politika

2024 je posledním rokem demokracie a svobody slova v západním světě

Nenechte se ovlivnit poplašným názvem tohoto článku. Nejde o žádnou „konspirační teorii“.Tento článek je pravdivý, jak se sami přesvědčíte, pokud budete v jeho čtení pokračovat.

Každý by měl rozumět tomu, že vládnoucí elita ve Spojených je v pilné práci na redefinování demokracie způsobem, který demokracii eliminuje, činí Kongres zbytečným, nadbytečné je i hlasování, a Ústava je zavržena jako zbytečný dokument, který už není v souladu s mocí, kterou vládnoucí elita hodlá uplatnit na ovládnutí Američanů i zbytku světa.

Bylo proto rozhodnuto předefinovat z vůle lidu demokracii na ochranu „posvátnosti demokratických institucí“.

Co přesně jsou „demokratické instituce“? Nejsou to instituce jako Kongres a zastupitelská vláda nebo právní stát a nezávislé soudnictví, které dnes za demokratické instituce považujeme. „Demokratické instituce“ jsou instituce cenzurního průmyslu, jako jsou vojensko-bezpečnostní komplex, ministerstvo zahraničí, NATO, CIA, FBI, MMF, Světová banka, nevládní organizace, Atlantická rada, Aspen Institut, presstitutky, Black Rock, JP Morgan Chase a další. A všechny tyto instituce, vlastníci společný a jednotný názor čili konsensus, stanoví agendy těchto institucí a kontrolují a řídí jeich panující narativy. Nu a vyjádření nesouhlasu s nimi je pak bráno za „útok  na demokracii“.

Či vyjádřeno jinak: „Demokracie“ je majetkem elitních institucí a posvátnost těchto elitních institucí musí být chráněna před lidmi, které Hillary Clintonová označila za „Trumpovy ubožáky“.O vůli lidu se už tedy v USA řeč nevede.

Možná vás to překvapí, ale i univerzity, např.Stanford, a velké korporace, zejména pak technologické společnosti, sociální média, právnické fakulty, lékařské asociace, guvernéři a členové Kongresu přidružení ke Světovému ekonomickému fóru (WEF), toto předefinování demokracie, jež vůli lidu napříště vylučuje, přijímají za své. A souhlasí též s názorem, že Ústava se už dnes ocitla v rozporu s mocí, kterou se chystají nad občany získat. Zatím co píši tento článek, je např. americké ministerstvo zahraničí zaneprázdněno tím, že brání Sněmovně reprezentantů vyšetřovat, jak exekutiva používá peníze daňových poplatníků k cenzuře toho, co bychom se mohli dovědět o Covidu, o  volebním podvodu, o válce na Ukrajině, o Íránu, Rusku , Číně atd.

Tucker Carlson vedl 16. února rozhovor s Mikem Benzem, předním světovým odborníkem na cenzurní průmysl. Zde máte úplné a přesné vysvětlení toho, kdo nám vládne a proč se americká vláda rozhodla zakopat pod zem první dodatek Ústavy USA. Viz:https://tuckercarlson.com/uncensored-the-national-security-state-the-inversion-of-democracy/

Rozhodnutí tedy bylo přijato a v současné době se provádí. Znamená to, že potlačení pravdy bude použito k přeměně celého internetu a sociálních médií na ministerstvo propagandy, sloužící oficiálním narativům. Veškerá naděje, kterou svobodomyslní vkládali do svobody slova,  kterou jim poskytuje internet, se tedy ukázala jako nereálná. Už vidíme, jaké potíže má Elon Musk z toho že povolil svobodu projevu na internetové síti X. Vláda zahájila jeho vyšetřování s úmyslem z mediální sféry ho vyřadit. A i nadále zamlčuje pravdu např. o tom, že ponechává hranice USA široce otevřené pro „barevné lidi“, (čili pro budoucí vděčné voliče Demokratické strany – pozn. překl).

Washington dodává nevládním organizacím, které imigranty rekrutují, stovky milionů dolarů, ze kterých pak tyto organizace imigrantům poskytují jídlo, vodu, zdravotní péči. i přespání podél navržených pochodových tras.

To se nemůže stát, říkáte? Ale děje se to přímo před našima očima. Bezstarostní důvěřiví Američané jsou experti na útěk před znepokojujícími špatnými zprávami. Čímž si ovšem dláždí svou vlastní cestu k tyranii.

Takže opravdu ne. Tenhle článek opravdu není žádná konspirační teorie.

Vybral a přeložil Lubomír Man

sdílet na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
22. 2. 2024 01:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Demokracie je slovem démona.Démona kraciuse,podvodníka a otrokáře. Jsme svědci zániku této civilizace,západní civilizace,která končí.Bůh žehnej Rusku,všem slovanským národům a jjejich spojencům v novém, obrozeném světě.

Jarda
22. 2. 2024 05:34
Odpovědět  All

Už i Socrates měl výstižný komentář o demokracii.

PřemekJ
22. 2. 2024 10:21
Odpovědět  All

Kyrie eleison. Republikánství vpřed!

Autor
22. 2. 2024 12:09
Odpovědět  All

Jen ať to tady zavedou! Celý “zbytek” světa to uvidí a ještě více bude “drejfovat” k Rusku a Číně!! V podstatě ať Západ udělá, co udělá, je to jako zugwang – jakýkoliv tah, postup, zhoršuje jejich pozici. O výsledku je už rozhodnuto dávno. Poslední šanci měli v 90-tých letech minulého století, ale vybrali si cestu k sebezničení! Sebedestrukci.
Pravda, u nás bude diktatura, skutečná, syrová, krutá, a ne ta co připisovali “komunistům”, ale ani ta jim nepomůže. Je to pro nás trest za to, že nemyslíme a neumíme ve skutečnosti jako celek bojovat za své zájmy!
Zničili si totiž vše, co jim v průběhů staletí dávalo převahu a sílu. Naprosto vše!! A že u nás to není vidět? Ale to je hluboký omyl! I u nás jsou tytéž známky úpadku, degradace všeho. Je docela možné, že za takových 10-20 let už tady bude elektřina tak vzácná, že bude jen pro “horních deset tisíc”. A to doslova! A přitom tato zápaďácká diktatura bude vyžadovat právě velice mnoho elektrické energie. Jakýkoliv výpadek znamená pak zákonitě narušení té diktatury.
Kdyby mi dal někdo vybrat nejsměšnější období v historii lidstva, bylo by to na stejné úrovni jako pád Říše římské …takzvané “elity” se nikdy nepoučí!

Autor
22. 2. 2024 12:13
Odpovědět  Peter 008

Pravda, pro mnoho lidí jsou tato období krutá, zlá a v podstatě nepřekonatelná. S přímou hrozbou pro jejich životy.
Každý, kdo podporuje jakýmkoli způsobem, to co se děje a z čeho to vyšlo, je přímým viníkem těchto současných i budoucích činů této, takzvané “civilizace”.

btp
23. 2. 2024 19:26
Odpovědět  All

Nic ve zlém,
ale ten pokus o etymologii je blábol.

Pravdomluvny
22. 2. 2024 05:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Záchod=NEsvoboda a demosracie,to ho vystihuje správně.

Ladislav 💤
22. 2. 2024 06:49
Odpovědět  Pravdomluvny

Jen se koukněte na Goebbls 24, tam je “demokracie”
den co den, jak vyšitá!

Pravdomluvny
22. 2. 2024 18:27
Odpovědět  Ladislav 💤

Děkuji, raději si udělám výluh ze Salmonely,po tom se pos@@@@eru spontálně a nezkazím si oči 🤓

PENNYS
22. 2. 2024 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden: Devět zahraničních vůdců mě vyzvalo, abych byl znovu zvolen TY VOLE BLBEJ -STAREJ ,TY NEVÍŠ ,ŽE BY TĚ MĚL VOLIT AMERICKEJ NÁROD??????????????????????????????????????????
22. února 2024, 6:15

Albi
22. 2. 2024 07:28
Odpovědět  PENNYS

Bere všechno! Každý hlas dobrý – hlavně, že bude zvolen. 🙂

Standa
22. 2. 2024 09:43
Odpovědět  Albi

U nás je to tak , že prosazují ,, korespondenční volbu”! Hlasy nemusí být ověřené včetně bydliště. Každý zfalšovaný hlas dobrý.ODS již spadlo pod Piráty, STAN je v prd..čicích, TOP je pod 5%, Lidovci také , tak , co chudáci mají dělat?
Ostatně tato vláda je NELEGÁLNÍ, napsal jsem k tomu článek do odborné publikace.
Ovšem 108 bere vše .I důchodcům, zemědělcům školství,zdravotnictví…. – ne americkým zbrojařům- ty to mají u této zkorumpované vlády dobře ošetřené.
Vůbec to mají dobře ošetřené..19.02 na Malostranském nám.(plné a TV Nova ukázali shromáždění dávno před 15.00h, kdy tam ještě většina lidí nebyla- mezi námi chodili výsadkáři v bojových kompletech, odstrkávali lidi. Stovky českých praporů.Zřejmě hledali proruské agenty s píštalkou.Mluvil Dufek, Jandesek , nějaká ženská a nejlepší byl Vidlák na závěr!
,,MY SE NEDÁME”… pískali VŠICHNI!

PřemekJ
22. 2. 2024 10:34
Odpovědět  Standa

Všechny ty demostrace jsou pouze viditelný vrcholek ledovce. Na ten současný mocenský a podpidosnický titanic narazí a zhroutí se. Jsme připraveni převzít odpovědnost.

Standa
22. 2. 2024 14:44
Odpovědět  PřemekJ

Jsme?

Markýza
22. 2. 2024 08:44
Odpovědět  PENNYS

A mně vyzvaly moje sousedky abych byla zvolena! Hiphiphip hurá!
Tak já nevím, co kdo čeká od Slípydžoua……..

Standa
22. 2. 2024 09:45
Odpovědět  Markýza

A zvolily ,,vrchní domovnici”? …chicht

Markýza
22. 2. 2024 14:02
Odpovědět  Standa

To že někoho vyzvete ještě neznamená, že ho taky volíte, vy chytráku. Přečtěte si ještě jednou Pennysův titulek. Chicht.

Standa
22. 2. 2024 14:43
Odpovědět  Markýza

Nelze nesouhlasit!

PřemekJ
22. 2. 2024 10:23
Odpovědět  PENNYS

Ten ani neví kteří to jsou. Klony za poločasem rozpadu přestávají jednat jako lidé.

Pravdomluvny
22. 2. 2024 18:28
Odpovědět  PENNYS

Co ten senilní pedofil Bidet vůbec ví????
💩

unor 2022
22. 2. 2024 07:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Demokrate vedou Ameriku k zaniku. Ale s tim v podstate i ty, kteri za nimi stoji.
Kdyz se jimi PREVAZNA cast sveta nenecha vydirat a znasilnovat bude to rychly konec veci tak jak je zname doposud. Svet nebude okamzite idealni, lec o kus privetivejsi urcite.

unor 2022
22. 2. 2024 08:28
Odpovědět  unor 2022

A pro nas to znamena zbavit se jejich ceskych lokaju s jejich dolarovymi konticky, ktere jim davaji pocit nadrazenosti nad ostatnimi.
A pro zacatek predevsim ukoncit vysilani propandisticke Ceske televize.

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 16:19
Odpovědět  unor 2022

Už je opravdu zapotřebí tyto grázly odmítat a nazývat věci pravými jmény. To měli udělat ti traktoristé, to měla být tvrdá demonstrace a měl se u toho zpívat Husitský chorál. Na nějakou demošku, prosím, mohli bychom si zařvat a zademonstrovat není čas. To pak nemá smysl ji ani konat.

Pijack
22. 2. 2024 08:42
Ohodnotit příspěvek :
     

To byli napřed jejich spojenci, pak chtěli žrát zadarmo z cizího –

  • Rusko ve středu vypovědělo dohodu s Británií o rybolovu. Stalo se to z iniciativy prezidenta Vladimira Putina, jenž tak vrátil Rusům ryby, které Britové jedli 68 let, prohlásil podle agentury RIA Novosti šéf Státní dumy Vjačeslav Volodin.
  • Doufejme, že těm zlodějům z Anglie to brzo docvakne.
Jaris.
22. 2. 2024 08:53
Odpovědět  Pijack

Takze Britove ted budou zrat akorat smazene hranolky bez ryb. Snad maji brambor dost. V nejhorsim si mohou od ruskych rybaru ryby odkoupit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PřemekJ
22. 2. 2024 10:36
Odpovědět  Jaris.

Přesně tak.

Standa
22. 2. 2024 09:49
Odpovědět  Pijack

Jen v roce 2023 v Barentsově moři ulovili 566 tisíc tun ryb.V ruských vodách!!!
Mazlení zkončilo! Nyní pouze honit Brity z ruských vod!

Autor
22. 2. 2024 12:17
Odpovědět  Pijack

Se divím, že se jim ty ryby udržely v žaludcích! Že všechno nepozvraceli! Všechno ruské je přece tak jako otrávené a nepřijatelné! 🙂 🙂

Pijack
22. 2. 2024 13:10
Odpovědět  Peter 008

🙂 🙂 🙂

Markýza
22. 2. 2024 14:04
Odpovědět  Peter 008

No možná to nějak demokratizovali, jako my ruský plyn, žejo? Namícháte zkrátka bekaného ruského něco půl na půl s hodným demokratickým něčím a máte to.

Helena
22. 2. 2024 08:42
Ohodnotit příspěvek :
     

V naší kotlince-to myslím-nikoho nepřekvapuje-tady se opakuje á 40 let totalita se vším co k ní patří. Usáci jen svoji černou bídu lakují na růžovo, protože dosud žili jen z vykrádání mnoha států na naší planetě-TO KONČÍ-a jim dochází suroviny, energie a chytří lidé, kteří mají hlavu na to, aby vývoj sunuli vpřed. Rusko ani záp. Evropa se vyrabovat nedali, tak ji zbývá jen býv. vých. blok a pobaltí- na to se soustředili – proto sem taky neustále jezdí usácký a záp. pasáci dávat rozkazy a nasadili svoji prodlouženou pracku: aspeňáky – jiné než aspenblbce do méédií nepustí /Nenakupujte jako zběsilí, z hlubokého lesa ještě nejsme venku, říká “ekonomka” Matesová-má velikou starost o prachy ovčanů na účtech – i mrtvola Matesová je aspeňačka/. Máme silně našlápnuto skončit jako Gaza.

Standa
22. 2. 2024 09:25
Odpovědět  Helena

Heli, to je těžké. Když zde právě jedná ředitel FBI s Rakušanem, Řehka( chce povinou vojenskou službu) s náčelníkem NATO a P.P. si nabrnkal za ředitele presidentské kanceláře předsedu Aspen Institutea vyznamenává sestru Mašínů, obdivuje Maidlen Olbrait( balkántskou řeznici) , tak máme ZDE tu pravou demokracii!! V americkém pojetí! Proč ne, vždyt si naše vláda jezdí pro inštrukce na ami vyslanectví.
V Polsku vyšetřují traktoristu , co měl transparent,, Putine pomoc” a zemědělci jsou rusofilové podle Veselého a Fialy ,co můžeme chtít?. Vždyt tu demokracii tu máme! Jednáme s celým světem!!!
Předeseda Agrární komory bojkotoval 19.2. sjezd cca 800… traktorův Praze , že prý je to protest proti vládě( no jistě -jezdí s Fialou na jeho ,, spanilé jízdy”). Byl jsem před ministerstvem a volalo se,, demisi”.Dnes je sjezd svazů a je to prý pouze ,, symbolické”, žádná prohlášení, projevy , tak se dělá ,, demokracie!

Joe Arp
22. 2. 2024 18:46
Odpovědět  Standa

Nedivil bych se kdyby účastníkům dnešního výletu k hranicím možného, “komora” proplatila naftu, amortizaci a refundovala ušlý zisk!

Jaris.
22. 2. 2024 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=cUqL3wjTaEE
Narazila jsem na kratke video, ktere me zaujalo tim, ze nektere staty skupiny BRICS patri mezi staty G20. Vsechny staty az na vzacne vyjimky jsou kontrolovany centralnimi bankami vcetne zemi BRICS!
Dnes jsem byla nakupovat a pred obchodem byla na tabuli poznamka, ze jim vypadlo a nefunguje eftpos.Takze zlata hotovost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PřemekJ
22. 2. 2024 10:41
Odpovědět  Jaris.

Jenže se mezi členskými zeměni rozbíhá úspěšně clearingové zúčtování obchodů v národních měnách. Členství v G20 umožňuje porovnávat podmínky a všichni bývalí neokoloniální členové BRICS+ již vědí, co je pro ně výhodnější. A ten zájem o členství v BRICS+!

ijn
22. 2. 2024 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

ještě bych rád, kdyby Helmuti == SRN demokraticky doplatili nám dlužné REPARACE = 14 000 mld. Kč a naše nová vláda by zaplatila nové Temelíny (třeba i nové tryskáče), odkoupila Lidly i Kauflandy a Globusy, podpořila české potraviny s 0% DPH, podpořila kolektivní sporty a výchovu mládeže, jídlo ve školách zdarma, zestátnila notáře a konkurzní správce,,….

z reparačních splátek (3000 x 2,5 mil. důchodců x12== 90 mld. Kč) přidá ČSSZ důchodcům 3 000,-Kč měsíčně, kdyby vláda ČR chápala, že musí konat ve prospěch vlastního národa a být otevřena pozitivním námětům…..tak to by byl zázrak !!!!!!

My lidé, co nechceme být hloupými loutkami KoZa, tak Založíme ČSR == ČESKOU STRANU ROZUMU a vyhrajeme volby, lidé se musí vzchopit a všichni zemědělci do ČSR vstoupit. Evropské hnutí všech zemědělců proti podvodu Green Deal musí zvítězit, zrušit CO2 povolenky atd…..!!!

Mike
22. 2. 2024 09:54
Odpovědět  ijn

Jen to ne, proboha!!!
Jak dlouho by trvalo, než by to ti naši zloději přes kampeličku poslali na UA a barmským ženám? Půl dne? 10minut? A pak by spěchali do ECB pro půjčku. Tahle vláda by neměla dělat vůbec nic, protože na co hrábne to pose:re.

PřemekJ
22. 2. 2024 10:42
Odpovědět  Mike

To, co píše ijn, ještě letos zařídíme.

Bai
22. 2. 2024 16:53
Odpovědět  ijn

ČSR nemá chybu! Skvělý nápad.

Gales
22. 2. 2024 09:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuto formu demokracie u nás prosazují odchovanci Aspen – Institute -ČNB – Michl,Zamrazilová. Vláda – Fiala,Jurečka,Rakušan,Lipavský,Bek,Hladík.EU parlament – Charanzová,Jourová. Parlament – Pekarová. Hrad – Petr Pavel.Prez.kancelář – Vašina.

PřemekJ
22. 2. 2024 10:45
Odpovědět  Gales

A spousta zoufalců, co je jim dobře za byt a stravu v okovech. Nejen samotný ďábel, ale i jeho pomocníci jsou reprezentanty čirého zla. Sám ďábel by neměl žádnou moc.

Pijack
22. 2. 2024 10:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Mainstream se zase pokálel a válí se ve vlastních výkalech. Zjistili prý varující signály 🙂

Podpora Ukrajiny mezi občany členských států EU zůstává rozsáhlá, ale téměř dva roky po invazi se už pouze málokdo domnívá, že Kyjev dokáže porazit Rusko. Ve vítězství věří zhruba pouze deset procent lidí.

Čemu se nacistická propaganda diví? 2 roky lžou až to praští, kradou lidem peníze a úspory, sledují drzého nacistického fracka jak se jeho oligarchové pakují a který vyhrožuje a diktuje jiným zemím. Oni si snad myslí, že jsou lidé debiIové a neumí analyzovat poměry? Vždyť právě tento drzý spratek ukázal světu, že Rusko je v právu !!! A lidé to pochopili.

Je to dobrá zpráva pro mír.

PřemekJ
22. 2. 2024 10:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Toto varování je pouze pro ty, kteří neznají KSB, nevědí nic o aktivitách Aliance GESARA a o celém globálním lidovém a částečně a skrytě i institucionálním hnutí “vědomých lidí” a “bojovníků Světla”. V článku uvedená elita již může pouze něco prohlašovat a něco s někým projednat, ale špičky globální elity jako je WEF již přiznaly, že ztrácí své spojence a jejich plány již nevycházejí. To, co je vidět, je zesílení tlaku na většinu populace planety Země formou varování a snah o zavedení nacistico-fašistických režimů. Jenže to jim nemůže projít, lidový odpor roste a stále více lidí se probouzí a začíná vnímat skutečnost. V USA probíhají vojenské tribunály s nejhoršími zločinci proti lidskosti a zrádci své vlasti. Nyní je to ve fázi likvidace emisarů Zločinné WHO pro oblast USA. Velká část vojenských sil USA přechází pod velení Bílých klobouků. Blíží se kolaps současného finančního systému, kterému nemohou zabránit ani transfuze vyvolávající dojem jisté stability. Systém se zhroutí ještě letos, každý přefouklý balonek praská. Projekt GESARA běží, důkazem jsou nákupy zlata a stříbra těmi, kdo skrytě podepsali tuto dohodu v roce 2019 a také rozvoj uskupení BRICS+.

Gales
22. 2. 2024 12:52
Odpovědět  PřemekJ

Dluhy a úroky padnou. Ale je tu jedno ,,Ale”.Místo dluhů se nám snaží zavést uhlíkovou stopu a místo úroků emisní povolenky.Takže pokud to prosadí,tak jsme furt ve stejné pérdeli a nehneme se dopředu.

Pijack
22. 2. 2024 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Víc takových blbců:

Zpěvák Ben Cristovao myslí na planetu i při vystoupení. Plánuje uhlíkově neutrální koncert
Jen houšť pravil Bůh a zmizel v houští 🙂

Helena
22. 2. 2024 11:54
Odpovědět  Pijack

Ty jo, a to není blbej nápad: rodinko! na stole je večeře uhlíkově neutrální – a čistý vyleštěný stůl…a já na gauči s nohama na stole…

Pijack
22. 2. 2024 13:17
Odpovědět  Helena

To se pozná hned blbeček. Fakt někdy přemýšlím, co ti novoevropani mají v kebuli nastláno. Kdyby měl IQ nad 100, tak by měl správně vypnout v celém sále elektřinu 🙂

Helena
22. 2. 2024 14:47
Odpovědět  Pijack

V překladu to znamená, že shrábne vstupné, vydělá balík za nic, žádný koncert nebude, tudíž tam nikdo nebude dýchat ani prdět :)) – a HEURÉKA – uhlíkově neutrální koncert zachrání planetu…už chápete?

Standa
22. 2. 2024 15:12
Odpovědět  Helena

Ten neustále opilý a zdrogovaný ůl… ani neví o čem žvaníO uhlíku se říká, že je to základní stavební kámenvšeho živého. Najdeme ho téměř všude, i když není vidět. To, co vidíme, nejsou atomy uhlíku, ale třeba dřevo, včela nebo člověk. Uhlík se pohybuje všude okolo nás, ale i v nás. Spolu s kyslíkem, vodíkem, dusíkem,
vápníkem a fosforem patří mezi nejhojnější prvky biosféry. Vytváří nepřeberné množství sloučenin, má úžasnou schopnost vázat se s jinými prvky a vytvářet složité látky jako jsou cukry, škroby, tuky a bílkoviny.Tyto podoby uhlíku dohromady tvoří přibližně polovinu sušiny v hmotnosti živých organismů. V jeho sušině by se našel pouze alkohol. I, když …..bude prdět na vše a vyhraje….

Markýza
23. 2. 2024 08:52
Odpovědět  Helena

Ajoták! Jen aby vstupné bylo taky uhlíkově neutrální! Měl by se najít někdo, kdo bude počítat uhlíkovou stopu interakcí mezi bankami.

Standa
23. 2. 2024 09:59
Odpovědět  Markýza

Kdo bude počítat ,, uhlíkovou stopu” za mnou? Mám rád čočkovou?

Evžen
23. 2. 2024 06:16
Odpovědět  Pijack

Problém je že peníze ovládají IQ…!

Markýza
23. 2. 2024 08:53
Odpovědět  Pijack

Třeba v tom sále berou zásadně jen větrníkovou 😎

Markýza
22. 2. 2024 14:05
Odpovědět  Pijack

Úchvatné! A jak se to asi dělá, takový uhlíkově neutrální koncert? Diváci mají zákaz dýchat? 😀

Pijack
22. 2. 2024 14:11
Odpovědět  Markýza

Správně by neměli šoupat ani nohama 🙂

Markýza
22. 2. 2024 14:27
Odpovědět  Pijack

A něco by se mělo nasypat do hlediště, aby se barevně zviditelnilo, kdo prdí 😎

zuzana
22. 2. 2024 11:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Edward Snowden: Assangeovo vydání je v rozporu se smlouvou o vydávání mezi USA a Spojeným královstvím

https://aktax.cz/edward-snowden-assangeovo-vydani-je-v-rozporu-se-smlouvou-o-vydavani/

zuzana
22. 2. 2024 12:34
Ohodnotit příspěvek :
     

NATO se připravuje na možný návrat Trumpa, připravuje plán B

https://aktax.cz/nato-se-pripravuje-na-mozny-navrat-trumpa-pripravuje-plan-b/

Honzas
22. 2. 2024 14:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady se někdo probudil. Mě už mám a před 50 lety říkala že páni byli a budou. Jednoduše řečeno o tom co je vám dovoleno říkat rozhodují páni. Demokracie jsou bludy podobné těm které vám slibují církve o posmrtném ráji.

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 16:28
Odpovědět  Honzas

Ale to ještě neznamená, že jim musíme sloužit. To už je pouze na nás. Ono se ale také traduje, jednou otrok, pořád otrok. A pozor, přesně na toto se ta Aspeňácká banda zdegenerovanců co se schází hned tam a hned tam s národy chystá udělat. Bohužel, my staří které ještě nezblbly, možná zblbli pouze některé, vymřeme a tak je to na těch mladých požitkářích jak se s tím popasují.