Veselo v centru v ulicích Birminghamu. Britská policie pátrá po pachatelích hromadné rvačky na nože.

Pouliční rvačka, do které se zapojilo asi 30 “mladíků” v centru Birminghamu, si vyžádala tři pobodané, a policie pátrá po 22 podezřelých.

Ke rvačce došlo v úterý za bílého dne v centru města. Policie použila své pravomoci a oblast částečně uzavřela, což ji umožnilo provádět osobní prohlídky a posílit hlídky. K činu došlo i přesto, že se poblíž konala konference vládnoucích konzervativců, kvůli které už tak byla zvýšená bezpečnostní opatření.

Dva mladíci byli pobodáni do ruky a nohy a jeden do hrudi. Všichni již byli z nemocnice propuštěni a policie na základě záběrů z kamer pátrá po ostatních. Podle záběrů jsou to všechno Afričané nebo tzv. Asiati, přesněji Pakistánci.

Policie účastníky vyzvala, aby se přihlásili dobrovolně, a podali svou verzi událostí.

Výsledek obrázku pro smiles
Pouliční rvačka, do které se zapojilo asi 30 “mladíků” v centru Birminghamu, si vyžádala tři pobodané, a policie pátrá po 22 podezřelých.
Myslím, že na podobné nepokoje asi u nás krom politiků a pár organizací a psychicky odlišných jedinců, není nikdo zvědav. K podobným rvačkám tohoto etnika by asi nebylo daleko např. na Václaváku, kde se ale oni chovají pod dozorm kamer slušně, aby mohli provozovat své nekalé činnosti.
josh

sdíletj na

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Visitor Rating: 5 Stars

Ten tvůj smajlík nemá chybucool Koukám, že ani s tebou se nikdo nebaví. Musím to okamžitěastřelhbitě napravitbroken heart