politika

Zachrání se Švédsko?

Před nedělními volbami ve Švédsku politruci v bruselském totalitním impériu hrůzou nespí.

Brusel čeká tento týden pravděpodobně hořká pilulka v podobě švédských parlamentních voleb, které se uskuteční ve stále více rozjitřené atmosféře již tuto neděli. Podle posledních odhadů, mají totiž velkou šanci vyhrát tyto stále odkládané volby Švédští demokraté.
Podle průzkumů agentur Sentio a YouGov by Švédští demokraté mohli vyhrát se ziskem kolem 25 až 28 procent hlasů. Před čtyřmi lety přitom dosáhli jen na 12,9 procenta.
Politologové konstatují, že tato establishmentem “proklínaná” strana posílí tak, či tak, a i když v sevření probruselských stran třeba nedokáže vytvořit vládu, bude více než v minulosti ovlivňovat politickou scénu.

Švédští demokraté patří rovněž do rozrůstající se rodiny národně orientovaných stran. Tvrdě vystupují proti Bruselu i masové migraci, kterou je Švédsko – vedle Německa a Francie – sužováno ze všech nejvíce. Ne nadarmo si proto merkelovští mainstreamoví komentátoři napříč kontinentem dělají ze švédských voleb takové vrásky.

Tato vzorně multikulturní země, která se stala imigrační laboratoří Evropy, by totiž po neděli mohla změnit citelným způsobem kurs, což by byla pro stratégy nového evropského pořádku další lapálie. Události v Chemnitzu a další vývoj v Německu se tak mohou stát pověstnou jiskrou, která zapálí bruselský domek z karet.

Stojí za přečtení článek pana Petra Hájka:

http://www.protiproud.cz/politika/3983-hrozny-hnevu-v-chemnitzu-svazacka-merkelova-reaguje-praktikami-ndr-sasko-ma-nasi-zkusenost-ani-babis-neni-sebevrah-evropa-se-probouzi-pred-nedelnimi-volbami-ve-svedsku-politruci-hruzou-nespi.htm

 

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
5. 9. 2018 22:58

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
5. 9. 2018 22:59

Velice vtipná islustraceangry.  Já myslím, že vyhrajou, je to poslední šance, než je převálcuje černý humus.

Dědouch
6. 9. 2018 15:15

Ahojte oba. 

Taky doufám, že vyhrají, ale ten úklid…