politika

Do bariéry u Westminsteru najelo auto, v akci je protiteroristická jednotka

Do bariéry před britským parlamentem v úterý ráno nabouralo auto, které předtím zranilo zatím neupřesněný počet chodců. Řidič byl zadržen. Příčina incidentu není známa. Scotland Yard na místo vyslal protiteroristickou jednotku. Informoval o tom server stanice Euronews.

 

Řidič byl zadržen. Zahraniční média zveřejnila i fotografii ze zásahu a i označila, že řidič je černé pleti. Bohužel naše média tuto infomaci opět z nějakého důvodu nemohou zveřejnit. Buď nemají správné zdoje nebo správné pokyny;)
Za povšimnutí stojí singované nápisy “Dobré ráno Británie.” Opravdu dobré probuzení pro Anglii.

Navíc, po celém Švédsku shořelo za noc, víc jak 100 aut v období před volbami. Zase je veselo

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
14. 8. 2018 18:22

Ahoj Joshi:) tak to je tedy echt Angličan co je obohatil, viď? tam bude ještě hodně "veselo". Ale v tom Švédsku ještě víc. Docela zajímavá akce s těmi auty, na tolika místech a současně. Všude píšou, že mladíci….jaké barvy pleti už nenapíšou. Testování kompetence silových složek Švédska, si myslím. A jestli jo, tak co chystají?

Jsem opravdu zvědavá jak tam dopadnou volby, protože budou poslední šancí na záchranu rodilých Švédů.

Něco o nich napíšu, z ne tak dávné historie, možná trpí sebemrskačstvím jako Němci, že dovolili udělat ze Švédska tenhle testovací multikulti polygon.

 

Editor
14. 8. 2018 19:33
Odpovědět  josh-xy

Jo, Aquarius "zachraňuje", dobrá cestovka no ne? migranti ze Somálska a Eritreje….tohle je taky zajímavé, jak přešli půl Afriky, poušť,….vyčerpaní, bez prostředků, půlka z nich "nezletilí" asi ty třicítky, jak je u jejich nezletilých zvykem.

Většině neziskovek by se mělo zakroutit krkem, odstřihnout je od finančních kanálů, stát by je vůbec neměl dotovat, a převaděčské označit veřejně za placeného "cizího agenta"….. nic jiného nejsou, škůdci, kteří prodávají svou zemi. 

V tomhle se mi líbí postoj Itálie – ať se vylodí kde chtějí, dost dobrý vzkaz. Itálie asi dělá EU vrásky.

Dobře upozorňuješ, auto nabouralo do……o lidi nejde. No jo, vždyť je to britský parlament, taková třetí v pořadí britská posvátná kráva.

 

Editor
14. 8. 2018 22:19
Odpovědět  josh-xy

Hezký ten malý domekcool. Máš naprostou pravdu, že nebude sama. Jenže kdo z Angličanů si bude moci dovolit takto prchnout? Zase jenom ti, co s tvrdou realitou ulic vůbec nepřijdou do styku.

 

 

Administrátor
17. 8. 2018 22:46

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
17. 8. 2018 22:47

Visitor Rating: 5 Stars

Anonymní jméno komentáře
18. 8. 2018 08:12

Visitor Rating: 5 Stars