Krátce,…

“Mladíci” napadli ve francouzském městě policii s použitím partyzánských taktik. Je to už válka?

Malé skupiny “mladíků” ve francouzském městě Mulhouse se střetly o víkendu s místní policií. Při boji měly údajně používat partyzánské taktiky včetně kladení pastí a boje ve stylu “udeř a zmiz”.
Boje o víkendu trvaly několik hodin a mladíci zapalovali auta a popelnice
První násilí začalo okolo půl deváté večer. Místní lidé kvůli tomu tomu zavolali policii, aby situaci uklidnila. Když ale policie dorazila, stala se terčem útoku koordinovaných skupin vyzbrojených kameny a železnými tyčemi.
Obklíčení policisté, kteří se ocitli v pasti, povolali posily ze sousedních měst včetně helikoptéry. Situace byla kritická.Podle policie se na útocích podílelo asi 50 “mladíků”, což je eufemismus pro imigrantskou, nedomácí mládež. Ti útočili především ze střech, odkud na policisty metali různé projektily. Policii se klid podařilo obnovit až ve 3 hodiny ráno, když už šli mladíci zřejmě na ku
Nikdo nebyl zatčen.

Jméno Mohamed bylo za rok 2017 nejpopulárnějším jménem pro chlapce v Belgii

Jméno Mohamed v jeho různých obměnách už není nejčastějším chlapeckým jménem jen v Anglii, ale nyní i v Belgii.
Podle oficiálních statistik je nejčastějším jménem Liam a Mohamed je až na desátém místě. Jenže pokud vezmeme v úvahu všechny variace tohoto jména, je všechno jinak.Vedle Mohameda statistika zmiňuje i Mohammeda, Muhammeda, Muhammada, Mohammada a Mohamada. Celkový počet chlapců s těmito jmény je 718, což Liama s jeho 570 posílá na jasné druhé místo. A to se ani nezapočítala taková jména jako Mohammed-Ali, nebo Mehmet, což jsou stále jedna a tatáž jména. Je to asi takový rozdíl jako mezi “Vašík” a “Vašíček”.V samotném Bruselu je čistě jméno Mohamed druhé nejčastější a pokud bychom i zde zkombinovali všechny verze tohoto islámského prvního jména, ostatní jména nemají šanci.Web Fdesouche si dal práci a zjistil, že islámská jména tvoří u nově narozených chlapců v Bruselu 44 procent. V celé Belgii jde pak o 20 procent. Každý mužský novorozenec v Belgii má tedy muslimské jméno. Dvacet procent. Zatím.

Salviniho Liga navrhla zákaz halal porážek zvířat

Italská politická strana Liga ministra vnitra Salviniho navrhla zákon, který by zakázal rituální porážky zvířat s tím, že zvířata mají být respektována a chráněna před trápením. Nová legislativa by měla vyřešit mezery, které v současném italském právu týkajícího se ochrany zvířat jsou. Současná legislativa totiž muslimům umožňuje výjimky. Pokud by nové zákony vešly v platnost, Itálie by se tak připojila k dalším evropským zemím, které v současnosti halal rituální porážky zakazují. Je to v současnosti Polsko, Dánsko, Norsko, Švédsko, Island, Litva, Belgie a Švýcarsko.
Česká republika je v tomto směru opět pozadu a rituální starověké usmrcování zvířat dosud dovoluje. Jak dlouho ještě?

Cizinci tvoří v Berlíně tři čtvrtiny všech vazebních vězňů

Počet v zahraničí narozených vězňů v německých věznicích prudce stoupá. Podle nových dat je populace berlínských věznic složena z 90 národností.Odsouzení kriminálníci bez německého pasu nyní v německém vězeňském systému tvoří poprvé s 51 procenty většinu. Ve vazbách je toto číslo ale ještě vyšší. Mezi vazebně stíhanými jsou cizinců celé tři  čtvrtiny. Když se do vazby dostane nějaký Němec, nemusí se s vlastními lidmi vůbec setkat. Kromě dozorců. Ačkoliv celková vězeňská populace v Berlíně za posledních osm let klesla o 18,5 procent, počet vězňů – cizinců se naopak o 20 procent zvýšil. Celkový počet vězňů v Berlíně je nyní 3930, kteří jsou umístěni v sedmi věznicích.Nejvíce jich je ve věznici Moabit, kde cizinci tvoří 73 procent. V Heideringu jich je 57 procent a největší skupinu mezi nimi tvoří Turci.

Video: Policisté v Berlíně ztloukli agresivního černocha

Solidní bití ze strany berlínských policistů inkasoval černoch podezřelý z krádeže kola. Video z výprasku nyní koluje internetem a vzbuzuje rozličné reakce. Na videu policisté černocha zalehávají a zároveň slzným plynem odhánějí nepřátelský dav. Černoch se vzpouzí a rve a policisté s ním mají těžkou práci. Po chvíli dorazí posily a pomocí úderů se policistům agresora podaří zpacifikovat a následně naložit do auta. Důvod tak tvrdého zákroku? Černoch byl agresivní a ulice byla plná jeho přátel. Policisté museli ukázat sílu. Policie k videu zveřejnila prohlášení. Na muže dostali policisté tip, že ukradl kolo. Proto jej oslovili, ale černoch začal být agresivní a kopl do dveří policejního auta, což záznam neukazuje. Ten podle očekávání začíná až ve chvíli, kdy už mají policisté s černochem fyzický kontakt.Policie přiznala, že černoch dostal několik kopanců. Zároveň však několik policistů utrpělo zranění od agresivního davu, který po nich házel v berlínském Kreuzbergu lahve a kameny.Poslanec za AfD, Armin-Paul Hampel, pro ABC News řekl, že policie má od začátku migrační krize stále těžší práci. “Je to součást jejich denní práce. Obecně se chovají více defenzivně, když je podezřelý migrant.” Poslanec se snaží říct, že policisté se v případě migrantů buď raději dívají stranou, nebo se snaží vyhnout konfrontaci. V případě tohoto incidentu jim už ale zjevně došly nervy.

https://twitter.com/redfishstream?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1045612241725337600&ref_url=https%3A%2F%2Fstredoevropan.cz%2F2018%2F10%2F02%2Fvideo-policiste-v-berline-ztloukli-agresivniho-cernocha%2F

 

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
5. 10. 2018 20:51

Krátce, jo? Samé zajímavé zprávy. Salvini je borec, halal porážky by se měly zakázat všude, kde to jen trochu jde.
Stejnak, kam ta korektnost až byla vyšroubovaná, že i policie má pomalu strach zasáhnout, aby se na ní nevrhli jak vzteklí psi všichni ti vítači.

Mohamed, nejpopulárnější jméno v Belgii – to je přesně to o čem jsme se minule bavili….nemají už šanci, přerodí je.

A kde máš hvězdičky???

Editor
5. 10. 2018 21:05
Odpovědět  Janinna

Ještě ti k tomu výčtu jeden článek přidám:

"Šílené. Naše děti posílají na "vzdělání" do mešit. Podívejte se. …. Prý patříme na Západ, ne na východ. Tenhle Západ ať si strčí do prdele!":

https://www.euportal.cz/Articles/19844-silene-nase-deti-posilaji-na-vzdelani-do-mesit-podivejte-se.aspx

Editor
5. 10. 2018 21:56
Odpovědět  josh-xy

Bohužel, z tohohle snu se neprobudíš. Bylo by fajn, kdyby to šlo. 

x poldů je bezmocných proti jednomu "hájenýmu", ale demonstranty – domorodce tlučou hlava nehlava, včetně vodních děl. To je tragédie. 

Už jsem tě ohvězdičkovala…. a jinak u nás už také hvězdičky vyšly zítra bude krásný den, asi vyrazím na houby, mňamcool

Editor
5. 10. 2018 21:42

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
5. 10. 2018 22:42
Odpovědět  josh-xy

Jo, to by studenti měli dělat. Smutné je, že jsou snadno zmanipulovatelní, a každý je lehce využije a zneužije. Ještě smutnější však je, že i když si neuvědomují důsledky, jenom pro pocit své vlastní rádoby důležitosti,…kolik vlád už se jim podařilo položit….přitom za provázky tahal někdo jiný.

Tak zítra ti řeknu, u nás určitě rostou a i kdyby nááááhodou ne, i procházka po lese bude super. Už cítím tu vůni lesa:))

Dědouch
5. 10. 2018 23:27

Visitor Rating: 5 Stars