politikazdraví

Co se to tu děje……?

Když graffiti, tak pěkné

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
16. 10. 2018 19:56

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
16. 10. 2018 20:07

Co se to tu děje? No, hlavně jsme se neměli nechat rozdělit.
Sice nejsem obdivovatelkou graffiti, ale tohle je jak fotka Ne že by se mi některé nelíbily, pokud autor použije vhodné místo. Bohužel ve většině případů to jsou bezohlední mazalové, kteří třeba "obraz" jaký jsi zveřejnil ty, viděli akorát tak z rychlíku.

Editor
16. 10. 2018 20:49
Odpovědět  josh-xy

Mladá Slovenka asi bude mít problém. Potěšila mě, pokud budou dorůstat takové generace, máme šanci. Jenom se obávám, že je výjimkou. Hodně záleží na rodině, protože dnešní školství je jedna velká katastrofa, zprzní co můžou.

 

Editor
16. 10. 2018 21:27

Ještě k tomu bordelu co tu je, už si četl o tom, že Tereza Spencerová končí v literárních novinách? Ministerstvo kultury odmítlo portál podpořit, prý je platí Putin….

Spencerová údajně píše prorusky

Důvodem odchodu novinářky jsou však zřejmě články nekompatibilní s hlavním proudem. Samotný šéfredaktor portálu nedávno v rozhovoru přiznal, že Ministerstvo kultury ČR jejich portál odmítlo podpořit i z důvodu, že je údajně proruský.

"Dostaly se ke mně zákulisní informace, že někteří členové grantové komise tvrdí, že peníze nepotřebujeme, protože nás platí Putin," uvedl nedávno šéfredaktor Petr Bílek.

Komise při tom měla na mysli evidentně články Terezy Spencerové, která se věnuje Blízkému východu a také ruské politice v tomto regionu.

Novinářka ve svých textech často kritizuje západní koalice, USA, Saúdskou Arábii, někdy i Turecko a podobně. V analýzách nijak nevelebí Rusko, či Vladimíra Putina. Posoudit to však musí každý čtenář sám. Objektivita a odbornost, kterou prezentuje Spencerová se mainstreamu zjevně nehodí.

https://www.hlavnespravy.sk/novinarka-spencerova-konci-v-literarnich-novinach-ministerstvo-kultury-odmietlo-portal-podporit-vraj-ich-plati-putin/1552130

Chamraď panikaří – taky dobrá zpráva. Excelentní novinářku jako ona nelze srovnávat s tou armádou zbytečných presstitutů. O Terezku strach nemám, uvidíme kam zamíří. Každý majitel média co má všech pět pohromadě po ní sáhne všemi deseti.