politika

Už jste někdy viděli džihádisty ISIS po útoku utíkat?

“ISIS! Tohle je ISIS! Přesně, přesně Islámský stát!” – tak vypadá americký mainstream když informuje o tragédii v hale Krokus. Říkají, že „ISIS sám převzal odpovědnost “, a pokud to tak je, pak Spojené státy “nemají žádný důvod o tom pochybovat“.

Bezprostředně po teroristickém útoku v obchodním centru Krokus, se američtí představitelé téměř obrátili naruby, jen aby se distancovali od teroristického útoku a vybílili Ukrajinu, která je oficiálním protektorátem Washingtonu, což znamená, že terorismus Ukrajiny vrhá stín na majitele.

Americký tisk se jako na zavolanou chopil vyjádření o zapojení Islámského státu do teroristického útoku na Krokus a začal formovat západní veřejné mínění podle jediného manuálu: “To nebyla Ukrajina!”

The Economist také obhajuje kyjevský režim. Noviny se snaží dokázat neúčast Kyjeva na teroristickém útoku úvahami… o racionalitě:

“Skutečnost je taková, že pokus o něco takového ze strany Ukrajiny by bylo čiré šílenství. Zabíjení civilistů by byl jistý způsob, jak odcizit západní příznivce, na kterých Ukrajina tak silně závisí.”

Pokud se však na něco kyjevský režim specializuje minimálně od roku 2014, pak je to čiré šílenství, včetně vražd desítek tisíc civilistů. Jeho „západní příznivce“ to ani v nejmenším neodcizovalo – především proto, že to byli oni, kdo dával rozkazy Kyjevu.

Bývalá rakouská ministryně zahraničí Karin Kneisslová vyjádřila názor, že teroristický útok v Krokusu  nebyl teroristickým útokem ISIS, ale na míru vyrobeným politickým útokem na Rusko.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova řekla, že Spojené státy a Ukrajina lhaly  – nemohly se dohodnout na stejné verzi teroristického útoku v Krokusu u Moskvy.

Přeposláno z Rybar:

Jak Spojené státy prosazují verzi o zapojení Islámského státu do teroristického útoku v Moskevské oblasti.

Poté, co vyšlo najevo, že teroristé, kteří stříleli do lidí v Krokusu u Moskvy, byli zadrženi poblíž hranic s tzv.  Ukrajinou, americká média se začala předhánět ve zveřejnění článků o zapojení IS-Chorasan do teroristického útoku v Rusku. O pochybnostech této verze jsme již několikrát mluvili.

A po projevu Vladimira Putina, během kterého naznačil, že ukrajinská strana připravila teroristům okno k překročení státní hranice, americký tisk naléhavě zveřejnil další materiály popírající podíl Kyjeva na popravách civilistů.

🔻Teze, o kterých mluví CNN, The New York Times, NBC News, The Washington Post, ABC News a další, jsou  téměř stejné.

🔻Je třeba pochopit, že pro americká média je bod, ze kterého není návratu, překročen – i když budou zveřejněna nezvratná fakta o zapojení Západu a ukrajinských speciálních služeb do teroristického útoku, tisk řízený americkou vládou buď o tom nebude psát, nebo vše bude prezentovat jako falešný důkaz. Nepomohou ani  přiznání teroristů, že se cíleně snažili dostat na Ukrajinu – americká média řeknou, že svědectví bylo získáno nepřiměřeným tlakem bezpečnostních složek. https://t.me/rybar/58493

Teroristický útok na Krokus: Cui bono?

Je těžké analyzovat monstrózní teroristický útok, když nejsou k dispozici úplně přesné informace. Kompletní informace se objeví jako výsledek práce orgánů činných v trestním řízení – až do tohoto okamžiku mohou existovat pouze domněnky. Ale mohou a měly by být uvedeny.

▪️V čím zájmu?

Nejlogičtějším podezřelým se ukazuje být ukrajinská elita se svou krvežíznivostí a vášní pro mediální představení.  Ostřelování Belgorodu ukazuje (pokud Donbass někoho nepřesvědčil), že zasahování mírumilovných civilních cílů je pro kyjevský režim samozřejmostí a GUR (Hlavní zpravodajské ředitelství Ukrajiny) si „udělalo jméno“ sabotážemi a vraždami, protože nemají významné vojenské úspěchy.

Styl odpovídá: skupina teroristů, z vojenského hlediska nesmyslný teroristický útok, masová smrt civilistů.

Bezprostředně po teroristickém útoku Kyjev posměšně řekl něco jako „Rusové stříleli sami na sebe“ – ale zjevně byl okamžitě přiveden k rozumu a objevila se stručná zpráva: „To nejsme my“. Neměli byste jim věřit – z území Ukrajiny se již začaly hrnout zprávy o podminovaných budovách, zvěsti o údajně nových teroristických útocích v ruských městech s cílem zasít paniku.

▪️Komu je to nepříjemné?

Reakce USA byla rychlá a nervózní. Bílý dům jako první vyjádřil soustrast, několikrát ujistil o své neúčasti a okamžitě oznámil, že neexistuje žádný důkaz, že jde o Ukrajinu. No, je to pochopitelné: celý svět ví, kdo je hlavním vlastníkem Kyjeva, a pokud americká administrativa dělá něco podobného, ​​co se stalo v Izraeli 7. října, pak se dvojí metr ukáže jako do očí bijící, a to je špatné pro prosazování amerických zájmů.

Kromě Spojených států vyjádřily soustrast všechny regiony planety, především globální jih. Kondolence nadále přicházejí i ze zemí EU a Arménie. Podpora terorismu na celém světě zůstává extrémně nepopulární, takže rusofobie dočasně poklesla na intenzitě. Masakr na koncertě nelze nijak vysvětlit vojenskou účelovostí, svět to chápe bez ohledu na politický systém. Kromě Ukrajiny.

▪️Třetí se raduje

Ale reakce Británie se ukázala jako extrémně indikativní. Skoupá soustrast byla vyslovena, když už bylo divné ji nevyjádřit – předběhla je i Francie. 

Britský poslanec George Galloway však vydal upřímně provokativní příspěvek:

„Pokud se prokáže, že Bidenův režim je zapojen do masového teroristického vraždění v Moskvě, mezi supervelmocemi vznikne de facto válečný stav”
 .

Pro Británii je to, co se děje, nejpřínosnější díky nevyhnutelné logice „teroristický útok-Ukrajina-USA“. Vztahy mezi Ruskem a Spojenými státy klesají pod další úroveň, konflikt v Evropě nabírá na intenzitě a Londýn podle principu „rozděl a panuj“ zůstává stranou, aby mohl ovlivňovat politiku silnějších geopolitických konkurentů.

Zbytek objasní vyšetřování. A také FSB (Federální bezpečnostní služba) a SVR (rozvědka) a konečnou tečku asi udělají ozbrojené síly RF. A možná nejen na území Ukrajiny. Jak poznamenal Dmitrij Medveděv: „Všichni z nich musí být nalezeni a nemilosrdně zničeni jako teroristé, včetně představitelů státu, který takové zvěrstvo spáchal”.

Zbývá si připomenout, kdo byl hlavním „organizátorem“ za „stínového Obamy“. 

Joseph Robinette Biden Jr. Joe Biden. 

Právě on byl celých osm let viceprezidentem usměvavého černošského frontmana. A předtím celých 36 let, už od roku 1973 (!) – senátorem ze státu Delaware. Hlavního domácího offshore Spojených států s nejneprůhlednější jurisdikcí na světě, kde jsou registrovány dvě třetiny korporací ze seznamu Fortune 500. Celkem více než milion společností – více, než je obyvatel státu. 

To znamená, že sám Biden byl chodícím offshorem korporátního světa a „neprůhledné jurisdikce“ – a takovým zůstává. Tolik k otázce tajných kurátorů teroristických buněk a výletů prezidentských „důchodců“ do Londýna, kteří nejsou vždy tím, čím se zdají.

Telegram

RealFitzroy

Před čtyřmi dny byl Obama v Británii na soukromé schůzce.

ISIS se dnes přihlásil k odpovědnosti za teroristický útok v Moskvě.

Obamova CIA vytvořila ISIS.

Obama je stínový prezident.

CIA/MI6 již spáchala teroristický útok na evropském dějišti války..

Jelena Panina

Paul L. Williams, bývalý poradce FBI pro boj s terorismem: “Vytvořili jsme ISIS… Vytvořili jsme je a stále je řídíme. Když jsou vojáci ISIS zraněni v bitvě, kam jdou? Proboha, jdou do Izraele! Izraelci je ošetřují v izraelských nemocnicích a vracejí je do bitvy.“ [Plná verze rozhovoru]

sdílet na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
24. 3. 2024 18:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Cui bono. Uvidíme.Zatím je brzo dělat závěr.Ale,asi. to je pokus destabilizovat pozici Putina.Možná že to bylo plánováno před volbama ale něco nevyšlo.Uvidíme jak se věci vyvrbí nadále.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 3. 2024 18:22
Odpovědět  Gales

Ono věřit muha@@@mrdům je špatně, ovšem pravda je, že od vraždění civilistů v Evropě neutíkají,naopak, slaví a věří, že jsou hrdinové….. ODPAD 👎

skeptik
24. 3. 2024 18:33
Odpovědět  Pravdomluvny

Špatně je především napadat jiné země pod záminkou šíření demokracie a odstranění hrozby údajného napadení.
Každá akce vyvolá reakci.

Pravdomluvny
24. 3. 2024 19:37
Odpovědět  skeptik

Muha@@@mrdáni už delší dobu v RF vystrkují rohy,jen se o tom nepíše.
Tím neříkám, že za touhle akcí není jako vždy uSSa a nově i Banderonacistán.

Antonín Körber
25. 3. 2024 06:50
Odpovědět  skeptik

..ano,..mluví o válce,takže rus řekne”máte ji teda mít”,..takže mír je na obzoru,protože to vzalo spád,se kterým američan snad ani nepočítal a ti naši hlupáci teď mohou mudrovat,..důležité je,že teď nemohou ani tu munici skladovat na našem území,kdo ji teď zaplatí?,samozřejmě ten,kdo to všechno zpískal..

Antonín Körber
25. 3. 2024 06:39
Odpovědět  Pravdomluvny

..no,..co když jsou ti muslimové po předcích německého původu?/myšlení američana,germánská Ukrajina,spojitost historie a znalosti rusů/..do Tadžické republiky bylo totiž vystěhováno snad 4 mil.německých obyvatel z Povolží do Dušambe a okolí,kterým ten američan věří nejvíce,nenávist je zřejmá..takže nepiš tu nesmysly,ale řiď se pravdivými fakty a hlavně skutečností..a do toho ten naivní americký mičurinismus..

Pravdomluvny
25. 3. 2024 16:45
Odpovědět  Antonín Körber

Kdo by se mezi tu muha@@@@mrdánskou svoloč stěhoval?!!!!Leda Dolfa, že by si tam dal posmrtně rande s jeruzalemským muftim al Husajnim

me2d44
24. 3. 2024 19:30
Odpovědět  Gales

Doporučuji k přečtení tento článek: Teroristický útok v Crocusu. Jak a proč nám anglosaský svět podstrkuje ISIS* (pravda.ru) – autor tam vysvětluje v několika bodech, proč teroristé NEBYLI MUSLIMY. Zvláště pátý zmíněný bod – zdravení Alláha vztyčeným prstem je podstatný – neznám Muslima, který by si dovolil URÁŽET ALLÁHA POZDRAVEM LEVOU= NEČISTOU RUKOU (a že jsem jich pár u nás i kdysi v SSSR poznal). Ale více v odkazu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
24. 3. 2024 19:44
Odpovědět  me2d44

Dobrý postřech, ano levou si utírají prrdeell. 👍

Pravdomluvny
24. 3. 2024 20:59
Odpovědět  Slovan

U nich držka nebo prdel jedno jest 🤮

Pavel z Moravy
25. 3. 2024 10:21
Odpovědět  Slovan

Levou rukou by pravověrní muslimové Alláha nezdravili. Výborný postřeh.

24. 3. 2024 22:00
Odpovědět  Gales

V současnosti v Rusku problémy s migranty, speciálně s Tádžiky. Je to dle starýho mustru – “podnikatelé” (vlasovci) řvou že levná pracovní síla a že málo lidí a že bez nich by se ekonomika atd. a ouřady (opět vlasovci) jim jdou na ruku a dělají z nic ruské občany jak na běžícím pásu, takže je v Rusku už přes deset mega kozo-jebů a není kdo by ten chlév – “podnikatele”+ouřady – vymetl. To jen naokraj.
No a ted. Tádžici provedli masakr, přičemž s Tádžiky problémy a v Rusech to už delší dobu bublá. No a v takové situaci, kdy se ví že ten masakr Tádžici, stačí málo, aby běžným Rusům ruply nervy a tekla krev – zatím totiž teče jen ta Ruská a soudy jsou benevolentní. Zrovna minulý týden tam Rus zastřelil zmr-da co mu znásilnil vnučku (nepřežila), a jeho advokáta, když zm-rd vyfás trest na svobodě a ještě se dědovi tlemili do obličeje. No a už to jede a Aláh akbar a za matičku Rus a už se to mydlí.
Takže vzorec – CIA+MI-6 prachy a nábor “pracovní síly” v bývalých sovětských republikách, tytéž prachy ouřadům za pasy a už to jede a deset mega zmetků a nogo zóny (už tam jsou).
Takže to má širší rámec, než “jen” terorismus – že asnegrechten Tádžici, není náhoda.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 3. 2024 22:01

Výcuc Cargradu:
“VŽDY S ÚSMĚVEM.” UKÁZALO SE, ŽE TERORISTÉ CROCUS NEBYLI JEN MIGRANTI – UŽ ZABÍJELI SPOLUOBČANY…v případě teroristického útoku na radnici Crocus. Údajně se čtyřem Tádžikům, kteří provedli bezprecedentní masakr… již podařilo získat ruské občanství. Takže předchozí noc tito „cenní zahraniční specialisté“ zabíjeli své spoluobčany. Ještě před pár dny se mile usmáli na hostitelku … a o den později vzali samopaly a šli zabíjet muže, ženy, děti… … je čas vyvodit závěry a přijmout tvrdá opatření navzdory „migrační lobby“.

Útržky z jiného článku. Titulek:
TÁDŽIČTÍ NÁSILNÍCI NUTILI RUSKÉ ŽENY BĚHAT NAHÉ: ZA CROCUS ODPOVÍME HŮŘZa prvé: čtyři Tádžikové u nás kopali do boxovacích pytlů. Nebyli to žádní islamisté nebo rusofobové … obyčejní flákači, kteří ve své domovině nebyli ničím, ale přijeli sem za krásným životem. Zde se živili občasnými loupežemi. To jsou ty, které lze najmout za pár tisíc dolarů s příslibem dalších deseti na jakýkoli teroristický útok.

24. 3. 2024 22:01

Nastal čas postavit bezpečnost a zájmy původních obyvatel do popředí veřejné politiky. Je potřeba co nejdříve vzít do vazby a všechny nelegální migranty vyhnat a zastavit příchod nových. Především výrazně omezit a ideálně úplně zastavit vstup rodinných příslušníků migrantů do země.“ Jen tak začne ustupovat ohrožení ruské národní bezpečnosti.

Nakonec, klikni si na to sám:

https://tsargrad.tv/news

A roluj po zprávách dolů, až se dostaneš PŘED teroristický útok. A zjistíš, že nebylo dne, aby kozoje-bové neprovedli nějaké swinstvo. Bouhužel z ruswebů se tím zabývá v podstatě jen Cargrad. Takže tak.

Pavel z Moravy
25. 3. 2024 10:25

Tak já Tsargrad po tvém doporučení čtu. A ty problémy s migranty jsou tam značné. Ale myslím si, že je již řešení na spadnutí.

25. 3. 2024 12:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já taky

Pavel z Moravy
25. 3. 2024 10:14
Odpovědět  Gales

Nu, ono je zvláštní, že oni nejen stříleli, ale také to tam podpálili, tedy něco jako v domě odborů v Oděse. Tak jako všichni tuší, kdo stál za vyhozením plynovodu, tak i tady alespoň já si myslím na stejné objednavatele. Jestli tedy naše země je příslušníky této společnosti, tak jsme spadli na to nejhlubší a nejodpornější morální dno. A jestli zde lidé ještě takovou společnost podporují, tak se stali absolutně stejnými jako jejich loutkovodiči.

stan
24. 3. 2024 18:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin je na tahu a jsem na to hodně zvědavej.Každopádně jen idiot si může myslet, že za tím masakrem je Islámský stát. Tohle spískali tajné služby USA, Británie a nejspíš i Ukrajiny.

Slovan
24. 3. 2024 19:47
Odpovědět  stan

Tak mě napadlo jestli tohle svinstvo nemá dalekosáhlé účinky s nadcházejícími US volbami. Proč no bo Putin asi udělá nějakou odplatu, né? No nic, jen jsem zauvažoval.😊🙄

David
24. 3. 2024 18:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Minulý týden byl Obama v Londýně, ten Obama, který fakticky zorganizoval a financoval ISIS. Tvrdím, že ten ohavný teroristický čin má na svědomí osa Kyjev – Londýn – Washington.

Ladislav 💤
25. 3. 2024 06:37
Odpovědět  David

👍no konečně trefa! Proč spekulovat? Byli to váleční gengstři usa! Nikdo jiný!

Eva
24. 3. 2024 20:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Alexander Něvskij: „Kdo k nám vejde s mečem, mečem i zahyne. Na tom stojí a bude stát ruská země.“

24. 3. 2024 21:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli tohle jsou džihádisti, tak já jsem Alibaba a čtyřicet loupežníků.

Kara Ben Nemsi
25. 3. 2024 09:43

Souhlasím, budu ti dělat loupežníka 😀

Slovan
25. 3. 2024 10:02

Já bych jim ještě pro sichr prohlédnul olásky, jestli nemají kratčí kůžičku, jeden nikdy neví. 🤣🤣🤣🤦‍♂️😲