příroda

Vesmírná hudba oceánů

Velryby a delfíni, trvale udržují světlo univerzálního vědomí v oceánech na Zemi a udržují rovnováhu emocionálního těla planety v harmonii. Jsou v tomto ohledu životně důležití pro zachování integrity oceánů. To je jejich cíl, protože zpívají píseň moří, udržují rovnováhu celého emočního těla Země. Jsou schopni poslat širokou škálu zvukových frekvencí a světelných vibrací ve vodách Země, komunikovat s molekulami vody a komunikovat s duchovní podstatou moří. Tyto důležité vibrace jsou nezbytné k udržení pohybu vln v určitém rytmu a ke stanovení rychlosti růstu a zániku komunit mořských rostlin. Rozšiřují hudbu po celém světě a cestují na dlouhé vzdálenosti.
Velryby i delfíni jsou vysoce inteligentní……..Nejstarší inteligentní bytosti obývající naši Planetu.

…..Podle pradávné legendy, když Bůh Enlil (Nephilim) přišel na zem, tak se nejprve ponořil do hlubin oceánů a kontaktoval kytovce, nejinteligentnější obyvatele planety, aby od nich získal požehnání – svolení. Teprve potom vyšel na souš a začal proces, který vedl k vytvoření lidské Rasy……
Velryby produkují určité vokální vibrace, které podporují biosféru Země. Jsou to živé informační banky, které nesou velké množství informací a poznatků o historii a všech procesech života na Zemi. Překonávají lidi ve smyslu inteligence, jsou dokonale vybaveni speciálními schopnostmi telepatie.
Je známo, že velké velryby zpívají speciální písně, celé “árie” a mluví spolu na velké vzdálenosti přes speciální “akustické tunely”, které se táhnou po celé planetě, přes všechny oceány.
Na Zemi je velryba starobylým živočichem s kódovanou genetickou pamětí. Nikdo neví, jak dlouho se velryba toulá hluboko pod hladinou vody a skrývá se na samém dně, jako obrovská knihovna starověké moudrosti. Jako pulzující srdce, které uchovává nejstarší znalosti nejvnitřnější moudrosti.

Na Zemi zpívají jen velryby a lidé. Jejich zpěv je magický, kreativní a ponoří se do nejhlubších hloubek duše.

https://www.youtube.com/watch?v=3FW8jg49IQE

Existuje mnoho úžasných příběhů o delfínech a velrybách, skutečnosti ukazující nejen jejich inteligenci, ale i nefalšovanou ušlechtilost, odvahu, soucit, vynalézavost a někdy až dojemnou lásku k lidem. Naproti tomu co děláme my? ….. moderní, takzvaně „civilizovaní“ lidé jsou tak degradováni a dosáhli již takového barbarství a divokosti, že na tohle inteligentní “jídlo” pořádají krvavá, lovecká jatka, brutální masakry a ještě jsou na to hrdi. Kromě toho, v posledních letech k bezuzdnému velrybářství, byly přidány mohutné nízkofrekvenční, akustické sonary, kterými nyní vybavují válečné lodě k detekování ponorek, které přitom způsobují obrovské škody na organismech velryb a delfínů, stejně jako lidem a všemu živému v oceánech. Zdrojem všech živých věcí, nejcennějším darem, který dostaly všechny formy života, které obývají planet je voda. Světové vodní světy jsou doslova plné lidského odpadu a trpí lidskou nekontrolovanou spotřebou. Není jediný oceán, který by člověk nezničil. Velké oceány na Zemi umírají. Lidstvo má obrovskou sílu ovlivňovat miliony dalších druhů, které v tomto bodě  vesmíru vzkvétaly milióny, miliardy let. Ale bez vědomí a uvědomění – síla nakonec vede jen k ničení. Ve velkém schématu života se síla bez lásky rychle změní v impotenci.

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
13. 8. 2018 18:45

Já bych řekl, že systém tě má jako profláklého…nebo seš přihlášenej,ne? Myslím, že dokonce jsem i nastavil, že první koment navštěvníka je na schválení, ale už nevim, nebudu koukat, musím povinně přečíst, povinnou četbu, co nám sem janina připíchla. To je dobrá údernice.

Administrátor
13. 8. 2018 21:09

Vojensky se využívají delfíni i lachtani k hledání i na kladení min na nepřátelské lodě. Jedno spec. středisko je na Krymu, ale bylo předáno Rusku s námořnictvem druhé je v usa,. Podobné prováděli Němci i se psy v boji proti tankům.

Delfíni mezi sebou navzájem komunikují pestrými sériemi zvuků a podle nového výzkumu na Univerzitě St. Andrews se přitom dokonce oslovují jmény. A na základě adresného oslovení také reagují, uvádí studie zveřejněná ve vědeckém časopise PNAS.

 

Administrátor
14. 8. 2018 23:13

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
15. 8. 2018 09:11

Nakonec jsem to do toho bloku dal kombinací kláves Ctrl + J (justify). Jsem si to prohodil c tím B (ne block, ale bold-tučný). A jak jsem se v tom babral, tak jsem se dočetl názor, že by se to němělo používat. Nevím, no. Je to zvyk z knížek, novin,..tady to muže mít jedině možný vliv (ale jsem neshledal) v tom responzivním obrazení pro jiné přístroje – mobil, tablet…kdy mohou vznikat díry. Všechny ty texťáky to zarovnání řeší právě (jak jinak), než natahováním mezer mezi slovy. Nakonec, nepoužívají to ani ty velké weby, ale stejně zarovnaně to působí lépe. Ale je tedy ok.
Spíše ty odskoky v řádkování, které se ti tam promítají při kopírování, jsou zůsobeny rozdílem editorů, protože zde je to přeci jen trochu pro funkčnost jednodušší.

Administrátor
15. 8. 2018 11:26
Odpovědět  Janinna

I Tobě dorou chuťI, pokud jdeš také na obídek;)