politika

Veselo v centru v ulicích Birminghamu. Britská policie pátrá po pachatelích hromadné rvačky na nože.

Pouliční rvačka, do které se zapojilo asi 30 “mladíků” v centru Birminghamu, si vyžádala tři pobodané, a policie pátrá po 22 podezřelých.

Ke rvačce došlo v úterý za bílého dne v centru města. Policie použila své pravomoci a oblast částečně uzavřela, což ji umožnilo provádět osobní prohlídky a posílit hlídky. K činu došlo i přesto, že se poblíž konala konference vládnoucích konzervativců, kvůli které už tak byla zvýšená bezpečnostní opatření.

Dva mladíci byli pobodáni do ruky a nohy a jeden do hrudi. Všichni již byli z nemocnice propuštěni a policie na základě záběrů z kamer pátrá po ostatních. Podle záběrů jsou to všechno Afričané nebo tzv. Asiati, přesněji Pakistánci.

Policie účastníky vyzvala, aby se přihlásili dobrovolně, a podali svou verzi událostí.

Výsledek obrázku pro smiles
Pouliční rvačka, do které se zapojilo asi 30 “mladíků” v centru Birminghamu, si vyžádala tři pobodané, a policie pátrá po 22 podezřelých.
Myslím, že na podobné nepokoje asi u nás krom politiků a pár organizací a psychicky odlišných jedinců, není nikdo zvědav. K podobným rvačkám tohoto etnika by asi nebylo daleko např. na Václaváku, kde se ale oni chovají pod dozorm kamer slušně, aby mohli provozovat své nekalé činnosti.
josh

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
5. 10. 2018 20:52

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
5. 10. 2018 20:55

Ten tvůj smajlík nemá chybucool Koukám, že ani s tebou se nikdo nebaví. Musím to okamžitěastřelhbitě napravitbroken heart