politika

Proč jim to nesplnit?

Vidlák

Můj dnešní článek je nevyžádanou radou pro ty, kteří tuhle zemi zavedli do největšího průseru od Druhé světové války. Pro ty, kteří spolu mluví i nemluví, ale potkávají se v poslaneckých lavicích. Pro ty, kteří nedělají politiku na ulici jako Rajchl, ale kteří už sestavovali kandidátky, prošli volbami a dávají dohromady těch dvě stě osmdesát jedna lidí v parlamentu. Dnes posílám jednu milionovou radu našim poslancům.

Hoši, řekněte mi zcela upřímně… proč to těm demonstrantům nesplnit? V podstatě po vás chtějí naprosto jednoduché a pohodové věci. Chtějí demisi vlády. Na tu stejně dojde, protože dobře víte, že s Fialou a Rakušanem dál jít nemůžete, protože nemůžete chodit kolem kupky hnoje, aniž byste se každý den alespoň trochu nezasvinili. Jak to říkal Santer ve filmu o Vinnetouovi? „Spolu kradli, spolu visí…“ Obětního kozla už máte připraveného, nazdobeného, krásně se blyští, tož první podmínku byste měli hotovou vlastně bez práce a došlo by k ní tak jako tak.

Pak chtějí, aby jejich odborníci přes energie dostali mandát jít vyjednávat levný plyn. Co kdybyste jim to také splnili? Proč by nemohli, podobně jako Schroeder, jet do Ruska či Maďarska oťuknout situaci? Vláda už bude v demisi, je úplně jedno, co bude její poslední počin. Dejte jim ten mandát. Ať jednají. Pro vás žádné riziko a pro ně celkem slušná šance na neúspěch.

Pak chtějí předčasné volby. Co vám brání domluvit se na Hradě s Milošem, aby je vyhlásil na konec zimy? Co vám brání se domluvit, aby mezitím vznikla nějaká prozatímní vláda národní jednoty? Dokonce do ní můžete vzít třeba toho Jindru Rajchla. Třeba jako ministra přes energie.

Je to jednoduché, splňte to. Máte velkou šanci, že zůstanete u vesla i u koryt.

Když splníte podmínky demonstrantů, tak jaksi nebude o čem dál demonstrovat, že? Demise splněna, mandát odborníkům splněn, předčasné volby (na zadlouho) splněny. Na Václavák nepřijde dvakrát tolik lidí, kamiony a traktory nebudou blokovat Prahu, sedmnáctého listopadu nebudete mít na Letné půl milionu lidí. Poslanecká křesílka si podržíte ještě půl roku. Dokonce byste to mohli udělat tak šikovně, že by novou vládu po volbách jmenoval už nový prezident…

Mezitím se ukáže, jestli ti odborníci fakt dovedou sehnat plyn. Ukáže se, jestli Rajchl dovede něco udělat s cenami elektřiny. Nechte jim to, nemohou udělat větší škody, než udělal Síkela, a jejich šance, že ten plyn z Ruska seženou, přece není moc velká, ne? Jsme v hentý válce, Putin chce rozvrátit Evropu, tak nám plyn stejně nedá, že? A pokud v mezičase povolí Dojčlandi a s Putinem se domluví, tak to nebude na vás, vy se tomu hladce vyhnete. Svým způsobem skoro nic neriskujete. Jen to, že by to Noveský se Štěpánem fakt zvládli, ale tomu přece nevěříte… Všichni jste přesvědčeni, že to nedají. To by vám mohlo vyhovovat, aby ulice zjistila, že se mohou udemonstrovat a plyn stejně není, co vy na to?

Stejně tak by se mohlo ukázat, že vyvlastnit henten ČEZ není zas tak snadné, jak to Rajchl popisoval, že? Kromě toho mu budete házet klacky pod nohy, víme, jak to chodí…, ale kdyby ministerský post odmítl, tak on bude vypadat blbě před svými příznivci. A kdyby se jim to povedlo, tak vy jste byli ti, kteří měli rozum a umožnili jste jim to. Můžete se vyhřívat v jejich slávě a uzmout si ji pro sebe. Sice budete trochu za blbce, ale jen trochu. To byste v zájmu národa mohli risknout, ne?

Mezitím uběhne podzim, přijde zima, vy za nic nezodpovídáte, jen čekáte na volby a děláte to, co umíte nejlépe – kritizujete. To vám v covidových rocích šlo hodně dobře. Chudák národ zjistí, že všechno je mnohem složitější, než jak se to jevilo na demonstraci, a ze zoufalství vám to znovu naháže, protože to bude jedno. Prebendy budou, funkce budou, všechno bude. Sice budeme všichni v loji, ale nikdo už nebude věřit, že existuje řešení.

Jak vidíte, samá pozitiva a sociální jistoty. Rizika minimální.

Já vím, že nemůžete. Vy máte za voliče ty militantní líbodémo, kteří by vám takovou zradu nikdy neodpustili. Všichni ti Šafrové by řvali jak píchlé prase. Ale logiku to má, že jo? Tož si to strécové tam v té své kotrbě přeberte, není žádné kvalt. Pokud to totiž neuděláte a dáte na vaše příznivce, tak zůstanete ve funkcích ještě pár týdnů či měsíců a zjistíte, že ti vaši militanti už jsou s námi před stejným pódiem, protože jim je taky zima a mají hlad. Já vím, oni se ještě cítí bohatí… myslí si, že zdražení elektřiny vykompenzují méně častými návštěvami drahých restaurací. Ale i oni zjistí, že když plyn není, tak se nedá zaplatit ani zlatem. A v restauraci se nedá bez plynu uvařit.

Hele, my jsme proti nim beránci. Nemáme rádi krev, cítíme se trapně, když před námi klečí politik a škemrá za odpuštění. To bychom se rozbrečeli také. My prostě jen chceme mít teplo, světlo a šance pro děti. Ale ti vaši… vy jste je vychovali. Všechny ty Pavlíky Novotné, Hovorkové, Šafry, Peszyňské a další. Ti už teď volají po krvi… sice té naší, ale až budou mít hlad a červené nosy, oni se rychle přeorientují. A budou stejní, jako jsou teď. Jenže na vás. Fakt chcete, aby za půl roku stáli vedle nás a volali naprosto militantně po vašich hlavách? Co když nebudeme mít chuť je brzdit?

Nebo musíte poslouchat své pány ze zahraničí? Naslibovali jste hory doly? Hrozí vám od vašich šéfíků něco horšího než od nás? Musíte splnit úkol za každou cenu? Musíte držet hubu a krok? Tak to vás lituju… Jaké to je, bát se svých loutkovodičů, bát se svých vlastních voličů a zároveň se bát ulice? Jaké to je, být mezi mlýnskými kameny? Jaké to je, vědět, že jdete do kytek a nesmíte udělat to jediné, co by vás udrželo ve funkcích?

Chcete si zachovat prebendy? Chcete rozvrátit to, co se probouzí na ulici?

Dejte jim teď hned všechno, co požadují.

Za tuto radu požaduji rovný jeden milion korun českých netto. Pokud se jí budete držet, zachrání vám statky i hrdla.

A vy, co teď na ulici děláte první kroky k tomu, abyste si svůj stát vzali zpátky, vy teď už víte, na co si dávat pozor a odkud přijde to největší pokušení. Pro vás je tento velmi varující článek zdarma.

https://www.litterate.cz/proc-jim-to-nesplnit/

sdíletj na

40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
7. 9. 2022 00:39
Ohodnotit příspěvek :
     

zvrácený svět politiků ČR bude likvidován lidským narativem, koks do konečníku nepotřebujeme!!!

trtal
7. 9. 2022 04:02
Odpovědět  ijn

Vidlak je vecne naivni zvanil…
Dneska uz i ten 7lety cigan po tretim pive a jako zdegenerovany syn bratra a babicky vi, ze ta fasisticka pakaz v protektoratni sprave nerozhoduje absolutne o nicem…

v 89′ jsme jednoduse ztratili ochranu Ruska a stali se tak kolonii lacine pracovni sily s podradnymi slovanskymi otroky urcenymi odjakziva k vyhlazeni…
vsechno ostatni jsou jenom kecy a hry pro naivni, zlucovitou a vypatlanou luzu…
a genocida uz davno zacala…

Pavel K
7. 9. 2022 08:42
Odpovědět  trtal

Tak právě je třeba si to vzít zpět!! A pak se ukáže kam vedou provázky. Vše prošetřit, kde není podloženo, davaj suda. 🤣

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 10:00
Odpovědět  Pavel K

Jó Pavle, už jsme to zde probírali mnohokrát a jak říká náš zdejší voják, celý problém je v tom, kdo po 89 vychovával mladé generace. Byli a jsou to slouhové globálu, tedy nepřátelé nás Slovanů, kterými se oni již necítí býti. Tito učitelé vedou děti tohoto národa do poroby. Mám to z první ruky od svého syna. Jeho vysokoškolští kolegové 40- 50 let, kteří s ním pracují v kanclu jak syn říká stále více a více stupňují nenávist vůči Rusku, to jsou ti nejfanatičtější přívrženci našich zemských škůdců. A když uvážím, že v 89 jim mohlo být od 10- 15 roků, je jednoduché pochopit co s nimi školský systém provedl a kdo to již tehdy tady řídil. Ale v jednom máš absolutní pravdu – dát možnost jiným, těm neznámým, aby se pokusili s tímto bordel.m něco udělat, stejně nám nic jiného nezbývá a věřit, že tito lidé to myslí upřímně a nejde jim pouze o své ego. Pokud to nedopadne, stanou se naši lidé otroky na plný úvazek a nás odbojné čeká potom království posmrtné říše. Život je příliš krátký, aby byl člověk i ve stáří zbabělcem a ztratil svoji důstojnost. Zdravím ZČ.

Pavel K
7. 9. 2022 10:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky zdravím SM.
Opět máš pravdu a já souhlasím.
K těm děckám. Když chci něco kritizovat, tak bych měl mít zameteno před svýnm prahem. Jsem názoru, že jsem se mohl také více věnovat výchově svých dětí. To vidím ale až dnes, pozdě ale přece. Byl jsem mlád a žil jsem divoce. Ale jinak finančně a zajistit jsem rodinu dokázal. Ale věčně v práci a s kámošema rovnou do putiky. Znám spoustu lidí co se starali, pak se to chytlo party atd. a neudělali s tím nic. Co se týče naší společnosti jakný cíl, dokkurrwyt to tuna cu grund. Příklad: zrušení povinne vojenské služby, povinnost pracovat, buzeranty do čela národa atd atd. O učitelích radši nemluv, ale nehážu všechny do jednoho pytle. 🙋‍♂️🙋‍♂️

7. 9. 2022 16:45
Odpovědět  trtal

Už zase začínáš s tou vypatlanou lůzou a podřadnými otroky odjakživa určenými k vyhlazení? Příliš si v tom rochníš, trtkale.

Frankie
7. 9. 2022 01:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Vidím to tak, že je třeba se ozbrojovat přihlásit se do domobrany pana podplukovníka Obrtela. Podle informací je tady spousta zbraní, které dotáhli do naší republiky ukroši a kšeftují s nimi. Bude třeba jakýmikoliv prostředky chránit nejen život svůj, ale životy a majetky všech blízkých proti rabování. A že to jednou přijde je téměř jisté. Představitelé naší vlády mají zatím ochranky. Ovšem věčně s nimi nebudou. Dovedu si živě představit, co s takovými vlastizrádnými podplacenými šmejdy lidé udělají.

trtal
7. 9. 2022 04:05
Odpovědět  Frankie

flakajici se negri a arabaci na zapade jednoduse ztrati podporu, zacnou si brat co se jim zachce a samozrejme povali i k nam – do udoli rozmazlenych a ufnukanych buziku…

Pavel K
7. 9. 2022 08:51
Odpovědět  trtal

Toto píšu už dlouho, je jich tam mnogo a stále je dováří dá se říci že po stovkách denně!! Jen debil nechápe proč asi!! To že si začnou brát jako v sámožce bez placení je jen otázka času. VY VŠICHNI co máte doma protější pohlaví byste měli zpozornit. To jim bylo slíbeno a oni si to budou brát. A ne jen to!!! Ještě jednou, umíte si představit kolik už jich tu je?!!!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤮🤮

Lev Prchala
7. 9. 2022 09:00
Odpovědět  Pavel K

Zajeď si do Teplic,tam to máme díky Fontanoviči Tuberovi v praxi už od roku 1998.-/

Pavel K
7. 9. 2022 09:23
Odpovědět  Lev Prchala

Mám tam kamarády, jejich rodiče pochází přímo ode mě z ulice. A jeho segra zde tuna i už dlouho bydlí.

Lev Prchala
7. 9. 2022 10:09
Odpovědět  Pavel K

Takže Ti řekli,jak se z vyhlášeného lázeňského města stalo odkladiště třetihorního muhamrd-odpadu?

sizok
7. 9. 2022 10:53
Odpovědět  Lev Prchala

Obávám se, že to bude jeden z dalších problému stojící před námi.

Lev Prchala
7. 9. 2022 11:17
Odpovědět  sizok

A nejen ten,je tady i přecikorkováno,nejen přebanderizováno.

Masunta
7. 9. 2022 17:25
Odpovědět  Lev Prchala

Demokracie je snadno zneužitelná. V Praze nakupuje nemovitosti kde jaká mafie, narkomani, Soros zde řádí jako černá ruka. Tomu měly udělat přítrž zákony. Na Islandu vyhnali vše nadnárodní, třeba banky, a je jim hej. Zdravotnictví a školství zdarma, ani si domy nezamykají. Neposílají za hranice globálním firmám 300 mld jako ČR, firmy na Islandu nezdaňují v daňových rájích, Island nenakupuje drahé zbraně a nepodporuje Ukrajinu. Pak jedině vím o Rusku, odkud Putin škodiče lifruje, například Člověka v tísni.
Dříve za zlatých komunistů, nás drželi jako zlatíčko, v ohrádce, mimo vliv židů, šaríistů, nadnárodních vykořisťovatelských sviní. Jen Sovětský svaz chtěl levně uran. Také se musela držet huba a krok, ale lidé nepochopili, co je nejdůležitější. Viděli pozlátko na Západě.

Václav
7. 9. 2022 09:16
Odpovědět  Pavel K

Přátelé, to je nová armáda proti Rusovi. Zhýčkaní a své pohlaví nerozeznávající evropané ze západu, nejsou schopni Rusa porazit.A ti barevní dostanou slib, co si vybojujete bude vaše.

Pavel K
7. 9. 2022 09:25
Odpovědět  Václav

Jako že vaše, protože Rus z nich udělá kroupový. 😋😋🤣🤮🙋‍♂️

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 10:14
Odpovědět  Pavel K

Putin ví úplně přesně co se tady děje. On se musí také zbavit té páté duhové kolony u nich. Normální žití, alespoň jak to tak vnitřně cítím bude nejideálnější právě v Rusku. Kdyby zdejší lid tolik nelpěl na svém životě, který je stejně krátký, je prakticky úplně jedno jestli umřu v 75 nebo 80 letech, v kontextu nekonečnosti času a prostoru jde fakt o ho.no, tak by svoji důstojnost převedl do toho nádherného ruského přísloví, Lépe umřít ve stoje, než žít na kolenou. Dnes je současné Ruskou tou hvězdou, která to tu může zachránit, pokud ne, tak všichni víme jak to dopadne.

jiří
7. 9. 2022 20:12
Odpovědět  trtal

comment image

Fanny
7. 9. 2022 16:04
Odpovědět  Frankie

O těch zbraních už jsem taky četla,na té UA se dají prý sehnat líp,než cokoli jiného.

Lev Prchala
7. 9. 2022 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení,
tak si představte,že Pšonci ocenili Fyjalový odpad cenou “””Člověk roku.”””
Tuhle cenu obdrželi udavači Walesa,Havel,Jan Pavel II,co víc řít???Snad jen to,že mi místo Člověk roku mu Češi dali jinou cenu.A hádejte,jak by se mohla od písmene Čé jmenovat????.-))

sizok
7. 9. 2022 10:56
Odpovědět  Lev Prchala

Polská vláda je více chocholská než samotní chocholi.
Jednou se jim to vrátí. I v Polsku zaregistrovali naši demonstraci.
Mají takové přísloví. “Když nevíš, co máš dělat, počkej, co udělá Čech.”

Lev Prchala
7. 9. 2022 11:17
Odpovědět  sizok

Jasné,přesné,trefné!!!!

Masunta
7. 9. 2022 17:26
Odpovědět  Lev Prchala

!!!! … polkni medikament … aby ses srovnal a neřval na čtenáře.

Lev Prch
7. 9. 2022 17:43
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat rady jiným!!!!!!!👎👎👎👎👎

sizok
7. 9. 2022 19:17
Odpovědět  Masunta

Ty polkni jazyk, jinak mlč.

Masunta
7. 9. 2022 20:05
Odpovědět  Lev Prchala

!!!! …. nevysazuj forte léčbu. Lékařům by se to pak mohlo vymknouit z rukou.

Lev Prch
7. 9. 2022 20:10
Odpovědět  Masunta

Je hezké,že víš,co máš dělat!Je jen záhadou, že tak nečiníš?!👎👎👎

Masunta
7. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Lev Prch

Já předepsané léky beru zodpovědně. Asi mě soudíš podle sebe. To nedojdeš dál než do urny, ale nešt. Jsi na té správné politické straně, ale asi jsi s nejnižší úrovní. Já byl dnes v přírodě 4 hodiny. Zkus alespoň hodinu. A dodržet pitný režim, zazpívat si Hej Slované, nejíst tučné, studovat Pravidla jazyka českého a na kutě ve 22:00. Pokud by to nepomohlo, pak už mě napadá jedině budovat zenovou mysl ve spolupráci se ZOO Praha. Tam mají gorily horské. Gorylák je teplej. Stačilo by ti být s ním hoďku (vyjednám ti slevu – pro vážné případy) a přišel by jsi na jiné myšlenky. Myslím, že by ses modlil ku všetkým svetým a mně děkoval za tu radu. Rádo se stalo.

Lev Prch
7. 9. 2022 20:45
Odpovědět  Masunta

Bože,to jsou bláboly!!!!!🤮 Ať ti zvýší dávky Plegomazinu na maximum a pokud už maximum bereš,dej si na zapití láhev rumu na ex a bude po starostech!!!👎

Gales
7. 9. 2022 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Z ajronetu.Chucpe je ve slovníku Jidiš charakterizováno jako situace, kdy syn jako vrah svých rodičů žádá soud o schovívavost, protože je sirotek. Já se obávám, že v české kotlině nad Mahralem bude tato definice odteď přepsána. Chucpe je, když někdo, kdo pořádá vlasteneckou demonstraci proti vládě loutkově ovládané ze zákulisí skrytými miliardáři, sám dluží jednomu z nich peníze! Dočkat se něčeho takového na alternativě, že kámoš miliardáře Janečka a jeho dlužník bude svolávat vlastenecké demošky v Praze proti loutkově ovládané Fialově vládě, kterou si ze zákulisí vodí západní miliardáři a elity ze zahraničí, hlavně ti z ČEZu jako minoritní akcionáři z Black Rock, je pouze důkazem toho, jak dalece platí moje pořekadlo, že Česko snese fšecko!

jiří
7. 9. 2022 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

“Chcete-li vládnout státu, musíte ovládat i opozici, která proti způsobu vlády nutně vznikne v každé zemi. Tuto opozici můžete ovládat zpravodajsky tak, že jste informován o osobách a veškerém dění v ní (penetrating = průnik dovnitř a postupné ovládnutí), nebo tak, že si opozici vytvoříte sám. Tak jste zabezpečen proti prozrazení cílů, které sledujete. To je případ všech současných států, ČR nevyjímaje. K tomu účelu je nejlépe vhodný způsob tzv. demokracie, postupně zaváděný zednáři po francouzské revoluci, název je mylný, protože to byla revoluce zednářů a Židovstva. Pravidelné střídání vlád ve čtyřletých intervalech volbami, je nejvhodnější způsob skrývání déledobých cílů, korigováním postupů, metod a prostředků, reagováním na veřejnost, úpravou chování obyvatelstva prostřednictvím zákonů, atd.”
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)
comment image

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 14:17
Odpovědět  jiří

Pokud je to tak, tak pak už zůstávají k použití pouze cepy a vidle.

jiří
7. 9. 2022 14:27
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Pavel K
7. 9. 2022 16:15
Odpovědět  jiří

👍 👍 👍 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Masunta
7. 9. 2022 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tahle vláda ČR, se zničí sama. V neděli bude další demonstrace, organizovaná odboráři. Sionista Fifi už nebude moci říkat, že ji zorganizovaly proruské síly.
Řekne jiné pitomosti, protože vlastně jakoby společnost neznal (on zastřešuje – přístup vyšších organizačních stupňů známý z minulosti) a neumí řídit složitější sociální supersystém. Od Putina by se musel dlouho učit, kdyby Putin stál o to, se zahazovat s téměř nulou. A projedou to v komunálních volbách a později do posl. sněmovny, pokud by náhodou byli ještě u moci. Prezidentské volby – také se nechytají. Už začínám čekat přeběhlíky k ANO, případně i k Okamurovi. Do zákulisních jednání nevidíme.

all
7. 9. 2022 23:56
Odpovědět  Masunta

Nenechá se zničit lehce a pak je tu možnost,že nastoupí skupina ,,B” hráčů.Podhodí tu kostičku,tu sliby,sliby,hory-doly,jako vždy,dělají to už 5.000 let pořád dokola.Sjednocovat se dole,nezávisle a ignorovat jakoukoli vládu slibů a slibotechny,podvodníky tyto ihned eliminovat,nemají nic řídit.Musíme znovu začít odspoda v komunitách,v obcích,pro sebe své děti a rodiny,pak spolupracovat s podobnými.A na politiky a jejich ,,černé petry” za nimi schované se konečně vyprdnout.

jiří
7. 9. 2022 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

jiří
8. 9. 2022 12:42
Odpovědět  Masunta

Ještě tvůj mail a heslo.