UPROSTŘED KRIZE DOSTANOU ÚŘEDNÍCI EU VÝRAZNĚ PŘIDÁNO … PLATÍTE JE I VY

SLOVANKA

Kolik bude brát Ursula von den Leyen, žena, která málem zlikvidovala Bundeswehr a v posledním roce tvrdě lobbovala za genové injekce, na nichž si slušně mastí kapsu její manžel? I to se níže dozvíte. Stejně tak zjistíte, kolik bude bruselským vyžírkům, kterým na vaší životní úrovni nikterak nezáleží, z vašich daní přidáno.

Inflace skutečně nabrala na rychlosti. Euro je trvale v poklesu a dokonce se dostalo i na nižší úroveň než dolar. A s eurem se samozřejmě „vezou“ všechny evropské měny. Občané EU už nevědí, jak si dovolit každodenní život. Zatímco mnoho lidí si může o zvýšení platu nechat jen zdát, úředníci EU přizpůsobili své mzdy inflaci. Jejich plat se zvyšuje nejméně o neuvěřitelných 8,5 procenta – samozřejmě financovaných z peněz daňových poplatníků zemí EU.

Ceny rostou a rostou. Pro mnohé jsou náklady na potraviny a energii již natolik neúnosné, že je téměř nemožné je zvládnout. Mzdy na druhé straně nerostou a peníze jsou znehodnocovány. Alespoň pro průměrného občana. Protože ne každý se v EU potýká s inflací. Zaměstnanci Evropské unie z ní dokonce těží. Pro úředníky EU inflace znamená výrazný nárůst již tak velmi nadprůměrných mezd o téměř 9 procent.

Jejich platy rostou s mírou inflace – což platí každoročně od roku 2013 – a letos dochází k nárůstu nejméně o 8,5 procenta. Podle zpráv se jako základ pro hodnocení používá míra inflace v Belgii a Lucembursku. V těchto zemích je míra inflace v současné době 9,4 a 8,5 procenta. O přesném procentu, které by se mělo pohybovat právě někde mezi 8,5 – 9,4%, se stále diskutuje. Bruselské vyžírky tak mohou ve finále dostat až téměř 10% ke svým již i tak velmi slušným platům.

Plat předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové se zvýší na téměř 35 000 eur včetně příspěvků. Jak je vidět z německých médií, von der Leyenová se již mohla těšit na zvýšení o 545 eur na 29 205 eur na konci roku 2021 – spolu s různými příplatky to byla částka kolem 34 000 eur měsíčně! Při současném nárůstu její plat bez příspěvků pravděpodobně vzroste přibližně o 2482 eur na pozoruhodných 31 687 eur, s příspěvky kolem 35 000 eur. Není divu, že von der Leyenová nemá zájem na ukončení krize.

Platy všech úředníků EU se mají zvýšit – i při nejnižší úrovni platů je to již o několik set eur měsíčně více. Tyto vyžírky financují evropští daňoví poplatníci, ale jejich mzdy většinou nebudou zvýšeny. Jinými slovy, zatímco daňový poplatník si sotva může dovolit zaplatit základní životní potřeby, na oplátku musí platit zvýšení mezd politickým aktérům, kteří nás vmanévrovali do této ubohé krize. Již v roce 2021 požadovali zaměstnanci Evropské centrální banky se sídlem v Německu úpravu svých mezd na inflaci. V té době se však stále hovořilo o míře inflace nižší než 2 procenta.

To, že  se von der Leyenová nezajímá o starosti a potřeby občanů, demonstrativně ukazuje znovu a znovu. Berou nám všechno, ale mají víc a víc.  Miliardy utracené za koronavirové testy financované daňovými poplatníky, miliony dávek „vakcín“ proti Covidu končících v odpadcích nebo dodávky zbraní na Ukrajinu financované daňovými poplatníky – peníze občanů jsou vyhozeny z okna bez mrknutí oka. Úředníci takto nezřízeně utrácí peníze Evropanů, s tučnými platy připravují pro Evropany ničivé balíčky sankcí a ještě se nestydí u toho nahlas mlaskat.
https://bit.ly/3OqaXXT

3.1 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.1 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
21. 7. 2022 11:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Cena Plynu: Co chcete vědět, ale nevíte, koho se zeptat.
https://www.youtube.com/watch?v=Bcb_pL6O5DI

Aleš
21. 7. 2022 12:02
Ohodnotit příspěvek :
     

CZEXIT a eurohujerska soldateska v ČR, tak na tu zákon.

Kadlec J
21. 7. 2022 12:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Každý den se těším na nové směrnice z bruselského politbyra.

Markýza
21. 7. 2022 13:12
Odpovědět  Kadlec J

Vy masochisto. Ale řeknu vám že při pohledu na tuhle fotku Uršule bych málem začla věřit na reptiliány.

ijn
21. 7. 2022 12:48
Ohodnotit příspěvek :
     

když Helmuti dělají chyby, tak vesmírné,….!!! Nejhorší lidské bytosti ve vedení EU a SRN nelze překonat, ……ale dopady pocítíme všichni Evropané,……..prostě vydíratelné loutky=děvky nesmí do vedení a politiky žádného státu, natož EU,….!!!!!!!

PetrJ
21. 7. 2022 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Představitelé Aliance GESARA dobře vědí, které zdroje jsou ukradeny a kým a proto pracuje na jejich uvolnění a převedení do QFS k financování všech nezbytných výdajů lidem okradeným včetně seniorů. Brzy se tyto zrůdy jako je U. v.d.Leyen budou plazit po zemi a žebrat o milost.

me2d44
21. 7. 2022 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

No, přiznám, ten článek jsem ani nečetl, protože by mě dostihl amok. Tak vedení „Nové říše“ si zase z našich peněz zvyšuje platy? Ono jim to už nestačí? Navíc teď, kdy každý občan musí počítat s grošem, jestli koupit bydlení, nebo žrádlo? Nenastal čas, abychom se naštvali???
Ktož sú boží bojovníci
a zákona jeho,
prostež od Boha pomoci
a úfajte v něho,
že konečně vždycky s ním svítězíte.
 
Kristusť vám za škody stojí,
stokrát viec slibuje,
pakli kto proň život složí,
věčný mieti bude;
blaze každému, ktož na pravdě sende.
 
Tenť pán velíť se nebáti
záhubcí tělesných,
velíť i život složiti
pro lásku svých bližních.
 
Protož střelci, kopiníci
řádu rytieřského,
sudličníci a cepníci
lidu rozličného,
pomnětež všichni na pána štědrého!

me2d44
21. 7. 2022 13:24
Odpovědět  me2d44

A – jak jsem ateista a ten text mám v originále – ve Staročeštině – pod to se i podepíšu. Hrrr na ně, nikoho neživme!!!!!

Pavel
21. 7. 2022 16:27
Odpovědět  me2d44

Husitský chorál je hymnou klubu českého pohraničí. Máte ho asi také celý, on má 9 slok.

me2d44
21. 7. 2022 20:40
Odpovědět  Pavel

Pavle, jako Český patriot – a po mámě Husita (byla křtěná u českomoravské církvi bratrské, i když souhlasila s tím, že já jsem křtěn jen rumem – tátu po mém narození 3 dny hledali)- jsem si ho speciálně hledal – je na netu k dohledání a že je psán staročesky, to mu krásu nebere. Stejně tak mám staženy filmy Jan Hus, Jan Žižka (po dvou dílech), Proti všem a Jan Roháč z Dubé.

me2d44
21. 7. 2022 20:47
Odpovědět  Pavel

Jen tak bokem – ale k tématu: Říká vám něco pojem „Spanilá jízda“? Myslím, že bychom ho měli obnovit – pravda, bude personální problém, ale to se nějak dořeší….

miro
21. 7. 2022 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Fuj či je škareda opice za ty prachy by bylo hejno hezkých chytrých žen.

Ladislav
21. 7. 2022 17:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Fuj! Odporné Lejno!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
David
22. 7. 2022 18:39
Ohodnotit příspěvek :
     

To se může stát jedině v EU.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zničena.

PENNYS
25. 7. 2022 12:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Tšestko předsedá EU!!§JASNO-SLUNEČNO,PRO KOHO?

předsada  EU.jpeg