Welt: USA a jejich spojenci tajně diskutují o konci konfliktu na Ukrajině

Německý list Welt informoval o tajných jednáních mezi USA a Evropou o ukončení konfliktu na Ukrajině

USA a jejich spojenci v Evropě tajně diskutují o diplomatických způsobech ukončení konfliktu na Ukrajině. O tom se dozvěděl německý list Welt.

Zdá se, že mezi Spojenými státy a klíčovými evropskými spojenci probíhají tajné konzultace s cílem prozkoumat diplomatické prostředky k ukončení války.

Podrobnosti k tématu tajných jednání autor publikace neuvedl. 

Podle autora článku není těžké najít důvody „zmatku“ Západu, přičemž poznamenal, že většina evropských voličů je pro „diplomatické řešení“ konfliktu.

https://bit.ly/3bQm2no

4.6 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.6 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuza
9. 7. 2022 20:31
Ohodnotit příspěvek :
     

nemajú zas s tým ukončením až tak naponáhlo, keď ministerský kretén z malej británie povedal, že začali výcvik desaťtisícov ukrošov. Podľa toho to skôr vyzerá, že to chcú naťahovať naozaj až do posledného ukrajinca. Teraz budú ešte mesiac dumať nad tým, čo Vladimír myslel tým, že Rusi ešte ani poriadne nezačali, či blufuje a či naozaj… A ešte chcú zistiť, ako si Rusi poradia s blokádou Kaliningradu. Keď neukážu ratlíkom z Vilnusu, kde je ich miesto, tak to hnUSAkov len utvrdí v presvedčení, že Rusi len kecajú.

Jura
9. 7. 2022 20:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Najednou jim výmluva na voliče příjde vhod , když je zjevné , že prohrají vše když budou pokračovat . Rus by neměl přistoupit , a měl by chtít vše i když půjde o jejich vychytralý ústupek , vědí , že na to nemají , trest za to by měl být adekvátní .

All
9. 7. 2022 21:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kyjevská Rus je plac slovanů a taky Ruska,to kozojebům z USA ještě nedochází. Rusko osvobodí Oděsu od nacistů a vyčistí celou Kyjevskou Rus. A pokud kozojebové, nacisti z usa a anglie budou dál pokračovat jako nyní,vyčistí a denacifikují i tyto nedouky,zpozdilce ve vývoji,demomamlasy.

VAL
9. 7. 2022 21:59
Ohodnotit příspěvek :
     

No, doporučit Banderstánu bezpodmínečnou kapitulaci je dobrej diplomatickej způsob vedoucí k ukončení konfliktu. Měknou vám koule a ztrácíte tvář, šmejdi? Tak to je dobrá zpráva pro lidstvo.

sizok
9. 7. 2022 22:02
Odpovědět  VAL

Do posledního ukrajince.

TTT
10. 7. 2022 00:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Všem jim hoří koudel pod zadkem. Pokud se budou chtít dohodnout s Ruskem, musí Ukrajina kapitulovat a přistoupit na podřízení své politiky Rusku. Jsou toho ve své aroganci západní politici schopni nebo musí ještě umřít další statisíce Ukrajinců? Rusko nemůže přistoupit na další dohody podobné Minským, když by posloužily jen na vyzbrojení Ukrajiny a posléze k dalším válkám a ještě většímu ohrožení Ruské federace. Západ musí začít brát Rusko jako partnera a ne jako svého slouhu.

Ladislav
10. 7. 2022 07:22
Odpovědět  TTT

Žádné domlouvání, chtěli válčit? Chtěli! Ukrajina musí být jen Rusko! 🇷🇺

Gales
10. 7. 2022 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Angolosaská svoloč má pouze zájem na tom,aby ji zůstalo nějaké území pro novej nástup proti Rusku. O nic jiného se jim nejedná.

M.Š.
10. 7. 2022 23:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějak pro mne není jasné,proč o konci konliktu mají rozhodovat anglosassové a jejich ponížení štrajchtpudlíci……..že by nadutost a pokrytectví až do hořkého konce,jak příznačné.