Krize UKRAJINA

Vyzbrojení Ukrajiny F-16 by mohlo vyvolat jadernou válku – Medveděv

Poskytnutí nových vojenských schopností Kyjevu představuje riziko nezamýšlené eskalace, řekl bývalý ruský prezident

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv varoval, že dodávky stíhaček F-16 na Ukrajinu mohou vyvolat jaderný konflikt.

Členské státy NATO v současné době cvičí ukrajinské piloty v ovládání letounů F-16 před očekávaným předáním letounů. Kyjev žádá o západní stíhačky již několik měsíců s tím, že jsou potřebné k boji proti ruské vzdušné převaze.

“Náhodné, neúmyslné vypuknutí jaderného konfliktu není k zahození, a proto jsou všechny ty machinace kolem Ukrajiny nebezpečné,” řekl Medveděv v rozsáhlém rozhovoru s ruskými novináři, z něhož ve čtvrtek citovala agentura TASS.

Zástupce šéfa ruské Rady národní bezpečnosti uvedl jako možný spouštěč letadla americké konstrukce s tím, že Kyjev je chce, přestože nemá pozemní infrastrukturu pro jejich provoz.

“Takže pokud jedno z těchto letadel vzlétne ze země NATO [na ukrajinskou misi] – co by to bylo? Útok na Rusko. Nebudu popisovat, co by mohlo následovat,” řekl. “Takový vývoj nemusí být ani schválen vedením NATO a USA.”

Ruští představitelé již dříve varovali, že dodávka letounů F-16 na Ukrajinu by byla velmi problematická vzhledem k tomu, že tyto stíhačky mohou nasadit jaderné gravitační bomby.

Medveděv uvedl, že patová situace Ruska s USA a jejich spojenci není ve fázi, která by nutila lidi schovávat se v jaderném krytu, ale označil ji za horší než kubánskou krizi v roce 1962. Hodiny soudného dne “tikají” a “značně se zrychlily”, dodal.

Hodiny soudného dne – ukazatel pravděpodobnosti globální katastrofy, který vede Bulletin atomových vědců – mají v současné době 90 sekund do půlnoci, loni se posunuly o 10 sekund.
Hodiny byly poprvé spuštěny v roce 1947, kdy byly nastaveny na 23:53. Nejoptimističtější byl jeho čas v 90. letech 20. století, kdy ukazoval 17 minut do půlnoci. Její současný čas je nejblíže půlnoci nebo “soudnému dni”, jaký kdy byl.

Rusko bude považovat letouny F-16 na Ukrajině za jadernou hrozbu – Lavrov


Plány Západu poskytnout Kyjevu stíhací letouny americké konstrukce představují “extrémně nebezpečný vývoj”, domnívá se ruský ministr zahraničí.
Rusko bude k letounům F-16 na Ukrajině přistupovat jako k jaderné hrozbě – Lavrov

https://mf.b37mrtl.ru/files/2023.07/m/64afa74c85f5405d1826d6ba.jpgMoskva nemůže ignorovat jaderný potenciál stíhaček F-16 americké konstrukce, které mohou být dodány Ukrajině jejími západními podporovateli, prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Pokračováním v dodávkách sofistikovanějších zbraní Kyjevu “USA a jejich satelity v NATO vytvářejí riziko přímé ozbrojené konfrontace s Ruskem, což může vést ke katastrofickým následkům”, varoval Lavrov ve středečním rozhovoru pro Lenta.ru.

Plány dodat Kyjevu stíhačky F-16 jsou dalším příkladem eskalačního kroku Západu a samy o sobě představují “mimořádně nebezpečný vývoj”, prohlásil.

“Informovali jsme jaderné mocnosti – USA, Velkou Británii a Francii – že Rusko nemůže ignorovat schopnost těchto letadel nést jaderné zbraně,” pokračoval ministr zahraničí.

“Žádná ujištění (ze strany Západu) zde nepomohou,” varoval. Uprostřed bojů ruská armáda nehodlá zkoumat, zda je nějaké konkrétní letadlo vybaveno k dopravě jaderných zbraní, či nikoli, dodal.

sdílet na

68 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
22. 2. 2024 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Další perla Českého propagandistického proudu – prý je Rusko nesvobodná země 🙂
A ta naše zemička je snad svobodná? Zatímco Rusko je na USA a EU naprosto nezávislá, tedy žádná kolonie, tedy svobodná… Tak co máme říkat my, kteří se povinně klaníme kdejakému šmejdu a zelenému teroristovi v Bruselu a USA. Velké korporace si zabraly defacto celý průmysl a většinu segmentů ekonomiky. Odvádí ze země každoročně cca 300 až 500 miliard ze zisků (dividendy). Hlavní média musí vysílat jen informace pod dozorem BBC, SNN a pod kontrolou “spojenců”… Za názory se už zavírá, protože to servilně zavádí Nejvyšší státní zastupitelství. TAK KDO JE TADY SVOBODNÁ ZEMĚ?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
skeptik
22. 2. 2024 14:11
Odpovědět  Pijack

ČR je svobodná pouze tím, že hlavní média můžou svobodně šířit prozápadní propagandu, ideologii a lži.

Slovan
22. 2. 2024 17:23
Odpovědět  skeptik

Když to národu nevadí, klidně to jen přihlíží a stojí v postraní a čeká jestli někdo začne. Pchááá.

Skeletor
22. 2. 2024 14:14
Odpovědět  Pijack

No když to říkají nesv=právní češti poblitikové, tak to asi bude pravda že. Hlavně že česko které je lokajsky ohnuté až k zemi, utírající konečník EU, USSA a dkopčákům, je svobodné. Ono je česko tak nějak DEMOkraticky svobodné že.

Albi
22. 2. 2024 15:18
Odpovědět  Pijack

A nejen že jsme země svobodá, ale také země prosperující, o což se vzorně stará Signalizátor I. nutellový se svou partou.

Máme se nejlépe od doby kamenné, zdravotnictví zadarmo se směšnými platby za zubaře, covid-vakcína zadarmo, všechny ordinace disponují ve dne v noci připravenými lékaři, banánů dostatek, barevných televizí a mobilů přímo přebytek, benzín a nafta za hubičku, zahraniční důchodci se mají jak prase v žitě, děti nechtějí obědvat, takže si mohou v automatech kdykoliv koupit za pár korun podle své chuti Coca-colu a všemožné tyčinky – sladké, slané, proteinové, se zdravým palmovým olejem, doma teplo teploučko, mnozí jím i plýtvají a někteí vytápí byt dokonce i na 17-18 st., atd, atd.

A dezoláti pořád nespokojení, pořád bespokojení! Jen až se budou mít jako v Rusku – už aby to bylo, pak teprve uvidí, dezoláti jedni, vládě nevděční a zmlknou! 🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
22. 2. 2024 16:36
Odpovědět  Albi

Trochu mimo téma (Ukrajina a F-16) – teď na SeznamZprávy.

“Protest tisícovek lidí z Liberty. „Ocelárnu zestátnit, lidem práci navrátit“ „Kupme zpátky elektrárnu, zachráníme svou továrnu,“ zní areálem.
Nejsme v huti pro legraci, chceme dělat svoji práci,“

Premiér Petr Fiala ovšem ve středu po jednání vlády uvedl, že manévrovací prostor je v tomto případě jen minimální.
Tedy žádná! Ukrajina je důležitější. Možná těm lidem časem nabídme kariéru v ukrajinské armádě. :.(
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-znepokojeni-v-ostrave-cast-lidi-v-liberty-dostala-podle-odboru-pozde-vyplaty-246367#

Nějak se tomu kapitalismu v české kotlince (možná i jinde) nechce dařit. Banány už se přejedly a cestovat pěšky taky moc netáhne.

22. 2. 2024 18:06
Odpovědět  Albi

Taky mimo, ale musím.
Tohle vypotil Gargamel závěrem článku převčírem, 20.2.:
“Poslední přesuny ruských záloh na bojiště ukazují, že Putin zkusí válku rozhodnout do podzimu letošního roku. 

a tohle, hned úvodem, včera, 21.2.

Hlavní Putinova letošní strategie na Ukrajině bude opotřebovávací válka a pomalý postup vpřed. Cílem letošním kampaně bude způsobit kyjevské branné moci takové nevratné ztráty na živé síle, na válečném materiálu, na ekonomice, i na morálce, aby v roce 2025 měla ruská armáda na bojišti rozhodující převahu, a snadno obsadila celý východní břeh Dněpru, a celé pobřeží Černého moře do značné hloubky směrem na Kyjev. Potom buď Ukrajina kapituluje, a nebo ruská armáda v první polovině roku 2026 obklíčí, a po vyčerpání zásob obránců, obsadí Kyjev.

https://www.michalapetr.com/

Je to fiškus, ten náš Gargamel. At to dopadne tak či tak, vždy má pravdu a okamžitě se může odvolat na ten či onen MAP, že přesně to přece říkal a plácat se po rameni jak je skvělej. Se z něj pos-eru. Tedy já už ho na podobných kulišárnách načapal vícekrát, ale přece jenom takový kotrmelec ve dvou dnech? Já tedy na něj chodím a budu chodit dál, že leccos vyštrachá, ale jinak…

Jura S
22. 2. 2024 18:31

Sleduju to tam denně, ale kolego ve vší úctě, ve válce se mění situace každým dnem…hlavně se současnou technikou… Rusové jistě “nevyprdolí” termín útoku, řídí se pružně den ode dne. UA místně dojde munice, tak zatlačí, popojdou, zas někde před nimi vojska zdrhnou… nemají kam spěchat za jakýchsi “heroických” ztrát jak za II. světové…
Gargamel prostě supr vytěží dostupné info, dá to do kupy, že to má logiku… je to 1000 x lepší než sračky co asi má Řehkův “hlavní stan”, nebo si to i oni rádi ráno vytisknou od Gargamela….. 🙂

22. 2. 2024 20:04
Odpovědět  Jura S

Vždyt říkám že vyštrachá co se dá. To mu neberu. Ale takovýto kotrmelec během dvou dnů? To se nedá okecat ani měnící se situací – tak rychle se zase nemění. A pak – to není o měnící se situaci na bojišti, ale o strategii. Mohutný útok a kdyby to nevyšlo, tak opotřebovávací válku, bych jako strategii bral. Ale ne jednou to a jednou ono, jak to předvedl Gargamel. A ne poprvé, podotýkám. Ale poprvé během 24 hodin. Ale nebudu se přít o houno. Osobně jsem z více důvodů přesvědčen, nezávisle na Gargamelovi a jeho závěrech, že velká ofenzíva Ruska je za rohem a že do konce tohoto roku je po ukrostátnosti. Ale dohadovat se zda jo či ne je hloupost. Takže uvidíme.

Albi
22. 2. 2024 20:36

Pánové, mohla bych dát na odlehčení situace něco suoer zábavného, ale úplně jiného než čeho se článek týká?
Zkusím to, třeba se taky pobavíte.

USA se večer pokusí o historické přistání na Měsíci(Film mají už připravený, nebo počkají jak ten pokus dopadne?)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech-technologie-usa-se-vecer-pokusi-o-historicke-pristani-na-mesici-246383#
“Američané mohou po 52 letech znovu dostat své plavidlo na lunární povrch. A pokud loď nazvaná Odysseus od Intuitive Machines uspěje, poprvé v historii tak na Měsíci i přistane soukromá firma. SZ Tech přináší souhrn všeho, co víme”.

No – možná by udělali líp, kdyby začali šetřit své ubývající “zdroje”, když se jim ruská bonanza vůčihledě rychle vzdaluje. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
22. 2. 2024 21:16
Odpovědět  Albi

Abych pravdu řek, drobet pobavilo, spíš takový jakoby jízlivý ušklíbnutí, ale jinak spíš nas-ralo . Ne “k opětovné návštěvě Měsíce lidmi”, ale k opětovnému “dobytí”, ne co lidstvu přineslo poznávání vesmíru, ale co přineslo “dobývání vesmíru”, ne jak drahé je zkoumat Mars, ale jak drahé je ho “dobývat”, no atd. Ale to mě nenas-ralo až ted – s tím vesmírným militarismem mě celý slavný lidstvo se-re už co vypustilo Sputnik a já byl ještě usoplený harant. Ha, hora! Nepřítel! Dobýt! Ha, oceán! Nepřítel! Dobýt! Ha, vesmír! Nepřítel! Dobýt! Hrrr na ně!Dobýváme hory, moře a oceány, oba póly atd.; dobýváme kde se co vyskytne ale abychom sami v sobě dobyli aspon drobet rozumu a pochopili, že nedobýváme, ale pouze, a ještě jen okrajově, nesměle poznáváme, a ty kecy o dobývání není nic jiného než “jdu temným lesem, jsem posr-nej strachy a pískám si,” na to už celý zasr-aný lidstvo nestačí. Ach jo. Jo, a dík. I když nas-ralo, tak i, ta druhá rovina, pobavilo. A ještě víc mě pobaví, až tam ušáci jednou skutečně přistanou s lidskou posádkou, tak když jim vyjde vstříc rusko-čínskej uvítací výbor. Toho bych se fakt rád dožil. Jenže nedožiju. Ušáci budou rádi když budou rádi.

Albi
22. 2. 2024 22:29

🙂 🙂 🙂
Tvůj rozbor byl zábavnější než “zadané téma” a uvítací výbor neměl chybu.

Nevíš jak dlouho trvá let k Měsíci a kdy asi můžeme čekat vítězné fanfáry?

Tupý hulvát
23. 2. 2024 10:00

Ale on přece vůbec netuší,co udělá Putin,to netuší nikdo.Jen říká co si myslí,čemu podle něj nasvědčují různé změny.Ano,je trochu hr ale dík za něho.

23. 2. 2024 15:04
Odpovědět  Tupý hulvát

To jo, jsem rád že je a dík za něj, ale občas mě vytočí. Ono vocádle pocádle.

Jaris.
23. 2. 2024 05:19

On se ten MAP moc dobre cte. Vetsinou do ctenare naleje helvetskou viru v lepsi casy a az nekdy moc prekypuje optimismem. No mysli to chlapici dobre a jsou na te spravne strane, a to je hlavni.

23. 2. 2024 15:05
Odpovědět  Jaris.

To jóóó, ale tohle přepísk.

Markýza
23. 2. 2024 14:59

Omáčku vylejte, já z toho zobu ty kousky masíčka. Například jeho nedávný příspěvek na Bureš TV o Randkoroprejšn byl zajímavý a ta dnešní poznámka o tom, jak se Putin proletěl jakysmet. Tyhle záležitosti jen tak bokem, ty bývávají nejdůležitěší a nejpodstatnější.

Iberius
23. 2. 2024 17:35

Vážený Milane, je to pouze na Vás. Nečtěte ho, nesledejte ho. Tečka. Jedna věc jsou informace, které uvádí a to klobouk dolů, v jakém rozsahu jsou. Na druhou stranu jsou závěry či predikce, které z toho vyvozuje.S tím, je možno či nemožno souhlasit. Myslím, že v českém prostoru ten člověk, kterého Vy nazýváte “Gargamelem” nemá sobě rovného. Pokud ano, pak sdělte kdo to je.

Jaris.
23. 2. 2024 05:11
Odpovědět  Albi

Aby vam to nebylo lito, tak ja byla zrovna vcera u zubare na prohlidku a cisteni zubu. Prace na 15 minut za $200 s novym kartackem na zuby. No nekup to!
Zverolekari jsou v Australii ti nejvetsi lichvari. Naseho kocoura Boryska kouslo neco do predni tlapky a kulhal. Nechali jsme to vysetrit, zda nejde o neco zlamaneho. Ne, bylo to jen male kousnuti mozna od krysy. Cena $800.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 2. 2024 16:47
Odpovědět  Pijack

Ta banda zdegenerovanců nezřízeně touží po velké válce, protože tito grázlové jsou ekonomicky absolutně v prd.eli. Začíná se jim to hroutit a tak to potřebují vykompenzovat válkou. Právě jsem shlédnul film z první světové k poctě jednoho kanadského vojáka bojujícího v kanadských silách v bitvě u vesnice Paschendale. Neuvěřitelně krvavá jatka, kterou po 3 měsících bojů spojenci získali za cenu neuvěřitelných ztrát aby ji poté za několik měsíců za týden ztratili. A architekti tohoto vraždění se určitě někde veselili, dělali dýchánky a chlastali šampáňo. Už je zapotřebí nahnat do takových masakrů ty, kteří takové prasárny rozpoutávají. To je ten obyčejný plebs tak hloupý, že se nedokáže takovým grázlům postavit? Co kurdyna může ztratit, když nejde bojovat za ochranu své země a hranic, ale za zájmy grázlů, kteří z toho mají vývar. Vždyť tady se stále píše, jaký profit má vojenský amícký průmysl z tohoto konfliktu a dalších jiných rozpoutaných ve světě.

Slovan
22. 2. 2024 17:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zřejmě ano, když se jeden podívá do histarie. Má smysl to řešit, když ostatní nechtějí. 😊

Kolemjdoucí
22. 2. 2024 17:51
Odpovědět  Slovan

Ne zřejmě, alo URČITĚ … Tak tupá, z části podlá, zákeřná, nejen Česká společnost dnes je…

Slovan
22. 2. 2024 20:29
Odpovědět  Kolemjdoucí

Dávám ti palec.

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 19:14
Odpovědět  Slovan

Je mi ale jmenovče dobře na duši, když vím, že je přesto už dost lidí i když i tak je to strašně málo, co prohlédli všechny ty prasárny jak škůdců našich tak těch druhých na západě a ač každý třeba vidí řešení jinak, všichni víme, že s takovými grázly tady i tam na západě se nedá vůbec jednat a že nás neohnou. Mohou lidi do určitého stádia dusit, ale to jim nepomůže. Jak to pravil Honza Werich – Voni by si vládcové měli každý ráno opakovat, že člověk je tvor sice přizpůsobivej, ale taky nepřízpůsobivej a to ho šlechtí, protože nepřizpůsobovat se nedobrejm věcem to vždycky znamená pokrok v lidský společnosti. Takovýho nepřizpůsobivýho nemůžete ani vohnout, toho můžete jedině zlomit, ale zlomenina není přizpůsobení.

Slovan
22. 2. 2024 20:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky palec. Hore.

Slovan
22. 2. 2024 17:21
Odpovědět  Pijack

Jen přitlač, někde jsem četl že může jít i k biliónu.

ygorek
22. 2. 2024 21:06
Odpovědět  Pijack

Velké korporace si většinu segmentů tuzemské ekonomiky koupily a investovaly do nich. Kdo investuje, má nárok čerpat zisk. To je kapitalismus.

Tupý hulvát
23. 2. 2024 10:15
Odpovědět  ygorek

Jenže tak to není,západ nás pomocí Světové banky a MMF v podstatě DONUTIL vše prodat za hubičku stejně,jako nás donutil zlikvidovat armádu.A ano,měl tady nadšené pomocníky.
Jinak máte samozřejmě pravdu,je to kapitalizmus který jsme si zvolili a tak ho máme.Komunisté,na které kdejaký debil ječí jak lhali,měli pravdu skoro ve všem.

Markýza
23. 2. 2024 14:56
Odpovědět  Pijack

Ale kurwafix, Pijacku! I kdyby bylo Rusko nesvobodná země – CO JE KOMU DO TOHO???

pedro
22. 2. 2024 14:14
Ohodnotit příspěvek :
     

ŠTĚPÁN:Budete…….. (Už jsme otroci ve vlastní zemi).

Ladislav 💤
22. 2. 2024 14:24
Odpovědět  pedro

👍a měl pravdu !

Slovan
22. 2. 2024 17:40
Odpovědět  Ladislav 💤

…..a my jsme se mu smáli jako kreténi. A přesně tenhle stav zažívám já ve svém okolí, když jsem se zmínil o SPDé a o gounerství ODS a jiných stran. Jen dobře, mám radost.

Albi
22. 2. 2024 17:55
Odpovědět  pedro

V čemže? Ve vlastní zemi???
Otrok nemá svou zemi, má jen pána. A může být prodán i kamkoliv jinam. V našem případě nepodstatná výjimka – nejdřív se prodala země, následně dojde na ty otroky.

Slovan
23. 2. 2024 07:41
Odpovědět  Albi

Tak Jani on ten Štěpán toto pronesl v 89-90 roce a to snad ještě naše byla. 😊

Gales
22. 2. 2024 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Kde vládne kapitalista,tam se bída s nouzí střídá. Zatím se mocnosti jenom zastrašují.Bohužel čím dál tím větším kalibrem.

pedro
22. 2. 2024 14:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaký je rozdíl mezi E.T. mimozemšťanem a ukrajinským přistěhovalcem? E.T. se chce vrátit domů

Albi
22. 2. 2024 16:37
Odpovědět  pedro

1+

Jura S
22. 2. 2024 18:17
Odpovědět  pedro

Mě by ” UFO šedáci” nevadili, asi nechlastaj jak úkáčka a dávky by nechtěli…ani byty, školky, školy, zdravotnictví, důchody… že

pedro
22. 2. 2024 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Poctivé zprávy z Ruska:
https://www.youtube.com/watch?v=18h3mW0FLbw

pedro
22. 2. 2024 15:28
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=hc9wARoTPnw&t=10s

Pablo
22. 2. 2024 18:01
Odpovědět  jiří

Pouze se zapnutým VPN – cz24 je cenzurován.

jiří
22. 2. 2024 20:59
Odpovědět  Pablo

Prd, mně to běhá bez.

22. 2. 2024 21:21
Odpovědět  jiří

Mě taktéž. Leda bych měl VPN zapnutej a nevěděl o tom, když ani nevím, co to VPN je.

Slovan
23. 2. 2024 07:46

…..když tě to neuráží, tak to neřeš. 🤣

Slovan
23. 2. 2024 07:49
Odpovědět  Slovan

No jiří mě už to taky moc neběhá, ale nějaké video mi jde, ale jsou tam jen nějaké drony. Já myslel že uvidím jak jim ten klacek padá na hlavy. Nebo dělám zase něco špatně? 😥

jiří
23. 2. 2024 18:31
Odpovědět  Slovan

Nevím, jestli mi to ten bambula pustí, ale zkusím obrázek.
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
23. 2. 2024 18:48
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣
A jéjej Happalainen a na hlavičku. Nic nepotěší více jak neštěstí druhého. 🙄🤦‍♂️🙋‍♀️

Boomer
23. 2. 2024 18:49
Odpovědět  jiří

.. tady to vypadá, že raketu postihla častá havárie u pohonu TPH, asi došlo k vnitřnímu poškození prvního letového stupně v důsledku koroze vnitřní strany pláště a jejímu prohoření, únik spalných plynů, při plném tahu mimo osu výstupní trysky, z toho udělal kolotoč.
TPH jsou chemicky značně agresivní díky okysličovadlům, vnitřní strana komory je sice chráněná speciálním nástřikem, ale bodová koroze stěny je nejčastější vadou zjištěnou při delaboraci raket s prošlou životností…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 2. 2024 19:24
Odpovědět  Boomer

..po krátkém pátrání zjištěno, že tento obrázek pochází z jiné havárie, někdy cca. před dvaceti lety…
Gratuluji k výkonu při ověřování zdrojů.. a pak se divíme.

Albi
23. 2. 2024 20:18
Odpovědět  Boomer

Jiří o původu nic nepsal, pokud jsem si všimla.
A tady na pokecu nejsou zakázány žádné informace od “nepřátel” ani z vládních tiskovin,

Slovan
23. 2. 2024 20:45
Odpovědět  Albi

😊 😊 😊 😊 😊

Boomer
23. 2. 2024 21:16
Odpovědět  Albi

..pokud chci ke konkrétní události dodat obrazový materiál, musí to dle mého být obrazový materiál ke konkrétní věci, nikoli k čemusi, co se odehrálo před dvaceti lety. Pokud tak přesto učiním, ztrácí moje informace na věrohodnosti, to je můj postoj k věci. To je jako bych k poškození mostu na Krym dodal fotografii z poškození mostu ve Studénce, most jako most, že..
Ale vy si to přeberte jak chcete…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
23. 2. 2024 21:26
Odpovědět  Boomer

A nějaký “ověřený” odkaz by nebyl?

Boomer
23. 2. 2024 21:44
Odpovědět  jiří

.. inu, k čemu odkaz, já vás to hledání rovnou naučím, jo?

Na vašem obrázku si kurzorem najeďte na pravý horní roh, objeví se vám čtvereček s kolečkem uprostřed a nabídka Vizuální hledání, klepnete levým tlačítkem myši a na bočním panelu vám naskočí výběr obrázků identických nebo velmi podobných. No, a když si na obrázek na bočním panelu najedete kurzorem a opět klepnete levým tlačítkem myši, otevře se vám obrázek i s nabídkou webu/ů na kterých byl zveřejněn. No když si ty weby budete otvírat, najdete i bližší informace(článek..) a diskusi k tomu obrázku a u diskusních příspěvků bývají časové údaje jako na pokecu či kdekoli jinde.. a jsme doma! Máte nějaký nápad, jak jinak byste si to chtěl ověřit? Rád se nechám poučit.

Děkovat za edukaci nemusíte, rádo se stalo… ;o)))

P.S.
.. tak se pěkně bavte, trénujte, ráno si to přečtu, dnes u nás celý den pršelo, tak jsem kalačem štípal polena ve stodole, bude se mi spát jako medvídkům v zimě. Dobrou noc…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
23. 2. 2024 22:56
Odpovědět  Boomer

Velice pěkně děkuji za poučení, přeskvělelý bůůmře, vybral jsem obrázek pro potěšení kamarádova oka, poněvadž ve mnou uvedeném odkazu se žádný nenacházel a jsem přesvědčen, že bude podobný, ne-li shodný se současnou ukázkou jaderného “odstrašování” Ruska Britanistánem, které zajisté funguje.
RUSKO: Vladimír Putin včera opět celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! V Kazani se ráno vyšplhal do kokpitu ruského strategického bombardéru T-160M, který dokáže nést až 12 nukleárních střel CH-102 s doletem 4500km a vydal pilotovi pokyn ke vzletu. 
ODHALENÉ TAJEMSTVÍ LETU NEJLEPŠÍHO STRATEGICKÉHO BOMBARDÉRU SVĚTA! Putin včera celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! – CZ24.NEWS

Slovan
24. 2. 2024 09:42
Odpovědět  jiří

Hezké letadélko. Ten poslední ale není Putin co leze po žebříku do letadla. Tam vyběhnul jak srnka. Škoda že měl zastřený obličej. Zato ten závěr když Putin vylezl byl nějaký vyjukaný. 😊

Boomer
24. 2. 2024 10:47
Odpovědět  jiří

..dobré dopoledne z lehce prosluněné Hané.

No, tak se na to podíváme.. takže obrázek pro potěšení kamarádova oka, to je chvályhodné.. a kteréhopak, kterého? Jo, už to vidím, svůj k svému, tady byste udělal dobře s jakýmkoli obrázkem, texty mu totiž dělají problém stejně jako i vám, ale seno pro vola jako sláma. Ale okecáváte to ukázkově, jen co je pravda, akorát že žrát vám to může jen někdo vám podobný.
Holt žádný učený z nebe nespadl, ale blbci jako když prší, prší, jen se leje.
Někdo by to měl zastavit, nalevo od parametru IQ 100 už začíná být pěkná tlačenice.

Hrom aby do toho Gausse bacil…

Boomer
24. 2. 2024 10:57
Odpovědět  Boomer

pro: jiří;  23. 2. 2024 22:56

..snad ještě drobný dovětek.. ve vašem odkazu obrázek byl a stále je, ovšem pro trumpetu vaší kategorie je nedostupný a to díky zásahu rozšíření prohlížeče, který ovšem lze celkem snadno obejít, pokud uživatel není na úrovni troglodyta.

Naše babi blbé vytáčky odměňovala pohlavkem…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
24. 2. 2024 12:26
Odpovědět  Boomer

Tak to na tobě babča zbytečně šetřila.

Boomer
24. 2. 2024 13:19
Odpovědět  jiří

.. blbečku, tebe by vyřadila z chovu rovnou, jedinci nevhodní k chovu končili na statku v hrnci nebo u rasa..

jiří
24. 2. 2024 12:22
Odpovědět  Boomer

Bůůmře, to není k nažrání, ale jen pro chuť. Jinak zdravím Hanou.

Tupý hulvát
23. 2. 2024 10:20
Odpovědět  Pablo

Na to VPN pozor,použil jsem ji u webu kde jsem zablokován a POZNALI MĚ!

jiří
23. 2. 2024 18:42
Odpovědět  Tupý hulvát

To protože si se přihlásil z té samé VPN adresy.

Jméno
22. 2. 2024 16:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím, na co čeká Ukrajina a proč, ale svět čeká od Ukrajiny bezpodmínečnou kapitulaci, protože Ukrajinci mají žít, a ne umírat za narkomana nebo se poflakovat v cizině kvůli fašistickým zběsilcům..

Dorotík
22. 2. 2024 16:46
Ohodnotit příspěvek :
     

S Ruskem zjevně není žádná sranda – jak řekne, tak také udělá, a nemusí se přitom ohlížet kolem sebe, co kdo na to řekne. Rusko vyrazilo na Ukrajinu také až potom, kdy opakovaně varovalo a vyzývalo!!!. V USA to zjevně velice dobře vědí, a tak se zjevně jedná jen o neustálé brnkání na nervy z jedné strany druhé. Agresivní militantní a dobyvačné USA ovšem mají smůlu, že nemají kam ustoupit, kde se schovat, na rozdíl od Ruska, které k tomu má od Uralu zbytek kontinentu až k Pacifiku. USA tak zjevně hrají hru, která skutečný konflikt nevygeneruje, ale roztáčí pro ně obrovský business, především na úkor svých kolonií, především Evropy, tedy i nás. Takže Češi, pěkně roubíky do úst, zatnout zuby a makat – náš imperátor a i páni si chtějí hrát na vojáky a vy jste zjevně palivem k tomu. Imperialismus je nejvyšším a konečným stádiem kapitalismu.

Pablo
22. 2. 2024 18:05
Odpovědět  Dorotík

Jak už tu bylo jednou napsáno:  
Peter 008
To je okouzlující drzost – přijít s vlastními zákony k cizímu národu, který prostě nechápal, co se děje, a jednoduše ho oklamat. A pak …, no, my jsme přece jednali přísně v rámci zákona. Jo, bílý zákon, který napsali bílí pro bílé,aby okradli barevné !

M.Š.
23. 2. 2024 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Když v této republice máme tolik všelijakých chciválkú,většinou rekrutovaných z řad libtardů současné politické pětikolky tak bych se jich chtěl zeptat na jednu podstatnou věc.Jak míníte zajistit ochranu obyvatelstva v případě válečného konfliktu.V dobách minulého režimu se konala cvičení ovčanstva a žactva,také školení jak se chovat při jaderném úderu a samozřejmě i zdravotní.No existovala tzv.civilní obrana,která vše zmíněné zajišťovala,obhospodařovala různé kryty a podobně užitečné objekty.V současné době nic podobného není a jak se zdá ani nebude,protože libtardi ve svém svatém nadšení z vlečných běsů zapoměli na povinnost zajistit ovčanům ochranu ve válečném stavu.Co zapoměli,oni spíše počítají s tím,že žádn ochrana ovčanů nebude,páč je jich stejně nějak moc a navzájem si překážejí.Chtěl bych připomenout,že vše co se týče civilní obrany se během nedávné doby rozkradlo do mrtě,jako ostatně mnoho jiných objektů v držení státu československého.Takže se ptejte ovčani,jak tento stát zajistí ochranu svých poddaných v případě válečného konfliktu,což je legitimní otázka.