blogpolitika

Černochová spáchala vlastizradu, když bez mandátu podepsala vazalskou smlouvu s USA

image 11

27. 5. 2023Žádné komentáře

Politici lžou, že prý ta smlouva nedává USA právo nám sem posílat vojáky. Opak je však pravdou. Ta smlouva přímo jmenuje 11 oblastí na území ČR, kam můžou USA volně posílat svoji vojenskou posádku.

Celou smlouvu si můžete přečíst v článku ZDE.

Pro významné omezení suverenity ČR (což ta vazalská smlouva s USA bezesporu splňuje) je potřeba ústavní většina v obou komorách parlamentu.

To, že ji Jana Bilaková Černochová podepsala bez ústavní většiny v parlamentu, je nelegitimní a přinejmenším na hraně ústavního puče.

Navíc je ta smlouva podrazem na všechny voliče, protože vládní strany před volbami vůbec neupozorňovaly, že něco podobného provedou.

Černochová tím podpisem zcela jednoznačně spáchala vlastizradu. A vlastizrada se v každé normální zemi trestá tím nejvyšším trestem!

Další příspěvek

Sledujte nás na Twitteru

Tweets by NarDemokracie

sdíletj na

65 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
28. 5. 2023 20:29

Ta smlouva se mi nelíbí, už jenom proto, že kam vstoupila noha USA vojáka byly problémy. Nejsem právník, tak nemohu posoudit zdali něco Černochová spáchala podpisem smlouvy. Na to tady jsou jiní. Pokud někdo je o tom přesvědčen má podat trestní oznámení.

sergej
28. 5. 2023 21:12
Odpovědět  Vladimír

Za klauna skořápkáře se “dámy z bLIDEM se záznamem bavili vy máte justici s ODěS? a my spravedlnost.

Keller
28. 5. 2023 21:35
Odpovědět  sergej

Nechci v žádném případě prudit, ale tomu vůbec nerozumím. Můžete ten příspěvek přeložit do češtiny?

sergej
28. 5. 2023 21:51
Odpovědět  Keller

🙂 Studuj nedávnou historii a nemel šumáku. Máš *mlhu či jsi talent inkluzek kteří tak tvoří formanty ale ta tu je* v prostoru “neviditelných ručiček trhu. Což podle V. Tlustého poznáte do 4. let bankrotu státu kdy přijdete tady o naprosto vše.

Keller
28. 5. 2023 23:03
Odpovědět  sergej

To je taková móda:

  • tykat lidem, které neznáme a
  • komolit češtinu do stavu nesrozumitelnosti.

Je mi Vás líto pane.

sergej
28. 5. 2023 23:10
Odpovědět  Keller

Táhni do salónu a mistruj tam zdebiliriát a excelentně laskavče. 🙂

sergej
28. 5. 2023 23:25
Odpovědět  Keller

Mne ne a co mi je po “přítulovi a proč? Suchý zipe

Rattus
29. 5. 2023 10:45
Odpovědět  sergej

Kdo ti dává právo zde komukoliv nadávat?Co jsi zač?Kolik je ti let?

sergej
29. 5. 2023 17:43
Odpovědět  Rattus

Bulíku vyšilovat jak pominutý profesor a seriálový vrah tu začal ten utři nos keller. Tak se zrychtuj ňoumo pozérský, ale to bude obecně asi inkluzkami zdebiliriátů. 🙂

sergej
29. 5. 2023 02:07
Odpovědět  Keller

Divim se že obludný zrůdný seladon sebedůležitosti tu dostává palce, takto vás ta vláda těchto individuí sežere jak kanibalové. A žel vk má pravdu s tím že patně intelektový deficit tu narostl do takových rozměrů že vám již není pomoci a jedete čirou sebezáhubu možná “vychováním formanti zdebiliriátem.
Stáhněte si 26.5.
Hovory u klábosnice aneb co týden vzal – šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události uplynulého týdne. společné vysílání studií SVCS

jiří
29. 5. 2023 20:25
Odpovědět  sergej

Sergej, netlač na pilu.

sergej
30. 5. 2023 00:18
Odpovědět  jiří

No jo.
Ale pere to jak z partesu školastik inkluzek a mustru ega, ferda brabenec – mrhač silou a naprostý debil. 🙂
Když se načančám (www.zmozek.cz) – YouTube

sergej
30. 5. 2023 01:07
Odpovědět  sergej
sergej
28. 5. 2023 23:22
Odpovědět  Keller

🙂 Proč mne to nepřekvapuje že jo a věru sebeonikajícím brutopýrákům kadlace.

sergej
29. 5. 2023 02:17
Odpovědět  Keller

Hukare co prudíš s jeho popíráním kejklíři? A že prý ne, to si děláš že všech dobrý den že jo. Neuvěřitelný žvástal sprostot.

sergej
29. 5. 2023 02:44
Odpovědět  sergej

A řešit by jsi v diskuzi měl pro připomenutí z nadpisu:
Černochová spáchala vlastizradu, když bez mandátu podepsala vazalskou smlouvu s USA. A ne svoje sebedůležitosti dojmologii a nechápavost s kterou ti samozřejmě nepomůžu a nikdo jen ty sám. Jsi etalon – problemejkr a trablmejkr v ryzí podobě a patrně mentálně postižený, no to jsem se dojmul nádhero. 🙂

krpo
29. 5. 2023 14:55
Odpovědět  sergej

Ale jinak se s tím dá žít,nebo ne?! Jo,a ještě tohle – musíš na to brát i nějaké léky?

sergej
29. 5. 2023 19:32
Odpovědět  krpo

Už zcenzurováli 🙂 ale za klobouk by sis to nedal snobe.

Frank
29. 5. 2023 06:59
Odpovědět  Keller

Nemůže, protože pro něj je to neřešitelná věc.

sergej
29. 5. 2023 08:11
Odpovědět  Frank

Jásejte tady ten drzý hlupák keller z vás automatoni udělá kosmonauty bez skafandru a už konečně na sebe budete pyšný a jelita taky. 🙂 Na slovíčka jste hákliví ale že vláda hovad záhub vás se zločincemi likviduje je vám jedno, dobře vás zničili chudáci odpadu školastik. A to že že se v americe střílí po spolužácích se mi z vytelpaností zdá pochopitelnější. Ale jsou tak uplácaní “vzorńáci. To jsou morálky podlokajníků a s ní se dočkáte “něhy od páničků. 🙂
Toto si určitě poslechněte i když vás asi poškodili vypálením mozků reklamami v čum bedně a potom víc jak pár minut neudržíte pozornost, jestli tomu je – tak odkaz pro vás nemá cenu zdeformovaným pozérům.
https://www.youtube.com/watch?v=jusxz7RpaOc
Francu nápodobně 🙂
FRANK SINATRA Meets Metal – NEW YORK, NEW YORK – YouTube

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 08:25
Odpovědět  sergej

Chce to ještě aspoň jeden nonsens příserek, bo třinácka je prý nešťastný číslo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
29. 5. 2023 08:57

Co myslíte že je za paňácu tenhle dřístavý spamer keller? Zastřelili vám snad 7. kulemi císařpána ferdinanta v sarajevu? 🙂 🙂

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 11:19
Odpovědět  sergej

Vím co je zač.
No a už je třináctka zažehnaná.
Jen tak dál! Kolik Sergejů, tolik adidas.
😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
29. 5. 2023 08:57

Milane, v jednom má Sergej úplnou pravdu. Likvidují nás za tichého souhlasu celého národa a asi si nic více nezasloužíme. To, že říká, že to tady úplně do 4 roků krachne je ještě nadnesené. Bude to mnohem dříve. Opravdu jsme národ k zblití. Ale těší mne, že se ozvala Národní demokracie, protože Adam Bartoš na kterého jsem zde několikrát upozorňoval je asi jedním z mála mladých vůdců, kterých si vážím a to jsem zaregistroval kdysi pouze 2 promluvy jeho osoby a stačilo mi udělat si o něm svůj názor. Kamaráde, my staří kmeti jsme bohužel v číči.

sergej
29. 5. 2023 09:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Děkuji za světýlko ve tmě.

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 11:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Někdy před třemi měsíci jsem šamanil, že bod zlomu bude v r. 2026. Pak mi to nedalo a uložil jsem si na to odkaz, že jsem sám zvědavý, zda se trefím.
Bartoš… Upřímně – vadí mi ten seznam židů co vydal – co Žid, to darebák?! – a také to, že je aktivista. Já mám u aktivistů rovnítko s fanatikem. Řek bych, že potřebujem Orbána – ne Žirinovského; Žižku – ne Želivského. Jen názor.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 13:56

Já zase o něm tak moc nevím. Říkám, že jsem pouze četl dva jeho články a tam se mi jevil dobře. To, že vydal nějaký seznam atd nevím, já se po moc webech nepohybuji. Je to asi na škodu, ale někdy je to možná dobré, protože si třídím myšlenky z toho mála co si přečtu a dělám si svůj názor. To, že jsme úplně demoralizovaná a rozložená společnost je nad slunce jasné a dokud většina nepochopí o co se hraje a že je zapotřebí tuto totálně nemocnou společnost uzdravit tím, že každý začne sám od sebe a potom si ten celek skutečně vybere ke svému vládnutí morálně rovné a vlastenecké osoby, potom se nikdy nic nezmění. Jak to říká Ramboldt v seriálu Big Ben. Copak náš Ben, ten celý život hledá pravdu. Ti hodní možná půjdou do nebe, ale my máme peníze. A mamon a zisk, základ kapitalistické společnosti zde zapustil svoje kořeny nejméně v 80 % společnosti. V tomto současném systému, tak jak je nastaven se nemůže nic změnit a dle mne to je to nejdůležitější k pochopení. Proto říkám, až budou ti praví vůdci cítit bolest všeho lidu a ne pouze svoji, pak se dá mluvit o nějaké změně. Zatím budeme žít pouze v této žumpě, kterou jsme si stvořili.

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 21:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

To máš tak. Stává se, že se zčistajasna vypleskne někdo koho neznám a hezky mluví. Tak si ho z předběžné opatrnosti jako správnej paranoik vygúgluju a pídím se kde se dá. Popravdě řečeno je to ale na howno. Jednodušší pro život je věřit než vědět. Jenže s tím nic nenadělám, takhle postiženej jsem se už narodil. Akorát že s gúglem je to pídění rychleší než v době předgúglové.
P.S. Chtěl jsem tě povzbudit, ale nějak mi to nejde. Tak raději končím. Měj se hezky a netrap se tím vším.

zdena
29. 5. 2023 11:21
Odpovědět  Keller

JÁ UŽ SERGEJE ANI NEČTU, prorože netuším co těm i bláboly bez hlavy a paty chce vlastně říct, Už mě to unavuje, nejsem dešifrátor….

sergej
29. 5. 2023 17:59
Odpovědět  zdena

Aha jako každý vycinkaný robot. A tahle jedubaba je tuplovaný bezmozek protože má malý mozek velký. 🙂
To že se vám líbí pohádky korporátníků průzračně slastného ráje se sebepochalitelem a prezentace zdejšího aparátu není nic jiného a jak vás vodi na bankrot v tomhle bordelu se vám vymstí protože se chytáte jen na klauny skořápkáře s kravatou a raketou tenisáky s lyžařským kyčlákem. Dešifrátoři instituta. Tam je vám jasný že se prošetříte na dno s utaženým opaskem. Sice ti co vodil zhusta nežijí ale naskočte si na moudra kellera z pokecu z kopíráku.
https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
Dole je na překlad “translate.

sergej
29. 5. 2023 18:11
Odpovědět  sergej

Prošetříte do blahobytu, já vím že to na retardy kadlace je dlouhé a no tak tedy podělejte se na doby mentálové “uhlazení. 🙂 Ale potom nebrečte. Až jenerál co jel na motorce vzdát hold sudeťákům, no je to vůbec možný zavelí tak do tři dnů můžete být na frontě oboupohlavně (jako v izraeli, povolávák i pro ženy, nechápete?) nebo s eu 120.ti třemi s 6. hodinovou perspektivou.
Tři sestry – Venda – YouTube

sergej
29. 5. 2023 19:37
Odpovědět  zdena

Nedešifruj drž se toho co ti řekli – bohatí nemusí krást. A svoje pohádky šehezerádo věš jako kádrovák na děti, ty svoje.

jiří
29. 5. 2023 20:28
Odpovědět  Keller

Ať si píše co chce, číst to, není povinné.

sergej
30. 5. 2023 01:18
Odpovědět  jiří

Troglodyti kapky musí, jinak zombie a vykopávky neožijí. 🙂

sergej
30. 5. 2023 01:20
Odpovědět  sergej

Ěšťě jsem nedal tri ostré hvizdy do každey izby. Ale to by moc mlsali. 🙂

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 05:23
Odpovědět  Vladimír

Správně! Budou vyřízena hned po vyřízení stovek trestních oznámení podaných proti nezákonným “pandemickým” opatřením minulé vlády.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 08:43
Odpovědět  Vladimír

Vladimíre, to si děláte pr.del? Kdo by to zde řešil? Paní vrchní státní zástupkyně a spol? Vždyť jsou všichni z jednoho hnízda. Kluka za písmeno Z dají k soudu. Vždyť my nežijeme už skoro v žádném státě, natož právním.

Milan ze Zahrady Čech
29. 5. 2023 11:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jen alibismus. Co jiného, než alibismus, je: “Nejsem právník” a “Na to jsou tady jiní?”
Ať žje Strana mírného pokroku v mezích zákona!

Luboš
29. 5. 2023 23:40
Odpovědět  Vladimír

Američani vyvraždili Indiány, z černochů udělali otroky, Japoncům ukázali atomové peklo, Vietnamce zaživa upalovali napalmem, Srby bombardovali a vraždili zakázanou municí, v Iráku zabili půl milionů dětí. A najednou se zamilovali do Ukrajinců ?.

Luboš
29. 5. 2023 23:41
Odpovědět  Luboš

A USA je jako jediné nelidské prase atomovku použilo proti lidem.Nestačilo Japoncům zaslat videa z testů nebo je na testy pozvat.Museli jako malé dítě zkoušet co se stane když hodí sirku do mraveniště? Opravdu to potřebuje někdo dospělý vidět na vlastní oči? Jsou to sprostí vrazi a nikdy neodčiní co spáchali.
Jen připomenu, že NATO v Jugoslávii například zbombardovalo i budovu ministerstva obrany. Kromě toho desítky mostů, kilometry železničních tratí, 69 škol, 19 nemocnic, 20 poliklinik, 176 historických objektů (plus skvost moderní architektury, telekomunikační Věž Avala) a poškodilo či zničilo 25 tisíc obytných jednotek (bytů a domů).

Gales
28. 5. 2023 20:29

Kéž by Pánbůh dal.A všichni svatí pomáhali.

Jaris
29. 5. 2023 11:18
Odpovědět  Gales

Spravne byste mel napsat Galesi – ‘pricin se a Buh ti pomuze’. Obracene to nefunguje. 🙂

Gales
29. 5. 2023 13:04
Odpovědět  Jaris

Tak Panebože pomoz těm co se činí

Frank
28. 5. 2023 20:51

Jen tu odpornou ježibabu vidím, chce se mi zvracet. Ale věřím, že i na ni jednou dojde.

Aleš
28. 5. 2023 21:14

Celé SPOLU je vlastizrada a katastrofa zároveň. Ale horší ten kdo to volil.

Autor
28. 5. 2023 21:29

Nejspíš promluvila její “rodná polská sestra”:
Poslankyně Evropského parlamentu: Chovy zvířat dělají tisícům Evropanů ze života peklo

Chov hospodářských zvířat dělá tisícům Evropanů ze života peklo, protože zápach brání lidem jít na procházku s dětmi nebo otevřít okno. Farmy způsobují rozvoj virů a bakterií,” píše europoslankyně Silvia Spourek (Zelení) v dopise ostatním poslancům a vyzývá je, aby přijali usnesení Evropského parlamentu k této problematice.

Návrh usnesení vyzývá Evropskou komisi, aby v této věci přijala legislativní opatření. Spurek chce, aby se EK zabývala odlehlostí zemědělských podniků od lidských obydlí a aktivit, problematikou koncentrace zemědělských podniků a ochranou vod před znečištěním způsobeným zemědělskými dusičnany v členských státech EU.

“Usnesení podpořila řada mezinárodních nevládních organizací a také belgické, britské, německé, italské, polské a španělské organizace. Plánujeme předložit návrh usnesení podle článku 143 jednacího řádu Evropského parlamentu, který umožňuje každému poslanci Evropského parlamentu navrhnout přijetí usnesení k otázce spadající do působnosti Evropské unie,” poznamenala Spourek a vyzval k podpoře návrhu usnesení.

Poslankyně uvedla, že návrh bude “průlomovým postojem Evropského parlamentu v procesu postupného vyřazování odvětví živočišné výroby”.

– Jsem si vědoma, že návrh usnesení bude kontroverzní, protože by měl vést k pozastavení financování EU pro živočišnou výrobu a produkci mléka, masa a vajec. Podle Spourka by měly být prostředky EU investovány pouze do produkce potravin, které jsou zdravé, etické a co nejvíce neutrální z hlediska klimatu a životního prostředí.

https://aftershock.news/?q=node/1249820
Takže z jedné strany USA a z druhé strany idioti proameričtí … mimochodem polští farmáři ji určitě milují … a kvůli tisícům zničí život milionům …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
28. 5. 2023 21:50
Odpovědět  Peter 008

Co ta kunnda žere? Svině ulhaná.

jiří
29. 5. 2023 18:38
Odpovědět  Pedro

IQ 2 – Přijímat a vylučovat.

Slavek
29. 5. 2023 08:29

Na nejake mandaty parlamentem USA a jejich poskoci u moci kaslou. Jen tak se jim rychle dari prosadit sve zajmy ve vazalskych zemich. Je to nebezpecne, protoze podporuji puce a puciste jsou jejich lidi jako na Ukrajine. Rozpad SSSR byl rovnez nelegalni, protoze par politiku zradcu bez mandatu od Dumy ukoncilo SSSR jako statni utvar! Tohle nesmi Cernochove projit!

Slavek
29. 5. 2023 08:34

Vlastizrada Ceska zacala zradou Zida Rychetskeho, ktery bez schvaleni parlamentem tesne pred volbami zmenil volebni zakon tak, aby vyhrala petikoalice! Tim se dostala k moci banda krys z politickych stran, ktere mely mene jak 5 % a nedostaly by se do parlamentu. Dnes vedou jejich politici ministerstva a obcane si to nechali libit.

Pavel z Moravy
29. 5. 2023 09:07
Odpovědět  Slavek

Občané jsou totálně duševně vyprázdnění. Holt konzum a propagandistické žvásty v bedně udělaly své. Víte, ono když nepoužíváte to co vám bylo naděleno přírodou k přemýšlení a úvahám, stane se z vás pouhý konzument debility, kterou vám vrchnost připravila. Smutný toť pohled na tento národ co se týká duševní vyzrálosti.

Pijack
29. 5. 2023 08:52

Spáchala vlastizradu. Je třeba ji donutit, aby spáchala sebevraždu !!!!!!!!!

katango
29. 5. 2023 09:17
Odpovědět  Pijack

To by to měla moc jednoduchý. Chvilička a je po všem. Ta patří před soud a pak doživotí.

Jaris
29. 5. 2023 11:23
Odpovědět  katango

katango, nebudte troskar. Kdo by tuhle ‘sfini’ do smrti zivil? Tahle kreatura negrova zaslouzi opratku nebo gilotinu.

jiří
29. 5. 2023 18:25
Odpovědět  Jaris

Nikdo by ji neživil, kolik by odmakala, tolik by dostala do korýtka. Rusové už to vymakali a říkají tomu pracovně-nápravný tábor. A že je tady spoustu věcí, které by šli pracovně napravit.

Karel
29. 5. 2023 10:14

Souhlas!

Jura S
29. 5. 2023 10:47

V Mošnově se již podezřele kutí za přistávací drahou směrem na Albrechtičky….. Náhoda co, když je to letiště schopné přijímat F35 bombardéry….

skeptik
29. 5. 2023 11:07

Vlastimil Tlustý v rozhovoru na Primě označil tuto vládu za katastrofu a řekl, že je to vláda vlastizrádců.

sergej
29. 5. 2023 18:23
Odpovědět  skeptik

Až tu bude argentizace z bankrotu státu a tuším že řekl tímto stylem za 4. léta tak u vás zazvoní zahraniční exekutor že si zaplatíte v počtu z dětmi svůj dluh státu třeba 4. mega nebo vám zapečetí dveře a můžete klidně jít volit v termínu 5.tidemolici.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 08:52
Odpovědět  sergej

Toto jste trefil. Ale většina tohoto lidu v naší vlasti to nepochopí. Tady na Pokecu to ale zdejší diskutéři ve většině vědí, ale mohou s tím prozatím udělat howno, protože většina lidu si sama dává oprátku na krk. Argentinský scénář je blízko a i když jsem nikdy nebyl sobec, jsem rád, že mi je již tolik roků kolik mi je a odchod na onen svět už pro mne bude přijatelný. Ale ti dnešní 20, 30, 40 a 50 s vytuněnými mozečky si přijdou na své.

Karel
31. 5. 2023 12:09

Ona je babochlap. Je to úchylka od normálu a tudíž nesmírně nebezpečná.