politikavideo

Cena Plynu: Co chcete vědět, ale nevíte, koho se zeptat – VIDEO

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
21. 7. 2022 13:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Plynová solidarita EU.
https://www.islamizace.cz/Articles/275-polsko-odmitlo-nemecku-vypomoci-s-plynem.aspx

Teuton
21. 7. 2022 15:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Fascinovalo mne nedávné prohlášení toho fialového kokotka, respektive Fialy, že na něco “nejsou peníze.” Tuším, že šlo o navýšení rozpočtu ministerstva pro místní rozvoj. Tak na podporu ukrajinských nacistů a toho jejich Volodymyra stovky milionů a miliardy korun z veřejných peněz jsou a na podporu rozvoje českého venkova nejsou…?! Vítejte v panoptikálním českém Absurdistánu.

BB Rad
21. 7. 2022 15:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud státy EU nepřestanou plnit příkazy US a ekonomického nátlaku, tak bychom si měli zvyknout a nakoupit beranice . Nevěřím, že by mohli být tak tupí a neviděli to,co je očividně velice nevýhodné pro EU. Vzhledem k 30bil.zadluženosti zupáků,které nejsou schopni zaplatit (jinak bankrot) rozjeli peněžní rotačky ještě více a snaží se vnuceným zbrojením přimět EU k zaplacení amických dluhů a všechny zúčastněné strany(Deep state, VPKomplex,lobisté etc.etc) si přitom přijdou k úžasným ziskům, ale s ožebračením nejen evropského, ale i světového plebsu. Amerika nikdy nedopustí *zprovoznit NS-2. Toto je prohlášení US vlády ze začátku minulého roku (peklo se to daleko dříve). Pokud Brusel nechápe , nebo nechce chápat ,tak Evropa je ztracená

Ladislav
21. 7. 2022 17:58
Odpovědět  BB Rad

Teplé a kvalitní beranice jsou zase jen v Rusku! Takže jen hadovky!

[Trol-1] Petr Pav
21. 7. 2022 21:35
Odpovědět  Ladislav

No jistě, stejně jako nejlepší gulagy, výbornej novičok, svobodný volby, možnost se vyjadřovat na veřejnosti, aniž by Vas někdo zavřel, nezávislá média, jedna z nejvyšších emigrací intelektuálních elit…

22. 7. 2022 00:08
Odpovědět  [Trol-1] Petr Pav

Možnost vyjadřovat se na veřejnosti, aniž by vás někdo zavřel… nezávislá média… jéééééé ty si bl-bééééééj !!! Hm… Koukám troldo, žes změnil nick. A co na NR, tam už nechodíš? Bezpečně poznávám tvou dikci a slovosled, akorát tvůj nick tam jsem za ten půlrok už zapomněl.

22. 7. 2022 00:23
Odpovědět  [Trol-1] Petr Pav

Jo, a hele smrkolo, když už se tu oháníš gulagy, ono furt ještě existuje SSSR?
Tak to jó. Tak to ještě existuje i Třetí říše s koncentráky, žejo. A co, platěj ti dobře?
Hele, ale s tou emigrací intelektuálních elit jsi mě fakt dostal. A to jako myslíš kterou? Tu co od nás prchá za lepším, protože jste jak mouchy a také všude vlezete a všechno poserete, pročež jste tu posr-rali na co jste sáhli a pak tu zůstali bezmozci tvého formátu, nebo kozo-jeby co se k nám pelášej študýrovat na elity by ucpali po těch našich uprchlých elitách díry na trhu práce? Bacha na novičok!

21. 7. 2022 18:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Bylo pro mě podnětné pozorovat během toho proslovu Gosudarovu tvář. Jak z toho patu, do kterého se Eurosajuz vehnal, má zcela nepokrytě srandu.

Pijack
21. 7. 2022 18:58

Tu srandu si z EU dělá od začátku. A dokonce pořád nezavírá kohoutky. Tímto strašákem se vzájemně straší jen Evropští politici… a ti straší nás. Nechci dělat ze sebe konspirátora, ale je zjevné, že dvě velmoci se dohodli – USA a Rusko. Určitě mají mezi sebou tajné dohody, protože oba dva mají s Evropou známé cíle. USA vnucují EU sankce proti Rusku a sami vesele kšeftují dál. Neschopný Bidet hraje jen divadlo pro média. Dnes Putin opět nepřekvapil – je stále spolehlivým dodavatelem plynu… a to bylo strašení, co? Že si ten Fiala nedá přes hubu hadr. Už je víc než směšný a trapný. Dokázal, že i politologický trouba amatér může být dotlačen na premiérské křeslo.