky a hospodarsky. Do toho sem navezou negramoty kriminalniky, kteri si nejdrive koupi kuchynske velke noze, kterymi do nas budou pichat jako v Nemecku i jinde. Nesmi se o tom psat jakoz o znasilnenich a jinych zlocinech. Media i policie maji prisnou cenzuru. Odstraneni svobody tisku jim umoznuje tyto zlociny a klamani obyvatelstva!

Albi
29. 5. 2023 08:54
Odpovědět  Slavek

Už byste si mohli všichni taky nastudovat jinou definici “bolševika” než je ta, kterou kdysi dávno někdo špatně pochopill, když nerozlišil význam slova “více” (množství) a (pro většinu, = ve prospěch většiny”). A všichni to pořád opakují jako papoušek dobře naučenou frázi. .

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 10:15
Odpovědět  Albi

Dávám za pravdu Albi. Jste jako papoušci co melou pořád jedno a to samé. Zjistěte si co znamená význam bolševici.

29. 5. 2023 12:43
Odpovědět  Albi

Takže vlastně ve třech věcech se neshodnem. Ben-ešeda, původ pojmu bolševik, a kotlíková revoluce na Islandu. Ale chápu politruka, proč s tou masírkou začal. To je něco podobného jako tvrzení, že Tartárie byla slovanská říše – tedy slovanský stát s centrální slovanskou správou.
Slečna Marplová v jednom románu řekla, že minulost má dlouhé stíny. No a já si totéž myslím o manipulaci. Zkrátka se mi zdá manipulace jako dost pochybnej základ pro vlastenectví a architekturu budoucího smysluplného společenství.
On je to pro mě problém (pojem bolševik) ještě z dalšího důvodu. Celý život mám pod pojmem komunista lidi jako byl Fučík či Kalina, nebo v současnosti Skála, a pod pojmem bolševik Stalina, Krvavého Klému, Urválka atd. Trockýho ne, ten byl jiná kategorie. Přičemž u Klémy a u Stalina vidím nad rohy pableskovat svatozář, zatímco u Urválka jen ty rohy a kopyta.
Nechtěj po mě, abych sežral, že sami Rusové vykládali po sedmdesát let vznik pojmu bolševik mylně, namísto toho, co by se chopili politrukovy propagační kličky a využily ji ve svůj prospěch.

29. 5. 2023 12:43

Komunista je u mě tento, v pravém slova smyslu, hrdina:
https://cesky.radio.cz/antonin-kalina-v-podminkach-koncentracniho-tabora-dokazal-zachranit-tisicovku-8134987
ale ani na wiki nekecaj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Kalina_(1902%E2%80%931990)
Akorát že na wiki není jeho fotka. Na druhou stranu tam jsou zase jiný fotky. Jukni na ně. Jo a tu knížku, “Děti Antonína Kaliny”, vřele doporučuji. Hádám, že si ji půjčím potřetí. Nevšední život, nevšední osud. Krom jiného je tam i jak to bylo s osvobozením Buchenwaldu – neosvobodili ho Amíci, sle sebeosvobodil se – a také co byli buchnwaldští čeští bolševici (v mém pojmosloví) za neuvěřitelné swině.
😀

To se mi snad zdá! Co tady cenzuruješ, co tu chceš schvalovat, de-bile elektronickej?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
29. 5. 2023 12:51

Zkouška

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
29. 5. 2023 12:55

Zkouška – koncentračního tábora
komunista
buchenwald
buchenwaldští
Amíci
bolševici
swině

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
29. 5. 2023 15:04

Rusové ne, ale někdy ve 20tých létech, kdy se u nás ruština “nenosila”, vzali naši překladatelé slovo “bolše” ve smyslu, více “zločinců”. Jenže tehdy bylo bolševiků údajně pouze asi 30 tisíc. Takže žádná většina.
Stalin rozhodně nebyl žádné neviňátko (a kdo je, pokud musí řídit tak velkou a mnohonárodnostní “říši”), ale na jeho hlavu po 2. světové se hodily VŠECHNY zločiny a z trockistů a jeho ostatních odpůrců se stali oběti Stalinova teroru. Nakonec “kult osobnosti” po Stalinově smrti “vytvořil” trockista Chruščov, který měl na těch zločinec největší podíl. Podobně dopadl Berija.
Nakonec to můžeme srovnat s dneškem – Putin je vrah, největší zločinec na světě, topí se ve zlatě a ruský národ strádá! Zatímco poslední rok dva stačily a z Medvěděva je pro změnu velký vlastenec.
Pokud jsi nečetl, podívej se, jak po Stalinově smrtk zůstaly z jeho práce jen ty zločiny, popravy a gulagy. O tomhle u nás nikdy nepadlo ani slovo.
http://leva-net.webnode.cz/products/posledni-uder-stalina/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
29. 5. 2023 15:36
Odpovědět  Albi

PS: Je ale v pořádku, že občas něco každý vidí jinak. Je to potvrzení, že diskutujeme a neopakujeme přikázané poučky, jak si přejí “pastýři ovcí, instruovaní majitelem stáda”. 🙂

29. 5. 2023 19:46
Odpovědět  Albi

Bane, Albi, tak to dle mého nebylo. To jen naši politrukové to tak vysvětlují. Copak jsi už zapomněla děják?
To co stálo v dějáku je pravda a učili se to tak v celém sovětském bloku, včetně SSSR.
Že totiž, cituji: “pojem „bolševik“ je používán od 2. sjezdu Ruské sociálně demokratické dělnické strany v roce 1903, na kterém se strana rozštěpila na frakci radikálních tzv. bolševiků (doslova „majících většinu“) a ostatních tzv. menševiků (doslova „majících menšinu“).
Výjimečně má tetka wiki pravdu – skutečně to tak bylo. A vzniklo to v r. 1903 v Rusku, tedy před 120 lety, a ne o stodvacet let později, “kdy se ruština nenosila”.
Vždyť zapoj úsudek – potom by pojem menševik, dle téže logiky, znamenal, že bolševici chtěli dobro pro více lidí, kdežto menševici chtěli dobro pro méně lidí? Tady to politruk a učedníci jaksi nedomysleli.
Není tudíž podstatné kolik bylo bolševiků celonárodně, protože před tím sjezdem nebyl ani jediný – podstatné bylo, kdo měl většinu na onom socanském sjezdu.
A tak se to učili i v SSSR – jaké tedy vinou překladu a podobně? Já už ti to takhle jednou vysvětloval a pokud jsi to četla, stačilo napsat – Nemyslím si to, či držím pozice

29. 5. 2023 19:46

nebo tak něco, třeba 😮 , abych věděl že četla, leč nesouhlasíš, a dal bych ti pokoj a ušetřil si to vysvětlování. Pochop – já se nesnažím ti vtloukat klíny do hlavy. Pouze ti to v dobřé víře vysvětluju, že si říkám, žes skočila politrukovi či KSB na propagandu a žes to mé vysvětlování ondyno třeba nečetla a žes už zapoměla, že nás to učili už před více než půl stoletím, takže doba “kdy se ruština nenosila” s tím má howno co dělat. Ale neboj, už tě s tím otravovat nebudu, tohle je naposled. Akorát jak s tímhle vysvětlováním vyjedeš, tak pod něj zase nalepím svoje vysvětlení. Ne abych tě sr-ral, ale pro vyváženost. Ať si lidi vyberou.
Se Stalinem máš pravdu, ale lidi maj problém pochopit, že ďábel může mít i svatozář a anděl vidle a kopyto.
Nebýt Stalina, moudra převzatého od tureckého Žida Frenkela:  „z trestance musíme dostat všechno v prvních třech měsících – pak ho už nepotřebujeme“ a kvót na udržování stavu otroků, nebyly by Gulagy a SSSR by po válce měl o mnóóóho méně obětí přičiněním vlastního vládce.
A zároveň nebýt téhož vládce, SSSR by prohrál válku a po válce by se nestal světovou velmocí, z toho jednoduchého důvodu, že by neexistoval.  

29. 5. 2023 19:47

Jak nemůžu nácka Churchila cítit, tak jeho výrok, že Stalin převzal zemi z rádlem a předal ji s jádrem, je pravdivý. Jenže cena za to byla strašná. Osobně mu nedokážu odpustit ty kvóty. Ale možná je to i tím, že jejich obětí by stala i celá moje širší rodina po přeslici (na výboře už byla zapsaná v harmonogramu odsunu), kdyby Němci tzv. Ukrajinu “neosvobodili”, nebo ji “osvobodili” o čtvrt roku později. Proto také z tama bábrle po válce tak zčerstva pelášila.
Medveděv je bez diskuzí hochštapler a zrádná swině non plus ultra – ale takovejch tam je. Proto také Gosudarovi držím všechny palce a děsně mu fandím. U něj maj lidi zase problém pochopit, že o co se snaží není ani socialismus, ani kapitalismus, ale sociální stát pro Člověka. Prostě že nemíní přizpůsobovat lidi také či onaké ideologii, ale spíše ideologii – fuj to je hnusný slovo – jinak. Že by rád postupně zavedl a prosadil něco jako systém vycházející z lidské podstaty. Systém vycházející z člověka a pro člověka – ne člověk silou formován a hňácán dle té které ideologie; pro potřeby napřed toho kterého systému, až se systém zaběhne tak toho kerého zmetka u kormidla a té které bandy u vesel. 

29. 5. 2023 19:47

Něco jako družstevní kapitalismus a socialismus, obé v původním smyslu slova, v jednom ranci. Družstvo, kdy jsou jeho zaměstananci zároveň jeho vlastníci je už z podstaty spravedlnost a solidarita, proto je životaschopné,; družstvo, kde je vlastníkem stát je neživotaschopné. Když patří všechno všem, je to totéž, jako by nepatřilo nikomu nic. Což je proti lidské přirozenosti, pročež “všici kradů.” Proto to také dopadlo jak dopadlo. Málo prostoru. A také času vtělit vše do psaného textu. ‘Mám to v jedné z knížek co si je píšu do šuplíku v románovém podání ve formě příběhu válečných veteránů, co se akorát vrátili z války – končí to hadrákem -, ale jsem línej ty třeskuté myšlenky co se toho týkají a placama tam v precizně (aspoň si to myslím), zpracované formě probleskujou, dohledávat. Ježíš! Jsem se zas rozkecal.
P.S. Jestli to budeš číst, tak poď to flákni 😮 nebo 🙂 , abych věděl žes to četla a nes-ral tě někdy příště zase s tím bolševickým vysvětlováním.
😀

Albi
29. 5. 2023 23:32

Potvrzuji, že četla, tím “minulým” vysvětlením si nejsem jistá, ale mám dojem, že taky. V každém případě tě musím zklamat, neštveš mě žádným vysvětlováním, tedy ani tímhle a vzhledem ke zkušenosti, jaký s režimem měla tvá rodina, to chápu.
A taky musím ještě vysvětlit , že slovy “doba “kdy se ruština nenosila” jsem myslela období první. republiky.
Zrovna tak dobu od 1948 budou jinak vidět potomci velkostatkáře, jinak nádeníka nebo dělníka a úplně jinak čeští vojáci, kteří měli štěstí, že účast v bojívh v zahraničních armádách přežili a za odměnu jim bylo “dovoleno” pracovat v uranových dolech.

A tady je jistá paralela se současným vedením státu – přílišná dobrovolná aktivita nad tím, co bylo požadováno (a co bylo nebo nebylo nikdo z “plebsu” neví dodnes).
Tedy řekněme si to otevřeně – lezení kamsi českých – slovenských lidí “rovnějších” 🙂 než všichni ti údajně sobě si rovní.

30. 5. 2023 08:19
Odpovědět  Albi

😀

29. 5. 2023 16:37
Odpovědět  Albi

Napřed zkusím oblbnout cenzorde-bila. Ta moje re má ještě cancour a na PC se mi sice objevuje, ale “čeká na schválení”. To znamená, že ho vidím jenom já, na svém PC, ale ostatní ne? Já to vypomlčkuju a zkusím ten cancour pověsit sem, jestli projde. A jestli jo, tak by mě fakt zajímalo, co tam čeká na schválení – až na ty pomlčky je to přesná kopie.
Komunista je u mě tento, v pravém slova smyslu hrdina:
https://cesky.radio.cz/antonin-kalina-v-podminkach-koncentracniho-tabora-dokazal-zachranit-tisicovku-8134987
ale ani na wiki nekecaj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Kalina_(1902%E2%80%931990)
Akorát že na wiki není jeho fotka. Na druhou stranu tam jsou zase jiný fotky. Jukni na ně. Jo a tu knížku, “Děti Antonína Kaliny”, vřele doporučuji. Hádám, že si ji půjčím potřetí. Nevšední život, nevšední osud. Krom jiného je tam i jak to bylo s osvobozením Buche-nwaldu – neosvobodili ho Am-íci, sle sebeosvobodil se – a také co byli buche-nvaldští čeští bolševici (v mém pojmosloví) za neuvěřitelné sw-ině. 

29. 5. 2023 16:48
Odpovědět  Albi

To snad není pravda. Tak teď jsem se fakt nas-ral. Ta moje reakce měla ještě cancour, ale ten čeká na schválení. Tak jsem se pokusil oblbnout robocenzora, vypomlčkoval to, a zase čeká na schválení. Už mi z toho vychází jen to, že robodeb-il má něco proti jednomu z těch odkazů. Tak to rozkouskuju a uvidím. (Omlouvám se, že si tady z tebe dělám pokusnýho králíka.)
Komunista je u mě tento, v pravém slova smyslu hrdina:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Kalina_(1902%E2%80%931990)

Akorát že na wiki není jeho fotka. Na druhou stranu tam jsou zase jiný fotky. Jukni na ně. Jo a tu knížku, “Děti Antonína Kaliny”, vřele doporučuji. Hádám, že si ji půjčím potřetí. Nevšední život, nevšední osud. Krom jiného je tam i jak to bylo s osvobozením Buche-nwaldu – neosvobodili ho Am-íci, sle sebeosvobodil se – a také co byli buche-nvaldští čeští bol-ševici (v mém pojmosloví) za neuvěřitelné sw-ině.
Tak jsem zvědav, zda to de-bil pustí.
A jestli jo, tak zda pustí ten druhý odkaz.

zuza
30. 5. 2023 11:50

vďaka za informáciu, nikdy som o pánovi Kalinovi nepočula, idem si zohnať tú knižku. Ja mám tiež tip na zaujímavú knihu, aj keď je to trošku o inej téme:
https://www.martinus.sk/?uItem=207702

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 15:28
Odpovědět  zuza

Nebudete litovat, stojí to za to. A když už jsme v tom, ještě jednu knížku bych doporučil Je od Valtra Komárka a jmenuje se Kronika zoufalství a naděje. Začíná to Valtrovým dětstvím, kdy ho rodiče v podstatě odložili, pokračuje přes záchranu před koncentrákem, vstupem do skauta, vstupem do KSČ, studium v Moskvě – nic nepřikrášluje a je to něco! – monstrprocesy, nastartování ekonomiky Kuby (byl tam pozván co poradce), přátelství s Che Guarou, pražské zblbnutí zvané jaro, vstup Waršpaktu, také je tam sebeinstalace Koblížka Kukuruzy jak vystřižená z nějakého západního krváku atd. atd. a končí hadrákem. Úchvatný osud a v podstatě dějiny matkostrany z první ruky, protože se pohyboval ve vysoké politice, podané čtivou formou. Za něj jsem rád, že se nedožil aktivit svého syna. Ušetřil si tak mnoho bolesti. Stejně nepochopím, jak může charakter zplodit zmetka, jak může z plus + plus vyjít minus. No nic. Ale fakt doporučuji. Mělo by to být povinné čtení budoucnosti. Aby mladí věděli.
Jo, a dík. Příští týden jdu do knihovny.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
29. 5. 2023 17:22

To se mi snad jen zdá. Druhou část nepustil! Přitom je tam jen článek z českého rádia! Představ si, že deb-ilovi vadí ten odkaz na článek! Na článek s názvem:
Antonín Kalina – v podmínkách koncentračního tábora dokázal zachránit tisícovku dětí.
Takže voch-cat to jde jen tak, že by sis zamodřila ten titulek a pak ho frkla nahoru do linky. A vyjede ti toho povícero – nahoře od hov-ínek a pod tím ten z rozhlasu, co proti němu de-bil něco má. Ach jo. No tak jsem se vyblbnul a jdu smolit odpověď. A sory za ty pokusy. Za chvíli budu horší jak sergej a bude tu přemilanováno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
29. 5. 2023 19:01

Ale nám to vůbec nevadí. Takže pokračuj.

29. 5. 2023 19:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ten elektrickej bl-bec to nakonec pustil a udělal de-bila ze mě! I když, pravda, dnes na tom ani moc makat nemusel.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
29. 5. 2023 23:49

Chtěla jsem napsat toté co Pavel z Moravy.

Mně se to s odkazy na jiných webech stává v poslední době taky. A de-bi-l mi ani nenapíše, že se čeká na schválení. Prostě se nezobrazí vůbec – někdy ani když tam není odkaz třeba na mainstremový článek. Objeví se to buď při příštím (novém) otevření, nebo taky vůbec ne.
To bude asi těmi inovacemi. Všimla jsem si už dřív, že každé “vylepšení” vede spíš k horšímu.
No a jak by ne – ajťáků je nadbytek, něco dělat chtějí, tak si hrají a inovují, s tím nic nenaděláme. Nenech se tím odradit.

Pavel K
30. 5. 2023 07:41
Odpovědět  Albi

No právě že je jich už hodně. Co myslíš ví o nás, co píší tyhle “protirežijmní” příspěvky na internet? A kopírují a přeposílají různé odkazy. Tak šup mu tam nějaký ten virus, breberku, filcku a já nevím co ještě a ono mu to alespoň zpomalí PC.

30. 5. 2023 09:06
Odpovědět  Pavel K

To se kamaráde vsaď že vědí. Krom toho nezapomeň, že už půl století schraňuje Echelon veškerou komunikaci z celé zeměkoule a deset let ji archivuje. Viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Echelon
Hlavně si tam přečti, až dole. stať “Mýty kolem echelonu”, bod dvě.. A pokud chceš mít klidné spaní, pevně věř, že jde jen o mýty. Stejně jako jen o mýty kolem gravitačních zbraní… Jako šlo o mýty kolem umělého původu covidu… Jako jde o mýty kolem depopulace… Jako jsou mýty kolem digitálního koncentráku… Atakdále atakdále.
Proto jsem se rozhodl na všechno sr-át a psát a říkat co si myslím, protože k čemu by mi teď byla dobrá autocenzura, když vím, že pokud bych se stal systému nebezpečným, stejně si o mě můžou vyhrábnout veškerou komunikaci? A pak – nekrčil jsem se před komáry, nebudu se krčit ani před zločinci. To by byl život?

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 14:08

Já píši také co si myslím, akorát si říkám jak je to asi musí sr.át když cítí, že to na ně sedí jak prdel na nočňák. Použil jsem to z mého oblíbeného seriálu Bez ženské a bez tabáku.

30. 5. 2023 08:43
Odpovědět  Albi

Podepisuji. Pro mě nejpohodlnější byl Windows 7, ale pak vylepšovali tak, že mě berou běsy. Navíc jsem těm novějším programům přestal věřit, že je paranoidně podezírám, že jsou tam zabudovaný nějací šmíráci. Na tom starším PC mám osmičku a tlačili mě, ať si nainstaluju jedenáctku, že přestane podpora aplikací a kdesi cosi. Což mě potěšilo, protože každá další aplikace jen k horšímu a taky to podezření, že v ní je zašitej nějakej špión co ulehčuje šmírování (radši budu dál paranoidní pošuk, než důvěřivej idi-ot). A tady na tom PC mám desítku a taky mě ty swině furt tlačej do jedenáctky. A i když pominu vše ostatní, to mám strávit den ukládáním všeho co tu mám někam mimo, abych si to pak moh zase nainstalovat? Přičemž jsem pevně přesvěděen, že všechna ta vylepšení jsou jen vylepšení pro vylepšení a nic nevylepšují, že se tak jen ajťáci snaží prokázat svou užitečnost a flexibilitu.
Jo, a ta osmička, co mě údajně měla začít fundovat hůř, funguje furt stejně blbě, nebo stejně dobře, jak se to vezme, jako do listopadu. Jedinej rozdíl – přestalo mě otravovat “Nevypínejte počítač instalace aplikace”. Zaplaťpánbů za ty dary.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 18:59
Odpovědět  Albi

Ať je to jak chce, ale řídit takovou zemi s tím pestrým národnostním složením, dovede si to vůbec někdo z nás představit? Já tedy ne.

Albi
29. 5. 2023 23:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

V době těsně po “hadráku”, když drtivá většina chtěla podnikat, nebo aspoň něčemu šéfovat, jsem říkávala, že já bych nemohla řídit ani firmu na uhrabávání cestiček v parcích.
Takže asi tak. Souhlasím, ani představit.

Albi
30. 5. 2023 00:00
Odpovědět  jiří

Dík za odkaz. To bude čtení na roky, ale postuonwě je přečtu. . Snad to stihnu, než se dostaví ta s kosou. Naštěstí nejsem očkovaná. 🙂

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 09:54
Odpovědět  Albi

Ta s kosou si brousí ostří na nás všechny co se snaží prokouknout fígle grázlů co si u ní pojištují nadstandartní péči své lékařské lobby a u amíků a jinde kde frčí jakési okultní ozdravování organismu pomocí kouzel tělesných šťáviček k tomu vybraných. My myslící jsme poslední přežitek normality a to nám oni nejen závidí, ale také nás za to nesnáší.

krpo
29. 5. 2023 14:23
Odpovědět  Albi

No jo,souhlas,ale kam to vytesat – do kamene asi nestačí?!

Albi
30. 5. 2023 00:03
Odpovědět  krpo

To ne. A taky řeporyjec by určitě dříve či později zasáhl. 🙂

krpo
29. 5. 2023 14:20
Odpovědět  Slavek

Já si naopak myslím,že bychom to odhodlání a semknutí se potřebovali úplně nejvíc.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 09:41
Odpovědět  Slavek

Do ři.ti, marxisté nechtěli aby zde bylo 130 pohlaví a my žrali nějaké brouky a brablence. Tato současná banda škůdců má sakra kořeny ve feudalismu a buržoasním systému. To, že se k tomu přifařili někteří bývalí prominentní parchanti socialismu neznamená, že je to neomarxismus. Kdo řídí toto vězení národů, tedy EU, sakra už se podívejte, kde jsou jejich kořeny. A jestli mají někteří kořeny v tzv. levici, nemusí to být zákonitě marxisté. Nebo je sociální demokracie u nás marxistická organizace? Všechny ty tzv. levicové strany na západě jsou jenom takové šidítko na voliče, je to stejná buržoazní banda jako ti skuteční pravičáci. Nebo myslíte, že jim jde o obyčejné lidi? Kurwa, už se fakt probuďme.

Slavek
29. 5. 2023 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Hovoril jsem s kolegou VS z Prahy o politice. Absolutni sok co je to za negramota. Ta propaganda od sametu se na lidech podepsala. Ztrata casu pro kazdeho, kdo by s nimi chtel diskutovat.

zuza
29. 5. 2023 12:32
Odpovědět  Slavek

takí sú takmer všetci, čo študovali niečo humanitné alebo ekonomické… Snáď ešte na technike a prírodných vedách nevymyjú mozog mladým úplne. Čo sa týka technikov, najmä ajťákov, tí si žijú vo svojom svete, finančne sú na tom väčšinou veľmi dobre a okolitý svet a politika ich moc nezaujíma….

Aleš
29. 5. 2023 08:23
Ohodnotit příspěvek :
     

CZEXIT a všechny eurohujery soudit za vlastizradu.

zuza
29. 5. 2023 08:28
Ohodnotit příspěvek :
     

k článku len toľko, že kompletné rozkrádanie európskych krajín bývalého socialistického tábora začalo už začiatkom 90-tych rokov a zahojilo sa nielen Nemecko ale aj žabožrúti a riadna porcia smotany sa ušla aj ostatným krajinám EU. Teraz už nie je čo, všetko je vydrancované, starí, čo boli ochotní a vedeli pracovať pomaly vymierajú a absolventov trangender štúdií majú na západe dosť aj vlastných.
Čo sa týka tej redistribúcie krimigrantov, ja by som aj chápala, že sa ich chcú zbaviť a vymýšľajú ako nám to nanútiť (a vyzerá to, že nanútiť ani netreba, fiala s ódorom ešte aj poďakujú, že mysleli aj na nich, ale neviem nijako pochopiť, že za situácie že EU je po uši v sračkách, sa stále zvyšuje dovoz kobyliek z Afriky a Ázie)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
vavi
29. 5. 2023 11:45
Odpovědět  zuza

Ako iste vieš Zuza, ide tu jednoznačne o bielu depopuláciu! Kozoj.by a pod. sú vychovávaný ako “služobníctvo”, ktoré nereptá! Skrátka ide o výmenu bielych za “mulatov”! No a my Slovania sme prvý na rane…!

zuza
29. 5. 2023 12:20
Odpovědět  vavi

Tak na zmasakrovanie bielych sú vhodní, ale inak mi tí džihádisti nepripadajú ako pracovité poslušné obyvateľstvo, vhodné na služobníctvo. Ani po premiešaní génov s bielymi….
Keby som mala 25, hneď zajtra sa odsťahujem na druhý koniec sveta, niekam na Veľkonočný ostrov.

zuza
29. 5. 2023 12:26
Odpovědět  zuza

išla som si skontrolovať, či som sa trafila s tým opačným koncom zemegule, nemám glóbus, tak ten tak na mape… A natrafila som na jednu stránku, možno bude zaujímavá aj pre niekoho iného… Dá sa tam nájsť opačné miesto pre akékoľvek miesto na zemeguli.
https://www.antipodesmap.com/#antipodes-cities

Pijack
29. 5. 2023 09:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tohle je přece ryzí obchod s bílým masem… pardon, s černým masem.
Kéž by někdo hodil jednu atomovku na Brusel. Hodně by se tím vyřešilo.

Pavel K
29. 5. 2023 09:58
Odpovědět  Pijack

Ona by stačila TA co tě vycucne pajšl než bys řekl švec. Pak to jen uklidit a jede se dál.

zuzana
29. 5. 2023 11:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruské jednotky zmařily ukrajinský útok v jižním Doněcku

https://aktax.cz/ruske-jednotky-zmarily-ukrajinsky-utok-v-jiznim-donecku/

courage
29. 5. 2023 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem tak rád, že jsem našel dr.ogugu Moje žena mě opustila před měsícem po 14 letech, co jsme byli spolu. Strávil jsem poslední měsíc utrpením, pláčem, pocitem viny a pocitem nejhoršího ze všech. Udělal jsem tolik, abych ji dostal zpět, ale nic nefungovalo, dokud jsem neviděl komentář online, když někdo svědčil o tom, jak mu doktor ogugu pomohl obnovit jeho manželku, a tak jsem ho kontaktoval prostřednictvím jeho e-mailu a poté, co jsem napsal svůj problém ujistil mě, že mi pomůže vrátit se ke své ženě do 24 hodin po seslání kouzla lásky, a poté, co kouzlo provedl, se moje žena vrátila domů a prosila, že je jí velmi líto bolesti, kterou způsobila mně a dětem. Jsem zpět se svou ženou a jsme oba šťastní a žijeme zase spolu. Vím, že existuje mnoho lidí, kteří chtějí získat zpět svou lásku. Kontaktujte prosím Dr ogugu, protože je perfektní odpovědí na váš problém. Zde je jeho kontakt: Zavolejte mu / WhatsApp: +2347011196645, pošlete mu e-mail na adresu: solutiontempledrogugu@gmail.com

dr.kůžička
29. 5. 2023 19:15
Odpovědět  courage

musíš doplnit číslo účtu do Nigerie, jinak je to jen poloviční sranda

Anonymni Cech
29. 5. 2023 19:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ja v tom problem nevidim, privezt je mohou. Kolik nelegalu se vejde do Macochy ?
A kdyz prihodime cikany, vetve a ukrajince zasypat vapnem a pohodicka. Dame pivsona a pockame na dalsi varku.

29. 5. 2023 20:58
Odpovědět  Anonymni Cech

Moc ne. Budem si muset vykopat móře.

Albi
30. 5. 2023 00:05
Odpovědět  Anonymni Cech

Rasisto! 🙂

Petr (Alfa)
30. 5. 2023 01:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Prosím vás, to tady v diskuzích jsou samí zaměstnanci Petrohradského institutu pro výzkum internetu, nebo jsou někteří z vás vlastizrádci z přesvědčení?

Standa
30. 5. 2023 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

EU to plní do důsledků! Fiala a tato vláda souhlasí!
Podstata Kalergiho plánu
Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích
„Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu,
ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné
„křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez
specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. „Člověk budoucnosti
bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní
rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“
Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně
eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé
masové imigrace. Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření
homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické
vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být
vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí
křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou. Tím, že by se
zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které
by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové
oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán,
noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí,
že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi,
neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu

aamater
30. 5. 2023 16:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Okamžite treba opustiť tento spolok debilov a celú EU!!! Toto je vrcholom sprostosti tých čo sú v Bruseli. Toto je snáď špatný sen!!! Ľudia zobuďte sa kým nie je neskoro!!!