politika

Putin byl prvním prezidentem na světě, který veřejně oznámil satanistickou pedofilii a rituály západních vůdců po celém světě

Putin se ohrazuje proti eurozápadní kultuře pedofilie a satanismu.

Putinova vláda se rozhodla, že se bude zabývat otázkou, zda je možné, aby se rodina Putina stala obětí zločinu: Komentář:

Až naši zločinci ve vedení vyvolají 3. světovou válku s Ruskem, Čínou a jejich spojenci, pak ti budou mít za cíl totálně ZNIČIT USA a všechny, kdo jsou Američané, protože VŠICHNI dospěli k závěru, že jsme nenapravitelní a mimo vykoupení.

Putin se ohrazuje proti eurozápadní kultuře pedofilie a satanismu.

Brendan D. Murphy, host Waking Times

Nedávné události vyvolaly obnovený zájem o výbušný projev Vladimira Putina, který pronesl 19. září 2013 na závěrečném plenárním zasedání Mezinárodního diskusního klubu Valdaj a v němž se zabýval řadou výzev, jimž čelí současné Rusko. Přitom si vzal na mušku i morální úpadek, který se plíživě šíří Evropou a Západem, a projevil tak – podle běžných politických měřítek – vzácnou upřímnost.

Při zdůrazňování “ideologicko-informačních” výzev, kterým Rusko čelí, Putin poznamenal, že se zhoršují vojensko-politické problémy a obecné sociální podmínky, přičemž velká část světa zapomíná na hodnotu základní lidské slušnosti, a poté poznamenal, že “zastánci extrémního liberalismu západního typu” jsou stejně daleko od reality jako “zastánci fundamentálního konzervatismu, kteří si idealizují Rusko před rokem 1917”.

Putin zjevně předpokládal, že jeho poselství uslyší i kritičtí adresáti, a nabádal – alespoň zdánlivě – účastníky (nebo spíše mezinárodní společenství, které nakonec obdrží nahrávky a přepisy), aby se “zbavili zvyku naslouchat pouze stejně smýšlejícím lidem”, přičemž “hněvivě a dokonce s nenávistí od počátku odmítají jakýkoli jiný názor”.

Mnohým takzvaným “liberálním pokrokářům” by taková rada mohla prospět.

Putin se soustředil na výzvy pro identitu Ruska v mezinárodním kontextu a to jak zahraničněpolitického
tak morálního rázu. Všimněte si narážky na satanismus, o němž Putin dobře ví, že už dlouho tiše zahnívá v jádru Ameriky:

Vidíme, že mnohé euroatlantické země ve skutečnosti odmítají své kořeny, včetně křesťanských hodnot, které tvoří základ západní civilizace. Popírají morální zásady a všechny tradiční identity: národní, kulturní, náboženské, a dokonce i sexuální. Zavádějí politiku, která klade rovnítko mezi velké rodiny a partnerství osob stejného pohlaví, mezi víru v Boha a víru v Satana. (zvýraznění doplněno)

Pravděpodobně se zde něco ztratilo v překladu, nicméně faktem zůstává, že se jedná o překvapivý komentář z úst světového vůdce, když to, na co jsou obyvatelé Západu a Evropy zvyklí, je kombinace pouhé propagandy, růžové politické rétoriky a “řeči manažerů”, která obvykle nic neodhaluje
(a záměrně zastírá realitu).

Putin však neskončil a dodal:

Excesy politické korektnosti dospěly do bodu, kdy se vážně mluví o registraci politických stran, jejichž cílem je propagovat pedofilii. (zvýraznění doplněno)

Další bomba, která by měla zaznít v otupělých myslích “pokrokových” Evropanů a fluorovaných Zápaďanů. Kolik dalších světových vůdců se vyjádřilo k zákeřné a stále rozšířenější normalizaci a propagaci pedofilie? Nařídil Obama masové zatýkání pedofilů? Udělal to Clinton? Udělal nebo řekl některý z Bushů něco smysluplného o epidemii pedofilie? (Ne. Uvažovali jste o tom, že možná příliš investovali do toho, aby se o ní mlčelo?).

Putin by nepochybně ocenil úsilí prezidenta Trumpa, který zorganizoval zatčení přibližně 1 500 pedofilů na americké půdě během několika týdnů po svém příchodu do Bílého domu.

Kde byli “pokrokáři” a “liberálové”, když se to stalo? Pořád brečí kvůli Hillary?

Koncem roku 2012 (ještě za Obamy) Putin skutečně schválil s důraznou podporou Státní dumy kontroverzní zákon, který zakazuje americkým pěstounům adoptovat ruské děti, čímž zároveň chrání řadu z nich před tím, aby se dostaly do obchodů s dětmi, a zároveň tragicky připravuje mnoho sirotků o nové rodiny. Amerika ročně adoptuje více ruských dětí než kterýkoli jiný národ.

Putin vysvětlil, že “země nebude zodpovědná” za zneužívání ruských dětí v rukou amerických pedofilů.

Ruský premiér údajně varoval, že zákaz zůstane v platnosti, dokud se prezident Trump nepostará o epidemii obchodování se sexem a nesplní svůj slib, že “vysuší bažinu” pedofilních elit ve Washingtonu D.C. Zdá se pravděpodobné, že elitní pedofilní síť ve Washingtonu využívá adopce k tomu, aby se děti dostaly do obchodu s dětmi – což je sotva novinka vzhledem k dobře známé nasycenosti pedofilů v americké politické mašinérii.

Dále se Putin věnoval zhoršující se morální krizi a nabídl kritiku eroze tradičního náboženství a jeho morálních základů a nepřímý výsměch “multikulturalismu” a jeho zákeřným dopadům, o nichž se tolik nemluví:

V mnoha evropských zemích se lidé stydí nebo bojí mluvit o své náboženské příslušnosti. Svátky se ruší nebo dokonce nazývají jinak, jejich podstata se skrývá, stejně jako jejich morální základy. A lidé se agresivně snaží tento model exportovat do celého světa. Jsem přesvědčen, že se tím otevírá přímá cesta k degradaci a primitivismu, což vede k hluboké demografické a morální krizi. (zvýraznění doplněno)

“Ruský medvěd” výslovně kritizoval současné formy “multikulturalismu” a označil je za “v mnoha ohledech transplantovaný, umělý model… založený na placení za koloniální minulost”.

Není vůbec známou skutečností, že současná vymyšlená a vnucená značka “multikulturalismu”, kterou mnozí z nás poznali, je součástí sionistického plánu na dosažení celosvětové nadvlády v plném spektru (v tomto případě prostřednictvím záměrného rozvrácení kulturní integrity a identity národa – multikulturalismus jako jakýsi trojský kůň).

V neposlední řadě zazněla v Putinově projevu silná narážka a sžíravá kritika programu Nového světového řádu alias jedné světové vlády (Zio-globalist), který se rovná globálnímu otroctví, jak vysvětluje sám Putin:

Vidíme pokusy nějakým způsobem oživit standardizovaný model unipolárního světa a rozmazat instituce mezinárodního práva a národní suverenity. Takový unipolární, standardizovaný svět nevyžaduje suverénní státy, ale vazaly. V historickém smyslu se to rovná odmítnutí vlastní identity, Bohem dané rozmanitosti světa. (zvýraznění doplněno)

Je zřejmé, že s Obamovým odchodem z Oválné pracovny a Trumpovým nástupem mají Rusko a Amerika nyní více společného, než dosahuje nedávná paměť. Za prvé jsme nikdy nemohli očekávat tak otevřený vzájemný (americko-ruský) odpor vůči zakořeněným pedofilním sítím působícím v celé západní politice a společnosti obecně.

Možná se přece jenom dočkáme toho, že “elitní” síť pedofilů a satanistů dojde v tomto životě své odplaty.

https://brutalproof.net/2021/05/putin-was-first-president-in-the-world-to-publicly-announce-satanic-pedophilia-and-rituals-by-western-leaders-across-the-world/

https://bit.ly/3w5cSIG

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krpo
18. 5. 2021 12:17

Sto bodů a potlesk!
Už aby to bylo!!!